Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2017. november 23. 11:14129601.

    Sajna az éves kontroll (mindenféle kivizsgálás) után vagyok most, annak a során derült ki a mammón - az UH mutatott nagyobb mészcsomókat a műtéti hely környékén, ahol tavaly nem volt semmi...  10 év után fel kéne lélegezni, de hát... No, már kezdem összeszedni magam és reménykedem.

    előzmény:
    barackmano (129596)
    2017-11-23  06:14
  2. 2017. november 23. 08:31129600.

    "Most, hogy végigfutottam a hsz-t"... - csak azt nem vettem észre, hogy a lényeg kimaradt. Tök szenilis vagyok már.


    http://artandgo.hu/2017/08/31/ok_az_igazi_naptarlanyok


     

    előzmény:
    gerdamama (129599)
    2017-11-23  08:29
  3. 2017. november 23. 08:29129599.

    Ezt láttam tegnap, jó volt.
    Azért ezt az ismertetőt hoztam, mert ebben utal az eredeti történetre is, hátha valaki nem ismeri. Vagy nem is emlékezhet rá (mer' olyan fiatalok vagytok, hogy csak na).

    Anno csak egy kanapét akartak venni a hölgyek a bevételből az onkológiai váróba, de a naptárból a hatalmas botrány után hatalmas siker kerekedett, és végül egy új onkológiai szárnnyal bővíthették a kórházat.

    A Magyar Színház naptára is nagyon jól sikerült szerintem. Jól beállított, szellemes képek, igen jó minőségű papíron.
    A színház shopjában és a ruhatáros néniknél lehet kapni. A bevételéből a SOTE Onkológiai Központját támogatják.

    Most, hogy végigfutottam a hsz-t, eléggé reklámízű, de talán nem tiltanak ki miatta. Nem kapok jutalékot!

  4. 2017. november 23. 07:52129598.

    http://sorozatwiki.hu/articles.php?article_id=37660


    Sokkal okosabbak nem leszünk tőle.


    "Ádám, hol vagy?"
    Bosszant, és nem is értem, hogy "Valentin" állandóan a házban és a Rózsában lebzsel, és még véletlenül se fut össze Ádámmal, aki szintén nem kevés időt szokott a Rózsában tölteni. "Valentin" ügyködésének nem adtam két napnál többet. Gondoltam, Ádám meglátja, és megkérdezi Nórát vagy Tóbiást, mit akar tőlük a kis Weintraub, csak nem kellemetlenkedik?

  5. 2017. november 23. 06:49129597.

    Mondd meg neki hogy vegye fel a kapcsolatot veluk meg az is lehet hogy osszejarnak. Nagyon fontos most hogy ne a 4 fal kozott uljon a babaval. Az is jo hogy mennek latogatok. 

    előzmény:
    Jujoka (129593)
    2017-11-23  00:55
  6. 2017. november 23. 06:14129596.

    Ne keseredj el. Nagyon remelem hogy nem talalnak semmit es neked ez lesz a Mikiajandek. Mit neznek? 


    Nekem Nora haja csak ma lesz, kivancsi vagyok. 

    előzmény:
    vorii (129590)
    2017-11-22  23:12
  7. 2017. november 23. 01:16129595.

    Ez az esti videó.


    Őszintén szólva én alig ismertem meg Nórát. Nekem nem jött be ez a frizura, dehát az is lehet, hogy neki sem tetszene az én frizurám.


    Az adáshoz érdemben nem igen tudok hozzászólni, mert ugyan kétszer is láttam, de az elsőt a férjem végig kommenteli, nem lehet tőle hallani, hogy mit mondanak, az ismétléskor meg csak mérgelődtem. Most meg amiatt mérgelődöm, hogy iszonyatosan lassan és sokára jelenik meg egy-egy leütött betű. Új számítógépet meg nem nagyon akarok venni, nem sok "kedvem" van hozzá. Bár lehet, hogy mégiscsak ez lesz a vége, mert így kínlódni sincs kedvem.

    előzmény:
    gerdamama (129592)
    2017-11-23  00:24
  8. 2017. november 23. 00:58129594.

    Évikém!


    Nagyon remélem, hogy minden rendben lesz. Én minden jót kívánok Neked, és persze remélem, hogy jó eredménnyel fog végződni a kivizsgálás.


     

    előzmény:
    vorii (129590)
    2017-11-22  23:12
  9. 2017. november 23. 00:55129593.

    Igen, van náluk net, majd beszélek vele. Itt csak az a gond, hogy az egész család ilyen pánikos/depresszióra hajlamos. Jó lenne vele többet beszélgetnem, mert úgy látom, amikor sikerül beszélnünk, akkor megnyugszik. Persze a személyes beszélgetést nem pótolja egy telefonos vigasztalás/tanácsadás. Majd az unokanővére megy hozzájuk, csak most megfázott, így nem mehet. Őt is nagyon szereti a lányom, és hallgat is rá.


    Ma volt a férjem náluk, és nem volt semmi gond a babával, bár nyöszörgött kicsit, de azt mondja a férjem, hogy jól megnézte őt, de nem mondott semmit. Mondtam neki, hogy gondolkozzon már, még szép, hogy nem mondott semmit sem. Ezen nevettem fél délutánon át.

    előzmény:
    barackmano (129589)
    2017-11-22  21:21
  10. 2017. november 23. 00:24129592.

    Éppen 6 hete, október 12-én jelent meg a sajtóban az a szenzációs hír, hogy Varga Izabella művésznő szuperszexi, dögös, modern, káprázatos új frizurát csináltatott. Egy rém randa kép is volt illusztrációként, ahhoz képest ma nem is nézett ki olyan borzalmasan. Bár szerintem a hullámos haj jobban áll neki, mert lágyítja az elég kemény vonásait.


    Na, mindez nem lenne túl érdekes, a lényeg, hogy 6 hét telt el az új frizura készítése és adásba kerülése között. Cikkeztek már három hétről, de két, sőt három hónapról is, hogy annyi idő telik el a forgatás és az adás között, így aztán felírtam egy cetlire és kimágneseztem a hűtőre az október 12-i dátumot, kíváncsi voltam, mikor jelenik meg Nóra az új fejjel.



    A mai fő kérdés számomra, hogy vajon Miklós azt a tollat dobta ki, amibe "Valentin" a poloskát tette? Remélem, igen.
    Ha mégsem, akkor hallotta az ürge, hogy Attila elmeséli Julinak, hogy a bérbe venni tervezett területen ásták el Ludwigot. Ez is érdekes fejlemény lenne, további zsarolásra adna lehetőséget. Nekem már elegem van ebből a sok kavarásból, szóval jobban örülnék, ha az a bizonyos toll került volna a kukába.


    Akad Lacin kivül olyan szamár, aki azt hiszi, ha bemegy az ütvefúró- és tipliboltba, ott az a bögyös maca fogja kiszolgálni, akivel a terméket reklámozzák?

  11. 2017. november 22. 23:54129591.


    Ne legyen beteg senki!

    előzmény:
    vorii (129590)
    2017-11-22  23:12
  12. 2017. november 22. 23:12129590.

    Lányok!


    OFF


    Ma volt az éves kontrollom ("megkínoztak")  és hát ... rám ijesztettek. Ahogy fogalmaztam: a Mikulás egy MRI-t és egy biopsziát fog hozni nekem (dec. 5. és 6.) Őszintén szólva elkámpicsorodtam.

  13. 2017. november 22. 21:21129589.

    Van naluk net? Az ove abszolut nem lenne egyedi eset es biztos van valami forum ahol hasonlo gondokkal kuszkodo anyukak tapasztalatot cserelnek. 

    előzmény:
    Jujoka (129588)
    2017-11-22  21:10
  14. 2017. november 22. 21:10129588.

    "a szülés utáni pániktól féltem." = a szülés utáni depressziótól féltem.

    előzmény:
    Jujoka (129587)
    2017-11-22  21:08
  15. 2017. november 22. 21:08129587.

    Köszönöm a biztatást, mind babaügyben, mind a térdfájás ügyben.


    Tulajdonképpen én a lányom miatt aggódom, mert - ahogy Barackmanó is írta - a szülés utáni pániktól féltem. Ő hajlamos túlaggódni a történéseket, és sajnos nem lehetek mellette, hogy biztassam, és hogy segítsek neki feldolgozni. De ő mindent túlaggódik, ezért féltem nagyon.


    A térdemmel már annyi mindent kipróbáltam, sajnos a jó kis reumatológus doktornő elköltözött másik helyre, oda meg nem tudok menni. Rengeteg gyógyszert és kenőcsöt használtam már, de szinte semmi sem használ. Na erről ennyit.


    Hogy a BK-nál maradjak, találtam egy cikket Tihanyi Tóth Csabáról, ezt szeretném megosztani veletek.

  16. 2017. november 22. 10:19129586.

    Jujoka, jobbulást! A térdfájás nagyon kellemetlen dolog, az enyém a lefele lépcsőzést nem szereti, akkor se, ha "egyébként" nem fáj. Erősebb fájdalom csak ritkán jön elő (lekopogtam), főleg éjjel, aztán pár nap múlva ugyanúgy, ok nélkül múlik el, ahogy megjelent. Térdelni viszont régóta nem tudok, szoktam is mondani, hogy még jó, hogy nem vagyok egy templomjáró öregasszony. Nem tudom, ők hogy bírják. "Csak" Dávidéknál zavart tavaly, mert legtöbbször a szőnyegre telepedve játszottunk, kártyáztunk, a földön csúsztunk, másztunk, és nehéz volt megfelelő pózt találni. 

    A baba miatt ne aggód agyon magad! Tudom, ez egy megfogadhatatlan, ostoba tanács, de mi mást mondhatnék. Nem érdemes azzal stresszelni magatokat, hogy nemzedékekre visszamenőleg kinek mi baja volt a családban. Gergő is hasfájós baba volt, Dávid nem, és még véletlenül se ugyanazok voltak az egészségügyi problémáik. Pedig azonos anyagból készült mind a kettő, és azonos körülmények között nevelkedtek. Mindenki egyedi eset.

    előzmény:
    Jujoka (129582)
    2017-11-22  00:34
  17. 2017. november 22. 09:39129585.

    "Natasa rájön, hogy Emília megpróbált véget vetni a Rudival való kapcsolatának."
    Hát sok ész nem kellett hozzá, hogy "rájöjjön". Meghallotta, hogy Rudi meséli Krisztiánnak.



    "Gigi elhatározza, hogy bármilyen módon, de anya lesz."
    Csak azt nem értem, miért fordult Hannához ebben az ügyben. Ha van egy orvos vagy intézmény a világon, ahol segíteni tudnak rajta, azt ő is megkeresheti, megtalálhatja a neten. Maximum Hanna segíthet lekáderezni, akit/amit találtak, hogy nem valami szélhámos-e. De a kutatómunkára mindenképp Giginek  kell időt és energiát fordítania.
    Tegnap egy pillanatra azt hittem, Gigit megint megszállja az őrület, és hazaviszi a "talált" gyereket.


    "Ágnes hazatér, hogy segítsen Attilának megakadályozni a Berényi Kft. új projektjét."
    A projekt szó már mindenki szájából elhangzott, de Miklós rendületlenül tartja magát a proekthez. Se a rendező, se a kollégák fülét nem sérti? Szólhatna már neki valaki! Még ha az eredeti kiejtés szerinti prodzsektet használná, azt mondanám, nagyzol és "sznoboskodik", de még mindig jobb lenne.

    előzmény:
    Jujoka (129583)
    2017-11-22  01:05
  18. 2017. november 22. 06:08129584.

    Szegčny lŕnyod Jujoka. Ugy tunik kifogott egy hasfajos babat. Vigyazni kell mert van ez a szules utani depresszio is, amit ez eloidezhet. En ismerek egy lanyt (magyar) az o lanya volt ilyen, o meg pszichiaternel is jart es gyogyszert szedett. 


    De a jo hir benne hogy kinotte a kislany is es nagyon sok oromuk van benne azota. Most mar 14 čves o is. 

    előzmény:
    Jujoka (129582)
    2017-11-22  00:34
  19. 2017. november 22. 01:05129583.

    Ez pedig az esti videó


    Kicsit másképp működik, a legfrissebb verzióra kell rákattintani, akkor látható az adás.


    Túl sok hozzáfűzni valóm nincs, mert ez a gépem is szórakozik velem, legalábbis itt az nlc-n.


    Talán máskor könnyebben tudok írni, ki kell kapcsolnom a gépet, mert nagyon zúg-búg. Bocsi.


    Jó éjt!


     

  20. 2017. november 22. 00:34129582.

    Sziasztok Lányok! Én még be tudok lépni, viszont vasárnaptól iszonyatosan fáj a térdem, szinte egész nap feküdtem. Pénteken nem láttam az adást, a hétfői ismétlést sem tudtam megnézni, mert éppen a lánykám hívott telefonon, és az fontosabb volt. Vajon miért? Szegénykém sírva panaszkodott, hogy nem tud pihenni/aludni, mert a baba sokat sír. Azután kiderült, hogy nincs ezzel a "problémával" egyedül, talán erős a babának az anyatej. Valamit javasoltak neki, mármint az unokanővére is, mert neki is hasonló problémája volt a kisfiával, de három hónapos kora után rendeződtek a dolgok. Ugyanezt mondtam neki én is, hát még előttük van 5 és fél hét. Remélem minden rendbe jön. No, akkor derült ki, vagyis árulta el a lányom, hogy a baba papája fél éves koráig volt kórházban az anyukájával, szintén hasonló probléma miatt. Na! Legyek nyugodt ezután! Infacol a cseppek neve, már megvették, és természetesen nemcsak az unokanővére tanácsára adják a cseppecskének, hanem orvos tanácsára is. A lányom az ilyesmire nagyon odafigyel. Szerencsére.


    Nos eddig offoltam. Ennyit megengedtem magamnak.


    Ja! Vettem a Lidl-ben térdbandázst, és úgy tűnik, hogy csökkent a fájdalmam, legalábbis az az iszonyatosan erős. Csak.... amikor leveszem... mert nem szabad folyamatosan használni.

  21. 2017. november 21. 23:21129581.

    Na, akkor ne csodálkozzunk, ha a BK is csődöt mond. Majd a nézők is úgy elkopnak, ahogy a tagok a fórumról. Aztán érdektelenségre hivatkozva meg lehet szüntetni mind a kettőt.

    előzmény:
    vorii (129580)
    2017-11-21  22:29
  22. 2017. november 21. 22:29129580.

    Most hallottam...


    Barátok közt - a műsor támogatója a Nők Lapja Café 


    Óh!

  23. 2017. november 21. 20:19129579.

    Ezek most halálosan komolyan vették, hogy ki vagyunk tiltva. Én a kis gépről, Liventa meg mindenhonnan. Mindent megpróbáltunk, a picivirág számosságát nem lehetett növelni, annyiszor nem engedte, de próbáltam új jelszóval, új email címmel...semmi. Én legalább innen a hideg szobából tudok írni. de megyek is, és inkább olvasok..azt tudok és emailt írni, és csetelni, csak a nlc nem enged. 

    előzmény:
    gerdamama (129577)
    2017-11-21  17:06
  24. 2017. november 21. 19:37129578.

    Csak ellenőriztem engem enged e. 


     

  25. 2017. november 21. 17:06129577.

    Hiányzik Liventa!
    Más néven se tud belépni? Mondjuk Liventa1, ahogy Te is "számtalan" Picivirág voltál eredetileg. Vagy elvből nem akar új regisztrációt? Én is olyan őskövület vagyok, szerintem nem sokan vagyunk a fórumon az eredeti, egyetlen nevünkön. De ha muszáj lenne változtatni, az más.
    Nekem meg sokszor a topik első oldala jön be, és nem tudom átállítani. A megoldás: Fórum - bármelyik topik a listából - újra Fórum, és akkor már választhatom a BK topikot. Egyre rosszabb lesz. Szégyen, gyalázat. Nem hiszem el, hogy minden szakember külföldre távozott.

    előzmény:
    Picivirág1 (129576)
    2017-11-21  15:24

Címlap

top