Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hát ez Angyali!

reea
Létrehozva: 2008. július 9. 10:29

Sziasztok!

 

Nem rég keztem el Anygalokkal foglalkozni, ami furán hangzik, hiszen mindig is itt voltakSzeretnék olvasni pár történetet, amik veletek, vagy ismerőseikkel estek meg és elmesélmétek nekem, vagy bárkinek

  1. 2009. október 2. 07:428001.
    Higgy a szívedben és saját jóságodban...
    mert ha így teszel, mások is ezekben fognak hinni.
    Higgy a csodában, mert teli van vele az élet.
    De ami a legfontosabb, hogy higgy önmagadban,
    mert odabenn a lelkedben rejtőzik a csoda,
    a remény, a szeretet és a holnap álmai. (Ron Cristian)

     

    Angyali szép napot

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. október 1. 10:548000.

    Hiszen akkor mindent tudzs

    Ne problémázz! Csak csináld. Aztán a gyakorlással ez is könnyebb lesz

     

    Én remekül vagyok. Épp dolgiozom. Szerecsére most kicsit nyugisabb az élet, ezért tudok ere jönni. ezt mondjuk itt sosem lehet kiszámolni.

    De nem is baj, mert legalább változatos az élet

    előzmény:
    Bombola (7999)
    2009-10-01  10:23
  3. 2009. október 1. 10:237999.

    Hát a "töröl, töröl"-t én is alkalmazom

     

    Úgy érzem, hogy sikerült megráznom magam.  Jól vagyok.

    Persze nem egyszerű mindig a pozitív dolgokat mondogattni, de igazad van, hogy az ember másképp is fogalmazhat, így nem lesz negatív a gondolat. De ezt még gyakorolni kell.

    Te hogy vagy? Nem szeretnék mindig magamról beszélni

    előzmény:
    reea (7998)
    2009-10-01  08:47
  4. 2009. október 1. 08:477998.

    Értem. Valóban nehéz lett volna, de mondhattad volna úgy, a múltban a kitartásom hanyatlott

     

    Különben nekem bevált az agykontrollos módszer erre. Mikor valmai negatív dolog jutott az eszemben azt miondtam magamban: töröl, töröl. egy idő után autómatikus lett. észre sem vettem. Aztán egyre kevesebbett használtam és most is ha valmai jön észre sem veszem, azt mo ndom magamnak, töröl, töröl

    ebben a világban élünk. Teljesen nem lehet kizárni ezeket a dolgokat. Találhatsz viszont egy módszert, ami segíthet

    előzmény:
    Bombola (7996)
    2009-09-30  15:21
  5. 2009. október 1. 08:447997.
    A szabadság egy olyan állapot, mely akkor jön létre, ha emberek olyan kapcsolatba kerülnek egymással, melyben mindegyikük egyenrangú.
    Ezért állítható az, hogy a szerelem a szabadság legmagasabb foka.

    Add fel függetlenségedet, szabad leszel!(Házik Zoltán)

     

    Angyali szép napot

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. szeptember 30. 15:217996.

    "Pl. nem mondt, hogy nem vagy kitartó"

    Ezt a mondatot először kitöröltem, hogy ne kelljen leírnom, de néha muszáj ezeket is kimondani, hogy a történet kerek legyen. Furcsán nézett volna ki, ha leírom, milyen boldog vagyok, minden rendben van - mégis a tanácsotokat kérem. Persze elhatároztam, hogy semmilyen negatív gondolatot nem engedek be (tegnap óta), mert csak magamat teszem tönkre. Egyenlőre elég nehéz. Ha mégis beférkőzik -  mert beférkőzik a kis galád - azonnal valami jó dologra gondolok a témával kapcsolatban, vagy teljesen máson kezdek el gondolkozni. Hátha győz a jobbik!:)

    előzmény:
    reea (7993)
    2009-09-30  11:15
  7. 2009. szeptember 30. 12:087995.

    Szia ! de örölök neked

    ez egy komyolyan találó idézet.

    Hogy vagy, hogy vagytok? A kis indigóid élvezik a sulit?

    előzmény:
    gemini280 (7994)
    2009-09-30  11:47
  8. 2009. szeptember 30. 11:477994.
    Árnyékaink megvilágítása
    Időről időre egy-egy újabb sötét, nehéz és nyomasztó időszak jön el az életünkben. Bármennyire is szeretnénk kiutat találni, csak homály vesz körül bennünket. Csüggedés vesz erőt rajtunk, és bármihez is fogunk, balul üt ki, szinte már azelőtt, hogy nekiláttunk volna.
    Ezek a mi éjszakáink, amelyekben azonban ugyanúgy győznünk kell.
    Senki sem fog helyettünk fényt gyújtani a sötétben. Tanuljuk meg, hogy ne kívülről várjuk a megoldást.
    Ha kívül meg tudjuk látni a fény forrását, ez azt jelenti, hogy egy elfeledett sarokban bennünk is ott a fény. Nem vagyunk különleges lakói ennek a világnak, bennünk is ugyanaz van, mint a világmindenségben: fény és sötétség, és képesek is vagyunk mindkettő megteremtésére.
    Gyújts fényt a lámpásodban. Gyújts fényt egy mosolyoddal, akkor is, ha eleinte erőltetettnek tűnik. Gyújts fényt azzal, hogy érdeklődsz valami új dolog elsajátítása iránt, vagy olyasvalami iránt, amit addig nem értettél meg. Gyújts fényt azzal, hogy meghallod a téged körülvevő embereket. Gyújts fényt azzal, hogy figyelsz mindenre, ami körülötted történik – és váratlanul rád köszönnek a csodák. Gyújtsd meg a remény fényét a holnapért, sőt tedd meg már a mai napért is. Szemléld örömmel tetteidet, és végezd őket olyan jól, hogy elégedettség szülessen benned. Ne keseregj azon, hogy mások mit tesznek vagy nem tesznek, összpontosíts saját feladatodra, és látni fogod, hogy a többiek nem is teszik annyira rosszul a dolgukat, mint ahogyan kezdetben hitted.
    Lásd be, hogy fontos a célod, bármennyire szerény legyen is, mert így leszel képes változtatni az életeden. Mert ez lesz a kezdete az éjszaka sötétje felett aratott győzelmeidnek.
    Delia S. Guzmán
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. szeptember 30. 11:157993.

    Szívesen segítünk neked ebben. Többen is vannak, akik hasonlóan kezdteék. A dolgok haladnak a maguk utján. A legfontosabb, hogy próbáld és aztán engedd el ezeket a negatív dolgokat. Pl. nem mondt, hogy nem vagy kitartó. Ha tudod, hogy javítanod kell ezen, inkább m,ond azt, napról napra kitartóbb leszek. Minden nappal erősebb a hhitem, minden perccel bártabb leszek stb.

     

    Valóban kicist görcsösnek tünsz, de nincs ezzel baj. a legnehezebb türelmet tanulni. nehéz, de nem lehetetlen. Szóval eleve állj hozzá mosolyogva. Könynebb lesz

    Azt pedig nem szabad elfelejtened, hogy nem minden teljesülhet azonnal,. Vannak olan események amiket ellválaltál. Hogy megéled,  hogy szembe nézel velük. néha csak kis kerülővel éred el a célod és utólag ez rendben is van. csak nehéz mikor az meber még utón van

    Menni fog! Bízom benned! Bizz te is magadban!

    előzmény:
    Bombola (7992)
    2009-09-30  09:14
  10. 2009. szeptember 30. 09:147992.

    Szia!

     

    Köszi a választ. Tulajdonképpen akkor jól csinálon:)

    Egy picit mindig elbizonytalanodom, hogy elég-e az , amit csinálok. Illetve sokszor mondják, hogy ne agyalj a dolgon, kezeld lazán. Csak ez nehéz, ha minden este elmondom a kívánságomat, akár le is írom és elolvasom (tegnap például lerajzoltam és este és reggel megnézem) plusz még menet közben is ismétlem. Ezt a határt találom meg nehezen. Végülis már az is rágörcsölés, ha napjában többször elmondom a kívánságomat. vagy nem? Ráadásul sajna nem vagyok kitartó. Ha nem sikerül azonnal a kívánságom, akkor abbahagyom, mert nagyon elkeseredek. Aztán most történ egy önbeteljesítő dolog, amitől eddig rettegtem. végig tudtam, hogy elő fogom idézni, de sajnos nagyon mélyről jött és nem tudtam nem félni tőle. Ráadásul amit szeretnék már elég rég szeretném és már nagyon sok a negatív gondolatom ezzel kapcsolatban. Pedig már sokszor programoztam, de eddig nem sikerült. Remélem most kitartóbb leszek. Legalábbis most nagy az elhatározás:)

    előzmény:
    reea (7991)
    2009-09-30  07:59
  11. 2009. szeptember 30. 07:597991.

    Szia

     

    Üdvözöllek itt

     

    Konkrét recept nincs. Mindenki kialakítja idővel azt ami számára a legkönnyebb, vagy legyegyszerübb. egy scomó könyvben találhatsz erre rituálékat, de persze semmi sem kötelező

    Én azt szoktam mondani, hogy csináld úgy ahogyan neked jó. Ha kényelmesen érzed magad az adott szituációban, akkor nem tévedhetsz.

    Nem tudom tudsz e meditálni. rengeteg technika létezik erre. A legtöbb vallásnak, hitrendszernek meg van  amegfelelő és akkor még ott van pl, a gyertyaláng medi és az agykonmtrollos módszerek is. És még megannyi más.

    Az első időkbenazért jvaslom a lazultabb álapotot, mert akkor más a koncentráció, sokaknak furcsa vagy kényelmetlen az elején. Fura valakihez beszéln akit nem látszDe aztán ez sem jelent gondot. Fontos, ha kérsz valamit, figyelj a jelekre, mert nem feltétlen úgy fogod érzékelni a választ ahoyg várod. Én kaptam már rádióból, olvasás közben, mások beszélgetéséből. Van aki lát dolgokat, van aki hall, van aki érez. Nem vagyunk egyormák és a jelek úgy érkeznek ahoyg az számunkra  alegelfogathatobb.

    Különben minden faxni nélkül kérhetsz is.

    Én gyakran miközben megyek az utcán , csak kérek valmait. Vagy este, miikor imádkozom.

    Készíthetsz angyal naplót. ebben Judy több tanácsot tud adni. Vagy angyal dobozt, zusákot. Mindnek az a lényege, hogy valamit amit csak erre a célra használsz, megtöltesz a vágyad szerinti képekkel, tárgyakkal, szövegekkel. 

    tehát le is írhatod és akár csak gondolhatod is. kimondhatod fenhangon, vagy magadban. 

    Van aki leírhja és aztán gyertya lángnál elégeti.

    A lényeg, hogy kérj. Mindegy hogyan

    előzmény:
    Bombola (7989)
    2009-09-29  15:03
  12. 2009. szeptember 30. 07:487990.
    A folyók és a tengerek azért nyerik el száz és száz hegyi patak hódolatát, mert mélyebben fekszenek, mint emezek, tehát uralkodni tudnak a hegyi patakok felett. Így a bölcs is, aki az emberek fölött akar állni, alájuk helyezi magát; ha előttük akar járni, mögéjük áll. Ilyen módon, bár felettük van a helye, nem érzik a súlyát, és bár előbbre való náluk, létét nem érzik sérelemnek.(Lao-ce)

     

    Angyali szép napot

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. szeptember 29. 15:037989.

    Sziasztok!

     

    Szeretnék az angyaloktól segytséget kérni. Hogyan kell? Van erre valami "recept"? Köszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. szeptember 28. 08:407988.
    Felülemelkedhetünk minden rosszon, ha felismerjük,
    hogy csak addig van hatalma felettünk, amíg hiszünk benne.
    Ha megtapasztaljuk ezt az igazságot, szabaddá válunk.(Eileen Caddy) Angyali szép hetet napot
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_315505
    Torolt_felhasznalo_315505
    2009. szeptember 27. 20:287987.
    Köszönöm,nagyon szép és elgondolkodtató.Ági
    előzmény:
    Judy08 (7986)
    2009-09-27  16:21
  16. 2009. szeptember 27. 16:217986.

    Sziasztok!

    Köszönöm szépen mindenkinek, aki próbált segíteni!!!

     

    Hoztam egy történetet, oylan szép!

     

    A tanító tanítása


    Sok évvel ezelőtt Mrs. Thompson 5. osztálya előtt állt, és azt a hazugságot
    mondta a gyerekeknek, hogy mindegyiket egyformán szereti.
    De ez lehetetlen volt, mert az első sorban egy Teddy nevű kisfiú olyan
    rendetlen és figyelmetlen volt, hogy Mrs. Thompson valójában élvezettel írt
    a feladataira vastag piros ceruzával nagy X jeleket, és a lap tetejére a
    legrosszabb érdemjegyet írta.
    Egy napon Mrs. Thompson a gyerekek régi bizonyítványait nézte át, és
    megdöbbent Teddy előző tanítóinak bejegyzésein.
    "Teddy tehetséges gyerek, gyakran jókedvűen kacag. Munkáját pontosan végzi
    és jó modorú. Öröm a közelében lenni" - írta első osztályos tanítója.
    Második osztályos tanítója ezt írta: "Teddy kitűnő tanuló, osztálytársai
    nagyon szeretik, de aggódik, mert édesanyja halálosan beteg. Az élet Teddy
    számára valódi küzdelem lehet.
    Harmadik osztályos tanítója ezt írta: "Édesanyja halála nagy megrázkódtatás
    a számára. Igyekszik mindent megtenni, de édesapja nem nagyon törődik vele,
    és otthoni élete valószínűleg hamarosan nehezen elviselhető lesz számára, ha
    nem történik valami változás az életében."
    Negyedik osztályos tanítója ezt írta: "Teddy visszahúzódó és nem sok
    érdeklődést mutat az iskola iránt. Nem sok barátja van, és néha alszik az
    osztályban."
    Ezeket olvasva Mrs. Thompson ráébredt a problémára és elszégyellte magát.
    Még rosszabbul érezte magát amikor a Karácsonyi ünnepen tanítványai fényes
    papírba csomagolt, gyönyörű szalaggal átkötött ajándékait bontogatta, és
    köztük meglátta Teddy ajándékát a fűszeresnél kapható vastag barna papírba
    bugyolálva.
    Mrs. Thompson a gyerekek előtt előtt bontogatta az ajándékokat és gondosan
    nyitotta ki Teddy csomagját. Néhány gyerek nevetni kezdett, amikor meglátta
    a kövekkel kirakott karkötőt, amiből néhány kő hiányzott, és mellette egy
    negyed üvegnyi parfűm volt. De a gyerekek nevetése abbamaradt, amikor
    hallották, ahogy felkiált: "Milyen szép karkötő!", és látták ahogy felveszi
    a karkötőt és csuklójára cseppent a parfűmből.
    Teddy Stoddard egy kicsit tovább maradt az iskolában, hogy megszólíthassa,
    "Mrs. Thompson, ma olyan volt az illata, mint valamikor édesanyámé."
    Legalább egy órán keresztül sírt, amikor a gyerekek elmentek. Attól a naptól
    kezdve nem olvasást, írást és matematikát tanított. Elkezdte a gyerekeket
    tanítani.
    Mrs. Thompson különös figyelmet szentelt Teddynek. Ahogy dolgozott vele,
    Teddy elméje mintha életre kelt volna. Minél több bátorítást kapott, annál
    gyorsabban reagált. Év végére Teddy az osztály élére került, és hazugsága
    ellenére, hogy minden gyerekeket egyformán szeret, Teddy legkedvesebb diákja
    lett.
    Egy évvel később egy üzenetet talált Teddytől, amit az ajta alatt
    csúsztatott be. Az állt benne, hogy ő volt élete legjobb tanítója.
    Hat év múlt el, amikor egy újabb üzenetet kapott Teddytől. Azt írta, hogy
    befejezte a középiskolát, az osztályában harmadik volt az élen, és Mrs.
    Thompson még mindig a legjobb tanítója.
    Négy évvel később egy újabb üzenet érkezett, amiben azt mondta el, hogy bár
    voltak nehéz időszakok, kitartott tanulmányai mellett, és hamarosan egyetemi
    diplomát szerez, legmagasabb kitüntetéssel.
    Biztosította Mrs. Thompsont, hogy még mindig a legjobb és legkedvesebb
    tanára, aki valaha is volt.
    Még négy év telt el, és újra levél érkezett Teddytől.
    Ebben elmondta, hogy miután megszerezte diplomáját, elhatározta, hogy tovább
    tanul. Hozzátette, hogy még mindig a legjobb és legkedvesebb tanítója, aki
    valaha is volt. Ez alatt a levél alatt az aláírás hosszabb volt: Dr .
    Theodore F. Stoddard.
    A történetnek nincs vége itt. Azon a tavoszon újabb levél érkezett.
    Teddy elmondta, hogy találkozott egy lánnyal, és nősülni készül. Elmondta,
    hogy az apja már két évvel azelőtt meghalt, és kérdezte, hogy Mrs. Thompson
    elfoglalná-e a vőlegény édesanyja számára fenntartott helyet. Természetesen
    Mrs. Thompson elfogadta a meghívást.
    A régi karkötőt vette fel, amiről kövek hiányoztak, és azt a parfűmöt
    cseppentette magára amire Teddy úgy emlékezett, hogy utolsó együtt töltött
    Karácsonyukkor viselte az édesanyja.
    Megölelték egymást, és Dr. Stoddard Mrs.Thompson fülébe súgta, "Köszönöm,
    Mrs. Thompson, hogy hitt bennem. Hálásan köszönöm, hogy segített nekem, hogy
    fontosnak érezzem magam, megmutatta nekem, hogy számítok, és az életem
    érték."
    Mrs. Thompson könnyekkel a szemében visszasúgta, "Teddy tévedsz. Te voltál
    az, aki megmutattad nekem, hogy számítok, és az életem érték. Amikor
    találkoztam veled megtanultam, hogy hogyan érdemes tanítani."

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_415497 (7985)
    2009-09-25  20:36
  17. Torolt_felhasznalo_415497
    Torolt_felhasznalo_415497
    2009. szeptember 25. 20:367985.

    Ööö... a fulladásnak nézzék meg,nincsenek e fizikai okai,légzéskimaradás,egyéb.Belefurja e pl a párnába a fejét,hasonló is lehet akár.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_415497 (7984)
    2009-09-25  20:35
  18. Torolt_felhasznalo_415497
    Torolt_felhasznalo_415497
    2009. szeptember 25. 20:357984.

    Szia!

    Nem vagyok nagy álomfejtő, de...

    ...a lenyomja a vízbe, jelentheti azt, hogy nem hagyja levegőhöz jutni, "megfullad" tőle=túlzott dolgok?

    Mondjuk ebbe beleszámít, hogy mennyi idős a gyerek, milyen a kapcsolata az apjával?

    A víz maga a lélek tisztulását jelenti. Van -e valami amit fel kell dolgoznia vele kapcsolatban? Illetve nem tud feldolgozni?

    A fuldoklás jelentése. Célja a szembesítés.Kimutatja hol nem vagy képes az érzelmeid kifejezni.

    Az apa jelentése: A hatalom és a törvény szimbóluma. Amennyiben negativ élmény amit vele álmodsz, ki akarsz törni a szárnyai alól, ami persze sose lehet,hisz mindig a gyereke maradsz. AA belső erő hiányát is jelenti. 

     

    (Ezek személyes gondolatok, plusz segitett az álmoskönyv. Remélem segitettem.)

     

    Ui.: Érdekesség:

    ANGYAL az álmoskönyvből:

    Az angyal mindig segítő szándékkal érkezik, valószinűleg szükséged van rá. Mivel jelenléte megnyugvással tölt el, hamarosan az életben is rendbejönnek a dolgok,felragyog a csillagod. Elképzelhető, hogy váratlanul találkozol valakivel, aki megoldja a problémáid. A lényeg, hogy a felsőbb hatalmak úgy döntöttek, megérdemled a támogatást.

    Saját magad láttad fehér szárnyakkal? Ez azt jelenti, te vagy abban a nyugodt, kiegyensúlyozott lelkiállapotban, melyben alkalmas vagy mások számára oltalmat nyujtani. Védd meg ezt az időszakot!

    Lehet hogy hamarosan kimerülnek energiatartalékaid.

    Ha angyallal beszélsz, beavatkozol az isteni rendbe, ezzel összekuszálod a dolgokat;valaki ártani akar neked.

     

    Álmodjatok segítő angyalokkal mindig! Jó hétvégét!

    előzmény:
    Judy08 (7981)
    2009-09-23  13:42
  19. 2009. szeptember 24. 09:427983.
    A nőket a szerelem nemcsak érdekessé teszi,
    hanem meg is szépíti.
    A nő akkor szép igazán, ha boldog, és akkor boldog,
    ha érzi, hogy szeretik.(Rippl-Rónai József)

     

    Angyali szép napot

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. szeptember 23. 15:017982.

    hát én nem vagyok profi a kérdésben, de azt azért még kellene pontosítani, hogy mindíg az apja nyomja le? Azt értem, hogy mindíg vazben van, gondolom iylenkor fulladozik is, tehát nem tud feljönnio és nem kap levegőt. ennek lehet szervi okai is, ezért lenne jó tudni, hogy iylenkor hoygan alszik. Mennyire nyugtalan, kapkodja e a levegőt stb.

    Mindenképpen streszre utalé.  Anagy víz, a lenyomás a bvíz alá mind olyan helyzetek amiket nem tud uralni és amitől fél.  Akiváltott hatás  apánik, annak a következméyne a fulladás. Felnőtekknél is gyakran fordul elő haonló állom, folytás, fulladás. Mindíg stzresre vezetik vissza. 

    Én ugya nem ismerem őket, meg azt sem tudom, milyen a viszonyuk egymással. De az, hogy az apa szerepel az álomban mint valaki aki lenyomja utaléhat agresszióra, félelemre. Nem feltétlenúl fizikai értelemben. lelki terror, vagy félelem valmaitől, a büntzetéstől. sokszor lehet ez alaptalan. előfordul, hogy azért csavarognak el abgyerekek, mert egyest kapnak és félnek a szüleik haragjáról. a legtööbb esetben ennek köze nincs  avalósághoz  agyerek mégis így érzi. A ygerek egyértelmüen stresszel valamitől.

    További kérdés, hogy felébred e magától, vagy ébreszteni kell. Írtad, hogy felriad. Mindíg? sikoltva, fuldokolva? Látja e ki vannak körülötte. Tisztán anyát és apát , vagy csak alakok és tudja hogy ők azok. az is fontos kérdés, hogy anya mit csinál miközben apa nyomja le a víz alá. 

    Mindenképpen szakembert javasolnék. És sürgősen. Ez egyértelü bajt jele. nekem. 

    Persze én nem vagyok profi. Csak amoylan amatőr. És ez a szeméyles vélemyénem.

    a víznek általában jó dolgokat tulajdonítanak, felismerést, energiát, tisztaságot, ha a víz tiszta és ennek az ellenkezője nagyjából ha zavaros. de én ennek most nem tanusÍtanék figyelmet. A víz it egy eszköz amibe bele lehet fulladni. 

    Hátha van valaki aki kicsit máshogy látja, számomra aggasztó ez az álom.

    előzmény:
    Judy08 (7981)
    2009-09-23  13:42
  21. 2009. szeptember 23. 13:427981.

    Sziasztok...

    Szeretnék segítséget kérni, mert vannak köztünk "álomfejtők"...

    Van egy kedves barátnőm, akinek a kisfia, gyakran álmodik egy álmot..bemásolom mit írt...hátha tud valamelyikőtök segíteni, mit jelenthet...

     

    "A kisfiamnak van egy visszatérő rémálma. nem tudom megfejteni. a szereplők uganazok a helyszín változik. most álmodta harmadjára. Az apja én és ő vagyunk ott, mindig valahol víz környékén, volt már strand most meg (a város nevét kihagyom). Szóval bent vagyunk a vízben és az apja lenyomja a víz alá, és nem tud feljönni. ilyenkor szokott felriadni. mi lehet ennek a jelentése, mi lehet a háttérben?"

     

    Köszönöm a segítséget!!!

     

     

    előzmény:
    reea (7980)
    2009-09-23  07:41
  22. 2009. szeptember 23. 07:417980.
    Nagyon szépen köszönjük :) Nagyon édesek. Ezek keresztszemezett képek? sajnos nekem nincs sok tehetségem ilyen dolgokhoz, de mindíg megfogadom, hogy megpróbálom, szóval lehet ez egy jó lehetőség
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
    2009-09-21  07:58
  23. 2009. szeptember 23. 07:397979.
    Ha egy embert megmentesz, vagy átsegítesz a bajon, egy világot mentettél meg. Választhatsz jól, és választhatsz rosszul.
    Amiben most élünk, egy átmeneti állapot. Mindenki mindenki ellen...
    És nagyon sokan kerülnek olyan helyzetbe, hogy úgy érzik nincs belőle kiút. Pedig van... Egyénileg kell megtenned, amiért születtél, be kell töltened a jobbik szerepedet. Próbáljátok magatokat megismerve, másokat segítve, mások felé a jót sugározni.
    Jót tenni és tudni, hogy ami most látszólag rossz,
    utólag kiderülhet, hogy jó...(Szepes Mária)

     

    Angyali szép napot

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. szeptember 21. 07:477978.
    Olyan a szerelem, mint a gyöngyszemű harmat,
    amelytől fénylik a szirom,
    amelyből felszökik, kévéjében a napnak,
    szivárvány-szikra, miliom.
    Ne, ne hajolj reá, bárhogy vonz e merész láng,
    ez a vízcseppbe zárt, percnyi kis fényözön -
    mi távolabbról: mint a gyémánt,
    az közelebbről: mint a könny.(Victor Hugo)

     

    Angyali szép hetet, napot

    A múlt héten kicsit betegeskedtem, de már megmaradok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. szeptember 16. 20:507977.

    Csatlakozom Zsúhoz!

    Én is BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!

     

    még mindig nem tudok smilyt beilleszteni...de egy nagy csokor virágot gondoljon oda az ünnepelt!!!! :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_415497 (7976)
    2009-09-16  20:17

Címlap

top