Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem boldogulok vele

Torolt_felhasznalo_446614
Torolt_felhasznalo_446614
Létrehozva: 2008. május 26. 13:39

Sziasztok!

 

A problémám a következő: a mosógépünk felültöltős és a mosószertartálya, különös tekintettel az öblítős részére, igencsak elszutykolódott. Nagy vehemenciával nekiestem, hogy kipucoválom, de nem tudom ki tervezte ezt a műanyag labirintust (ne találkozzak vele, mert első felindulásból helybenhagyom az illetőt) ez lehetetlen.

 

Mosószertartályt leapplikáltam a gépezet fedeléről. Két részből áll a szerkentyű: van egy fehér átlátszatlan rész (ha rajta van a gépen a tartály, akkor csak ez látszik) és egy átlátszatlan - maga a tartály - ami alapesetben rejtve van a háziasszony szeme előtt, nagyon helyesen, mert gusztustalanul le tud benne rakódni a malaj.

És tovább nem lehet szétszedni!

És belenyúlni se nagyon, mert annyira furmányosan van megcsinálva.

 

Kérek szépen mindenkit, hogy ha van használható ötlete, vagy már sikerrel átesett hasonló tortúrán, vagy kellőképpen kreatív :-) mondja meg nekem, hogy miképp lehet ezt az izét kipucolni.

(Fülpucoló pálcika már bevetésre került, valamint már beszereztem egy extravékony üvegmosót, de sajnos a járat girbegurba, hol beszűkül, hol kitágul, szóval ez sem fog szerintem 100%-os megoldást hozni.)

 

Amúgye egy Whirlpoolról van szó.

 

Hálás köszönet

 

Li

  1. Torolt_felhasznalo_446614
    Torolt_felhasznalo_446614
    2008. május 26. 19:4828.

    Nos, nem bírtam magammal (mivel teli a szennyestartó :-D ) és az előbb nekiestem.

    Azt hiszem, kiváló nőgyógyász lett volna belőlem. :-D

    A vékony üvegmosó bevált, igaz nem lett tökéletesen patyolat, de olyan 90%-osan sikerült a pucova.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_446614 (27)
    2008-05-26  18:01
  2. Torolt_felhasznalo_446614
    Torolt_felhasznalo_446614
    2008. május 26. 18:0127.
    Köszi mindenkinek a tippeket, maholnap újra nekigyűrközök a trutymótalanításnak, remlélem siker koronázza majd ténykedésem. :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top