Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Babakocsi vélemények

C.Dóra
Létrehozva: 2008. július 7. 10:57

Sziasztok!

 

Kinéztem az interneten 4 különböző típusú babakocsit, ezekről raktam is fel képet.

1. Quinny Buzz

2. Bugaboo Cameleon

3. Brevi (trio ovo)

4. Firstwheels

Az első kettőről már olvastam több helyen is, de a Breviről és a Firstwheelsről nem találtam sokmindent. Olyanok véleményét várom ide, akik használják/használták valamelyik babakocsit a 4-ből. Röviden: milyen a babakocsi, megérte-e az árát.

Ezek magasabb árkategóriás babakocsik, de gondoltam befektetek inkább egy ilyenbe és majd a tesó/tesók is használni tudják, esetleg a végén el is tudom majd adni jó áron. Valamelyik képnél nem látszódik, de van hozzá alsó kosár pakolni és mindegyikhez van külön csatlakoztatható mózes, úgy venném meg. Tetszik és szerintem jó is, hogy mindegyiknél a hátsó kerék nagyobb és fix, az első kisebb és bolygósítható.

 

Szóval várom a hozzászólásokat, remélem tudtok segíteni! Köszönöm előre is és szép napot mindenkinek: C.Dóra

  1. 2017. Április 4. 02:3158.

    Nekünk ABC design van ez nagyon bevált, ajánlom Nektek.


    Volt testvérbabakocsink is, Phil&Ted, de ezt nem nagyon használtuk a nagy mérete miatt.

  2. 2017. március 16. 21:3757.

    Szia nekem fekete sárga brevim van . a mózes nagyon jó egész télen tudtuk használni. Nagy tágas kényelmes. A hordozó része negyon összegörnyed a gyerek benne összetöri a kis gyomrát. Mi plédet raktunk bele hogy ne görnyedjen. Babó nemnagyon szereti. A sportos részt most kezdtük el használni. Az a bibi vele higy a háttámlája és az ülő része egyben van, és hiába akarod fektetni a. háttámlát a fenekével együtt mozog a háta. A lábai meg égnek álnak. Ez nem tetszik benne. A mózessal egyedül képtelenség felemelni a kocsit.

    előzmény:
    C.Dóra (53)
    2008-07-07  12:41
  3. 2008. július 8. 09:2256.

    Ma is várom a hozzászólásokat a fent említett babakocsikkal kapcsolatban!

     

    Szép napot! C.Dóra

    előzmény:
    C.Dóra (1)
    2008-07-07  10:57
  4. 2008. július 7. 13:0855.
    Igenis, Anyukám!
    előzmény:
    Klotild (51)
    2008-07-07  12:33
  5. 2008. július 7. 12:4854.

    Mi megnéztük a Brendonban a Skate-et is, nagyon szép és nagyon jó, de alapállapotban 13 kg Rakd bele az újszülötted és a pelenkástáskát és alul egy-két dolgot, amit vásároltál És akkor még csak újszülött a gyereked és mondjuk csak 3 kiló.

    A mi babakocsink 9 kiló, a kislányom most 7580 g (múlt hét szerdai mérlegelés), az ajtónktól a kapuig 5 lépcsőfok van   Lefelé még ok, de felfelé.... Ja és most nyár van, szóval alig van ruha a gyereken. Én elég ropi vagyok és így is alig tudom emelgetni.

     

    előzmény:
    C.Dóra (53)
    2008-07-07  12:41
  6. 2008. július 7. 12:4153.

    Oké ,köszi, várom a privit!

    Lányok, most mennem kell egy kicsit, de várom a véleményeket továbbra is (főleg: Brevi és Firstwheels)

    előzmény:
    Buvidu (52)
    2008-07-07  12:39
  7. 2008. július 7. 12:3952.

    Először pirosat szerettem volna, de arra 4 hetet várni kellett volna. És már úúúúúúúúúgy utáltam a Chicco-t. Szóval volt éppen nekik (sztük ezüst szürke, sztem v.kék)  és azt vettük meg. Végülis lánynak is jó a v. kék is.

     

    Ami talán gáz: kisfiúnak a rózsaszín.

     

    De ha Quinny mellett döntesz, abból van egy türkíz színűsztem az a legszebb és az kisfiúnak, kislánynak is egyaránt jó.

     

    Priviben elküldöm a bemoldalam jelszavát, ott a képek között találsz babakocsis képet, de csak a mózeses változatról

    előzmény:
    C.Dóra (39)
    2008-07-07  12:09

Címlap

top