Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

NAPTEJ sokadszor...

selyemke
Létrehozva: 2008. június 28. 20:30

szép estét!

 

tanácsokat,tapasztalatokat szeretnék kérni (ha még vannak) napozóktól.

 

júliusban megyünk nyaralni,és gőzöm sincs milyen naptejet vegyek.az ok,hogy minimum 20-as védelme legyen,de milyen márkájút?

 

olvasgatok már egy ideje a neten,de egyre jobban belegabalyodok a témába.

van aki szerint csak a márkás,gyógyszertári a jó,van aki szerint a "no name" DM es a tuti,állitólag a nivea tartalmaz v. olyan összetevőt,ami káros...és még sorolhatnám.

gondolkodom a Dr. Kelen-en is...de nem tudom.

 

aki tud némi tanáccsal szolgálni,megköszönném.

 

szép estét!

  1. Torolt_felhasznalo_714307
    Torolt_felhasznalo_714307
    2009. május 19. 21:2634.

    Selyemke végül milyen naptejet vettél meg? Bevált?

     

    Remélem jár még erre valaki. Tudna nekem valaki ajánlani pigmentfoltos arcbőrre fényvédőt, sajnos nekem már előjöttek a foltok és állítólag legalább 50 faktoros kell, ha kifekszem napozni.

    Persze azt ajánlották, hogy kerüljem a napot, de hát imádok napozni.

     

    Itt is jó az olcsóbb kategória, vagy itt már inkább gyógyszertári kell?

     

    Ha valakinek van ezzel tapasztalata, légyszi írjon.

     

    Még egy kérdés: a napozó sprayk is vannak olyan jók, mint a naptejek? Vagy felesleges drágábban megvenni?

    előzmény:
    selyemke (1)
    2008-06-28  20:30
  2. 2008. augusztus 7. 11:4734.

    Azt esetleg tudja valaki, hogy melyik az a naptej, ami egy nagy felmérés szerint, valami kereskedelmi láncnak a saját terméke és a legtöbb szempont szerint végzett vizsgáltok alapján a legjobb. A prémium márkákat is maga mögé szorítva!!! De azt biztos a reklám miatt, sosem mondják hogy melyik az.

    Szóval megmondaná valaki, hogy melyik is az?? Köszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_714307
    Torolt_felhasznalo_714307
    2008. július 18. 22:3433.

    Tavaly a Rossmanból vettem Sun Ozon naptejet, és tökéletes volt, nem égtem le, pedig abban a nagy melegben nyaraltunk éppen, mikor majdnem 40 C volt.

    Napozás után pedig Níveát használtam az akkor kb. 1.500,- Ft volt.

     

    Idén vettem a Rossmanba Carrotten naptejet, az is tökéletes volt. Napozás után Sun Ozon hűsítő testápoló.

     

    Mindegyik jó volt. Idén azért nem vettem Sun Ozon naptejet, mert éppen akciós volt a Rossmanba a Carotten, de szerintem nagyon jó a Sun Ozon is és nagyon olcsó.

    A napozás utáni testápolónál is ugyanez a helyzet. Jó a Nívea is viszont a Sun Ozon is ugyanolyan jó és még fele annyiba sem kerül.

     

    Tényleg igaz az, hogy a drágább nem feltétlenül jobb is.

     

    Remélem tudtam segíteni.

    előzmény:
    selyemke (1)
    2008-06-28  20:30
  4. Torolt_felhasznalo_854281
    Torolt_felhasznalo_854281
    2008. június 29. 12:3132.
    vettem
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_854281 (25)
    2008-06-29  09:17
  5. 2008. június 29. 10:1531.
    Nap allergiára jó a kálcium pezsgőtabletta. Sőt semmi bajotok nem lesz ha minden este megisztok egyet.
    előzmény:
    selyemke (30)
    2008-06-29  09:56
  6. 2008. június 29. 09:5630.

     

    valóban jönnek az infok,de nem baj,mert ezek mind személyes tapasztalatok és lehet belőlük okosodni.

     

    mivel nem nyaralunk havonta (sajnos) azt a pár napot szeretném lehetőleg égési sérülések nélkül megúszni. :)

     

    no és napallergia nélkül...

     

    eddig még nem jött ki soha,de egy csomó ismerősömnél jelentkezett. 

    előzmény:
    blood83 (27)
    2008-06-29  09:37
  7. 2008. június 29. 09:5029.
    Ja és elfelejtettem mondani, hogy a barátnőm a Rossmann márkás Sun Ozone naptejet használja, és a napozás utáni testáplóját, és ő is teljesen meg van elégedve vele, és azt hiszem még olcsóbb mint a Dm márkájú, de én már nem fogok másra váltani mert nagyon bevált!!!!
    előzmény:
    selyemke (24)
    2008-06-29  09:16
  8. út
    út
    2008. június 29. 09:4428.

    Szia! Én is az Avon napozószereit ajánlom, nem csak saját részre vásárolom. Önmagáért beszél az a tény, hogy minden évben sok visszatérő vásárlóim, megrendelőim vannak. Ők sem panaszkodtak még soha.

    A 14 év alatt nekem volt tavaly ici-pici panaszom a zöld színű, pumpás nap.utáni gélre, azt az egyet nem ajánlom azóta senkinek.

    Erika

    előzmény:
    selyemke (1)
    2008-06-28  20:30

Címlap

top