Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Akiknek sikerült/35

Szoljanka
Létrehozva: 2008. május 16. 20:34
Ide várom azokat, akiknek sikerült az,ami olyan nehéznek tűnik: 35 felett megtalálni  a párodat.
  1. 2008. május 17. 22:5236.

    Ne is alázkodj meg, annak semmi értelme.

     

    Különben én sem vagyok -né, a lánynevemet viselem, mint ahogy a menyünk is megtartotta a saját nevét.

     

    Szerencsés keresést kívánok!

    előzmény:
    Szoljanka (34)
    2008-05-17  22:19
  2. 2008. május 17. 22:2235.
    Sok érdekes pár van, nemrég volt egy kapcsolat, de ' ami nekem jó, az talán neked nem való" viszonylag nagy korkülönbséggel,18 év,nekem nem jött be,
    előzmény:
    Szoljanka (34)
    2008-05-17  22:19
  3. 2008. május 17. 22:1934.

    Én nem vagyok nagyon válogatós,tulajdonképpen 16 éves korom óta mindig volt mellettem valaki, most van egy 5 hónapos szünet.

    De azért alapvető dolgok vannak,amikből nem engedek.

    37 vagyok, van végzettségem,munkám,lakásom,kocsim,nem fogok megalázkodni csak azért, hogy legyen valakim.

    Számtalan nőt tudok,akik inkább eltűrik az ütéseket-veréseket,csak hogy nék lehessenek.Mindezt Budapesten, középosztályi környezetben.

    előzmény:
    veracsek (33)
    2008-05-17  20:05
  4. 2008. május 17. 20:0533.

    Nem láttad azt a nagyon helyes párt a tv-ben, ahol az asszony kosárlabdázó, és ehhez mérten nagyon magas, a férfi pedig törpe?

     

    Van egy nagy lányuk is, és hosszú évek óta boldogan élnek. Ezzel nem akarlak semmire rábeszélni, csak érdekességképpen írom.

     

    Az én férjem teljesen átlagos, de senkiért nem cserélném el. Én sem vagyok szexbomba. Sok dologban különbözünk, de kis jóakarattal ezeket toleráljuk, kölcsönösen alkalmazkodunk egymáshoz.

    előzmény:
    Szoljanka (32)
    2008-05-17  19:50
  5. 2008. május 17. 19:5032.

    A kifejezett szépfiú típiusuktól meg mindig óvakodtam,egy férfi inkább legyen markáns,mint nyálas - behízelgően jóképű.

    175 cm vagyok,egy-két cm alacsonyabb férfi még elmegy,mondjuk azért 165-öset nem szeretnék

    előzmény:
    veracsek (31)
    2008-05-17  19:41
  6. 2008. május 17. 19:4131.

    Ezekben 100 %-ig egyetértek veled, én sem ilyesmire gondoltam, csak pl. arra, hogy sokan ragaszkodnak bizonyos iskolai végzettséghez, és nem az intelligenciát nézik, vagy egyéb feltételeket szabnak, amiket nem könnyű teljesíteni. Az, hogy a párom szeressen, tiszteljen, és egyenrangú félként kezeljen, az alap-elvárás, az is, hogy ne velem akarja eltarttatni magát.

     

    Pofonra pedig még csak nem is gondoltam, engem még a szüleim se pofoztak fel soha, a férjemnek se jutott ilyesmi eszébe. Következésképp meg sem fordult a fejemben ez az eshetőség, pedig sajnos nagyon sok ilyen esetről olvasok-hallok.

    előzmény:
    Szoljanka (29)
    2008-05-17  16:41
  7. 2008. május 17. 19:3330.
    Tisztellek, becsüllek Benneteket. És meg is értem. Oda kell valakihez bújni és amikor mosogat, hátulról végigsimítani, mellé lépni mikor zuhanyzik és hosszú csókkal elbúcsúzni reggelenként... Nagyon-nagyon-nagyon nehéz dolgotok van. Ennyi idősen az embernek már kialakult elképzelése van. És ott vannak a srácok, akikre szintén tenkintettel kell lenni. Ha nekem valami borzasztó történés során embert kéne találnom magam mellé 43 évesen.... Ilyenkor mindíg anyósom jut eszembe. Ő pont ennyi idősen maradt 27 év házasság után - két felnőtt gyerekkel - magára. Soha nem keresett magának társat. Azt mondta, az ő társa elment... De egy válás után az ember felköti a gatyáját és keres valakit maga mellé aki hoz reggel egy forró kávét, melléd bújik és végigsimogat.
    előzmény:
    Szoljanka (1)
    2008-05-16  20:34
  8. 2008. május 17. 16:4129.

    az elmúlt két évben voltak azért kapcsolataim, csak most nincsen.

     

    Reális vagyok,mivel elvált gyerekes vagyok,ezért természetes, hogy a másiktől sem várom el, hogy gyerektelensosemnős legyen.

    Mivel nem vagyok elit osztálybeli a másiktól sem várom el ezt. De azt hiszem annyit elvárhatok,hogy a 40 körüli párom azért ne notorius munkakerülő legyen. A végzettségre nincs kitételem ,de azért egy alapintelligencia legyen.

    Abból viszont nem engedek,hogy tisztelettel és szeretettel bánjon velem, és abból sem engedek, hogy nálam egy pofon sem fér bele a kapcsolatba:))

    előzmény:
    veracsek (13)
    2008-05-16  21:04
  9. 2008. május 17. 14:3928.
    Ja, és még valami: ha már a szép dolgoknál tartok...Egyszer évekkel ezelőtt olvastam, hogy két idős ember, hófehér hajjal, 6 évtizedes házassággal a háta mögött hogyan él. A néni, mesélt a bácsiról. Amellett, hogy sosem mentek egymás mellett úgy, hogy ne fogták volna egymás kezét, még valamit mondott, amit azóta sem felejtettem el. Minden nap, mikor reggel felkelt és reggelire került a sor, a megterített asztalon a szalvétájában vagy egy szerelmes mondatot, vagy egy rajzolt szivet, napocskát, vagy egy szál virágot, vagy egy szem csokit, egy epret, vagy valami más finomságot, figyelmességet, szeretetet talált. Nagyon szépnek találom. Ééééén is ilyent akarooook!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2008. május 17. 14:3327.
    Köszönöm szépen, igazán aranyosak vagytok!Tudom, hogy nem ez volt a fórum indító témája - de az egyik hozzászólásra válaszoltam... És úgy gondoltam, hogy a boldogságról mindenkinek jó olvasni.Úgy ahogy írtátok, kanálcsörgés mindenhol van, főleg ahol - mint nálunk - két igen erős, akaratos egyéniség él együtt. De szerintem ha valaki szereti a másikat, mindenképpen szól, ha neki valami nem jó. Az már csak intelligencia kérdése, hogy milyen stílusban, hangnemben teszi ezt :) Olyan házasság, vagy kapcsolat ahol soha egy hangos szó sincs, szerintem azért van, mert az ember legyint ha valami nem tetszik, én máááá nem is mondom, csinájjjj amit akarsz...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top