Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Avemar

Torolt_felhasznalo_329062
Torolt_felhasznalo_329062
Létrehozva: 2003. december 3. 15:00
Szeretnék többet megtudni erről a táplálákkiegészítőről? Kiknek javasolt szedni? Csak betegek használhatják v. jó megelőzés céljára is?
  1. 2017. július 18. 13:4031.
    Miért fontos a testsúlyról beszélni?

    Az utóbbi években vizsgálatok igazolták, hogy a testsúly megtartása jelentősen hozzájárul a daganatellenes kezelések sikeréhez. Megfelelő tápláltsági állapot esetén a beteg jobban tolerálja a daganatellenes kezeléseket, a szervezetében a gyógyszerek hatóanyaga nagyobb hatásfokkal szívódik fel, kevesebb szövődmény jelentkezik. Nagyon alacsony testsúly vagy nagyfokú súlyvesztés esetén, sajnos a kezelések megszakítására is szükség lehet.Fontos, hogy energiában és tápanyagokban gazdag élelmiszereket fogyasszunk, amelyekből már kis mennyiségben is értékes táplálékhoz juthat szervezetünk. Ha még így sem sikerül megállítani a fogyást, akkor olyan speciális tápszert javasolhat az orvos, amelynek tápanyag tartalma 2-4 szerese is lehet a normál ételeknek. Például: 1 dl tej energia tartalma kb. 60 kcal, ezzel szemben a speciális tápszerek között van olyan, amelyik energia tartalma 1 dl-ben 150-240 kcal, tehát 2,5 - 4 szerese a tehéntej 


     


    Az Avemar egy több száz, vagy akár több ezer különféle molekulát tartalmazó fermentált búzacsíra-kivonat.  


    Az egészséges szövethez képest a rákos sejtek anyagcseréje felgyorsult, különösen felfokozott szőlőcukor- (glükóz) felhasználással és jelentős mennyiségű tejsavtermeléssel. Az Avemar gátolja a rákos sejtek szőlőcukor-felvételét, továbbá befolyásolja a tejsavképződést és a csökkenti a rákos sejtek alternatív energiaellátását biztosító folyamatokat is. Mindeközben elősegíti a zsírképződést és gátolja a rákos sejtekben az örökítőanyag, a DNS szintézisét.

  2. Torolt_felhasznalo_292942
    Torolt_felhasznalo_292942
    2007. május 1. 17:2230.
    Sziasztok!

    A saját tapasztalatomat osztom meg veletek! Először vese daganattal műtöttek akkor kezdtem az orvosom tanácsára szedni az Avemart, iszonyú büdös, rossz ízű, olyan mintha iszapot ittam volna, de ITTAM, mert bíztam az orvosom tanácsában. Nem gyógyszerként ajánlotta, hanem immunerősítőként. Rá egy évre a mellemet kellett csonkítani emlőrák miatt, szedtem, a kemo alatt is. Hogy ez segített-e konkrétan azt igazolni nem tudom, de a vese műtét öt éve a mell műtét négy éve volt. Ja és a professzor aki műtött az a Avemar teamben publikál. Nem Ő volt aki ajánlotta, hanem az előző doki, de a prof. csak egyetértett.

    Lehet, hogy bűn rossz, de az immunrendszert erősíti és aki rákos és élni akar annak nem az íze számít hanem a hatóanyaga.

    Manyi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_363309
    Torolt_felhasznalo_363309
    2007. május 1. 15:4629.

    Sem beteg, sem orvos nem vagyok. Nem gondolom, hogy az Avemarnak nem lenne jótékony hatása! Bár beleolvasgatva a hozzászólásokba engem is meglep, hogy orvosok állnak úgy hozzá bizonyos táplálékkiegészítőkhöz, hogy fölösleges pénzkidobás, ill. ártani nem árt... stb. Kérdem én az a sok gyógyszer és terápia, amiért a betegnek órákat kell várakoznia egyedül valóban elég a gyógyulásukhoz? És valóban jó érzés egy betegnek amikor azt mondják az orvosokhoz: Mit akar Önnek a problémája korántsem olyan súlyos mint más hasonló problémájú betegnek? Jó, hogy azt nem mondják örüljön, hogy csak egy .....fekélye van nem rák.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. augusztus 22. 23:0028.
    Az a baj, hogy sokan nem tudnak a Culevitről, mert nem reklámozzák sehol.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_884858 (26)
     
  5. 2004. augusztus 22. 22:3527.
    Igen, sajnos ezt is figyelembe kell venni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_884858 (26)
     

Címlap

top