Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2017. november 11. 00:38129501.

    Csak holnap (vagyis ma, mert rég elmúlt éjfél) fogom megnézni a péntekit. Addig is van egy jó hírem: Attila megszabadult a bajuszától és a hülye kis szakállkájától, ami úgy tudom, egyikünknek se tetszett. A haja is rövidebb. Most láttam a Tháliában. Hogy a színházi szerep miatt nyiratkozott-e meg, azt nem tudom, de könnyen lehet, mert egy rendőrt játszott 1953-ból. Nem díjazták volna a laza külsejét akkoriban a testületnél. Nem volt nagy színészi alakításra lehetősége, de örültem neki, mert még sosem láttam színpadon.
    Egy rövidke jelenete volt az első Tildának, Szabó Erikának is. "Brigi férje, Louis" (vagyis Vida Péter) viszont az egyik főszereplő volt, szóval nem úsztam meg az estét anélkül, hogy a BK eszembe ne jutott volna.

  2. 2017. november 10. 22:43129500.

    Egy alvásnyival mindig le vagyok maradva...  Most se láttam a második rész nagyját, természetesen a végére rendben felébredek   Hm - majd holnap megnézem és akkor tudom csak jogosan szidni   Addig szióóóó nektek, megyek csicsizni 

  3. 2017. november 10. 22:00129499.

    3  napja azt csinalja rtlmostocska, hogy a reklam utan visszaugrik az elejere. Igy ep meg tudom nezni ha eleg ugyes vagyok es ugy "tekerek előre" hogy atugrom a reklamot. 


    Mikor fogom tudni zavartalanul vegignezni?

  4. 2017. november 10. 15:59129498.

    Ez a fülbevaló ügy még a kábítószeres tasaknál is unalmasabb!Van amin túlteszik magukat a forgatókönyv írok gyorsan,van amitől meg nem tudnak megszabadulni!

    előzmény:
    lidika49 (129497)
    2017-11-10  14:49
  5. 2017. november 10. 14:49129497.

    Nekem is az jutott az eszembe, hogy Ábel nagyon "tudhat" valamit, hogy Nóra, mindent eltűr. A srácról  meg el tudom képzelni, hogy azt monda az apjának,  Nóra volt a kezdeményező. Az anyjuk meg most rászállt Miklósra, hogy végleg lealázzák  Nórát, minden elvegyenek tőle?


    A fülbevaló ügy úgy unalmas már ahogy van--- megy a fülbevaló vándor útra..


    Tóbiással meg nem tudnak mit kezdeni, azért  próbálják Valentin hálójába beterelni? Azt nem értem, hogy Ádám elmondta nekik, hogy Gigivel járt, akkor Tóbiás miért reménykedik?


    Tegnap este nagyon még a semminél is semmibb volt a BK.

    előzmény:
    gerdamama (129492)
    2017-11-10  07:26
  6. 2017. november 10. 12:22129496.

    Hogy egy széllel bélelt nőszemély, és elfelejt valamit, arra általában számítani lehet. De most kifejezetten azért indult el, hogy  odaadja Natasának a fülbevalót. Egyből egyet elfelejteni, még tőle is szép teljesítmény. Persze elterelhette valami "fontos", nem rá tartozó dolog a figyelmét az udvaron, amit jól megbámult, aztán már ment is haza.

    előzmény:
    vorii (129495)
    2017-11-10  08:29
  7. 2017. november 10. 08:29129495.

    Amennyire komoly, megfontolt nő Aliz, nem, hogy nem adta át, el is felejthette, hogy a zsebébe dugta a fülbevalót. Ahonnan majd hamarosan ki is esik. Remélhetőleg a Rózsa udvarán! Hogy ki találja meg - a sok buggyant közül -  arra meg lehet fogadásokat kötni.

    előzmény:
    gerdamama (129492)
    2017-11-10  07:26
  8. 2017. november 10. 08:26129494.

    Nagyon sajnálom és megértem, hogy szomorkodsz - lányos anyuka és nagymama lévén tudom, hogy az ember szeretne átadni dolgokat és minél több időt velük tölteni...  Talán lehet majd szervezkedni kicsit, hogy többször eljuss. Drukkolok neked.


    előzmény:
    Jujoka (129491)
    2017-11-10  01:25
  9. 2017. november 10. 08:25129493.

    "Milán és Luca váratlan helyzetben válnak egymás vetélytársaivá."
    "Botrányba fullad a KisSzék és a Rózsa bisztró versengése."



    Milán és Luca kapcsolatában nem oszt, nem szoroz, hogy "vetélytársak" lesznek. A kerületi tehetségkutatóban egyikük az egyik kócerájban énekel egy dalocskát, másikuk egy másikban. Azért ez nem az X-faktor, tétje kb. semmi. Talán benne lesznek a körzeti tévében, amit a kutya se néz. Ráadásul egyikük sem viseli annyira a szívén az ügyet, Milánt nehezen, Lucát még nehezebben tudják rábeszélni, hogy vállalja el a szereplést. Milán még hagyján, mert a Kisszékben dolgozik, de Lucának végképp tök mindegy, hogy a Rózsa nyer-e.
    A résztvevők habitusát és intelligenciáját ismerve - főleg a Rózsa oldaláról - persze nem csoda, hogy még egy helyi, érdektelen rendezvényből is botrányt tudnak rendezni.

    előzmény:
    Jujoka (129491)
    2017-11-10  01:25
  10. 2017. november 10. 07:26129492.

    Nagyon unalmas már ez a fülbevaló-ügy. Ami ráadásul igen fura módon maradt abba tegnap. Alíz észreveszi, hogy a hűtő tetején, egy csomó vacak között hever. "Jé, ez Natasa fülbevalója, át is viszem neki!" Zsebre vágja, és már megy is. Utána azt látjuk, hogy a Rózsát csicsázzák (szerintük díszítik), mert ők is beszállnak a kerületi tehetségkutató versenybe. Alíz bénázik, aggatja a díszeket. Később Rudi és Emília még mindig az ékszer (és Krisztián) sorsáért aggódik. Persze attól még lehet, hogy Alíz odaadta Natasának, de elég hihetetlen, hogy a lány nem szólt volna rögtön az érintetteknek. Tudja, hogy milyen nagy a tét, talán nem hagyná őket tovább idegeskedni.

    Nóra és Ábel családja: Nóra azt kapja, amit megérdemel. Már rég ki kellett volna dobni ezt a bandát, a srácnak pedig első nap lekeverni egy akkorát, hogy a fal adja a másikat. Ha nem tetszik neki az a perverz ötlet, hogy a Rózsában tartják Anett szülinapi buliját, miért mond rá igent? Mi a csudáért akarja magát benyalni náluk? Ábel majd találkozik velük, ott és akkor, amikor akar. Nórának nem kell belefolynia az életükbe. Mellesleg nyugodtan ünnepelhetnek a Rózsában, ha ez a mániájuk. Nóra meg olvasgathatna otthon, és kibírhatná, hogy nem szalad le valami rettentő sürgős beszerezni valóért, és nem forgatja meg sk. a szívében a kést, látva az ünneplő családot. A Földön nincs ennyi idióta, amennyi a Mátyás király téren összejött.


     

    előzmény:
    Jujoka (129491)
    2017-11-10  01:25
  11. 2017. november 10. 01:25129491.

    Ez az esti videó.


    "Vajon sikerül Emíliának eladni a fülbevalót? Milán és Luca váratlan helyzetben válnak egymás vetélytársaivá. Hogy bírja Nóra az együttélést Ábel gyerekeivel?"


    Nem fűznék hozzá semmit sem, sajnos nem vagyok olyan állapotban. Na nem fizikailag, hanem inkább lelkileg, de ebbe most nem mennék bele. Nincs semmi baj, csak nagyon sajnálom, hogy nem tudok úgy segíteni a lánykámnak, mint tudtam volna pár évvel ezelőtt. 


    Ez pedig a következő előzetese.


    "Nórát kínos helyzetbe hozza Mirkó Ábel előtt. Botrányba fullad a KisSzék és a Rózsa bisztró versengése. Vajon Emíliának és Rudinak sikerül kiszabadítania Krisztiánt?"


    Azért annyit megjegyeznék, hogy nagyon gusztustalan, amit Mirkó művel. A többit majd meglátjuk, bár pár napja nem is nézem annyira.


    Bocsi lányok, igyekszem összeszedni magamat, remélem sikerül mielőbb. Ígérem, ha a lánykám küld képet, azt megosztom veletek is.


    Elég baj, hogy csak képen láthatom a kis drágaságunkat. 

  12. 2017. november 9. 23:38129490.

    Nem is értem, miért hergelik a népet azzal, hogy két-három naponként közlik az új kezdési időpontot. Úgyse lehet megjegyezni. Írják azt, hogy "10 óra tájban", aztán lesz, ami lesz.


    Én újabban azt találtam ki, hogy 1/2 10 körül egy pillanatra odakapcsolok arra az éjjel-nappal förmedvényre, ami előtte megy, és ha megnyomom az információs gombot, akkor látom, hogy az meddig fog tartani. Utána jön a BK.

    előzmény:
    vorii (129489)
    2017-11-09  21:22
  13. 2017. november 9. 18:02129488.

  14. 2017. november 9. 17:04129487.

    "Természetesen" megint felébe-harmadába' láttam a tegnapit 


    Minden esetre kezd érdekelni, hogy Barna-Valentin a fiúkat, vagy a lányokat szereti igazából - na, jó, tudom, hogy van olyan, aki mindkettőt... Ettől függetlenül máris utálom, remélem, nem lesz hosszú életű a sorozatban, vagy olyan nagy átalakuláson megy keresztül, mint már jó páran...!


    A következő turmix pedig itt van: 


    http://sorozatwiki.hu/articles.php?article_id=37655

  15. 2017. november 9. 16:55129486.

    Lehet, hogy megkezdődik az idősebb szereplők likvidálása?..hiszen arról volt szó, hogy fiatalítanak. 

  16. 2017. november 9. 16:35129485.


    Elnézést, ha túl vérszomjasra sikerült a vége. De a világból ki lehet üldözni az olyan emberekkel, akik még véletlenül se képesek az eszüket használni, és felmérni a döntéseik következményeit. Kb. 5 percre tudnak előre gondolkodni, aztán majd lesz valahogy. És még ki se fejtettem teljesen... Rudi, az az agyhalott, Emília lakására szervezi az ékszer átadását. Egy család otthonába! Hadd tudja meg az egész banda, hogy hol lakik a nő. Ne kelljen keresgélni, nyomozni utána, ha meg akarják torolni, hogy átverte őket. És az a HP beleegyezik! Nem baj, ha rájuk gyújtják a lakást, majd beköltözik Nórához, a BK-ban úgyis szeretik ismételni a pár évvel ezelőtti sztorikat. Talán az új nézők kedvéért.


    Hab a tortán, hogy nem is moroghatok, ha Bözsi elhagyja a fél pár fülbevalóját. 5 fél pár fülbevalóm van ugyanis, persze a kedvencek egyik felét szoktam elveszíteni.Igaz, hogy félmilliós darabom még nem volt, az is lehet, hogy ezeken van valami biztonsági kallantyú, hogy ne tudjon kicsúszni a fülből.

    előzmény:
    Picivirág1 (129483)
    2017-11-09  10:54
  17. 2017. november 9. 10:57129484.

    Úgy gondolom, hogy Bandi előtt fényes jövő áll a Berényi cégnél. Kiderül, hogy zseni a gyerek , remek tervezéssel felvirágoztatja a családi vállalkozást. ..valahogy erre utalnak a tökéletes rajzok. Fordul a kocka, ezután bandi tenyeréből fognak enni. 

  18. 2017. november 9. 10:54129483.

    Hűűű..micsoda végszó??? Micsoda vérengzéses vízió? de komolyan megérdemelnék. Szorul szóra igaz, amit írtál...nem életszerű, hogy a drága ékszert csak úgy, beteszi a klipszei közé...a mama belekotor és fel sem tűnik neki, hogy  nem egy vásári portékát ad Bözsének. És ugye jön a vásárló, itt csörög, itt pörög, itt ad kiés az ékszer Bözsi fülében fityeg..vajon mikor és ki veszi észre? lehet, hogy ő is elhagyja valahol? remélem ne tépik ki a füléből?  Már egy kicsit túlcsavarták ..legyen már meg végre ennek a blokknak. jöjjön haza Krisztán. Nyissanak már új fejeztet ..ezt már unom. 


    Meg Gizi és Laci nyafogását a drága iskola miatt. Kirúghatnák már Stellát, járna valami állami iskolába....lenne jó focista, szívesebben nézné ilyet. Pedig nem fogunk, egyenlőre..majd csetlenek botlanak a büfében, Bözsi és Vili lesznek a boltban..Alizt vissza veszi Krisztián, mert Gizi nem győzi a kettőt együtt..Laci edző lesz...új élet kezdődik nekik. Így képzelem. de akkor új helyszín is kellene , ...mert ugye az iskola mesze van...vagy csak a szendvics gyártást fogjuk látni? Esetleg a Rózsa lesz a beszállító? Ezen még elmélkedem. 

  19. 2017. november 9. 08:51129482.

    Juli további rajzokat talál, amiket Bandi készített. Beszámol róla Miklósnak, az egyiket meg is mutatja neki. Azért csak egyet, nehogy észrevegye, hogy leleplezték. ????Pedig itt lenne a ragyogó alkalom, hogy normálisan beszéljenek a sráccal, talán be lehetne vonni a munkába, ha ilyen ügyes. Végül is nem emlékszem, volt-e arról szó, hogy mit tanult. A gimis zaklatásokról beszélve elhangzott egy félmondat, hogy az egyetemen már nem voltak ilyen problémái. De hogy mi a végzettsége, az nem tudom, elhangzott-e.


    Vili bácsi színházjeggyel lepi meg Bözsit a házassági évfordulójuk alkalmából. Mielőtt hozzám hasonlóan elkezdtek csodálkozni, hogy az öregnek eszébe jutott egy normális program, elárulom, hogy a jegyeket ajándékba kapta Irmától. Bözse nem lát a boldogságtól, nem egészen értem, hogy ha ennyire örül, miért nem járnak soha sehová. Nem állnak olyan rosszul, hogy ne engedhetnének meg maguknak néhány színház- vagy mozijegyet. Na mindegy. Lényeg, hogy öreganyámnak nincs megfelelő fülbevalója a szép blúzához. Először Gizihez fordul, de ő nem tud segíteni, ezért javasolja Emíliát... A folytatást kitalálhatjátok: Emília nincs otthon, ellenben Irma készségesen hozza a lánya ékszeres ládikáját, és természetesen ki is választják rögtön a milliós gyémánt fuxot, amit aznap este kellene "Glóriának" visszaadni, hogy cserébe elengedjék Krisztiánt.


    Először attól kaptam fejlövést, hogy Irma természetesnek tartja, hogy a családtagok cuccai között kotorásszon, és onnan bármit is kölcsön adjon. De attól durrant el az agyam, hogy Emília, ez a dr. Világesze Picha a húszforintos, gagyi smukkjai között tartja azt az ékszert, amiről tudja, hogy milyen értékes, ráadásul a szó szoros értelmében életbe vágó, hogy meglegyen.

    Hogy Krisztián agyon lesz-e verve emiatt, azt nem tudom, de komolyan mondom, nem bánnám, ha Nikol különítménye halomra lőné Rudit, Glóriát, a váratlanul betoppanó Natasával és a végszóra vigyorogva megjelenő nagymuterrel együtt.


     

  20. 2017. november 9. 08:38129481.

    Tomcika öccse, Barna próbálja rávenni Gigit, hogy segítsen neki az apai öröksége visszaszerzésében, amit a bátyja az ő hozzájárulása nélkül befektetett, és azzal alapozta meg az egész vagyonát. Az is kiderül, hogy eredetileg ő volt Gigi szerelme, csak a bátyus a nőt is lenyúlta. Tény, az érzelmeknek nem lehet parancsolni, de a pali olyan arrogáns, durva és agresszív, hogy nemigen tudom elképzelni, hogy Gigi nem önszántából cserélte le Tomcikára, aki ugyan címeres gazember volt, de a nejét a tenyerén hordta és tejben-vajban fürösztötte. A pasas elsősorban a Berényivizet akarja megszerezni, mert az a legzsírosabb falat. Gigi tiltakozik, nem tudom, hogyan mászik ki ebből. Bízom benne, hogy összeomlik, és kétségbeesésében elmond mindent Nórának. Aztán majd a Berényi klán megoldja.


    Barna több vasat is tart a tűzben, Valentinként Tóbiásnál is nyomulni kezd. Remélem, az lesz a veszte, hogy mindenki egy kupacban van a Mátyás király téren, és pillanatok alatt kiderülhet, hogy ki is ő tulajdonképpen. Pl. Ádám látja a folyosón, és megkérdezi Nórát vagy Tóbiást, hogy csak nem fenyegeti őket is ez a gengszter? Mire ők csodálkozva, hogy de hiszen ez csak egy üzletkötő, így és így hívják. Hamar rövidre lehetne zárni ezt a történetet.


    Giziék megkapják az iskolai büfét, nagyon örülnek, ki is békülnek. Két bolond egy pár - ezt a szólást most nagyon kedvesnek tartom. Két jellemtelen ember, jól egymásra találtak.


    Hogy a kisbolttal mi lesz, arról nem esik szó.


     

    előzmény:
    Jujoka (129480)
    2017-11-09  01:15
  21. 2017. november 9. 01:15129480.

    Az esti videó. 


    Bocsi, de szinte semmit sem láttam belőle, most nem sokat tudok mondani róla. 

  22. 2017. november 8. 21:31129479.

    "Bogárkám szépen végigülte a műsort, aztán mesélte anyukájának, hogy nagyon jó volt a hangverseny, de azért a fagyi sokkal jobb!"


    Jaj! Nagyon aranyos!  Úgy szeretnék ilyent én is megélni. Remélem még sikerül. 

    előzmény:
    gerdamama (129477)
    2017-11-08  12:35
  23. 2017. november 8. 20:17129478.

    Koszonom szepen. Sajnos vannak reszek amik kimaradnak. Az rtlmost sokszor veget vet a mokanak, ilyenkor vagy van kedvem/idom vacakolni ezzel vagy nincs. A tegnapi reszbol kovetkeztettem meg abbol akit itt irtatok. De igy mar teljes a kep. 

    előzmény:
    gerdamama (129472)
    2017-11-08  09:15
  24. 2017. november 8. 12:35129477.

    Nincs mit köszönni, Jujoka! Sosem fordul meg a fejemben, hogy valaki miért nem néz utána az RTLMost-on! Van, aki nem tudja megnyitni, és nem is mindig működik megbízhatóan. Bár mostanában, hogy el ne kiabáljam, nálunk nincs vele probléma.


    Írod, hogy nincs jó kedved. Az nem jó, akkor sem, ha okkal szomorú az ember, akkor sem, ha ok nélkül.


    Mosolyogj egy kicsit!


    Anoushkát vasárnap elvitte apja egy "igazi" hangversenyre. Úgy értve, hogy nem gyerekprogram volt, hanem az egyetem kamarazenekara játszott "komoly" zenét. Délutáni előadás, olcsó jegy, és nem (lett volna) nagyon ciki, ha műsor közben lelépnek. Célprémiumként ki volt tűzve egy gyümölcsös, habos fagyikehely. Bogárkám szépen végigülte a műsort, aztán mesélte anyukájának, hogy nagyon jó volt a hangverseny, de azért a fagyi sokkal jobb!

    előzmény:
    Jujoka (129476)
    2017-11-08  11:48

Címlap

top