Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Macska ellen mit?

Taisha
Létrehozva: 2008. augusztus 14. 12:41

Előre is bocsi minden macskaimádónak!

Kertes házban élünk és minden reggel vagy a lábtörlőn vagy a teraszon macskasz@r díszeleg. Van valakinek vmi ötlete, hogy mit tegyek ez ellen?

  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. augusztus 19. 10:22155.
    Akkor hát nem marad más hátra, mint felveszed a legnehezebb klumpádat és valahányszor meglátod a macskát, úgy s.ggberúgod, hogy elszálljon, mint a győzelmi zászló, hogy többet ne legyen kedve a közeletekbe menni.
    előzmény:
    Timoka (154)
    2008-08-19  10:09
  2. 2008. augusztus 19. 10:09154.

    Mi 8, ird és mond nyolc éve küzdünk már a macskák ellen, ugyanis a körfolyósós társasházban vannak maguk által ugynevezett humánus lakók akik etetik a macskát, de ha megkéred, hogy ugyan legyen kedves a produktummal is kezdeni valamit akkor mossák kezüket, miért ők, mások is etetik, és vannak a szívtelenek, mint pl mi, akik elé odapiszkít és ezt nem mi legalábbis nem szeretjük, hogy finoman fejezzem ki magam.

     

    Tehát amit szerettem volna mondani: a borst (kb 1 kg-nyit), citromot (jól nézett ki végig a folyóson) próbáltuk. A macskariasztó srét szintén, az sem vált be.

    Ezt nem elkeserítés képp írom, hanem mint tényt :( 

    előzmény:
    Taisha (1)
    2008-08-14  12:41
  3. 2008. augusztus 15. 17:27153.
    Szia a Coleus hibrid nevű virág távolt tartja a macskát de még a kutyát is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2008. augusztus 15. 17:15152.

    Sziasztok!

     

    Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem semmit sem tudsz tenni a macskák ellen, én macskaimádó vagyok, de talán tényleg csak a kutya tudná a kerttől távoltartani a macskákat.

    Nálam is teli van a kert macskaszarral, nem az én macskám terméke, ő akkor is bejön az alomra, ha különben kinn van a kertben. A szomszédom macskái járnak a füvemre, vettünk már ellenük mindenféle szert, a macskák tojnak rá. Szó szerint. A múltkor mérgemben átdobáltam a macskaszart a szomszédba.

    A lakásban befújtam a bútorokat macskariasztó spray-vel, a macskám megszagolja, aztán tépi a bútort.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top