Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A 3TestŐr

Torolt_felhasznalo_116963
Torolt_felhasznalo_116963
Létrehozva: 2008. augusztus 1. 14:06
Szia!
Ha rendszeres fórumozó vagy akkor ismersz minket.Károly Anitát,Princessát,és Bailamot,akik az update-el és Rékával csodás alakot értek el,és azóta is lelkesen tornáznak.Szenvedélyük az egészséges táplálkozás és a sok mozgás.
Ha Te is szeretnél csinos és karcsú lenni,csatlakozz hozzánk,mert őszinte barátokra lelhetsz!
"Ne feledd!!Az álmaidat elérheted ha teszel érte,és azt nem veheti el Tőled senki!!"
  1. Torolt_felhasznalo_736940
    Torolt_felhasznalo_736940
    2008. október 23. 22:381026.
    Köszönjük Emese... köszönjük.

    András, téged nem zavar az ha bárhova beírsz annak a 85%-os következményi valószínűsége vita, veszekedés, félreértés, nézeteltérés...

    ÉRTSD már meg végre! HOGY itt senki sem anorexiás, senki sem beteges, senki sem buzdít senkit semmire. Egyszerűen csak ahogy Jofre írta: ez itt a "mit ettél ma" topic, ahol megbeszéljük a tornát, a napunkat, a kajánkat. Támogatjuk egymást, dumcsizunk, csajosan lányosa, és Te ebbe iszonyatosan de nagyon belezavarsz állandóan!

    Klassz a szakmád, nagyon izgalmas. Kívánok neked rengeteg könyvet, sikert pénzt meg amit akarsz, de kérlek NAGYON szépen kérlek, menj másik topicba. Hagyj minket békén.

    68$-ért bmikor lehet venni egy csilivili blog-fórum webtempletet, feltöltöm, évi 4000FT a fenntartás, miattad inkább átmegyünk egy olcsó kör-mailezgetésre!

    Egyfolytában provokálsz vagy engem vagy Anitát! Nem lenne egyszerűbb az IP címet blokkolni azt a büdös életbe be nem léphetek ide itthonról. Azt akkor nem butítjuk buzdítjuk itt a népet semmire! Vagy közölni a weboldal tulajdonosától, hogy "Lányok cukik vagytok, ügyesek de erre itt nincs szükség!" Ide Andriska kell, az egyetek mindent mindig keveset, igaz egy úgysem tudjátok tartani így előbb utóbb majd híztok... DE nembaj, mert jön az újkönyvem vedd meg! Az enyémet... ne Norbiét, ami bevált... Mert az woodoo...

    Önkritika...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_152908 (1025)
     
  2. Torolt_felhasznalo_152908
    Torolt_felhasznalo_152908
    2008. október 23. 20:591025.
    Kedves Anita!

    Engem a Norbi azután vett fel, hogy leírtam a korábbi rendszeréről, szó szerint és ez megjelent, hogy "szar"

    Az más kérdés, hogy kb 3 napon belül levetette az internetről :D

    Eddig sem részesültem belőle, ezután sem fogok, sőt kifejezetten azért vett fel, hogy belülről kritizáljám a rendszert, és kellemetlen, de ezt bárki elolvashatja itt:

    http://www.tihanyiandras.hu/media/figyelo.jpg

    Tehá t én pont amiatt kerültem felvételre, amit szerinted azért mondok, mert "nem jöttem ki" a Norbival.. azért a mestered csak nem hazudtolod meg
    Körülbelül itt bukik meg az egész elméleted és a rólam alkotott képed.

    Kérlek ne magadból indulj ki és ha leírod, hogy egy pszichés betegség számodra tetszetős, legalább vállald fel ezt az egészségesnek nem nevezhető véleményed. Nyilván egyszerűbb elmenekülni, mint elismerni a lányoknak és önmagadnak, hogy nem egészséges az a szélsőséges hozzáállás amit példaként mutatsz.

    Spirituális fogyásról én nem írtam (egy világnézetről igen, de nem fogyókúra kapcsán, tehát ismét olyanról nyilatkozol amit nem ismersz és nem értesz), azt pedig ma már minden művelt ember tudja, hogy test és lélek működése összefügg, így aki depressziós és azért eszik sokat, annak először a depresszióját kell gyógyítani, vagy legalábbis egyszerre kell mindkettőt. Ha másokon szeretnél segíteni, ilyen alapvető dolgokkal tisztában kellene lenned.

    Üdvözlettel
    Tihanyi András


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_144042 (1023)
     
  3. Torolt_felhasznalo_100921
    Torolt_felhasznalo_100921
    2008. október 23. 20:241024.
    Sziasztok!
    Kérlek áruljátok el, hogy hogy sikerül igy nálatok a fogyás?
    Kiváncsi vagyok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_400815 (1018)
     
  4. Torolt_felhasznalo_144042
    Torolt_felhasznalo_144042
    2008. október 23. 18:181023.
    szerintem meg te vagy beteg!azért mert norbival nem jöttél ki még nem kéne lehúznod az update-et!leírod h milyen gáz,utánna meg moderálod az egészet h nehogy jogi procedúrába keveredj......de te is benne voltál ebbe az egészbe,ahogy már nem részesülsz belőlle egyből sz"r az egész......

    spirituális fogyás???hülyeség!!-nekem meg ez a véleményem......

    de tudod mit?hogy ne konfrontálódjunk,és nehogy belebetegedjenek a lányok én kiszállok ebből az egészből!!
    bocs lányok,aki akar úgyis elér,sok sikert mindenkinek!sziasztok!!



    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_152908 (1022)
     
  5. Torolt_felhasznalo_152908
    Torolt_felhasznalo_152908
    2008. október 23. 15:481022.
    Kedves Anita!

    Ezzel teljesen leírtad magad mint szakember.. ha az addikciót, mentális problémát pozitív mintaként mutatod be a hozzád fordulóknak, önmagadat mint példát aki szerint még jó és vicces is ha esetleg függő vagy és pszichiátriai vagy pszichológusi kezelésre szoruló ember vagy.. akkor ott valami alapvető gond van. Mondjuk ez eddig is valószínű volt a megnyilvánulásaid alapján, ezért is konfrontálódtam veled és a követőiddel (akik nem szakemberek, így nem látják, hogy itt betegségről vagy annak a határáról van szó, egy ilyen embert követnek, aki immár felvállaltan beteg vagy azt szimpatikusnak tartja, akár ha az anorexiát tartaná példának).

    A pozitív szenvedélyek jók, ha valaki görcsös önigazolásra használja, arra hogy megmutassa milyen sikeres (ezt is említettem, többször írtad ezt le mint eddig bárki a fórumon, nem utalt számomra akkor sem egészséges lélekre), az már baj.

    Kérlek vigyázz magadra. Nekem is vannak hibás részeim, de belátom, hogy nem a problémáimat kell az emberek felé kommunikálni és követendő mintaként MÁSKÉNT beteg (csak elhízott) embereknek ugyanolyan kóros példát mutatni. Az, hogy nálad ez még vagy soha nem fordul át halálos kórba nem jelenti azt, hogy másból sem fogod ezt kihozni, mivel a minta egy beteg vagy valószínűleg annak a határmezsgyéjén lévő ember. Sajnálatos, hogy ezt a hozzászólásodat rajtam kívül kevesen fogják megérteni, mint jelzést.

    Üdvözlettel
    Tihanyi András

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_144042 (1021)
     
  6. Torolt_felhasznalo_144042
    Torolt_felhasznalo_144042
    2008. október 23. 15:311021.
    ha nem vetted volna észre,mivel ezek oly szépen elkerülik a figyelmed,-talán én vok az 1etlen aki bíztatom a lányokat h egyenek többet,ne sanyargassák magukat.....anyagcsere lelassulás,stb......

    sztem 1 kiló plusznál már figyelnie kell az embernek mivel az 5.-6. plusz után 2x olyan nehéz leadni a felesleget....itt közülünk senki sem anorexiás,ha az lenne vki akkor figyelmeztetnénk.
    ortorexia???-inkább az mint tudattalanul punnyadva siránkozni a kilókon.....az én szenvedélyem nem az alkohol és a cigaretta,hanem a fitnesz,dietetika.....

    igen,maximalista vok az élet minden területén,munkában,magammal szemben,de erre nem buzdítok senkit..........
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_152908 (1020)
     
  7. Torolt_felhasznalo_152908
    Torolt_felhasznalo_152908
    2008. október 23. 14:591020.
    Kedves Anita!

    Közlünk/közlök elég szót, erről sok cikk és hozzászólás szól.. és azt hozzáteszed a valós képhez, hogy a fogyókúra sok esetben megröviditi az életet és gyakran vezet ortorexiához, anorexiához, edzésfüggőséghez a testzsírszázalékkal, testsúllyal való kóros foglalkozással? Közlöd itt a topicban azt, hogy a 20 dkg-okon problémázás már kifejezetten kóroshoz közelítő mentalitás? Mert ez sajnos így van.

    Nem látom, sokkal inkább azt, hogy magad is egy perfekcionista, kívülről egészségtelenül maximalistának látszó hozzáállást népszerűsítesz. Megértem, a munkámban én is erre törekszem, de szerencsére nem veszek erre rá senkit magamon kívül

    Remélem te és minden kedves fórumozó szán most egy kis időt a pihenésre is!

    Üdvözlettel
    Tihanyi András

    (Szoktam módosítani a hozzászólásom, ha úgy érzem korábban nem pontosan adta vissza a gondolataimat. Mivel nem volt sok válasz csak 1 db így ezt nem láttam problémásnak, való igaz, hogy ez nem mindenkinek adott lehetőség, egyébként sok fórum van, ahol igen.)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_144042 (1019)
     
  8. Torolt_felhasznalo_144042
    Torolt_felhasznalo_144042
    2008. október 23. 09:291019.
    kedves András!

    nem ér megváltoztatni,módosítani a hsz.-sodat,1 újabban lehet,de mivel nekünk ez a lehetőség nincs meg, .

    A véleményem azóta sem változott:a dagadt betegeimnek NEM fogom azt mondani h milyen fitt,és arányos testalkata van,görbe tükröt nem állítok eléjük......a valós helyzetet mutatva talán pár évet nyernek még az életükben......

    A lányoknak meg mindig azt mondogatod h milyen marha 1szerű a fogyás:kevés energiabevitel,=fogyás.
    Ők nem tudják h 1 eü.-i főiskolán mi mit tanultunk,és nincsenek tisztában a dolgokkal,ezért 1szerűsítik le a ti szakmátokat.Néha közölhetnél velük tényleges dolgokat is,nem csak odadobni kéne 1-2 szót........szerinted ők tudják h mi az a glikogénháztartás,v h pontosan mi az az inzulin??-és h h függ ez össze a vércukorral?Állandóan kérték tőled h 1 mintanapot írj be,de sosem tetted.és ők ezt feladták.......


    sziasztok csajszik!

    52.00!!!
    tehát enni kell ezerrel......jatminat nekem is ma jutott eszembe-sztem halálra dolgozza magát....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_152908 (1016)
     
  9. Torolt_felhasznalo_400815
    Torolt_felhasznalo_400815
    2008. október 23. 08:391018.
    Sziasztok!

    A sok vita után egy kis vidámabb mai napon -1kg!!!
    Mindenki módszerét tiszteletben tartom, ebbe nem lehet beleszólni.

    Mai menüm:
    R: 3 kicsi Kakaós U1 süti (Ismét házigyártmány) + tejeskávé édesítővel
    T: 1 alma
    E: Tojásos, zöldséges sali, kefíres öntettel
    V: Light almakompót

    Szép napot mindenkinek és jó pihit a hosszú hétvégére!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_736940
    Torolt_felhasznalo_736940
    2008. október 22. 22:021017.
    Aranyosak vagytok lányok! Örülök hogy mi legalább félszavakból értjük egymást!


    Kedves András jobbulást kívánok! :o)

    Képzeljétek az én hangom is visszajött, úgy örülök neki! PEDIG hogy őszinte legyek sose szerettem... de most mindennél jobban örülök neki!


    Jatminattal milett? Beszippantotta a leltár?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_144042 (1015)
     
  11. Torolt_felhasznalo_152908
    Torolt_felhasznalo_152908
    2008. október 22. 21:161016.
    Kedves Bailamo!

    Nagyon sokféle nézőpont van. Azok az emberek akik motiválják a mögöttük lévő szakembergárda tudásából élve a túlsúlyos embereket azok ebből a szempontból hasznosak, ebben egyet is értünk. De nem helyes nekik tulajdonítani az eredmények mögötti tudást. Az első Update könyvek szakértője Pécsi Csaba dietetikus jóhaverom volt.. bárki megnézheti (hogy kár volt szerintem ez egy másik kérdés, mind optimisták vagyunk kezdetben, én is). Ha mi nem értünk ehhez, akkor az Alexandra könyvét sem tudom miért dietetikusok írták részben ("segítették").. értem, hogya vita nem erről szól, de nem jó olvasni, hogy mások munkáját degradálják a kirakatba kitett reklámemberek előtérbe helyezésével. A sztárok parfümjeit sem ők maguk tervezik, és általában a nevükkel fémjelzett ruhákat sem.

    A vita többi részéhez nem szólnék hozzá mert kicsit náthás és lelassuult vagyok, láttam, hogy az eüs félig-meddig kolléga is kicsit erősen fogalmaz néhol. (Egészséges embereket edzők, vagy itt is bárki le tud fogyasztani viszonylag könnyen ezt senki sem tagadja, a dietetikus szerepe ott nő meg, hogy mi megnézzük a vérképet stb. tényleg egészséges vagy csak azt hiszi, és akár 4-5 betegség és gyógyszer mellett is le tudjuk fogyasztani, anélkül, hogy az egészsége károsodna. De minden módszer 70-95% körüli bukással jár, pár éven belüli visszahízással, mert ez már az emberek kitartásán múlik. Ezért nem igau sajnos amit pl. Norbi ír a könyvpéldányszámok alapján, hogy 200-500 ezer embert lefogyasztott, mert ez már az ország egészségügyi statisztikáiban megjelenne. Valójában talán 10-20 ezer embert ha le tudott fogyasztani 2-5 évre (most csak hasraütöttem, neki sincs és másnak sincs erről statisztikája, ő is hasraütésre mondja ezt be). Ez is nagyon szép, persze.)
    Üdvözlettel
    Tihanyi András
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_736940 (1013)
     
  12. Torolt_felhasznalo_144042
    Torolt_felhasznalo_144042
    2008. október 22. 20:521015.
    sziasztok!

    na jól lemaradtam a mai napról......
    bailamo ne idegeskedj,-én csak nevetek rajta,szánalmas ahogy lehúzzák az embert mert van ereje megvalósítani önmagát,és olyan külsőre tesz szert amire mindig is vágyott........ amúgy ORSI a fogyás kb. 70%-a a táplálkozáson múlik.......hiába edzel napi több órát,ha szeméttel tömöd magad tele......

    princessa ügyi vagy,nehogy láthatatlanná válj nekem! én ma 5 kenyeret ettem....de hát én már csak súlytartó vok.......és kellett az energy,mivel 2 órát edzettem.......tegnap futottam 45p-et,olyan happy voltam utánna....
    én szoktam venni lekvárt,550ft volt 1 kis üveg.bár most van itthol c.mentes szilvalekvárom,azt szoktam reggelire enni mogyikrémmel......isteni

    kia tessék többet enni,mert olyan szintre áll be az anyagcseréd amilyen mennyiségeket eszel most.....úgyhogy zaba ezerrel....a csajok engem mindig kinevettek h bíztattam őket h többet egyenek,meg ahogy olvasták a kaja -mennyiségeimet szőrnyülködtek....

    olvastátok az új ultra 1-es kódot az u tv-n?
    meg a 2-est?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116963 (1014)
     
  13. Torolt_felhasznalo_116963
    Torolt_felhasznalo_116963
    2008. október 22. 19:321014.

    Kedves,Bailamo,azt hiszem megint alaposan félreértettek........Na,ne aggódj én értem mit akartál mondani.. 

      

    Most olvastam a honlapon a az u1-es lekvárról...

    Tápanyag értékek 100 gr termékben:
    Energia: 495 kJ/ 118 kcal!!

    Egyedülálló az országban gyümölcstartalom szempontjából és minimális fruktóz van benne..Ti láttatok már ilyet egy boltban is???Mert én még csak hírből sem.. Jellemző....Ha vmi jó,hasznos,finom és nem hízlal,azt alig kapni..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_736940 (1013)
     
  14. Torolt_felhasznalo_736940
    Torolt_felhasznalo_736940
    2008. október 22. 19:151013.
    Drága, Egyetlen András!

    HÁT pont ezt mondom én is!

    De már belefáradtam, BELÉDfáradtam! Egy baj van veled, hogy mindig egy dologra reagálsz, és az előzményekről lemaradsz.


    Itt sem erről volt szó...


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_152908 (1011)
     
  15. Torolt_felhasznalo_400815
    Torolt_felhasznalo_400815
    2008. október 22. 18:251012.
    Sziasztok Csajok!

    Hát Bailamo igazad van! Én nagyon szeretem olvasni ezt a topicot!
    Ma pont beszélgettem az egyik kollégámmal az egészséges táplálkozásról (ez a szakdolgozatom témája) és ő már egy 50-en felüli, hölgy aki öt gyermek után is nagyon karcsú. És azt mondta, h minden áldott nap rááll a mérlegre és ha már 0,5 kg-nál többet mutat, akkor rögtön visszafogja magát. Mert ha csak 1 kg-ot hízna is egy év alatt, az már húsz év alatt 20 kg!!! Ja és a kolleganőm is gyógypedagódus, semmi köze a dietetikához..

    Most már én is inkább mindennap ráállok a mérlegre és ellenőrzöm magam.

    Már én is alig várom N új könyvét



    Egyébként régebben, amikor RR-nak még csak a kis Lara született meg, akkor olvastam róla több újságban, h meg fog jelenni könyve, amiben diétáról, szépségápolásról, gyermeknevelésről, edzésről, stb. ír majd.
    De sajna azóta semmi hír a könyvéről

    Reméljük egyszer talán lesz ilyen is.

    Puszi Nektek!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_152908
    Torolt_felhasznalo_152908
    2008. október 22. 18:081011.
    Kérlek Bailamo,


    ilyen butaságokat ne írkálj össze vissza.. lehangoló, hogy egy szakmát (többet) nem ismersz. A dietetikus specializálódhat, de ez ugyanaz, minth a azt állítanád az autószerelő nem ért a BMW-khez, mert mondjuk a többség nem BMW-kel foglalkozik. Egyedül ő ért és az orvosok, személyi edzők stb. páran meg rajtuk élősködnek. Ők a guruk. A súlyvesztés pedig a felvett energia és leadott energia arányán alapul, tehát ez a mi szakmánk, csak le lehet erről több bőrt húzni ha fanatizál x és y pár embert.



    Elnézést az erős fogalmazásért, de ez már alacsony színvonal egy diplomás embertől.




    Üdvözlettel




    Tihanyi András
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_736940 (1009)
     
  17. Torolt_felhasznalo_796327
    Torolt_felhasznalo_796327
    2008. október 22. 15:401010.
    Igen úgy érzem! mert én olyan vagyok,ha azt mondom magamnak hogy 1 sima cukros túró rudi nem árt meg..vagy bármi más ami cukros..és abból ehetek kicsit,nem kicsi lesz belőle..másrészt meg tudom,hogy csak magamnak ártok vele,és csak rosszabbul érzem magam...ez nekem abszolút nem válik be!!!!
    én valamit vagy rendesen csinálok..vagy sehogy...Az Update-el is így vagyok!
    Pl. a vasárnapi ebédnél is elém rakták a rántott húst,sült krumplival és nem ettem belőle,pedig imádtam régebben.inkább ettem húslevest tészta nélkül,vele főtt husival.

    Szóval emiatt választottam ezt a topic-ot,mert tudom magamról,ha 1szer megszegem a dolgokat(mégha "kicsit" is),feladom..nekem kell az olyan hozzáállás mint a tiétek!Ennyi!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_736940 (1009)
     
  18. Torolt_felhasznalo_736940
    Torolt_felhasznalo_736940
    2008. október 22. 14:261009.
    :o)

    Biztos így érzed hogy segítünk? Mert van olyan aki nem is ismer minket... és le "okoskázott" bennünket!

    Egyél bátran, mozogsz rendesen és elszánt vagy!

    ORSI lehet dietetikus nem vagyok.... de azt tudom hogy egy dietetikus nem fogyókúra szakember, hanem táplálkozás tudományban elméjült egyén. Márpedig fogyás-és táplálkozás közt van egy óriási bibi!

    Egyik súlyvesztésen alapszik... a másik meg táplálkozáson. Olyan mintha kőről és ékkövekről vitatkoznánk!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_796327 (1008)
     
  19. Torolt_felhasznalo_796327
    Torolt_felhasznalo_796327
    2008. október 22. 14:121008.
    Igen,sajna azt elrontottam,hogy keveset ettem még amiből lehetett is..és ez lett de nem adom fel!!!!!!Akkorisakkorisakkoris megcsinálom tök jó,hogy vagytok,sokat segítetek nekem!!Köszike

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_736940 (1006)
     
  20. Torolt_felhasznalo_736940
    Torolt_felhasznalo_736940
    2008. október 22. 13:451007.
    Szia Summer!

    Üdv a csapatban!

    Sztem teljesen csini lehetsz! :o) nem kell neked nagy kilókat fogynod! Úgyhogy ne akarja 5 kilótól megszabadulni! De mindenki maga dönti el mi áll a szívéhez közel!

    Mi itt nem a heti -5kg-ra és nem a -10kg/hó-ra gyúrunk, hanem arra hogy sokszor együnk finomat ami nem hízlal, súlyban tart akinek már csak azvan, esetleg fogyaszt aki mér faragni akar!

    Sikerstory: -8 kg, 167/62kg célom 59 nincs már messze! És rengeteget eszem és finomakat! 2 nap alatt elpusztitottunk kedvesemmel egy sajttortát! Most épp túrótortát sütök! komolyan szégyellem magam a sok süti miatt lassan!

    A 8 kg 4 hónap alatt ment le! Heti 0,5kg az ideális!

    Üdv
    B
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_100921 (999)
     
  21. Torolt_felhasznalo_736940
    Torolt_felhasznalo_736940
    2008. október 22. 13:041006.
    Szia Kia!

    Sztem keveset eszel nagyon! Elkezdett koplalni a szervezeted, elkezdtél fogyni majd hirtelen beáll, és hízni kezdesz még a salátától is!

    Egyél rendesen legalább annyit egy nap mint a -10kg/hó könyvben van! AZ a minimum adag!

    Én most nem dicsekszem, de tartom a súlyom 62-63 vagyok hol ennyi hol annyi, de most meqqcsolt a mikulás és antibiotikumozok!

    Úgyhogy tanultam Cserép történetéből, hogy antibiotikum mellett nem lehet fogyni :o)

    Most ebédeltünk:
    -Tárkonyos husileves
    -grill szelet rajta sajt sonka gomba, kis rizzsel és rengeteg zöldsalátával!

    Én leálltam a reggeli zabról, azóta sokkal jobb!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_796327 (1001)
     
  22. Torolt_felhasznalo_736940
    Torolt_felhasznalo_736940
    2008. október 22. 13:001005.
    Nagyon ügyi vagy Princessa!

    Erről van szó! Aki Update-ezik az fogy, aki update-ezget az nem!

    Én is a könyből szoktam ötletelgetni, szerintem is nagyon klasz kaják vannak benne! Legutóbb pl a franciasalit csináltam meg! nagyon klasz lett!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116963 (1003)
     
  23. Torolt_felhasznalo_736940
    Torolt_felhasznalo_736940
    2008. október 22. 12:311004.
    Kedves Orsika!

    Már ne is haragudj, kérlek támaszd alá az állításodat:
    "De senkit sem szabad győzködni, hogy az a helyes ahogy ti csináljátok!"

    Kérdésem mikor, hol, és kit???? Győzködtünk?

    Amúgy meg azt csinálsz amit akarsz, egyél még sok vargabélest aztán majd +3kg... Majd megkérdezed Anitát vagy bárkit, hogy mi a fene baj van veled... Erre mi csak a fejünket csóváljuk, és azt kell hogy mondjuk nincs olyan hogy: "Udatezgetek!"

    "Semmi bajom azzal aki tényleg tud valamit a dolgokról, de szerintem azok nem ti vagytok, te lehet, hogy gyógytornász vagy (ez nem is baj, a tornával nincs is baj), de nem dietetikus!"
    -Jah... végülis én közgazdász vagyok... amimögöttem van az -8 kg és rengeteg tapasztalat!

    Te mögötted mi van? Egyenlőre +5 kg!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_260128 (1002)
     
  24. Torolt_felhasznalo_116963
    Torolt_felhasznalo_116963
    2008. október 22. 12:241003.
    Sziasztok!!!!!!
    Figyeljetek ez télleg hihetetlen,de ez a -10kg/hó nálam is hasznos.. 3-4nap alatt fél kg lement,és ma megint -3dekával voltam kevesebb!!!Alig hittem a szememnek!!!!!!A napokat pedig nem sorban csinálom,hanem aszerint h mikor mi van otthon!!!!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!! egyszerűen hihetetlen..... Anita,ennek a mintanapoknak megfelelően napi 4kenyeret eszem..És ebből kettőt vacsira...De úgy elkezdtem fogyni mintha szívvnák a fölösleget!!
    , I LOVE U!!!!!!!!!!! I LOVE NORBI ÉS RÉKA!!
    Pedig minusz 3kg a max fölöslegem de nálam is működik a rendszer!!!Jaj ha én ezt előre tudom már rég elkezdtem volna!!!!!
    Így sokkal többet és többfélét eszem mint eddig,és sokat tanultam is!! Na megyek mert órám van..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_260128 (1002)
     
  25. Torolt_felhasznalo_260128
    Torolt_felhasznalo_260128
    2008. október 22. 11:391002.
    Sziasztok!
    Nem tagadom igen szoktalak titeket olvasgatni, nem is ez a baj, csak nállatok azt nem lehet meg érteni, hogy a napi 20 dkg-os hízásokon mennyire ki szoktatok akadni, de ne haragudjatok az a 20dkg lehet, hogy egy nagyobb fi..gás (bocsánat a kifejezésért)! Legfeljebb csak azért irigykedem, inkább rád, mert van elég kitartásod a tornához! Nekem is volt időszak amikor állandóan tornáztam, és szeretek is csak a kezdet nehéz, nállatok csak ez a megszállotság amit kicsit furcsállok! Semmi bajom azzal aki tényleg tud valamit a dolgokról, de szerintem azok nem ti vagytok, te lehet, hogy gyógytornász vagy (ez nem is baj, a tornával nincs is baj), de nem dietetikus! Én is updatelgetek, sőt kimondottan szeretem RR-t (ki ne szeretne olyan combokat meg popsit)! De senkit sem szabad győzködni, hogy az a helyes ahogy ti csináljátok! Köszönöm
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_144042 (1000)
     

Címlap

top