Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2017. október 26. 11:32129326.

    "Mintha Dani és Kata András és Zsuzsa gyerekei lettek volna, Bandi meg jóval későbbi eresztés és valami Jánossal történt félrelépés eredménye, vagy mi..."


    Az eleje stimmel. Bandi a Zoltánnal történt félrelépés eredménye, szóval ő is igazi Berényi, na, olyan is. Ez akkor derült ki, mikor Lacinak el kellett mennie valami termékenységi vizsgálatra (ugyan miért?), de be volt tojva, ezért András elkísérte, és merő szolidaritásból ő is elvégeztette a vizsgálatot. Zsuzsa akkor vallotta be, hogy viszonya volt Zoltánnal. Ami Z. halála miatt nem tartott sokáig, de arra elég volt, hogy Banditát összehozzák.



    A VIP főzések valamennyi adásából csak pillanatokat láttam, Julit pont nem, pedig kíváncsi voltam rá, hogy milyen civilben. Jó, hogy ez is megrendezett műsor, de "akció közben" mégis csak kibújik mindenkiből a valódi énje.



    Juli úgy került a BK történetébe, hogy Claudiának, már nem tudom, milyen apropóból, eszébe jutott, hogy 17 évesen szült egy kislányt, akit örökbe adott. Megkereste. Ő volt Juli, aki akkor már kétgyerekes anya volt. Claudia jó ideig sündörgött körülöttük mindenféle ürüggyel, mire bevallotta, hogy mit akar. Én rettentő pipás voltam ezért, mert Juli egy boldog családban nevelkedett csecsemőkora óta, és úgy gondoltam (gondolom), hogy Claunak nem volt joga feldúlni az életüket. Az anya akkor már nem élt, az apa az a bizonyos "Papi", akihez néha lepasszolják Mátét, és akkor hetekig nem látjuk.
    Az én javaslatom az volt anno, hogy Claudia inkább a papával jöjjön össze, és akkor élhet a lányával meg az unokáival anélkül, hogy romba döntené az életüket.

    előzmény:
    Liventa (129325)
    2017-10-26  06:50
  2. 2017. október 26. 06:50129325.

    Mintha Dani és Kata András és Zsuzsa gyerekei lettek volna, Bandi meg jóval későbbi eresztés és valami Jánossal történt félrelépés eredménye, vagy mi...


    Én is láttam "Julit" a KF VIP-ben ugyanabban a kockás blúzban, mint a sorozatban. Iszonyú kapkodást vitt véghez, a tésztát elégette, a céklazseléjére ráengedte a mosogatóvizet vagy mit -- megérdemelten esett ki már második szereplése után.


    Most meg elgondolkodtam azon, hogy Juli egyáltalán hogyan és mikor került a sorozatba? Ez nekem teljesen kiesett -- igaz, hogy mielőtt nem csatlakoztam hozzátok, igen esetlegesen néztem csak a BK-t.


    Ádám nem feküdt le Lucával, bár a kis qrvanövendék (alma + a fája) úgy nyomul rá, mint egy profi és Ádám meginog néha, de eddig még idejében visszalépett. De hogy miért nem lehet egy ilyen kis vakarcsot rövid úton kidobni, az nekem magas (jó, tudom: akkor mi lenne a sztorival?).


    Hannának 1 jó pont tegnapra, bár két ilyen beteg embert már talán nem hurcolnának meg a múltjáért, legfeljebb a "nagy leleplezés" öröme jutna utólag a kárvallottaknak.

    előzmény:
    Jujoka (129323)
    2017-10-26  01:26
  3. 2017. október 26. 06:34129324.

    Dani meg a Kata is Andras gyerekei voltak.

    előzmény:
    Jujoka (129323)
    2017-10-26  01:26
  4. 2017. október 26. 01:26129323.

    "Hát, ezt elolvastam háromszor, mielőtt beláttam, hogy úgyse fogom megérteni.  "


    No ebben egyetértünk! Már nem tudom, hogy mit akartam írni, vagyis hogy hogyan értelmeztem.  Nagyon vacakul éreztem magamat, de hál' Istennek mára már elmúlt enni is tudtam rendesen. Még a látásom is helyreállt, úgy ahogy, hiszen műttetni kellene szürke hályog miatt a bal szememet is. Emiatt szemüveget sem tudok csináltatni, de mindig közbejön valami. Most is van egy csomó lemaradásom, ráadásul "éjszakás" vagyok, vagyis férjemet fél ötkor fel kell ébreszteni. Na ez nekem nem lenne problémás, de most igazán nagyon álmos vagyok.


    Itt van az esti videó. 


    Hát sok hozzáfűznivalóm nincs. Lassan csak azért nézem, hogy legyen min bosszankodnom. Ennek ellenére megnézem az ismétléseket, mert ugye "ismétlés a tudás anyja". Most nem értettem, hogy Luca és Ádám lefeküdtek? Vagy mi a fene történt közöttük. Egyébként 22,05 helyett korábban kezdődött. Mérgelődtem emiatt is, pedig csak véletlenül kapcsoltam oda. Ja! Mert kíváncsi voltam, hogy van-e még bemutató a hülye sorozat után, de az is hamarabb fejeződött be, szóval össze-vissza mennek a filmek, szinte semmi közük a műsorújságban leírtakhoz.


    Egyébként Juli szerepelt a Konyhafőnök VIP műsorban, sajnos kiesett. Most Kálmán Olgáért is drukkolok, meg vannak ott páran, mert nekem a főzős műsorokat is néznem kell ugye. A Hagyjál főzni műsorban RTLII-ön (az ismétlés) versenyez Dani, aki szintén szerepelt a BK-ban. Én nem emlékszem rá, legalábbis nem ismerem fel. Lehet, hogy akkor még nem láttam, de nem tudom kinek volt a fia, mert a neve rémlik.


    Ha valami zagyvaságot írtam, bocsi. Remélem előbb-utóbb összeszedem magamat.

    előzmény:
    gerdamama (129308)
    2017-10-25  08:36
  5. 2017. október 25. 22:24129322.

    Csak kiprobaltam. 

    előzmény:
    barackmano (129321)
    2017-10-25  22:24
  6. 2017. október 25. 22:24129321.

    Mai kep. 

  7. 2017. október 25. 22:20129320.

    Nem hiszem el. Reklam nelkul vegigneztem.

  8. 2017. október 25. 21:01129319.

    http://sorozatwiki.hu/articles.php?article_id=37652


    Na -  történik valami...


    Kíváncsi leszek ezek után - Lucára, Gizire, meg főleg Bandira... (szerintem utóbbit csak be kéne zsuppolni, megérett rá)

  9. 2017. október 25. 14:52129318.

    http://www.origo.hu/teve/20171025-oltari-csajok-tevesoroza t.html


    hogy nem maradjunk Kalamár nélkül


     


     

  10. 2017. október 25. 13:21129317.

    Most néztem meg az estit. Hááát?? Mit mondjak? Az a srác tenyérbe mászó volt, Luca olyan, mint ha nem is  ő lett volna az a bölcs kislány. Persze a szerelem, elvette a józan eszét. De Ádám sem áll a helyzet magaslatán. Kellene is neki Luca, de fél a következményektől, Alíz szájától...de olyan érzésem van, hogy a végén egy ideig csak egy pár lesznek. 


    Micsoda kavarodás lesz ebből a társbérletből??? majd most elmegy Nóra kedve Árontól  Ábel? soha nem tudom... és a családjától..úgy gondolom, úgy szeretném, hogy rövid időn belül zsuppolja ki őket. 


    Azt, hogy Lizát elvitte Ági, díjazom..nem szerettem azt a karaktert. 

  11. 2017. október 25. 11:51129316.

    Nálam is első helyen van a megnézendők listáján. Csak közben két film premier előtti bemutatója is közbejött. ("Záli, te most dicsekszel, vagy panaszkodsz?") Ha minden jól megy, holnap megnézem.

    előzmény:
    Picivirág1 (129298)
    2017-10-24  18:31
  12. 2017. október 25. 11:47129315.

    Azon nevetek, hogy míg Ádám egy tömegszálláson lakott, mindig megvolt a lehetősége, hogy elvonuljon a kuckójába, ha dolgozni akart, vagy nem volt kedve társaséletet élni. Legfeljebb kicsit nagy volt a "háttérzaj", ami behallatszott a konyhából. Mióta boldog lakástulajdonos, egy nyugodt perce sincs. Az már csak hab a tortán, hogy be se zárja az ajtót. Elbóbiskol, és mikor felébred, ott ücsörög valaki... Mellesleg milyen bejárati ajtó az, amit kulcs nélkül ki lehet nyitni?  A biztosító egy fillért se fizetne, ha kirámolnák a lakást.

    előzmény:
    Kusza (129309)
    2017-10-25  08:59
  13. 2017. október 25. 11:29129314.

    Eddig sem volt egy nŕdszŕl.

    előzmény:
    Liventa (129313)
    2017-10-25  10:36
  14. 2017. október 25. 10:36129313.

    Minden lében kanál Hannának nem jött össze a főiskola, ha ennyire ráér folyamatosan itt fontoskodni nekünk... Viszont hízik rendesen.

    előzmény:
    Kusza (129309)
    2017-10-25  08:59
  15. 2017. október 25. 10:36129312.

    Ha unod ha nem gerdamama, nekem nagy szolgalatot tettel. Megkisereltem reggel is, hatha kedvesebb lesz velem rtlmlst, de 10 perc volt megint.


    Undorito ez a Luca. 

    előzmény:
    gerdamama (129310)
    2017-10-25  09:43
  16. 2017. október 25. 09:53129311.

    Néha megvan az "egy-sróf" érzésem 


    Az járt a fejemben nekem is, hogy miért nem Gigivel oldja meg Ádám Luca lepattintását? Kéznél is van, és akkor van ürügy Gigi ottlétére is.


    Natasa kezd az agyamra menni - bár eddig sem volt kedvenc - de ez a dzseki ügy!!!???  Egy drága ékszert zsebre vágni... Ja - fülbevalók - bár tök mindegy, mi fog kiesni abból a zsebből, ha hurcolják, mint kutya a kölykét.

    előzmény:
    gerdamama (129310)
    2017-10-25  09:43
  17. 2017. október 25. 09:43129310.

    Csatlakozom az öklendezőkhöz!


    Hiszitek vagy sem, de rögtön arra gondoltam, hogy ez a tenyérbemászó srác olyan, mint ha Ábel fia jött volna az apja új nőjét tesztelni. Talán azért, mert az apját is rettentően nyálasnak és tolakodónak találtam eleinte. Még az is lehet, hogy az anyja ötlete volt, bár ilyen öntelt és hülye pofát parancsra nem lehet vágni, ez nyilván a saját, megszokott arca.


    A két tyúk is elég hülyén kezelte a helyzetet szerintem. Nórának nem hüledeznie kellett volna, meg széket cserélni, feltartani a pincért, hogy üljön le beszélgetni vele, hanem visszaküldeni a bort, és a sráchoz egy szót se szólni. Esetleg beülni a Rózsába, ha már fényes nappal borozgatni támad kedve. Nem hiszem, hogy egy bérház zárt udvarán (a "teraszon", haha) annyival jobb lenne a levegő, mint odabent. Gizinek pedig nem "a barátnője" zaklatása miatt kellett volna pampognia, hanem mint ügyeletes üzletvezetőnek kellett volna rendre utasítani, majd kidobni, aki  a vendéget  zaklatja. Többek közt ezért se jó, hogy mindenki ugyanott lakik és dolgozik, mert nem tudják a szerepköröket elválasztani egymástól.

    Ábel meg egy orbitális bunkó. Hiába mondja rá az üzenetrögzítőre, hogy ugye nem baj, ha beköltözik a (vad idegen, szinte felnőtt) gyerekeivel, ha nem várja meg a választ. Költözzenek be egy panzióba, amíg tatarozzák a lakást. Ha nem telik rá, esetleg osszák el a rokonok, barátok közt a családot, egy-egy személyt még csak el lehet helyezni, ha ilyen helyzet adódik. Nem olyan kicsik már a gyerekek, szerintem örülnének, ha papa-mama nélkül tölthetnének két hetet. Miközben persze találkozhatnának esténként, vagy amikor kedvük és idejük, megbeszélni valójuk van. Nórával kapcsolatban tegnap mindenről az "aki hülye, haljon meg!" mondás különböző variációi jutottak eszembe. Akinek a fejére lehet csinálni, azéra rá is kell, meg ilyesmi.


    A Judittal kapcsolatos krimi sem tudott izgalomba hozni. Judit elég ritka és nem elég fontos szereplő ahhoz, hogy érdekeljenek az ügyei, amik régen, messze, általunk ismeretlen emberek között történtek. Az ő karakterét is csak azért írták be egy rövid időre, mert akkor sem volt semmi érdekes téma. Számomra teljesen érdektelen.

    Ádám az ügyeletes balek, igazán rávehetné Gigit, hogy menjen el a rendőrségre. Gigi felbukkanásához egyébként nagy reményeket fűzök. Rábeszélhetné Ádámot, hogy Luca előtt játsszák azt, hogy szerelmesek, talán sikerülne levakarni azt a kis libát Ádi bácsiról. Aztán persze összejöhetnének ténylegesen is, szerintem jól mutatnak együtt.


    Azt hiszem, mindent felsoroltam, amitől égnek állt a hajam tegnap. Ja, nem! A pengeeszű Natasa hetekig fogja keresgélni a dzsekijét. Mire megtalálja (mert meg fogja, és persze a gyűrű is meglesz), szegény Krisztián kap néhány jobb- és balegyenest Nikol pribékjeitől.


    Jajjjjj, de unom az egészet!!!


     

    előzmény:
    vorii (129303)
    2017-10-24  23:29
  18. 2017. október 25. 08:59129309.

    Az este olyan bosszús voltam, főként magamra. Először is elnéztem az időt, letelepedtem a tévé elé, hogy nézem a barátokat, erre jött ez az idióta éjjel-nappal műsor. Utána ez a semmitmondó barátok. Már nem tudnak mit kitalálni, egyenesen undorító, amit ebből a Lucából csináltak, na de Ádámból is egy teszetosza figura lett. Hannának is kitaláltak valamit, hogy legyen valami értelme, hogy maradjon.

  19. 2017. október 25. 08:36129308.

    Remélem, már jobban vagy, Jujoka! Sajnos sok gyógyszernek több kellemetlen mellékhatása van, mint amennyi hatása az alapbetegségre, amit orvosolni akarnak vele.



    "a zárt csoportot én sem szeretem, de az a Facebookon másképp működik, mert az egy csoport."
    Hát, ezt elolvastam háromszor, mielőtt beláttam, hogy úgyse fogom megérteni.



    "Őszintén szólva nem tetszik már szinte semmi sem benne."


    Na, ebben egyetértünk. Ez az Ábel-fióka tényleg egy hányinger. Nóra pedig nem "korrekt" volt, hanem hülye. Egy ilyen tolakodó kis fütyivel nem korrekten udvariaskodni kell, hanem elküldeni a francba.

    előzmény:
    Jujoka (129304)
    2017-10-25  02:34
  20. 2017. október 25. 08:22129307.

    Az én alternatív tippem, hogy csak valakinek a pedofil hajlamai szabadultak el forgatókönyvírás közben -- Luca és az új gyerek már kicsit sok(k) egy este.

    előzmény:
    vorii (129303)
    2017-10-24  23:29
  21. 2017. október 25. 03:01129306.

    Bocsi' akkor nekem ez volt a problémám egész este? Nem is gondoltam volna.


    Úgyhogy a csoportban vagyok, itt a helyem.

    előzmény:
    Liventa (129302)
    2017-10-24  22:45
  22. 2017. október 25. 02:57129305.

    A "ráncfelvarróknak" elsődleges dolga, hogy a reklámokat hozó posztokat, vagy miket változtassák meg. A fórumozók meg le vannak tojva.


    Szomorú, de ez van.

    előzmény:
    vorii (129300)
    2017-10-24  22:05
  23. 2017. október 25. 02:34129304.

    Szia Gerdamama és Mindenki!


    Kérlek tekintsd a mai távollétemet "igazoltnak", egyébként a zárt csoportot én sem szeretem, de az a Facebookon másképp működik, mert az egy csoport. Más kérdés, hogy vannak-e hozzászólások. Lányom az unokanővérével nyitott egy családi csoportot, akkor jelentkeztek az unokatesók, majd azóta sincs forgalom. Vagyis én időnként megpróbálom őket "felrázni", nem sok eredménnyel.


    Az esti rész videója.


    (Én ugyanis nem tudtam megnyitni a linket, amit betettél. Egyébként a pénteki adást hétfőn ismételték meg az RTLII-ön.)


    Hát az esti adásról túl sokat nem tudok írni, mert délután itt voltak az öcsémék, ami nem tartott éjszakáig, de beszélgettünk erről-arról, hiszen olyan "messze" lakunk egymástól, hogy alig 30 perc kocsival az út, ugyanis Tárnokon laknak. Szóval ők kimentek a temetőbe, én szerencsére nem tartottam velük, mert közvetlenül azután, hogy elmentek belenyilallt a térdkalácsomba, és iszonyatosan el kezdett fájni. Sajnos nemcsak ott fájt, hanem nagyon sok helyen. Ezt látva kérdezte a sógornőm, hogy mit szedek, mire felsoroltam, hogy már mi mindent kipróbáltam, a végén látva a kínomat adott egy gyógyszert, Tramador-actavis hogy itt hagyja nekem, mert neki van még otthon, és írnak neki fel, ha szükséges. Szerencsére nem vettem be amíg nem mentek el. Aztán bevettem egy szemet..... Bár ne tettem volna! Nagyon rosszul lettem tőle. Amit elolvastam mellékhatás gyanánt, szinte mindegyik előjött. Szóval rémes szaladgálással telt az estém. Ráadásul míg iszonyatos álmosság tört rám, de nem tudtam/mertem lefeküdni sem. Nagy sokára kezdett csillapodni, de még most is tart.


    Ezelőtt gyógyszerrel még ennyire sohasem jártam meg. Szörnyű volt. Ráadásul szerdán viszik (ma) a szelektív szemetet, azt is össze kellett raknom, de alig bírtam.


    On


     


    Aztán persze emiatt is jól lemaradtam a kezdésről, aztán már nem is érdekelt, hogy megnézem az ismétlést, persze azt is alig-alig láttam. 


    Sok mindent nem tudok írni, de mikor Luca megjelent Ádámnál, és szinte feltárulkozott, hát nagyon kiakadtam. Már rémesen unalmas, és undorító. Ha szerelmes vagyok egy pasiba, de elutasít, már büszkeségből sem nyomulok rá.


    Ábel fia meg..... no comment. Nóra szerintem korrektül viselkedett vele szemben, de gondolom tovább bonyolítják ezt a szálat is, hogy legyen min csámcsogni a nézőknek.


    Őszintén szólva nem tetszik már szinte semmi sem benne.


     

    előzmény:
    gerdamama (129289)
    2017-10-22  08:54
  24. 2017. október 24. 23:29129303.

    Hányjunk együtt...! 


    Többszörösen megdöbbentett a kis ficsúr, amilyen pofátlanul kikezdett Nórával.  Az csak a  "hab a tortán" volt, hogy apuci bezsuppolta őket bennlakásra... 


    Elgondolkodtam, hogy A/ örökölt valami apukától??? (Ha pénzt nem, legalább a nőcsábászságot - hülye dumával,  Ábel is úgy kezdte...) vagy B/ nagyon is tudta, ki ez a nő, és kíváncsiságból, vagy szórakozásból bepróbálkozott, hogy hátha "lebuktatja" Nórát, hogy mily' ingatag,  a B-2 variáns, hogy esetleg maga anyuci biztatta fel rá !?

    előzmény:
    Liventa (129302)
    2017-10-24  22:45
  25. 2017. október 24. 22:45129302.

    Bocs', de amit az RTL ma BK címen a képünkbe löttyintett, attól egyszerűen okádhatnékom van.

Címlap

top