Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2004 augusztusi babavárók

reli
Létrehozva: 2003. december 3. 23:44
Sziasztok,

újból, most jó néven megnyitom a topicot, szeretettel várok minden jelenleg reménykedő babavárót.

reli
  1. 2010. július 25. 03:4836326.

    Sziasztok! Ezer vagy megtobb eve jartam itt utoljara. Hu, nem is tudom hol kezdje. Eloszor is Petranak mielobbi es gyors jobbulast kivanok, minel kisebb fajdalmat a mutetekkel, es tokeletes hatast! Gondolom mennyire unja mar szegenykem:( De hatah most majd megoldodik minden problematok! Nem nagoyn olvastam most vissza, mert keos van, de majd megnezem es tudok majd  atobbiekrol is valamit, bocsi, hogy masra nem is reagaltam, csak tudom, hogy Petranak mar menyi baja volt ezzel az egesszel. Sajna a dokik sokszor csak legyintenek es azt hiszik majd megoldodnak a dolgok maguktol. Mi a kisebbikkel "szorakozunk", ui. Gergo marc22en volt 2 eves de meg nem rag, es nem is nyel le darabosat, sot, akarmilyen icipicike darbka van a kajaban, a vege altalaban az, hoyg visszakoszon meg az elozo kajaja is. Annyira sajnalom, no meg azon tul elegge limitalt, mit ehet es azt is extrem modon pepesitem, de most bizakodo vagyok, mert Bp.n voltam a budai fejlesztohazban es egy ort nevu maaszazs talan megoldast ad, csak meg nem avgyok eleg rutinos es nem csinaljuk minden kaja elott, a belso masszzst pedig egyeore el se kzdtem, mert az utbbi napokban sok kaja kijott, nem ingerlem meg ezzel is. DE lehet, hogy csak a fogak jonnek ujra, akkor szokott a legtobb baj lenni. Csenge mar nagylany, 23 kg es 123cm, bar mar ne annyira ovispocakos, mint mondjuk 2honappal ezelott. A hajat nem engedi levagatni, ezzel naponta megvivunk. Egy eve volt levagva (es nagyon gyorsan no), szoval megint elegge hosszu es sokkal egyszerubb lenne a z eletunk rovidebbel, es nem is izzadna annyira stb. de nem engedi:(

    Csinalok mar kepeket, mert reg nem kattintottam, azaz tegnap, de az nem nagyon sikerul. Na, majd jovok, ha megvagyok, addig is szebb esosmentes napokat!. Nekunk most indul az ovoan az 5 het szunet, jujj, mi lesz itt!:)))) Egyutt ordogfiokak, kulon kulon anygalkak is tudnak lenni:)

    Pusza, Tia

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  2. 2010. július 2. 17:0836325.

    Sziasztok,

     

    Remelem mindenki jol, nalunk matol indul a vakacio, mar nagyon vartuk!!!

    Sok minden tortent velunk, miota nem jelentkeztem, Vanda lanyom leerettsegizett, varjuk az eredmenyeket! ha sikerul, akkor automatikusan felveszik egyetemre. Nagyon izgulok miatta!

    A fiuk jol vannak, a nagyobbnak nagyon jo lett a bizije, o mar az 5. osztalyt kezdi. Sebi befejezte az iskolai elokepzot, es kezdi az elso osztalyt szeptembertol. Nagyon varja mar, es irto buszke magara!!!

    Mar szepen olvas, es tokeletesen megtanult franciaul, nem is tudom mit fognak ezek elsoben csinalni!?

    En dolgozom napi 3 napot, nem tudom irtam-e mar. Egy bolcsiben vagyok gondozono, egesz kicsi gyerekekkel foglalkozom, es nagyon szeretem. Eredetileg nekem altalanos iskolai tanari diplomam van, es ezzel felvettek ide. Nagyon nyugis hely, jiol fizetnek, szoval nincs okom panaszra. Es meg babazhatok is....

     

    Nezem a kepeket, nagyon megnottek a gyerekek!!! 

    Megprobalok en is feltenni kepeket. 

     

    Az iden is terveztek talalkozot? A 6!!!!!! eveset?

    Nem irom, hogy babatalalkozo, mert ezek mar sajnos reg nem babak!

     

    Puszilok mindenkit!

    Era

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  3. 2010. június 22. 16:2236324.

    Helló Csajok!

     

    segítetek nekem kicsit?

    szavazatok Nóriákra lécci! nem kell regisztrálni sem!

    olyan jó lenne eltudnánk menni nyaralni!

    http://szallas.hu/babafot%C3%B3p%C3%A1ly%C3%A1za t/fot%C3%B3/100000060

     

    előre is köszi!

     

     

    Zita!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  4. 2010. június 22. 15:2136323.

    sziasztok!

     

    Húú de jó, látom megint érdemes volt írnom:-)

     

    Zina: Sajna Petrának folyamatosan kis korától gond volt a fülével, szinte soha nem is volt más baja csak a középfülgyulladás:-(

    Hiába vittem az Sztk-ba kértem hallásvizsgálatot mindig mondták,hogy felesleges.

    Most elvittük egy maszekhoz,mert néha észrevettem,hogy nem hallja remdsen a tv-t vagy hangosabban beszél, itt derült ki,hogy gond van mind a két fülével. Nagyon remélem műtét után rendbe jön.

    Stoky: sajna a jobb fülét már nem tudják tubussal megmenteni azt megműtik:-( Lukas a dobhártyája is azon a fülén:-(

    Timinek gratula a javításhoz, ügyes csajszi!

    Petra még a műtétig jár oviba utána már csak az új oviban fog kezdeni.

    Náluk is összevont csoportok vannak és szerencsére még júniusban a saját ovónénijük van velük és a saját csoportjukban is vannak.

     

    Petránál már járt a fogtündér, hozott egy olyan fogtündéres könyvet amiben van egy kis tasak és abban lehet gyüjteni a fogacskákat:-)

    Szegénykémmel ma voltunk vérvételen meg ekg-n. Idáig még soha nem sírt a vérvételen de ma elpityeregte magát, gondolom már elege van a dokikból:-(

    A mostani műtéttől nem is annyira félek, de az augusztusitól már inkább, főleg,hogy akkor 5 napot kell kórházban lennünk:-(

    Na mára eldugulok:-)

    Legközelebb hozok képeket is a nagylányról.

    Ja és Petra 114 cm és 14 kg kis manökken alkat:-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  5. 2010. június 22. 07:5336322.

    Sziasztok!

     

    Dávid 125 cm és 22 kg... anyósom szerint iskolaérett a méret alapján... 

    csak vannak még vele problémák, ezért is marad egy évet (mondjuk amúgy is arra számítottam, hogy évvesztes lesz)...

     

    Ivettnek már kiesett egy foga? 

    Fogtündér járt felétek? Mit hozott??? Mert Dávidom kérdezgeti, de mivel felénk még nem járt... így nem tudom mit hozzon esetleg...

     

    hétvégén voltunk a Gyerekszigeten, ahol Dávid újabb foglalkozást vett fel a leendők közé: a tűzoltót (így már rendőr, katona, tűzoltó, mentős, szerelő, vizilabdázó és számítógépes akar lenni, de lehet, hogy közé kerül az alpinista és az orvos is)

    előzmény:
    Titi75 (36321)
    2010-06-21  23:11
  6. 2010. június 21. 23:1136321.

    Sziasztok!

     

    Stoky: itt jövök sorban! :)

     

    Én is örülök, hogy kicsit megélénkül a fórum. Rólunk pár szó: lányok jól vannak, Ivett már 1 hete nyári szüneten van, mert azóta itt vannak a hugom gyerekei is. Egész jól megvagyunk, bár az esték húzósak (4 gyereknek vacsi, fürdés, ma ráadásul mindegyiknek hajat is mostunk, mert tegnap nem jött össze...) Minden elismerésem a nagycsaládosoké! Kész lett a házunk teteje is. Nekem nagyon tetszik, bár van 1-2 apróság, amin még javítani kell. Sajnos a nagy esőzések alatt picit be is áztunk (szerencsére csak a kazánház és a folyosó, meg egy picit a fürdő.). Ivettnek eddig 1 foga esett ki (jobb alsó egyes) és már látszik a csontfog. A bal alsó egyese is mozog, de az még tartja magát. Ivett továbbra is kis filigrán csajszi. Olyan 110 cm körül lehet és 17 kg. Emma két hete volt kétéves, mostanában nagyon anyás lett, irgalmatlanul tud sírni, ha nem vagyok mellette... Még mindig cicizik, jó lenne már leszoktatni, de egyelőre a fokozatos megvonás nem jött be. Nekem nincs hozzá erőm, úgy tud sírni, hogy a szívem megszakad. Rossz, hogy ő szeretne valamit, ami nekem van és még se adok.. lehet, hogy be kéne kenni valamivel, amit nem szeret... ha van jó ötlet a leszoktatásra, jöhet!!

     

    Éva: jó volt Rólatok is olvasni, és várom a beígért képeket is!

     

    Zina: nagyon szupik a képek! Nagyon ügyes Levente!

     

    Mona: igen, az osztálytalálkozónak nagy sikere volt! Annyira, hogy már szervezzük a nyári családos talit is!  Drukkolok, hogy minden simán menjen Petra műtéteinél! 

     

    Hoviraeg: örül, hogy ismét írsz! Dávid tényleg nagyon magas! A kisöcsit én kb. 5-6 hónaposra tippelném a képek alapján! Nálunk is járt úszni Ivett, akarom vinni nyáron is, de egyelőre az időjárás több mint pocsék...

     

    Stoky: gratula Timinek a jó biziért!!  A foci VB-t csak félszemmel követem, nincs időm leülni és mecceket nézni... Most is kéne még egy doksit csinálnom a férjemnek, de már fáradt vagyok...

     

    További szép hetet mindenkinek!

     

    Puszi

    Timi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  7. 2010. június 21. 22:3236320.

    sziasztok!

    itt vagyok én is :-)

    örülök, hogy kicsit végre felélénkült a fórum.

    mi jól vagyunk, bár Domi és én köhögünk rendesen, de szerencsére "csak" ennyi.

    Timinek vége a sulinak, jó lett a bizije, sokat javított a félévhez képest, mondjuk muszáj is volt neki ;-)

    júliusban reményeim szerint dolgozik 1 hónapot, ahogy eddig is nyaranta.

    Domiéknál összevonás van az oviban, egyenlőre még az ő óvónénijei vannak, később lesz húzós, amikor ők leszenk szabin. júl. végéig van ovi, aztán 1 hónap szünet.

    még Dominak se esett ki 1 foga se, de még a hatosai se jönnek...

    amúgy ha már a méreteknél tartunk 120cm és 23kg. szeret számolni, és apjával óriási lelkesedéssel nézik a foci vb-t.

    hoviraeg : jó, hogy visszajöttél, aranyosak a gyerekek. :-)

    mona: remélem minden oké lesz a műtéttel, és hamar rendbejön Petra! mit jelent az, hogy az augusztusi műtétnél nem elég a tubus? bocsi, de nem vagyok képben...

    Zina: jól ezek az osztályképek! milyen fura lehet tényleg, hogy Levente már olvasgat! :-)

    Éva: örülök, hogy te is visszatértél! képeket nem hoznál a gyerekekről?

    nagy vonalakban ennyi, jöhetnek a többiek is sorban ;-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  8. 2010. június 21. 15:2336319.

    a "hátrány" idéző jeles...

     egyébként jól emlékszel...

     

    Dávid nagy baba volt a maga 4040 g-jával és 58 cm-ével...

    István ehhez képest 3200 g és 53 cm kezdeti méretekkel rendelkezett, holott a férjem magasabb és testesebb, mint Dávid apja volt...

     

    A bókokat köszönöm... 

    Dávidot már most iskolásnak nézik, meg 7-8 évesnek, de csak 31-én lesz 6... a ruháin sem ez látszik meg  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_791069 (36318)
    2010-06-21  09:04
  9. Torolt_felhasznalo_791069
    Torolt_felhasznalo_791069
    2010. június 21. 09:0436318.

    Milyen hátrányból indult? Nem tudok semmiről semmit!

     

    Egyébként nagyon aranyos kicsi is és nagy is Jó magasnak néz ki Dávid - magasabb az átlagnál? Emlékeim szerint te is jó magas vagy, jól emlékszem?

    előzmény:
    hoviraeg (36317)
    2010-06-21  08:52
  10. 2010. június 21. 08:5236317.

    Hello!

     

    A kicsi már leelőzte a bátyját... ahhoz képest, hogy "hátrányból" indult... már nagyobb, mint Dávid anno...

     

    Képek:

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_791069 (36316)
    2010-06-20  23:07
  11. Torolt_felhasznalo_791069
    Torolt_felhasznalo_791069
    2010. június 20. 23:0736316.

    Sziasztok!

     

    Mona, ne izgulj! Lalának is volt annakidején  minden: orrmandula, garatmandula, fülműtét, csövecske mindkettőbe . Engem jobban megviselt, mint őt Kb. ilyenkor volt neki is, 6 éves korában.... A garatmandula kivétel jár fájdalommal, a többit észre sem veszik!

    Ja, és a lényeg: tökéletesen és végelegesen helyrejöttek a fülei, hallása is, minden

    Hogy vettétek észre, hogy gondja van? (Szerintem nehéz észrevenni)

    Mutassatok fogatlan 6 éveseket Leventének még nem mozog egyik sem, nem is téma nálunk.....

     

    Hóvirág, te is mutasd a fiaidat Mekkora már a picike? 

    előzmény:
    mona! (36314)
    2010-06-20  08:58
  12. 2010. június 20. 17:4436315.

    szia Mona!

     

    jobbulást és drukk a műtéthez...

    Dávidnak is kivették már a manduláját... csak ő nem kapott tubust... 

    nem tudom az mennyivel rosszabb, de ha az kell ahhoz, hogy meggyógyuljon, akkor (meg amúgy is) drukk-drukk... 

     

    az óvodakezdés jó dolog...

     

     

    Mi jól vagyunk... 

    Dávid okosodik, István növekszik...

    előzmény:
    mona! (36314)
    2010-06-20  08:58
  13. 2010. június 20. 08:5836314.

    Sziasztok!

     

    Sajnos megint nem irogat senki mostanában:-(

     

    Zina: Nagyon helyes a kis iskolás.

     

    Éva: jó,hogy jelentkeztél, sok boldogságot az új kapcsolathoz!

     

    Rólunk: Sajnos nem kerüljük el a fül műtétet:-(

    Július 6-án kiveszik az orrmanduláját Petrának és tubust kap az egyik fülébe. Augusztus végén pedig műtik a másik fülét ott már nem elég a tubus:-(

    Szeptemberben a műtétek után kezd az új oviban.

    Nagyon nagylány már bár hízni sajnos még nem igazán sikerül:-)

    Az első foga már kiesett, egyik reggel kihúzta magának.

    Az osztálytalálkozónk nagyon jól sikerült 25 év után találkoztunk és nagyon jókat beszélgettünk.

     

    Titi: nektek jól sikerült a találkozó? Csajok jól vannak?

     

    Stoky: Veletek mi van?

     

    És többiek?

     

    Na ennyi voltam mára, remélem lesz még aki elolvassa!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_791069
    Torolt_felhasznalo_791069
    2010. június 2. 13:4636313.

    Sziasztok!

     

    Jó, hogy néha beírnak az elveszett báránykák is Fotókat is várok, ha még erre tévednétek

     

    Mi is jól vagyunk. Levente már gyűri az iskolát, február óta - nagyon szereti! Hatalmas lelkesedés van benne, mindenben első akar lenni, törtet nagyon - kire ütött? Már olvasgat, szinte hihetetlen! Csupa jót mondanak róla, kár volt aggódnom tavaly, hogy érett-e az iskolára

     

    Mutatok pár képet, jó példával előre járok, hozzatok ti is képeket!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  15. 2010. május 11. 22:3436312.

    Sziasztok.

     

    Tudom.....1000 éve nem jártam erre.

    Csak röviden.

    Elváltam tavaly januárban .Azóta teljesen megváltozott az életem.Fél éve egy társkeresön megismerkedtem egy fantasztikus svéd férfival.Épp most költözünk a házba amit januárban vett.A gyerekek szeretik öt ,ö szereti mindkettöt.(Ha feledésbe merült volna ...amit nem csodálok ennyi idö után a gyerköceim Kristoffer és Tabitha)

    Kri augusztusban kezdi a sulit,tavaly kértünk egy évet az ovitól mert nem éppen az az odafigyelös,leülös fajta...

    Tabi kész nagylány.Sokat segít,teljesen más mint Kri.Kri a mai napig szereti ha megcsinálok neki mindent ,Tabi meg nem engedi,mindent egyedül akar és sokmindent tud is .

    Fénykép nincs ezen a gépen de majd a napokban küldök a másikról...igérem.

    Mindenkinek jót kívánok.Kicsit belaolvastam a topikba.Most már nincs idö annyit írni mint a kezdetekkor.Mindenki gyerköce hatalmas változáson ment keresztül.Csodálatosak.Köszöntöm az új csöppnyi jövevényeket is.

    Űdv mindenkinek.

    Éva

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  16. 2010. május 11. 20:5136311.

    Sziasztok!

     

    Dávidnak még nem mozognak a fogai

    Egyébként jól vagyunk. 

    Szeptembertől nagycsoportos... egyébként takewondora és úszni jár. egyszer majd talán vizilabdás akar lenni, de ezt majd suliban eldönti...

     

    osztálytalálkozó nekünk január végén volt, de én sajnos akkor kórházban voltam és vártam a kicsit... 

    ő is jól van, ma kapta a 3 hós oltást...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  17. 2010. május 11. 20:2636310.

    Ma voltunk fülészeten, egyelőre még kivárás van mert éppen be van gyulladva a füle:-(

    Ovit azért váltunk mert átviszem egy kis létszámú logopédiai csoportba.

    Anyáknapja jó volt, ügyesek voltak nagyon a gyerköcök:-)

    Majd kicsinyítek képeket és akkor rakok fel erről is.

    Petrának is mozog az első foga de még szerintem több idő lesz mire kiesik, pedig Petra már nagyon várja a fogtündért:-)

    Én is szombaton megyek osztálytalálkozóra( 25 éves).Na rólunk egyelőre ennyi:-)

     

    Irjatok csajok!!

    előzmény:
    Titi75 (36309)
    2010-05-10  22:45
  18. 2010. május 10. 22:4536309.

    Sziasztok!

     

    Köszi lányok a köszöntéseket! Vasárnap volt a családi összeröffenés, szerencsére jó idő volt, egész nap az udvaron voltunk, kint sütögettünk. Ivett megint egy rakás játékot kapott, csak úgy tudtam elpakoni, hogy előtte selejteztem pár nem használt játékot... Kapott legot, barbie-t, könyveket, társasokat, pónit, aqua beads gyöngyöket. Képzeljétek! Csütörtökön - pont a névnapján - kiesett az első foga!!

     

    Mona: mi úsjág Petrával? A héten derül ki, hogy ki kell-e venni az orrmanduláját? Majd írd meg a fejleményeket. (Az unokahugomnak is kivették, meg a barátnőm lányának is nyár elején fogják.) Miért váltotok ovit? Milyen volt az anyák napi ünnepség?

     

    Bori: utólag is sok boldogságot a házassági évfordulótokhoz! (A legjobb barátnőméknek is a múlt héten volt, meg az egyik rokonunknak is. Hiába, a május elég népszerú az esküvőket tekintve).

     

    Mi jól vagyunk, ma a szokásos "logos" napunk volt. Holnap de. színházba mennek, aztán délután görkori szakkör majd úszás. Képzeljétek! A múlt héten végre összeszedte a - nem túl sok - bátorságát és beleugrott a medencébe!! Úgy tetszett, hogy egymás után többször is megismételte!  Emma is jól van, napok óta nagyon picit folyik az orra, de úgy tűnik, csak a foga miatt. Nagyon imádnivaló Ő is, csak most már jó lenne, ha lassan leszokna a cicizésről... Ha van jó tipp v. trükk, kérlek osszátok meg velem! 

     

    Én is jól vagyok, bár valamit rosszul csinálok, mert a lakás folyton szalad... Rendszeresen este vasalok (ma is kéne, de tegnap fél 10-től fél 12-ig vasaltam, így ma pihenek). Holnap a kocsit viszem múszaki előtti átvizsgálásra, remélem minden OK lesz, mert most minden pénz a tetőre megy... A tetőfedők is csak május végén tudnak jönni, a cserepek meg elfoglalják a fél udvart... Emiatt egy jó dolog van: nem kell a kocsival beállnom a garázsba. Csütörtökön megyünk kirándulni az ovival (cirkusz és állatkert), jó lenne, ha nem esne az eső... Szombaton pedig osztálytalálkozó. Pénteken megvettük az ofőknek az ajándékokat, bízom benne, hogy nagyon fognak örülni!!

     

    Képekkel továbbra is adós maradok...

     

    További szép hetet mindenkinek! Írjatok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  19. 2010. május 10. 21:0236308.

    Sziasztok!

     

    Én ismét itt de látom sajnos továbbra sem pörög a fórumunk:-((

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  20. 2010. május 5. 22:5136307.

    Sziasztok!

     

    Bocsánat, de nekem is már annyi más dolgom van, hogy nehezen jutok íráshoz... 

     

    A névnaposoknak minden jót utólag is:) 

     

    Mi is jól vagyunk szerencsére. Alapvetően minden változatlan: Barnus ovis, a két kicsi bölcsis, és most, hogy lementek a nagy téli betegségek, végre folyamatosabban járnak, mint télen, amikor általában 10 nap után kimaradt két hét. 

     

    A piciket múlt héten irattam be az oviba. Ha semmi nem jön közbe, Barnussal járnak majd egy csoportba, úgyhogy lesz egy könnyebb évem...Remélem, nekik is annyira bejön majd ez az ovi, mint Barnusnak. A beszokással már nem lesz gond a bölcsi után, remélem.

     

    A gyerekek aranyosak és kedvesek, de persze vannak óriási botrányok néha, amikor legszívesebben fognám a cuccomat, és szépen kisétálnék az ajtón. Három gyerek borzalmas hangzavart képes csinálni, ha veszekszik... 

     

    De most éppen jó hetünk van, sokat játszanak együtt, meg hát nagyon élvezem, hogy Anna és Andris is egyre jobban beszél, vannak napok, amikor reggeltől estig csacsognak, persze még kifordítják a szavakat, mondatokat, tüneményesek. Barnus pedig állati nagyfiú, és hát jó kamaszosan tud viselkedni, ha éppen olyanja van.

     

    Mi, felnőttek is rendben vagyunk, szombaton leszünk 6 éves házasok, indul a híres 7. év...:) Két napot dolgozom, a többi időben vagy itthonról fordítok, vagy próbálom elintézni a sok elmaradt dolgomat.

     

    Hát, dióhéjban ennyi, képeket nem csatolok, tudjátok, hol találjátok őket:) A tieiteket azért nagy örömmel szemlélem!

     

    Sziasztok

    Bori

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  21. 2010. május 4. 19:5236306.

    Sziasztok!

     

    Timi utólag boldog névnapot!

     

    Én is köszönöm a köszöntéseket.

    Stoky:lánykádnak is boldog névnapot!

     

    Mi is jól vagyunk, éppen ovi váltás elött állunk.Petra is nagy csajszi már, végre hosszú idő óta hízott is:-)

    Úgy néz ki megyünk orrmandula műtétre is jővő héten derül ki.

    Nálunk csütörtökön lesz anyáknapja, Petra már nagyon várja.

    Majd én is kicsinyítek képeket és rakok fel, de ma nagyon elfáradtam, voltunk beszédvizsgálóba és 1/2 9-től ott voltunk 1/2 1-ig:-(

    Na most gyorsan csak ennyi, de igérem ha nem is minden nap de azért sűrűbben irogatni fogok, persze csak ha érdekel valakit!!:-):-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  22. 2010. május 4. 13:5136305.

    Timiknek és Móniknak boldog névnapot!

     

    Mi is jól vagyunk. Dávid imádja a kistesóját.

    Az anyáknapi ünnepség elnapolva, mert az oviban bárányhimlő járvány van... 

     

    Utólag is boldog anyák napját...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  23. 2010. május 4. 13:2436304.

    Sziasztok!

     

    Mona: sok boldogságot és jó egészséget névnapod alkalmából!

     

    Stoky: már hiányoztak a képeid! Milyen nagy már Domi! Timinek utólag is sok boldogságot névnapja alkalmából!

     

    Tegnap lezajlott az anyák napi ünnepség! Nagyon ügyesek voltak a gyerekek, irtó hosszú műsorral készültek! Emmát a szomszédba vittük át rokonokhoz, akikkel ált. jól elvan, többször vigyáztak már rá. Sajnos tegnap valami miatt Emma iszonyúan hisztizett, sírt és annyira gyömöszölte a kezét a szájába, hogy még hányt is.  A férjemnek haza kellett jönnie. Úgy volt, hogy ma du. is ők vigyáznak Emmára, míg én viszem Ivettet úszni, de a tegnapi nap miatt félek, így inkább viszem magammal a kicsit is. Húzós lesz az tuti...

     

    Úgy tűnik Emma elaludt, megyek gyorsan megcsinálom holnapra a kaját (a férjem mindig itthonról viszi az ebédjét). Majd ha lesz időm, válogatok pár képet is!

     

    További kellemes napot!

     

    Timi

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  24. 2010. május 3. 21:0036303.
    még pár
    előzmény:
    stoky (36302)
    2010-05-03  20:57
  25. 2010. május 3. 20:5736302.

    meg is hoztam a képeket :

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     

Címlap

top