Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2017. november 1. 23:41129426.

     Így röviden a picurkáról 

    előzmény:
    Jujoka (129424)
    2017-11-01  23:13
  2. 2017. november 1. 23:37129425.

    Az első séta.

    előzmény:
    Jujoka (129424)
    2017-11-01  23:13
  3. 2017. november 1. 23:13129424.

    Ígéretemhez híven megpróbálok csatolni a kis drágánkról képeket.

  4. 2017. november 1. 16:37129423.

    Az elmúlt napokban jó néhány hozzászólásod kétszer jelent meg. Talán most leltároztak, és észrevették a hibát. Jobb, ha számítasz rá, hogy csak minden második hsz. fog megjelenni! Ezzel kezdik a "rendcsinálást". Most már minden tökéletes lesz...



    Stellával/Giziékkel kapcsolatban minden szavaddal egyetértek.

    előzmény:
    vorii (129421)
    2017-11-01  13:50
  5. 2017. november 1. 14:17129422.

    Szólózok még egy picit... 


    Egy dolgon elgondolkodtam... Mégpedig Gizi azon mondatán, hogy "Stellának a legjobb jár..."   Aztán miért is?????????????


    Lopni, csalni, hazudni - hogy ez a kis - jó indulattal is teljesen átlagos -  lány  olyan sznob lehessen, mint akiktől a hideg rázza őket - és akikhez ráadásul ennek ellenére annyira be akarják nyalni magukat???

  6. 2017. november 1. 13:50129421.

    Gyönyörű... az előző hozzászólásomat úgy, ahogy van lehagyta a NLC 


    Abban örültem Jujókával, hogy gyarapszik a baba 


    Köszi NLC...

    előzmény:
    vorii (129420)
    2017-11-01  13:32
  7. 2017. november 1. 13:32129420.

    Jjjja - és assszem, megint aludtam egy kicsit közben - egyáltalán nem emlékszem, hogy kivitték volna Bandit - sőt, hogy lelocsolták...  Nnna - ez a 22h-s kezdés eredménye. 

    előzmény:
    Jujoka (129409)
    2017-11-01  01:28
  8. 2017. november 1. 09:31129419.
  9. 2017. november 1. 09:24129418.

    felkeltettétek az érdeklődésemet..mindjárt megnézem. mert est már megint 9 kor oltottam villanyt, aztán 10 kor felébredtem, de inkább aludtam tovább. Most pótolom

  10. 2017. november 1. 08:55129417.

    Giziék annnnyira szánalmasak! Kivételesen elismerésem a fk-íróknak, nagyon jól eltalálták ezt a figurát. Az uborkafára kétségbeesetten felkapaszkodni akaró prolit, aki nem képes beletörődni abba, hogy az, aki. (Jesszus, hogy jutott eszembe ez a szó, a nagymamámtól hallottam utoljára.De nem tudok rá találóbb kifejezést.) És persze a többiek a sznobok, mert olyanok, amilyenek, és nem is akarnak másnak látszani. Rémes.
    Az alkalomhoz illő öltözködési szokásokon sokadszor derülök, bár ez a BK egészére vonatkozik, nem csak Novákékra. Ha valahová, hát a szülői értekezletre igazán ki kell öltözni! Ahová általában munkából esik be az ember... És az SZMK-ban részt venni is micsoda öröm lehet! Én mindig behúztam fülem-farkam, legszívesebben a pad alá bújtam volna, mikor valami nyüzsgöncöt kerestek. Igaz, nem is voltak rászorulva a gyerekeim, hogy nyalizzak a tanerőknek. A tökfej szülőkből meg elég volt annyi, amennyit a szülői értekezleten élveztem belőlük.

  11. 2017. november 1. 08:28129416.

    Bandival kapcsolatban az egyetlen elfogadható megoldás az lenne számomra, ha hazaküldenék. Sosem tudják "megnevelni", és nem is feladatuk. Ami az átnevelő tábort illeti, nem ártana neki, az biztos, de nem tudom, hogy képzelték, hogy a hozzájárulása nélkül bárhova is elhurcolhatják. Vagy "szobafogságban" tarthatják. ??? Meg is lepett, hogy Bandi így betojt, most nem jutottak eszébe a jogai, és Nóra mint ügyvéd részt vett ebben az ijesztgetésben. Még akkor is, ha folyamatosan a megértését és szeretetét bizonygatta a srácnak.


    Azt hittem, mikor lefogták és Miklós elkezdte locsolni a slaggal, valaki rájuk hívja a rendőrséget. Nem is bántam volna, pedig nem drukkolok Bandinak, elhihetitek. De Miklóstól még jobban hányok. Egyébként nem tudom, Miklós hogyan akar a pénzéhez jutni, ha Bandi nem dolgozhat. A szobájában való gondolkodásért kapja a fizetését? Bár legalább kárt nem csinál, mint eddig.
    A régiek talán emlékeznek, hogy Bandikát Szobandikának hívtuk egykoron, mert legtöbb részben annyi volt a szerepe, hogy átvonult a színen, és valaki rászólt, hogy Bandika, menj a szobádba! Hát most visszatértünk a gyökerekhez.

  12. 2017. november 1. 07:55129415.

    "Emília jól belekeveredett tudtán kívül olyanba, amire gondolatban sem számított."


    Ami azt illeti, nem lett volna muszáj belekeverednie, csak nem bírt a kíváncsiságával. Ami bizonyos fokig érthető, mert azt akarta megtudni, mit művel a lánya. Mondhatta volna, hogy nem ő az, akit Nikol keres, ő csak most jött és ült le a padra, itt találta ezt a parókát. Ennyi.
    Hogy mint börtönpszichológus ismeri-e a verőlegényt, az majd kiderül. Nekem se jutott eszembe, pedig nagyon jó gondolat! Azt se tudom, minden börtönnek saját pszichológusa van-e, vagy Emília pendlizik az intézmények között.
    Az előzetesben látható pár másodperc, ahol a muki ráköszön "Glóriára", nekem nem bizonyítja, hogy régről ismeri. Valószínűbb, hogy csak most találkoztak, mikor Emília elment Nikollal. Különben ott, rögtön lebuktatta volna.
    Az is érdekes kérdés, hogy vajon Emília elmesélte-e Natasának, hogy beszállt helyette a játékba. Natasának nagyon elkerekedett a szeme, mikor a pasi  rájuk  köszönt. Mintha nem értette volna, honnan tudja ez az ürge, hogy ő Glóriát akarta alakítani, hiszen még az akció előtt lelépett.

    előzmény:
    Jujoka (129409)
    2017-11-01  01:28
  13. 2017. november 1. 06:28129414.

    Ja? És a lényeg: a becsületes pár majd úgy adja elő magát, mint a Rózsa tulajdonosai, így nekik is lesz tekintélyük... húúúú

    előzmény:
    Liventa (129413)
    2017-11-01  06:23
  14. 2017. november 1. 06:23129413.

    "A verőlegény is ismeri szerintem Emíliát" -- jéééé, ez bennem föl se merült, pedig milyen igazad lehet!


    "meghívják a Rózsába kirándulni az osztályt" -- én úgy értettem, hogy nem az osztályt, hanem a szülői m.k. tagjait, hogy ott tartsák a következő megbeszélésüket.


    Lássuk a babókát lécci! Nagyon szépen gyarapodik a legényke.

    előzmény:
    Jujoka (129409)
    2017-11-01  01:28
  15. 2017. november 1. 06:15129412.

    "Jezusom ez a Bandi. Ez egy pszichopata." -- Töményen! Csak ahelyett, hogy ezt valaki végre felismerné -- pedig amiben a BK jeleskedik, az a jellemek következetes végigvitele -- és (kényszer)kezeltetnék, a család női tagjai még ajnározzák "szegénykét".


    Én is dühöngök azon, hogy mi közünk a halloween-hez és a Valentin(mégcsak nem is Bálint)-naphoz. Ennél már csak az a "jobb", hogy valahol Romániában mutattak tegnap egy iszonyúan fölcsicsázott temetőt, ahol hülyét csinálnak a halottakból és végigmulatják a halottak napját (azt hittem, csak Mexikóban van ilyen).

    előzmény:
    barackmano (129408)
    2017-10-31  22:34
  16. 2017. november 1. 06:06129411.

    Bandi megleckéztetésekor arra gondoltam, hogy a beteg agya úgyse azt a következtetést vonja le, hogy ő a hibás és mostantól megjavul, hanem Juli lesz a bűnbak és majd rajta áll bosszút (úgy tudom, van ilyen lélektani izé, hogy megsértek valakit és még én vagyok dühös rá, mintha fordítva történt volna)


    Emilia meg Glória szerepében --- hát ez börleszknek is gyenge.


    Meddig rugózunk még a kis qrvapalánta nyűglődésein és Ádám végtelen pipogyaságán?!

    előzmény:
    gerdamama (129407)
    2017-10-31  21:56
  17. 2017. november 1. 01:39129410.

    Ez pedig a nov. 2-i előzetes.


    "Meddig merészkedik Emília Nikol illegális bizniszében? Gizelláék váratlan lehetőséget kapnak a szülői munkaközösség vezetőjétől. Hanna ügyes tervet eszel ki Veintraub Barna ellen. Tóbiás vonzódni kezd a Gigit üldöző Veintraub Barnához."


    Na! Most megint lesz két napunk a körömrágáshoz... Bár esküszöm, holnap, vagyis ma inkább levágom szépen a körmeimet, hiszen aktuális már mindenképpen.

  18. 2017. november 1. 01:28129409.

    Itt van az esti videó.


    Gerdamama most is tökéletesen egyetértek Veled.


    Mi volt már megint a mostani részekben is! Jajj. Emília jól belekeveredett tudtán kívül olyanba, amire gondolatban sem számított. Rudikánknak megint jól összejött. Krisztiánról tudott ugyan, de Nikolt nem ismerte. Azt viszont nem tudom, hogy mint börtönpszichológus a verőlegényt ismerte-e, vagyis úgy gondolom, hogy igen. Sőt! A verőlegény is ismeri szerintem Emíliát, ahogy elnéztem.


    Véget érhetne már ez a Luca-Ádám izé is. Amit Aliz is művel, nem értem. Nem tudom átérezni, szerencsére én ilyesmit nem tapasztaltam meg, de Aliznak, akkor sem adok igazat, hiszen Luca mindent elmond neki őszintén. Elmondta, hogy szerelmes lett Ádámba, és hogy Ádám szinte menekült előle, stb. Aliz ettől függetlenül megszünteti Ádámmal a barátságát.


    Jut eszembe! A kicsibabánk, már túlhaladta a 3.000 grammot. (2.700 g volt a születési súlya) És ugye 5-én született. Mint ígértem, majd megpróbálok fényképet is feltenni róla, gyönyörű szép kisbaba. 


    Laci-Gizi elmennek a Wittenbergbe, (ha jól írom) és nagyon rosszul érezték magukat, mert nem igen fogadták be őket, pedig Gizi még "túl is volt öltözve"!!!! Nahát! Aztán Bözse tanácsára talán meghívják a Rózsába kirándulni az osztályt, mivel Gizi elvállalta, hogy belép a szülői munkaközösségbe. Szegény osztály..... 


    Bandit még az elején elviszi Attila és Miklós Nóra jelenlétébe a kocsihoz, de Bandi természetesen ellenáll. Mikor be akarják tuszkolni a kocsiba, Bandiból megint előtör a vadállat, Attila lefogja, Miklós pedig lelocsolja slagból egy csomó vízzel. Aztán közlik vele, hogy innentől elmehetnek haza. Bandi csodálkozik, de hazaviszik. Otthon, vagyis Miklósnál nem öltözik át száraz ruhába, Miklós rákérdez, de ugyanolyan szemtelenül válaszol. Igaz, hogy nem akarták vinni sehova sem, csak a megleckéztetés volt a cél, de amit ismét művelt, én biztosan juszt is elvittem volna.


    Na, pillanatnyilag ennyi jutott eszembe így éjszakának idején, de arik vagytok, és úgyis ki fogjátok pótolni, és ez így jó. 

    előzmény:
    gerdamama (129407)
    2017-10-31  21:56
  19. 2017. október 31. 22:34129408.

    Bocs, a reggeli kicsit negativra sikeredett. De en tenyleg rosszul vagyok ettol a Halloweentol. 16 eve meghalt az anyukam, nekem ez az idoszak nem a dajdajozasrol szol. 


    Holnap vegre all Saints (Mindenszentek), vege a vidamsagnak. 


    A tegnapi reszt majdnem vegigneztem, meg imadkoztam is 10 percnel hogy ne fagyjon le. Jezusom ez a Bandi. Ez egy pszichopata. 


     

  20. 2017. október 31. 21:56129407.

    "Miklós majd élete végéig vezekel..."


    Még ha csak ő vezekelne, mondhatnánk, hogy magának csinálta a bajt. De én többek közt azt utálom benne, hogy a hülye döntéseinek mindig az egész környezete issza a levét. Átver mindenkit, romba dönti a kft-t, a körülötte élők egzisztenciáját, most már fizikailag is veszélyezteti őket, semmi se számít. "Majd ő megmutatja, megoldja, rendbe hozza." Nohiszen! Egy felelőtlen alak, ha Bandi valakitől örökölte a sunyiságot és a gátlástalanságot, hát leginkább Miklósra hasonlít az összes Berényi fivér közül.


    A tartozásról pedig kellene írni egy papírt, és megállapodni, hogy Bandi havonta törleszti a fizetéséből. Ahhoz nem kell, hogy a családi kft-ben lopja a napot, ott tegyen keresztbe, ahol csak tud, és az egész családot megőrjítse. Mármint Miklóson kívül, mert ő se sok vizet zavar az irodában. Leginkább Juli szenvedi meg, hogy Miklós "vezekel".

    előzmény:
    Picivirág1 (129404)
    2017-10-31  10:21
  21. 2017. október 31. 21:01129406.

    Legalább tovább vinnék Bandit a parkolónál, úgy a Román határ felé, lehet, hogy lenne valami értelme, de így?


    Ábel tűnjön el Nóra életéből két neveletlen gyermekével.


    Luca remélem tisztázza anyjával, hogy igazán nem történt a  csókon kívül semmi Ádám és Ő közte.

    előzmény:
    vorii (129405)
    2017-10-31  20:35
  22. 2017. október 31. 20:35129405.

    Csak beszaladtam és átfutottam a hsz-okat...


    Picivirág - nagyon egyetértek veled!!! Ezzel az Ábellel én sem tudok kibékülni - egyre tenyérbemászóbb 


    Bandit példásan meg kellene büntetni - és talán mégis csak hivatalosan... Ehhez már a gyengekezű Berényiek nem elegendőek. (Talán azért marasztalják még, mert csak van egy kis adóssága - az a 3 millió nem csekélység.


    A többi dologtól is égnek meredezik a hajam - akár Aliztól, vagy Ádámtól, most a fülbevalóhajhászoktól is.


    DE - mit is akarunk? A BK-ban soha nem szempont a logika, vagy a célszerűség.

    előzmény:
    Picivirág1 (129404)
    2017-10-31  10:21
  23. 2017. október 31. 10:21129404.

    Na, megnéztem. Nagyon drukkolok, hogy Ábel fiának a célozgatásai tegyék tönkre Nóra és Ábel kapcsolatát. nem szeretem Ábelt, nem Nórához való. Olyan hamis. 


    Nem értem, hogyan nem tudják kezelni a Bandi ügyet? Annyi disznóságot csinált, hogy miért nem engedik el? Miért ne mehetne haza az anyjához?  Unalmas már nekem, azt sem tudják milyen marhaságot csináltassanak vele..és ezt a Berényi család eltűri...persze, hogy azt hiszi Bandi, azt csinál, amit akar.. Miklós majd élete végéig vezekel az apjával történekért.. Az anyja semmit sem tud a fia viseltes dolgairól...azt sem tudja, hol van? Micsoda Anya? 

  24. 2017. október 31. 08:11129403.

    Csodacukik mind a hárman!

    előzmény:
    gerdamama (129398)
    2017-10-30  23:27
  25. 2017. október 31. 06:51129402.

    Itt jártam, már itt jártam...nem a " kis Térdszéli Katica" vagyok...csak gyorsan jöttem tájékozódni, hogy érdemes-e megnézni a tegnapi részt. Mert én bizony 9 kor már eloltottam a villanyt. A Port szerint pontosan 10 kor kezdődik, amit a korai kelés miatt nem tudok megnézni. 


    megnéztem viszont a tündéri képeket. nagyon szép kislány Annuska, akinek a nevét most nem tudom helyesen leírni, a kisfiú huncut pofija és a cica is nyerő volt nálam


    Azt hiszem érdemes lesz megnézni mit alakítottak az este

Címlap

top