Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2017. november 5. 02:51129451.

    Nos az utolsó helyesbítésem ez ügyben. A videót ugyan valóban átnéztem, miközben nézem a tévét is, és várok még egy üzenetet is, viszont a szöveget nem olvastam el. De nem ragozom tovább, jó éjt!

    előzmény:
    Jujoka (129449)
    2017-11-05  02:26
  2. 2017. november 5. 02:29129450.

    Köszönöm szépen a gratulációdat. 

    előzmény:
    töltőtoll (129445)
    2017-11-04  10:09
  3. 2017. november 5. 02:26129449.

    Hanna megcsókolja(?) Ádámot, Ottót(?), természetesen......  Már tényleg megzakkantam. Bocsi. Nos ebben a 38 másodperces videóból nem derült ki igazából.... Pedig most is megnéztem direkt. Lehet, hogy mégsem zakkantam meg? 

    előzmény:
    Jujoka (129448)
    2017-11-05  02:16
  4. 2017. november 5. 02:16129448.

    "Ejnye, Móricka, Te is csak "arra" tudsz gondolni!"


    Nem, nem "arra" gondoltam, kivételesen.  Viszont Hanna megcsókolja(?) Ádámot, és megijedtem. 

    előzmény:
    gerdamama (129443)
    2017-11-04  09:42
  5. 2017. november 4. 20:44129447.

    A fene - akarom mondani csuda - vigye el, a NLC még mindig ilyen vacak... Bocs, nem én húztam szana-szét a hsz-t!

    előzmény:
    vorii (129446)
    2017-11-04  20:42
  6. 2017. november 4. 20:42129446.

    Vajon László orvosolni tudja a ballépését?


    - vajon hogy lehet egy többszörös lefizetési kísérletet meg nem történtté tenni???  (Pedig a nő többször is mondta, hogy reméli, rosszul érti...)


    Gigi döntésre szánja el magát Barnával kapcsolatban.


    - az utolsó utáni pillanatban. hiszen "az oroszok már a spájzban vannak!


    Bandi egy sorsfordító felfedezést tesz.


    - most jön rá, hogy András nem is az apja volt???


     


    Ottó és Hanna meglepő helyzetben találják magukat.


    - ajajjj - keverik Ottó körül a dolgokat - remélem, nem mégis egy ágyjelenet lesz!?

  7. 2017. november 4. 10:09129445.

    Sziasztok!


    Remélem sikerül elküldenem a hozzászólást. Sajnos eddig nem tudtam belépni, pedig próbáltam Gerdamama leírását hasznosítani, de nekem nem sikerült. Csak olvasni tudtam a fórumot.


    Először is Jujokának szeretnék gratulálni a kisbabához! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok az egész családnak! Nagyon szép kisbaba! 


    Vorii kis Rókája és Gerdamama unokái is nagyon aranyosak, sokat nőttek! 


    Sajnos én néha bele-belealudtam a késői kezdés miatt, de hála nektek, mindig képben voltam. Ottót én is sajnálom, olyan bús(kutya) képpel járkál(t) szegény. No, de hamar meg fog vigasztalódni, úgy tűnik. Mi is hamar túl tettük magunkat azon, hogy Liza eltűnt! De hol van Máté és Stella???? 


     

  8. 2017. november 4. 09:57129444.

    "Szegény Ottó ... nem tud beletörődni Liza elvesztésébe.. Ezt éppen kihallgatja Laura, aki később felkeresi Ottót, akinek végül megtetszik a lány."



    Hát ez elég mulatságos így egy bekezdésen belül. Szegény Ottót annyira eszi a fene Lizáért, hogy a következő mondatban már rá is kattan Laurára. Praktikus, a kezdőbetűt nyugodtan magára tetováltathatja.
    De nem bántom Ottót, epekedett eleget Lizáért. Mondjuk azt nem értem, hogy mikor a szakító sms-t megkapta , épp arra készült, hogy elutazik Liza után. (Hová?) Aztán megsértődött, és itthon maradt búsulni. Ha gyanús neki, hogy Ági ármánykodása van a háttérben, pláne nem kellett volna annyiban hagynia a dolgot. Egyébként nem sajnálom, hogy odalett a románc, elaludtam, ha Lizára néztem, olyan búval izélt és színtelen volt a karaktere (meg az egész arcberendezése).


     

    előzmény:
    Jujoka (129441)
    2017-11-04  01:08
  9. 2017. november 4. 09:42129443.

    "Ottó és Hanna meglepő helyzetben találják magukat." "Jajjjjj! Mi van? Ottó és Hanna?????  Akkor mi lesz Laurával?"

    Ejnye, Móricka, Te is csak "arra" tudsz gondolni! Nem csak az lehet meglepő helyzet, hogy egymás mellett ébrednek, oszt' azt se tudják, hogyan kerültek oda. Pl. találhattak valami meglepőt Ottó anyjával kapcsolatban is, és Hanna majd folytatja a nyomozást.

    előzmény:
    Jujoka (129442)
    2017-11-04  01:27
  10. 2017. november 4. 01:27129442.

    Ez pedig a hétfői előzetes videója.


    "Vajon László orvosolni tudja a ballépését? Gigi döntésre szánja el magát Barnával kapcsolatban. Bandi egy sorsfordító felfedezést tesz. Ottó és Hanna meglepő helyzetben találják magukat."


    Jajjjjj! Mi van? Ottó és Hanna?????  Akkor mi lesz Laurával? 


     

  11. 2017. november 4. 01:08129441.

    Itt van az esti videó.


    "Tóbiás nem sejti, hogy egy veszélyes kapcsolat gondolatával kacérkodik. Sikerül-e Lászlónak megkennie Szlobodánét az iskolabüfé pályázaton? Ottó szemet vet Laurára. Veintraub Barna megtámadja Ádámot az utcán."


    Szegény Ottó egész nap szeretné megbeszélni végre valakivel, hogy mennyire nem tud beletörődni Liza elvesztésébe, de senkinek sincs rá ideje. Végül az udvaron kapja el Petit, akivel megbeszéli, hogy elvállalja a Kisszékben a munkát, csak legyen már végre valami dolga. Ezt éppen kihallgatja Laura, aki később felkeresi Ottót, akinek végül megtetszik a lány.


    Laci-Gizi folyamatosan azon vitáznak, hogy egyáltalán akarják-e az iskolabüfét, vagyis Gizi már lemondott róla, míg Laci változatlanul elvállalja. Ezt el is mondja autómosás közben Vilmosnak, aki figyelmezteti, hogy nehogy baj legyen belőle. Ezután felhívja Franciskát, és találkoznak a parkban, ahol pénzt ajánl neki Laci, vagyis kérdezi, hogy mennyiért állapodhatnak meg? Franciska nagyon felháborodik, kikéri magának. Laci ezután már visszakozna, közben meg Gizinek jön meg a kedve hozzá, akkor meg nem meri neki elmondani az igazat.


    Hanna kitalálja, hogy hogyan lehetne Barnát lépre csalni. Felhívja Gigit telefonon, és bejelentkezik, hogy a széfet lecserélik, a lényeg, hogy legyen a lakásban valaki. Ezek után Ádám és Peti el is mennek egy szerelőtáskával, csöngetnek, de nem nyitja ki a kaput senki sem. Tanakodnak, már-már elindulnak, de mégis várnak egy darabig. Közben mutatják, hogy Barna leselkedik. Egy idő után Peti hazamegy, Ádám egyedül marad, amikor Barna előjön, és jól a falhoz nyomja. Ez volt a zárójelenet.

  12. 2017. november 3. 22:16129440.

    Ha ilyen szep magyar keresztneve van akkor miert Valentin? 

  13. 2017. november 3. 08:20129439.

    Azt szerintem fontos tudni, hogy Tomcika öccse álnéven, Nemtommilyen Valentinként mutatkozott be a kft. irodájában. Vagyis a Weintraub név nem hangzott el, Juli és Tóbiás egyelőre nem sejtik, hogy a pasas valójában kicsoda.



    Nem tudom, Novákék hogyan képzelik, hogy elvállalják az iskolai büfé vezetését. Jó nagy fenekük van, de még azzal se lehet két lovat megülni egyszerre. Gizi a Rózsában üzletvezető-helyettes, gyakorlatilag az egész napot ott tölti. Pláne most, hogy Krisztián is eltűnt.* Lacinak elvben a kisboltban kellene dolgoznia. Amikor Alíz van szolgálatban, neki akkor is intéznie kell az árubeszerzést, szállítást. Tóbiás már biztosan nem áll vissza a pult mögé, megtalálta élete álommelóját a Berényi Kft-ben.
    Persze ez végül is megoldható, majd felveszik Bözsit vagy valaki mást. Aztán az új alkalmazottnak fizetendő munkabér és járulékai szépen elviszik a hasznot, amit az iskolai büfé hoz. Már ha hoz...


    *Milyen könnyen beletörődnek, hogy Krisz napok óta nem veszi fel a telefont, és senki se tudja, hol lehet. Akár el is üthette egy úthenger, és most valamelyik kórházban fekszik, mint ismeretlen haldokló.



    Na, megyek "sorban ülni" a háziorvoshoz, már a gondolattól is rosszul vagyok. Eddig is mindig a vállamon sírt valamiért, elromlott a printer, meg ilyesmi, meg se kérdezte, nekem nincs-e valami panaszom véletlenül.Most meg itt az új receptírási rendszer, képzelem, hogy ki van tőle borulva. De kénytelen vagyok lemenni egy leletért, amit kedden vinnem kell a "cukrászatra".
    Abban bízom, nem lesznek túl sokan, pénteken már nem beteg senki. Szegény dolgozók biztosan nem, ők csütörtök után már nem mennek orvoshoz. "Holnap már péntek, azt még kibírom valahogy, aztán jön a hét vége, majd kikúrálom magam." - legalábbis az én időmben ez volt a szokás. Aztán hétfőn ment betegállományba, aki mégsem gyógyult meg magától. A hülye újságírók meg levonták a következtetést, hogy azért sok hétfőn a beteg, mert mindenki agyonzabálja és leissza magát hét végén.

    Ehhh, gyűjtöm a lelkierőt, közben itt húzom az időt a gép előtt, locsogok össze-vissza.

    előzmény:
    Jujoka (129438)
    2017-11-03  00:59
  14. 2017. november 3. 00:59129438.

    Természetesen itt van az esti videó is.


    "Meddig merészkedik Emília Nikol illegális bizniszében? Gizelláék váratlan lehetőséget kapnak a szülői munkaközösség vezetőjétől. Hanna ügyes tervet eszel ki Veintraub Barna ellen. Tóbiás vonzódni kezd a Gigit üldöző Veintraub Barnához."


    A Rózsában összejönnek a szülő munkaközösség tagjai, hogy megbeszéljék a következő tanév, programjait. Felmerül valahová egy kirándulás, de Gizi rögtön el akarja vetni, különböző kifogásokkal, hiszen az nekik drága, csak ezt nem akarja ugye elárulni. A többiek csodálkoznak is ezen, majd Gizi távollétében csípős megjegyzéseket tesznek, amit Laci "véletlenül" meghall, és rájuk is szól. Úgy látszik ez sikeres volt, hiszen, amikor feloszlik a társaság, akkor a munkaközösség vezetője bocsánatot kér Gizitől, és felajánlja, hogy pályázzák meg az iskolai büfé vezetését. Giziék ennek megörülnek, és úgy tűnik, hogy el is fogadják.


    Közben Emília szinte teljesen hitelesen játssza Glória szerepét. Nikol védelmébe is veszi a verőlegénnyel szemben, mert őneki viszont már elege van "Glóriából". Megegyeznek Nikollal, amire áldomást is isznak, akkor toppan be Rudi. Kérdezi Nikol tőle, hogy mit akar, Rudi mond valamit, mikor kiderül, hogy Glória nem más, mint Emília. Hazafelé menet, Emília megnyugtatja Rudit, hogy továbbra is vállalja Glória szerepét, de vannak feltételei. Többek között az, hogy Krisztiánt kimenti Nikol fogságából, és lemond Natasáról.  Rudi teljesen ledöbben. Én ezt meg is értem. Végre talált magának egy csajszit, aki még szereti is, és nem mehet a közelébe. Erre azért kíváncsi leszek, hogy reagál, mert ez volt úgy emlékszem a zárójelenet.


    Tóbiás az irodában találja az ott várakozó Veintraub Barnát, aki Miklóssal szeretne tárgyalni, vagy a helyettesével, de Tóbiás elmondja, hogy ideiglenesen Juli a vezetője a Kft-nek. Megérkezik Juli is, tárgyalnak, de Juli nem egyezik meg Barnával. Ebben azért nem vagyok biztos, mert éppen nem láttam-hallottam, amikor bemutatkozott.


    Gigi továbbra is rettegve ül, és fél. Elmennek Ádámmal, Hannával és Petivel a lakása átnézésére, Gigi lent várja őket a kocsiban, mikor visszajönnek, akkor közlik Gigivel, hogy mindent tönkretett Barna. Gigi ezt elmondja később Nórának, és tanácsot kér tőle, hogy mit tegyen most. Eltűnt a lakásából minden fontos irat, ráadásul a telefonhívásait is átirányíttatta Barna a saját telefonjára.


    Nos ennyi telt tőlem, jó éjt Mindenkinek.

  15. 2017. november 3. 00:27129437.

    Sziasztok Lányok!


    Most jutottam ide, és Mindenkinek nagyon köszönöm a gratulációt. 


    Sohasem gondoltam volna, hogy ekkora boldogság egy kis unoka érkezése. 


    Ami viszont szomorúvá tesz, hogy ritkán láthatom élőben, hiszen még nem tudják idehozni, én meg nem tudok elmenni hozzájuk, csak, ha visz valaki. Akkor sem biztos a fájdalmaim miatt. Bárcsak ne így lenne. De nem panaszkodom, csak leírom a bánatomat.


    Nagyon szeretem a kicsiket, volt is benne részem, hiszen anyai ágon én voltam/vagyok a legidősebb, ráadásul lány, utánam fiúk születtek sorba, majd aztán lányok is, három is. Sok dolgom volt, mert sajnos béna volt a nagymamám, én szolgáltam ki őket, de legalább belejöttem a házimunkába, és a gyerekek ellátásába. Ahogy elértem az asztalt, már tésztát gyúrtam...


    mert akkor nem volt még kész tészta. Vagyis volt, amit a másik nagymamám gyártott. Az nagyon fini volt.


    Na! Jól eltértem a tárgytól, bocsi, de ez most kikívánkozott belőlem. Hiszen Barátok közt..... vagyunk. 

  16. 2017. november 3. 00:25129436.

    http://sorozatwiki.hu/hirek/uj-szereplo-a-baratok-koztben- barna-toth-oliver


    Már nem is csodálkoztam, hogy egy Valentin került a sorozatba. Nem sokkal Glória után. És igencsak kacsintgatott Tóbiásra.
    Honnan szedik ezeket a neveket????


     

  17. 2017. november 2. 20:57129435.

    A sok aranyos, szép baba láttán mindig elfog egy kicsit az irigység,...egy picit.

  18. 2017. november 2. 14:31129434.

    Most, hogy lehet képet tenni - hoztam egy dolgos legényt 

  19. 2017. november 2. 14:28129433.

    Volt már ennél később? Ez ui. a mai műsorrend... 


     

  20. 2017. november 2. 14:26129432.

    Nagyon aranyos, szinte érzem azt a semmihez nem hasonlítható  babaillatot... 

    előzmény:
    Jujoka (129428)
    2017-11-02  00:04
  21. 2017. november 2. 09:52129431.

    Nagyon cuki, formás babóca! legyen nagyon sok örömetek benne.!!!!

    előzmény:
    Jujoka (129428)
    2017-11-02  00:04
  22. 2017. november 2. 08:33129430.

    Jutka örülök, hogy már végre, Te is a nagymamák közé tartozol! Aranyos szép ez a pici baba!

    előzmény:
    Jujoka (129424)
    2017-11-01  23:13
  23. 2017. november 2. 06:18129429.

    Aranyos babacska.


    En ugyan le vagyok maradva egy nappal, de majdnem vegigneztem megint. 


    Aliz tulzasba viszi megint. Szerencsetlen Adam nem hasznalt ki semmit. A kicsi lanya artatlan? Nem o is igy lett valahogy terhes?


    Bandi most majd bosszut all?

    előzmény:
    Jujoka (129428)
    2017-11-02  00:04
  24. 2017. november 2. 00:04129428.

    Köszi szépen lányok! 


    Az alábbi képet most kaptam. Kaptak végre hálózsákot, és megy az ujjongás. 

  25. 2017. november 1. 23:48129427.

    Tündéri baba! Kösz, hogy, hogy megmutattad.

    (Tetszik a kocsija is, meg az egyik kép sarkában látható kutyusfej.)

    előzmény:
    Jujoka (129424)
    2017-11-01  23:13

Címlap

top