Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2017. október 5. 18:56129151.

    Először GRATULÁLOK!!!!! Üdvözöllek a klubbante sem maradj ki semmi jóból...jóban lesz is részed


    Részvétem a gyász miatt. Jól intézted, hogy nem mész el. Otthon is ugyan olyan fájdalommal tudsz elbúcsúzni, tudod elengedni szeretett unokahúgodat. Egy elment...helyette jött egy kis csillag..ragyogjon sokáig nektek.

    előzmény:
    Jujoka (129150)
    2017-10-05  18:35
  2. 2017. október 5. 18:35129150.

    Sziasztok Lányok!


    Örömmel értesítelek Benneteket kedves topiktársaim, hajnalban megszületett a drága kis unokám. Kicsit előbb jött a világra, de azt mondták is a lánykámnak, hogy nem fogja tudni kihordani az alkata miatt. Lánykám ugyanis nagyon vékony testalkatú. 


    Mikor hívott a lánykám, akkor éppen a Lidl-ben vásároltam, persze elsírtam magamat, vagyis elérzékenyültem, és sírós hangon válaszolgattam neki. Ezt a körülöttem lévő vevők észrevették és felfigyeltek rá, én azonnal kapcsoltam, és mondtam szintén félig sírva, hogy nagyon örülök, és boldog vagyok. Minden rendben volt a szülés alatt, de sokkal többet nem tudtunk megbeszélni, mert a pici aludt, és lánykám nem akarta zavarni. A nevét sem kérdeztem meg, hát majd kiderül, ha személyesen találkozunk. Erre nem tudom, hogy mikor kerül sor, hiszen nem tudok közlekedni, csak majd akkor megyek, ha oda-vissza szállít valaki.


    A BK-hoz nem szólnék hozzá, bár úgy érzem igazoltan vagyok távol, de nem is tudnék mit hozzátenni Gerdama összefoglalójához. 


    Az unokahúgom temetése holnap lesz Püspökladányban, sajnos nem tudok menni. Igaz, hogy öcsém oda-vissza szállítana, de a hosszú utat már tavaly augusztusban is nagyon megszenvedtem, nem beszélve arról, hogy a temetőnél a parkolóból nehéz kimenni a ravatalozóhoz, és utána a sírhoz, majd vissza. Családilag megoldottuk, öcsém rendelt és visz koszorút a nevemben, én pedig itthon fogok megemlékezni és gyászolni egy temetői csokor, és egy mécses mellett.


    Holnap nem jövök, de a jövőhéttől megpróbálok, ha nem is bőbeszédűen, de némileg belefolyni ismét a társalgásba.


    Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!

  3. 2017. október 5. 16:37129149.

    http://sorozatwiki.hu/articles.php?article_id=37646



    Nem vártam és nem is kívántam hosszas kórházi nyűglődést, de azért enyhe túlzás, hogy Miklós már a 40. héten (amiből ma és holnap van hátra) vidáman diskurál és viszkizget otthon. Persze azt is tudjuk, hogy a fk-írók nem tudnak mit kezdeni a betegekkel, de ennyire akkor sem kellene elrugaszkodni a valóságtól.

    (Na, most erőt veszek magamon, és addig egy szót sem írok, míg nem látok valakitől minimum 10 egybefüggő sort. Szmájlikkal telerakni nem ér!)

  4. 2017. október 5. 14:17129148.

    Folytatás



    Krisztián visszaveszi Gizit a Rózsába. (Bármiben fogadtam volna, csak azt hittem, még pár napig kéreti magát.) Gizi boldog. Visz egy tálca süteményt Mackókájának. Aki duzzog, mert időközben Krisz mondta neki, mennyire örül, hogy Gizi sikeresen levizsgázott. Mackó úr meg van sértődve, hogy mástól tudta meg. Bevonul tévézni, a sütemény se kell neki. Gizi maga elé veszi az egész tálcát, és majszolni kezd. Szerintem a mai adás azzal fog kezdődni, hogy a konyhakövön fekszik ájultan, tortamérgezésből kifolyólag.

    Az ájulásról jut eszembe, Vili bácsi beszélt telefonon Mónikával. Megnyugtatja, hogy már teljesen jól van, nem kell Móninak hazajönni. Na, valami ilyen minimális "kapcsolattartást" hiányolunk mindig, hogy ha ki is írnak egy-egy szereplőt, azért nem kellene teljesen elfeledkezni róla, mert az egyáltalán nem életszerű.

    Még Milánról eszembe jutott: készül a nagy programra, van rajta egy szakadt (olyan most divatos, direkt rongyos) farmer, egy keresztben csíkos matróz póló, és felkap rá egy zakót. Helyes, fiatalos. Jön haza Emília, kérdezi, hová készül. Csak egy barátjával találkozik, feleli Milán. - Színházba mentek? Mert hogy úgy kiöltöztél - jegyzi meg az akkor is doktornő, ha nem használja a titulust.Na jó, láttam én már sípulóveres pasit az Operában, de szerintem az egy norvég turista volt, aki ebben jött víkendezni Pestre.
    Hol nőttek fel ezek a fk-írók? Volt már ilyen "kiöltözős" megjegyzés a BK-ban, még Tilda vonszolta el valami családi rendezvényre Palikát, farmer, sportcipő, kívülhordós ing, és Pali is morgott, hogy "mintha színházba mennének".

    Bandi összefut az udvaron Ádámmal, és valamit beszól neki. Ádám mondja, hogy felejtsék el egymást, ők se láttak semmit Lucával, Bandi se látott semmit, maradjanak ennyiben. De Bandi csak tovább pimaszkodik, én a helyében egy kicsit meghúznám magam. Nagyon irritál, remélem, hamar lebuktatják, nem kell sokáig néznünk a sunyi képét.



    Aki még látott valamit, és eszébe is jut, írja ide!
    Bár úgy látom, "az érdeklődés hiánya a tetőfokra hágott".

  5. 2017. október 5. 14:12129147.

    A szerdai események:


     


    A fél műsoridő Milán nyávogásával ment el, nyolcvanadszor is elmondja Rudinak, hogy egy prostitól akarja megtanulni a "férfias" viselkedést, Rudi 79x próbálja meggyőzni, hogy jobban tenné, ha egy számára kedves lánnyal jönne rá a dolgok mikéntjére, de végül bedobja a törülközőt, és elviszi egy kupiba. Azt nem tudom, hová, mert azt még korábban említette, hogy a Baba hölgyei csak táncban profik, és a hely, ahová vitte valóban nem egy bár volt, hanem egy békebeli kupi, már ahogy a filmekből ismerjük. Milánnak várakozás közben inába száll a bátorsága, már fordulna is sarkon, de akkor megjelenik egy profi néni, és felvonszolja a szobájába. Kiderül, hogy összetévesztette Nikol fiával, és azt hitte, a csomagért jött. Milán közli, hogy nem ő az, és hogy miért van itt. Mire a néni elmondja neki kb. azt, amit szerencsétlen Rudi már többször előadott. Így aztán Milán belátja, hogy alighanem igazuk van a felnőtteknek, és dolga végezetlenül távozik. Rudi a "szalonban" várja, és jól kiröhögi, mikor Milán beszámol a nagy semmiről. Ekkor araszol le Nikol a csigalépcsőn, és kérdezi a közben szintén előkerülő nőt, hogy ki ez a srác. A nő mondja, hogy most látta először, és majdnem összetévesztette Nikol fiával. Ismerős? Nikol mondja, hogy a srác nem, de a kísérőjével van egy elintézésre váró ügye.

    Luca közben öltözik, sminkel (szépen), forgolódik a tükör előtt. Azt hittem, újabb nagy kibéküléssel próbálkozik majd Milánnál, ehelyett gyakorlatilag szerelmet vall Ádámnak.

    Alíz a nagyi főztjével próbálja zsarolni Ádámot, hogy ugye ha elköltöznek, akkor nem várható el, hogy naponta szállítsa neki a fejedelmi házikosztot. Nem jár sikerrel, Ádám megkéri, hogy pakoljanak össze minél előbb. Alíz már be is jelenti az örömhírt Bözsinek, persze úgy, hogy Ádám marasztalná őket, de ő úgy érzi, a terhére vannak, ezért költöznének haza.



     


     

    előzmény:
    Liventa (129146)
    2017-10-05  10:20
  6. 2017. október 5. 10:20129146.

    "Mi is történt tegnap? Nem sok." 


    De megjött Nicole, majd bekavar egy kicsit.

    előzmény:
    gerdamama (129144)
    2017-10-04  09:02
  7. 2017. október 4. 21:13129145.

    Alíz nagyon rossz néven vette, hogy kidobják. Nagyon meglepett képet vágott.

    előzmény:
    gerdamama (129144)
    2017-10-04  09:02
  8. 2017. október 4. 09:02129144.

    Mi is történt tegnap? Nem sok.


    Luca el akarja mondani Julinak, hogy Bandit látták a Kisszékben a baleset estéjén, amint lerobog a teraszról. Mire kimondja, már meg is bánja, hogy belekezdett, és visszakozik. Juli kérdezi, hogy nem tévesztette-e el a napot, mert aznap Bandi vidéken volt, és Luca rögtön rá is vágja, hogy de igen, tényleg, bocsánat, viszontlátásra.

    Juli addig nem hitt neki, de ekkor gyanakodni kezd. Elmeséli a dolgot Attilának, akinek szintén az a véleménye, hogy túl sok a köd Bandi körül. Először átmennek a sráchoz, aki egész nap otthon aggódik, ahelyett, hogy munkába ölné a bánatát... Kérdezgetik a keszthelyi barátnőről, meg hogy mikor indult a vonat. Bandi enyhe sértődöttséggel, viszonylag udvariasan lerázza őket.
    Megint szóba kerül a vonatjegy, mint bizonyíték, amit eddig még senki se nézett meg alaposabban. Pedig nagyon vártam, hogy végre valakinek feltűnik, hogy az egy buszjegy. Legalábbis Bandi a buszpályaudvaron szedte ki a kukából, amit egy leszálló utas kidobott.
    Ezután bemennek Miklóshoz a kórházba, hogy hátha ki tudnak csikarni belőle valami emlékfoszlányt. Most már biztos, hogy Miklós hantázik, ahogy azt az első pillanattól sejteni lehetett. Valami mintha eszébe jutna, hogy igen, fent volt a teraszon, nézte a tájat, egyedül. Többre nem emlékszik.

    Gizi bemegy a Rózsába, és bocsánatot kér Krisztiántól. Sajnálja, hogy ultimátumot adott Krisztiánnak Pirossal kapcsolatban, és közben rájött (Vili bácsi sugallatára), hogy túl rövid az élet ahhoz, hogy gyűlölködéssel töltsük. Krisztián elfogadja a bocsánatkérést. Ennyi. Gizi nagyot koppan, mert azt hitte, Krisztián visszaveszi a Rózsába.
    Másnap elmegy az üzletvezetői vizsgára, amit a múltkor elhalasztott, és sikeresen levizsgázik. Ez mindenkinek meglepetés, mert Lacinak akarja mondani előző este, de mire nagy nehezen kibökné, hogy mi az a fontos, amit mondani akar, kezdődik a meccs. Mondhatjuk, hogy Laci hozta a szokásos bunkó formáját, másrészről az se igaz, hogy Gizi "feltűnés nélkül" volt képes tanulni hetekig, és titokban vágta be a hatalmas tananyagot. Ez megint csak arra jó, hogy legyen egy kis feszültség a nagy örömben.

    Milán Rudi segítségével akar prostit szerezni, hogy rendesen megtanuljon mindent, ami Luca (vagy más) meghódításához szükséges. Rudi elhajtja a fenébe. Kárpótlásul beveszik a pókerpartiba, ahol a srác elnyeri minden pénzüket. (Nem tudom, kivel játszottak és mennyi pénz forgott kockán, mert ezt nem mutatták, csak "másnap reggel" beszéltek róla.)
    Luca ki akar békülni Milánnal, de nem jár sikerrel.

    Ádám megkéri Alízt, hogy költözzenek el, szeretne végre nyugodtan egyedül lenni a lakásában. Alíz szája tátva marad.

    Más nem jut eszembe.

  9. 2017. október 4. 08:26129143.

    Micsoda kihasználatlan lehetőségek! Krisztián volt azon kevesek egyike, aki sosem bébiszitterkedett a BK-ban, pedig az egész ház be volt vonva Bence "nevelésébe".
    Ő az egyik kedvenc karakterem a sorozatban, örülök, hogy az életben is szimpatikus ember.

    előzmény:
    Picivirág1 (129142)
    2017-10-04  04:59
  10. 2017. október 4. 04:59129142.

    http://www.borsonline.hu/celeb/dadus-lett-a-baratok-kozt-s ztarja/140568


    Amikor legutóbb Pestre utaztam meglepettem láttam, hogy a leszállásnál "Krisztián" áll mellettem. Akkor azt hittem, hogy csak nagyon hasonlít rá, de itt olvasom, valószínű ő volt, mert Szolnokra szokott utazni. Láthatta rajtam, hogy megismertem,  nagyon barátságos, mosolygós, kedves volt, segített a leszállásnál. 

  11. 2017. október 3. 23:37129141.

    Köszönöm szépen Neked is. 

    előzmény:
    veronika.kelemen.39 (129138)
    2017-10-03  19:18
  12. 2017. október 3. 23:35129140.

    Köszönöm szépen Gerdamama. 

    előzmény:
    gerdamama (129133)
    2017-10-03  07:51
  13. 2017. október 3. 20:24129139.

    nem baj, ha 2x mondod..én egyszer sem néztem, így legalább jobban rögződik amit írsz

    előzmény:
    vorii (129134)
    2017-10-03  15:53
  14. 2017. október 3. 19:18129138.

    Drága Jujoka!


     


    Fogadd őszínte együttérzésemet

    előzmény:
    Jujoka (129127)
    2017-10-02  22:31
  15. 2017. október 3. 19:17129137.

    Drága Jujoka!


    Fogadd őszínte együttérzésemet

    előzmény:
    Jujoka (129127)
    2017-10-02  22:31
  16. 2017. október 3. 16:08129136.

    Már megint mindent kétszer mondok, kétszer mondok  Pedig nem is!!! 


    Jól megjavították az NLC-t. 

    előzmény:
    vorii (129135)
    2017-10-03  15:53
  17. 2017. október 3. 15:53129135.

    Jajjjj...  (most pótlom, az tegnap átaludtakat... 


     Az ember intim tanácsokat általában közönség előtt szokott kérni. Neeem??? Komolyan ezt nem hiszem el. Ennyire béna forgatókönyvet!? Ennél még mi is jobbat írnánk! 


    Eleve Luca mi a fenének vallott szájra puszit - ha már úgyis össze-vissza hazudozik, nem belefért volna, hogy ezt is megmásítja kicsit - az összes dolog a helyére kerülhetett volna.

  18. 2017. október 3. 15:53129134.

    Jajjjj...  (most pótlom, az tegnap átaludtakat... 


     Az ember intim tanácsokat általában közönség előtt szokott kérni. Neeem??? Komolyan ezt nem hiszem el. Ennyire béna forgatókönyvet!? Ennél még mi is jobbat írnánk! 


    Eleve Luca mi a fenének vallott szájra puszit - ha már úgyis össze-vissza hazudozik, nem belefért volna, hogy ezt is megmásítja kicsit - az összes dolog a helyére kerülhetett volna.

  19. 2017. október 3. 07:51129133.

    Fogadd részvétemet, Jujoka!

    előzmény:
    Jujoka (129127)
    2017-10-02  22:31
  20. 2017. október 2. 23:33129132.

    Köszönöm szépen. 

    előzmény:
    barackmano (129130)
    2017-10-02  23:22
  21. 2017. október 2. 23:30129131.

    Köszönöm szépen. 

    előzmény:
    vorii (129129)
    2017-10-02  23:05
  22. 2017. október 2. 23:22129130.

    Ez nagyon szomoru. Fogadd reszvetemet.

    előzmény:
    Jujoka (129127)
    2017-10-02  22:31
  23. 2017. október 2. 23:05129129.

     Fogadd őszinte együttérzésemet!

    előzmény:
    Jujoka (129127)
    2017-10-02  22:31
  24. 2017. október 2. 23:03129128.

    BOCS - ez megest NEM én voltam

    előzmény:
    vorii (129125)
    2017-10-02  22:03
  25. 2017. október 2. 22:31129127.

    Ez a mai adás videója.


    Lányok! Mindenkitől elnézést kérek, de most sajnos gyászolok, így nem fogok sem tartalmat elemezni, sem hozzászólni a beszélgetésekhez. Tegnap kaptam a nagyon szomorú hírt, hogy meghalt a drága unokahúgom.


    Nagyon megrázott, hiszen azt sem tudtam, hogy beteg. Nem értettem, hogy amikor Ilona napkor fel akartam köszönteni, miért nem vette fel a telefonját. Akkor már kórházban volt, és agydaganattal operálták, de volt még a tüdejével is probléma.


    A műtét után valami még történt, talán agyi infarktus, vagy valami más, és akkor feladta a szervezete.


    Iszonyatos amit érzek. Messze laktunk egymástól, de jó unokatestvérek voltunk mind a kilencen. Sajnos ma már csak öten élünk. Ő tíz évvel volt nálam fiatalabb. Nincs rá szó, hogy mennyire sajnálom.


    Ne haragudjatok, de amíg nem temetjük el, addig nem leszek aktív. Azért nézem a sorozatot, és ide is benézek persze, de nem elemzem a BK történéseit. Majd megnyugszom, és természetesen ismét aktív leszek. 

Címlap

top