Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szt. Imre szülészet

EzVicc
Létrehozva: 2003. december 9. 16:04
Tegnap nem tudtam valaszolgatni. Szoval keresek olyan szemelyeket, akiknek tapasztalata van a korhazzal kapcsolatban. Meg nem varok kisbabat, de jovore szeretnek.
  1. 2013. november 21. 20:23228.

    Sziasztok!

     

    Ha még (már) aktuális, én mindenkinek csak ajánlani tudom a Szent Imre szülészetét. Júliusban szültem volt fogadott orvosom ( Dr. Csemniczky Gusztáv) és szülésznőm (Nyulas Jolán) is . Életem legszebb élménye volt, mindenféle felesleges bavatkozás nélkül a legtermészetesebb módon, az alternatív szobában, franciaágyon született meg a kislányunk. Mindenki az ügyelets drnő, aki fogadott érkezésemkor, a nővérek stb. nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. A következő kisbabámat is ott fogom szülni ez biztos! :)

    előzmény:
    Little Suzanne (227)
    2012-11-02  17:17
  2. 2012. november 2. 17:17227.

    Sziasztok!

     

    Látom már nem nagyon működik a topik, de remélem, azért kapok válaszokat.

    Már nagyon szeretnénk babát a párommal, és a Szent Imrébében szeretnék majd szülni.

    Elsődlegesen most kutatok az orvosok után, de sajnos nem nagyon találok még egy listát sem, hogy kinél lehet ott szülni, nemhogy leírásokat, véleményeket.

    Valaki tud ajánlani jó orvost, akinek tudja a rendelője elérhetőségét is?

    Fontos lenne, mert vizsgálatra kell mennem, és akkor már elmennék oda.

     

    Ezenkívül szívesen veszek minden véleményt a kórház szülészetével - nőgyógyászatával kapcsolatban.

     

    Köszönöm

     

Címlap

top