Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2017. szeptember 29. 08:17129101.

    A következő részhez:


    Meglepett, hogy Ágnes meglepődött azon, hogy Félix hozta el Ludwigot a villából. Egész biztos vagyok benne, hogy ez az információ már elhangzott, most már csak azt nem tudom, ki mesélte. Nyilván Félix, de kinek? Emílián kívül nincs olyan jóban senkivel. Emíliát viszont próbálja minél kevésbé bevonni a piszkos ügyeibe. Nem emlékszem, csak arra, hogy "nekünk" már nem új ez az értesülés.



    "Képes-e Júlia megbirkózni az új munkakörével az irodában?"


    Juli átmeneti főnöksége kicsit fel van - vagyis az az érzésem, hogy fel lesz - fújva. Miklós hetekig, hónapokig tojt a céges ügyekre, a tevékenysége abban merült ki, hogy aláfirkantotta azokat az iratokat, amiket Juli az orra alá dugott. Gyakorlatilag nem változott semmi, csak most nem kell órákig hajkurászni, telefonálgatni, keresgélni, nem kérdés, hogy merre kószál.



    Szegény Vili bácsiról már el is feledkeztem. De szerintem a többiek is, mármint a ház lakói. Miklós "elvitte a show-t", ahogy mondani szokták.

    előzmény:
    Jujoka (129099)
    2017-09-28  23:56
  2. 2017. szeptember 29. 08:04129100.

    Hogy ez az ötlet - a virágültetés, mint romantikus búcsúprogram - hogy jutott  mindkettőjük  eszébe, azt elképzelni se tudom. Nem emlékszem, hogy valaha is ábrándoztak volna arról, hogy ha végre közös lakásuk lesz, telerakják virággal. Elég hamar elkapták a képet, de tizenkét cserepet számoltam meg az asztalkán, amikbe fene tudja, miket ültettek. Majd kibújik belőlük valami, és pillanatokon belül kinövik a lakást. És akkor a már virágzó növényekről, fikuszokról, egyebekről nem is beszéltünk. De legalább Tóbiásnak meglesz a folyamatos morogni valója. Hogy a rengeteg munkája mellett még ezekkel is neki kell bíbelődnie! Mindegyiket igénye szerint locsolni, tápoldatozni, nézni, ahogy nőőőőőőőnek.



    Peti egy rémesen idegesítő hülyegyerek. Nem tudom, mit esznek rajta a csajok. Bár Natasának mintha elment volna az étvágya.
    Az is jó, hogy Rudi, aki szintén idegenként héderel Zsolt lakásában, milyen nagylelkűen fogad be új lakót. Már alig várom, hogy Zsolt hazajöjjön, és kihajítsa az egész bandát. Az öccse kivételével.

    Juli mondta a kapu alatt Nórának pironkodva, /ál/szerényen, hogy átmenetileg átvenné az ügyvezető igazgatói tisztséget. Nóra - jogász létére - meg ujjongott, hogy milyen jó ötlet. Hát ez így működik, egy rutin eljárás, és Nórának kellett volna gondolnia rá, ahogy magához tért az első sokkból. Persze lehet, hogy még nem tért magához... Egy cég működése nem állhat meg "csak" azért, mert a főnök fejére esett egy tégla. Azonnal ki kell jelölni valakit, aki viszi tovább az ügyeket.

    előzmény:
    Jujoka (129099)
    2017-09-28  23:56
  3. 2017. szeptember 28. 23:56129099.

    Mai videó.


    Nekem őszintén szólva nem tetszett a mai rész, igaz, nagyon álmos is voltam, és elaludtam előtte. Na majd most megint hajnalig fent leszek.....


    Kristóf Alizzal elmegy valahová és vásárolnak egy csomó virágot, és Kristóf boldogan dugdossa otthon Tóbiás elől, de Tóbiás kiszúrja.... Aztán nekilátnak, és ültetgetik, micsoda boldogság! Mint Liventa is írta.


    Peti mikor megtudja, hogy Natasa és Hanna megbeszélték az elköltözését, akkor dühbe jön, és elrohan Hanna lakásából. Később kiderül, hogy beköltözik Krisztiánékhoz, be is cuccol. 


    Juli elgondolkozik, hogy mi legyen a Kft. sorsa, hiszen Miklós aláírására lenne szükség egy bizonyos szerződés megkötéséhez. Nórának eszébe jut, hogy hívja össze a közgyűlést, és szavaztassa meg magát ideiglenes ügyvezető igazgatónak. Össze is jönnek, és három hónapra egyhangúlag meg is szavazzák a kinevezését.


    Emília megtudja, hogy 300 példányban adják ki a könyvét, én úgy láttam, hogy ennek nem örült, de lehet, hogy tévedek, bár ahogy olvasom, meglepődik rajta. 


    Most más nem jut az eszembe, de tudom, hogy Gerdamama kiegészíti a tartalmat.


    Viszont itt van a holnapi előzetes, ami szerint:


    Ágnes egy megdöbbentő információhoz jut Félixszel kapcsolatban. Vilmos hazajön a kórházból, de az örömét egy rossz hír árnyékolja be. Képes-e Júlia megbirkózni az új munkakörével az irodában? Sikerül-e Milánnak tőrbe csalnia Bandit?


    Na jól elnéztem....  Esküszöm fél órával ezelőtt azt olvastam, hogy Miklós hazajön a kórházból. Most látom, hogy Vilmos.


    Hát ez van.  Ha így jártam, hát itt hagyom, és nem törlöm.

  4. 2017. szeptember 28. 22:30129098.

    Kíváncsi vagyok erre a 300 példányos gyors könyvkiadásra, mert amit Ágnes intéz, abban nincs sok köszönet.


    Elutazom, az utolsó 1-2 órát a partneremmel szeretném a legjobban eltölteni, ugyan mi mással? Ültessünk virágot lehetőleg a szoba közepén az -- amúgy alulméretezett -- étkezőasztalon (mikor ott a gang).


    Bandika meg inkább örüljön, hogy lyuk van a popóján és mégse vált belőle gyilkos, és sürgősen bujdokoljon el a szemünk elől!

  5. 2017. szeptember 28. 13:37129097.

    Úgy látom, nem csak az én fejemben fordult meg, hogy nehogy segítsen Bandi a Miklós-ügyet megoldani 


    Remélem, Miklós visszatér "közénk", mondom ezt, mint Miklós-fan  

  6. 2017. szeptember 28. 11:58129096.

    Megnyugtatásul közlöm, hogy Bandiról én is minden gonoszságot feltételezek. Mintha egy kő gördült volna le a szívéről, mikor a doki az esetleges következmények sorolásánál az emlékezetkieséshez ért. Bennem is rögtön felmerült a kérdés, hogy vajon megelégszik-e ezzel a kis reménysugárral, vagy inkább a kezébe veszi az eseményeket, és biztosra megy. 

    előzmény:
    Liventa (129094)
    2017-09-28  09:56
  7. 2017. szeptember 28. 11:50129095.

    OFF:


    Szegénykém, elhiszem, hogy agyon idegeskedted magad. Nagyon nehéz Bp-en közlekedni. Útépítés mindenfelé, üzemzavarokkal, balesetekkel spékelve. Nyugalmi helyzetben meg ilyen-olyan parádé, felvonulás, futóverseny miatt terelik el a forgalmat. Én csak ülök nyugodtan (vagy mérgesen) a buszon, és remélem, a sofőr odatalál, ahová kell. Nem irigylem az autósokat.


    ON:

    Juli Tóbiásnak: Rengeteg munka szakadt a nyakamba, most, hogy Miklós kiesett. Illik, nem illik: jót nevettem.

    Natasa-Peti: Tényleg nem ártott volna, ha megbeszélik, hogyan tervezik a közös jövőt. Persze a BK-ban nem szokás fontos dolgokról beszélgetni. (Lehet, hogy az életben sem?) Én most Natasának adok igazat. Minimum, hogy Peti elköltözik a volt barátnőjétől, elég ízléstelen, hogy még mindig ott dekkol, és Hanna vállán sír, ha valami baja van az új csajával. Az, hogy neki költöznie kell, nem jelenti azt, hogy Natasának is vele kell mennie. Miért ne maradhatna továbbra is otthon, ha ott jól érzi magát? Plusz olcsóbb, és ki van szolgálva. Ja, hogy az üzletvezető + filmrendező úr a barátnője ösztöndíjából akarja a rezsit fizetni, mert egyedül nem megy? Az más.
    Rudi meg addig osztogatja az észt a magánéleti problémák megoldására, míg neki nem marad. Ő is egy csődtömeg, teng-leng a világban. Otthagyta a feleségét két gyerekkel, akiket kampányszerűen imád, félévenként egy hétig, de akkor nagyon. Utána megint le se sz..ja őket. Még csaja sincs, mindig rámozdul arra, aki átmenetileg vigaszra szorul, aztán nagyot koppan.



    Tóbiás-Kristóf: régen is mindig ez volt, csak aztán az álházasság, a csokigyár, Sári kavarása elterelte a figyelmet arról, hogy ők valójában egy pár. Mindig elbeszéltek egymás mellett. Kristóf soha semmilyen problémáját nem tudta elmesélni, hiába látszott rajta, hogy valami baja van, Tóbiás nem vette észre, csak mondta a magáét, mint akit felhúztak. Mindig volt valami sérelme, panasza, néha öröme, amit rázúdított Kristófra, aki soha nem jutott szóhoz. Ez a kapcsolat is kifújt, amit azért sajnálok, mert szerintem Kristófot fogják kiírni, Tóbiás több szállal kötődik a sorozathoz.



    Nem mondanám, hogy Félixnek nem tetszett Emília könyve, inkább csak nem értette és nem kötötte le. Nem egy könnyed, olvasmányos iromány, a szakmai része pedig száraz lehet egy civilnek. Nem is kellett volna ráerőltetni, hogy mondjon róla véleményt.

    előzmény:
    Jujoka (129093)
    2017-09-28  01:38
  8. 2017. szeptember 28. 09:56129094.

    Bandinak bőven van aggódni való oka, ha Miklós magához tér és emlékszik a történtekre -- mintha máris megfogant volna a beteg agyába, hogy ezt meg kellene akadályoznia (vagy már csak én feltételezek róla ekkora gonoszságot az előzmények miatt?). Szerintem pedig Miklós nem árulná el, hogy kedvenc unokaöcsikéje volt a tettes, mert megérdemelt bűnhődésnek fogná fel (de remélem Bandikát a tanúk / bizonyítékok segítségével lecsukják még mielőtt kihúzhatná Mikiből a csövet).


    Egyébként -- megint csak szerintem -- remekül játszik, minden arcrezdülésével, testbeszédével pontosan hozza a figurát.


    Milán már azért sem értette rögtön a 2 poharat, mert a Kisszék be volt zárva (Ádám és Luca pedig biztosan nem ivott whiskyt és kólát).

  9. 2017. szeptember 28. 01:38129093.

    Ez volt a mai, vagyis már a tegnapi videó.


    Bocsi, egyszer már írtam, persze nem jelent meg. Aztán mással voltam elfoglalva. Amúgy sincs lelkierőm most a tartalomhoz, mert egész délutánomat "barangolással" töltöttem, ráadásul azt sem tudtam hol vagyok.... Na nem hülyültem meg, csak baleset volt egy helyen, és elterelték a forgalmat. Nekem meg nincs rutinom.... Persze, hogy akkor minek vezetek? Mert nem tudok másképpen utazni. Csak olyan helyre terelték a forgalmat, ami nekem abszolút idegen, így valóban nem tudtam merre járok, és jól elkeveredtem a forgalomban. A lényeg, hogy baleset nélkül megúsztam, szépen hazaértem röpke 2 órás kószálás után. Esküszöm, ennyi idő alatt megteszi az öcsém az utat a 180 km-re lévő szülőfalumig.


    On: De csak röviden.


    Juli és Nóra pakolásznak, mert Nóra be akarja vinni a kórházba Mikinek, amire szüksége lehet. Közben megérkezett Bandi(ta) is. Juli azt mondja Nórának, hogy ő nem tud bemenni vele a kórházba, mert Miki hiánya miatt rengeteg dolog szakadt a nyakába. Kitalálják, hogy menjen be akkor Bandi(ta). Nem tetszik neki a dolog, de végül rááll. A kórházban ismét beszélnek az orvossal, Nóra bemutatja neki Bandit, mint Miklós unokaöccsét. Kérdezi is Bandi, hogy mire lehet számítani, persze az orvos eléggé olyan választ adott, amiből semmi konkrét dolog nem derült ki, hiszen előre ezt nem lehet tudni. Persze Bandin látszott, hogy azért tart a dolog kimenetelétől. Nóra bemegy Miklóshoz, és beszél hozzá. Miklós lélegeztető(?) gépre van kötve. (Ezt persze én nem tudom, mert nem ismerem.) A lényeg, hogy eszméletlenül fekszik, Bandita is bemegy a kórterembe, de Nóra szavai után bizony hátrál az kijárat felé.


    Peti és Natasa a költözésről beszélnek, de úgy látszik Natasa meghátrál. Peti ezt el is mondja Hannának, mert nem tud hova költözni, de Hanna megnyugtatja, hogy nála addig maradhat, ameddig akar. Később Natasa meglátja Hannát a Rózsában, és leül mellé. Elmondja, hogy Petivel beszélgettek beszéltek az összeköltözésről, de ő valamiért nem akar. Hanna elárulja neki, hogy tud mindenről, és ad neki pár jó tanácsot.


    Natasa Rudinak is elpanaszolja, hogy mi a problémája Petivel. Rudi először azt hiszi, hogy Peti lépett vissza, de Natasa elmondja, hogy nem, hanem éppen ő nem akar elköltözni otthonról. Rudi persze ezt nem hagyja szó nélkül, és ő is tanáccsal látja el Natasát.


    Otthon Irma és Natasa Félix jelenlétében olvassák Emília könyvét. Emília látja, hogy Félix "unatkozik", és megkérdezi őket, hogy abbahagynák-e már az olvasást? Különböző kitérőkkel hozakodnak elő, aztán a végén dicsérik a könyvet. Emília boldogan veszi tudomásul. Később Ágival találkozik, aki felajánl neki egy kiadót, aki aztán el is vállalja a könyv kiadását. Félixnek egyáltalán nem tetszik a könyv, persze ezt nem mondja ki nyíltan.


    Tóbiás nyakába szakadt rengeteg munka, hiszen sem Miklós, sem Bandi nincs az irodában, ráadásul még Lacit is kell helyettesíteni a kisboltban. Kristóffal ezen össze is különböznek, hiszen Tóbiás azzal van elfoglalva, hogy utazna meglátogatni a fiát, Kristóf meg el akarja mondani, hogy rossz hírt kapott a tűzoltóságtól. Aztán Kristóf megelégeli azt, hogy egyáltalán nem figyelnek egymásra, mert mindketten a saját problémájukkal vannak elfoglalva.


    Remélem ez elmegy, mert nem írom le még egyszer, az tuti. Jó éjt Mindenkinek. 


     

  10. 2017. szeptember 27. 21:00129092.

    Az lehet a baj, hogy fél szemmel, fél szívvel és még kevesebb lelkesedéssel követtem az eseményeket. Most hamut hintek a fejemre, de csak képletesen, mer' momentán nincs itthon, és ma este összeszedem magam, igyekszem jobban figyelni.

    előzmény:
    vorii (129091)
    2017-09-27  20:50
  11. 2017. szeptember 27. 20:50129091.

    Amikor megfogta Milán a két poharat - mérges volt, hogy otthagyták, ezért jegyezhette meg. Már akkor érezni lehetett, hogy ennek még jelentősége lesz. Éééés lám, most be is ugrott neki, hogy hohóóó - ott ketten voltak.

    előzmény:
    gerdamama (129089)
    2017-09-27  10:22
  12. 2017. szeptember 27. 15:42129090.

    Úgy látszik, én vagyok a két lábon járó Aranypók -- ügyelek a részletekre... (de lehet, hogy csak szakmai ártalom)

    előzmény:
    gerdamama (129089)
    2017-09-27  10:22
  13. 2017. szeptember 27. 10:22129089.

    "Milánnak meg bevillant, hogy gyanús volt neki a 2 használt pohár a mosogatóban és látja az összefüggést."


    Köszönöm a felvilágosítást. Nekem bizony nem villant be semmi, és nem értettem, mi a fenét bámul Milán a mosogatóban.

    előzmény:
    Liventa (129086)
    2017-09-27  08:52
  14. 2017. szeptember 27. 10:18129088.

    "Én azt sem értem, Luca mi a francnak állt ki Bandi elé azzal, hogy látta a tetthelyen?!"


    Na, erre mondtam én már kismilliószor, legutóbb, mikor Nóra hencegett el Anettnek azzal, hogy ő lesz Ábel jogi képviselője a bontóperben, hogy sosem élnek a meglepetés erejével. Olyanok, mint az óvodások, egyik se képes befogni a száját. Mindig rögtön eldicsekednek a sok eszükkel, az új ötletekkel vagy szerzeményekkel, aztán csodálkoznak, ha felhasználják ellenük. De minimum van ideje az "ellenfélnek" felkészülni a védekezésre. Vagy lenyúlni és sajátjaként eladni az ötletet.

    Luca mentségére szolgáljon, hogy egyetlen normális felnőtt sincs a környezetében, akiben megbízhatna. A Berényiekkel nincs olyan viszonyban, hogy hozzájuk szaladjon. Ahogy írod, Ádám nincs a helyzet magaslatán. Alízról jobb nem beszélni. Bözsi: Jááááj, kislányom, ne avatkozz bele! Vili bácsi esetleg... Elmesélné "Nórikának", csak mert ő tényleg aggódik Miklósért.  Talán Emília, úgy is mint Milán nénikéje szóba jöhet.
    Azt hittem, Bandi ott helyben, a sötét udvaron leüti szegény, ostoba lányt.

    előzmény:
    Liventa (129086)
    2017-09-27  08:52
  15. 2017. szeptember 27. 09:09129087.

    Nekem is pont ez jutott az eszembe. Nincs mas szemtanu, Bandi csak azert talalta ki hogy zsarolhassa vele Lucat. 


     

    előzmény:
    gerdamama (129085)
    2017-09-27  08:15
  16. 2017. szeptember 27. 08:52129086.

    Én azt sem értem, Luca mi a francnak állt ki Bandi elé azzal, hogy látta a tetthelyen?! Hacsak nem azért, hogy a gengszterpalánta -- a legaljasabb fajtából -- rövid úton lecsapja, mint a taxiórát. Ha Ádám a helyzet magaslatán állt volna (miért várom ezt el tőle...?), vállalja, hogy ő is látta Bandit kiosonni és ezzel az infóval elmegy a rendőrségre, hogy a kiskorút megkímélje.


    Ja? De akkor én min csámcsognék itten?


    Milánnak meg bevillant, hogy gyanús volt neki a 2 használt pohár a mosogatóban és látja az összefüggést.


    Egyébként Laci Stellával nem csak úgy beugrott a börtönbe, hanem Pirostól tudjuk, hogy elkérte a börtön elérhetőségét és látogatást kért (gondolom Stellának, mint Karcsi lányának, magának pedig, mint Stella gyámjának). De azért ez nem tellett volna bele egy pár napba, míg meg is kapják az engedélyt?

  17. 2017. szeptember 27. 08:15129085.

    Esküszöm, hogy civilben nem vagyok hazudós, de szerintem Lucáéknak egyszerűen le kellene tagadniuk azt a csókot. Ádám visszament a meghívóért, Luca pedig Milánt várta. Ott találkoztak, beszélgettek. Egyszer csak meglátták Bandit kisurranni. Bandi nyakig benne van a slamasztikában, és "azért találta ki ezt a hülyeséget". Ennyi. 



    A kórházi jelenet is elég fura volt. - Doktor úr, ugye mindent megtesznek? - már nem is tudom, melyikük kérdezte. Mit lehet erre felelni? - Á, dehogy, majd napjában egyszer ránézünk, ha nem lesz fontosabb dolgunk! Persze, belátom, hogy mikor az ember ideges és tehetetlen, hülyeségeket beszél.

    Arra viszont felkaptam a fejem, mikor a doki Berényi Ági férjének a hogyléte felől érdeklődött. Először is tapintatlanság volt a beszélgetés elején bármi másról diskurálni, mikor a hozzátartozók épp egy friss "eset" miatt aggódnak, a kómában fekvő családtagjuk állapotáról szeretnének információt kapni. Aztán meg azon tűnődtem, mikor volt Ludwig kórházban. Talán mikor rádőlt az állványzat? Azért a Berényi név nem olyan különleges, hogy az orvos emlékezzen rá, hogy volt egyszer egy Schneider nevű beteg, akinek a nejét Berényi Ágnesnek hívták.

    előzmény:
    Jujoka (129083)
    2017-09-27  00:06
  18. 2017. szeptember 27. 00:09129084.

    Ráadásul kivételen=kivételesen


    Nemhiába írtam, hogy álmos vagyok. 

    előzmény:
    Jujoka (129083)
    2017-09-27  00:06
  19. 2017. szeptember 27. 00:06129083.

    Bocsi! Ugyan megnéztem az ismétlést, de rám tört az álmosság.  Ráadásul kivételen korán is kell kelnem.


    Az kiderült a mai részben, hogy Miklós egy bokorra esett, így nem volt törése, viszont a fejét nagyon beütötte, így vérömleny keletkezett a koponyájában. Az orvos elmondja a családnak, hogy túlélheti a balesetet, de lehet, hogy a beszédet, és/vagy a járást újra meg kell tanulnia. Nóra nagyon ki van borulva.


    Luca elmondja Ádámnak, hogy mi történt valójában, és hogy már biztos abban, hogy Bandit látták. Mikor Bandinak is szól, akkor Bandi megzsarolja, hogyha szólni mer bárkinek is, akkor ő is elmondja, hogy csókolózott Ádámmal. Luca szól Milánnak is, hogy beszélt Bandival, de azt, hogy mit is mondott neki Bandi, azt nem mondja el, csak annyit, hogy megfenyegette, hogy megöli, ha bárkinek is szól az esetről.


    Laci elviszi Stellát az apjához, ami Gizinek egyáltalán nem tetszik, de Stella megígérte, hogy legközelebb őt is magukkal viszik. Ezt mondjuk érdekesnek tartottam, hogy csak úgy bemehetnek a börtönbe, de hát ez ugye a BK. Laci hogy mondhatott olyant, hogy felhívja telefonon Stella apját. Nem értettem, de mindegy. Piros is többet tudott az esetről, mint Gizi....


    Most ennyi, jó éjt Mindenkinek!

    előzmény:
    Jujoka (129082)
    2017-09-26  22:58
  20. 2017. szeptember 26. 22:58129082.

    "Nem egészen. Azt mondja a nőknek, hogy ha nem férnek össze, egyiküknek mennie kell. Gizi buzgón helyesel, hogy Piros ki van rúgva. Mire Krisztián közli, hogy egyikük biztosan ki lesz, ha nem tudnak viselkedni. Gizi meg csak pattog tovább, hogy ő volt itt régebben, és ha Krisz nem dobja ki Pirost, akkor ő felmond. Krisztián elfogadja a felmondást, Gizi döbbent képpel balra el... "


    Köszönöm a helyesbítést, valóban igazad van, csak nem volt időm ma válaszolni, itthon voltak a lánykámék, és holnap is jönnek.


    Ez a mai videó, talán később írok is valamit. Kicsit elvagyok foglalva a gondolataimmal. Ugyanis már most jól megrugdosott a kis unokám.  Annyira lekötnek a dolgok, hogy nemigen tudok koncentrálni a BK-ra. Ma vették meg a kiságyat, itt van becsomagolva egyelőre nálunk a nappaliban. Hát.... nem tudom, hogy nekik adom-e? 


    Még jövök ma, csak megnézem előbb az ismétlést.

    előzmény:
    gerdamama (129079)
    2017-09-26  08:55
  21. 2017. szeptember 26. 20:17129081.

    OFF -- de nagyon! Nekem egyszerűen eláll a lélegzetem, mert itt valóban MINDEN megtalálható, gondoltam, megosztom veletek!

  22. 2017. szeptember 26. 09:02129080.

    De miert lokne le Milan?

    előzmény:
    Jujoka (129078)
    2017-09-25  23:00
  23. 2017. szeptember 26. 08:55129079.

    Nem értem. Milán lenézett a tetőről, és látta, hogy Miklós ott hever. Nem ő hívta a mentőket, csak reggel találta meg valaki? Ez nem derült ki, de ha ő hívta volna, akkor nem kérdezi körbe, hogy látta-e valaki Miklóst az este, hanem elmondja rögtön, ahogy hazaér, hogy mi történt. Olyan rafinált és talpra esett srácként került a sorozatba, és ő is teljesen elhülyült. 


    "Krisztián ... Gizi válasza után, úgy dönt, hogy nincs tovább keresnivalója a bisztróban, és "kirúgja"."


    Nem egészen. Azt mondja a nőknek, hogy ha nem férnek össze, egyiküknek mennie kell. Gizi buzgón helyesel, hogy Piros ki van rúgva. Mire Krisztián közli, hogy egyikük biztosan ki lesz, ha nem tudnak viselkedni. Gizi meg csak pattog tovább, hogy ő volt itt régebben, és ha Krisz nem dobja ki Pirost, akkor ő felmond. Krisztián elfogadja a felmondást, Gizi döbbent képpel balra el...


     


    Bandi a buszpályaudvaron megvárja a keszthelyi buszt, és kikotor egy jegyet a szemetesből, amit az egyik leszálló utas kidobott. Igazolásul, hogy Keszthelyen járt. Meg is jegyzi Julinak, hogy ha nem hisz neki, itt a vonatjegye. De ez tényleg csak egy ártatlan elszólás. Inkább azért hülyeség, mert jöhettek más megállóból is a keszthelyi busszal, annyi esze és ideje már nem volt Bandinak, hogy jobban megnézze a jegyet, hogy alkalmas-e a jegy alibinek. Egyébként meg miért kell bizonygatni? Miért ne hinné el Juli, hogy a srác Keszthelyen járt, munka helyett, előzetes bejelentés nélkül? Igazán jellemző rá és a munkamoráljára. Nem az volt a probléma, hogy merre járt, hanem hogy miért nem készítette el a sürgős munkát! Már ez is gyanús, remélem, Julinak majd utólag feltűnik.



    Kíváncsi vagyok, Attila hogyan nyomozza ki, mivel zsarolja Anett a férjét. Nem valószínű, hogy eszébe jut, hogy egy sikeres ügyvéd bizonyítványának az eredetét vizsgálgassa.



    A hideg futkosott a hátamon, mikor Alíz örvendezett a reggelinél, hogy olyanok, mint egy család: papa, mama, gyerek. Mármint Ádám, ő és Alíz.  Biztosan nincs igazam, de mindig ez a rossz érzés kerít hatalmába, mikor valami híres asszonyság azzal dicsekszik a sajtóban, azzal akarja bizonyítani új választása helyességét, hogy a bakfis lánya is milyen jóban van az új apukával és egyéb frissen szerzett rokonokkal. Mondjuk Ádámból nem nézek ki semmi sunyiságot, inkább őt kell félteni, szegényre mindig rámászik valaki.

    előzmény:
    Jujoka (129077)
    2017-09-25  22:56
  24. 2017. szeptember 25. 23:00129078.

    Még annyit hozzátennék, hogy én biztos vagyok benne, hogy Bandi rájön, hogy Milán is volt a Fitt Laborban, és rá fogja kenni a dolgot. Persze többen tudják, hogy ketten mentek oda Miklóssal, de erre nem jönnek rá? Na majd meglátjuk, de ezt is nyújtják, mint a rétest. 

    előzmény:
    Liventa (129076)
    2017-09-25  13:02
  25. 2017. szeptember 25. 22:56129077.

    Mai videó.


    Igazán helyrehozhatnák már ezt az oldalt, ez a "ránctalanítás" túl sokáig tart.


    A Fitt laborban Ádám addig-addig dicséri/biztatja Lucát, míg Luca megcsókolja. Ádám ettől kiborul, és arra kéri Lucát, hogy soha senkinek ne mondja ezt el. Persze, mikor felérnek a lakásba, Aliz teszi-veszi magát, Ádámnak rossz kedve van, és nem mond semmit sem Aliznak.


    A Fitt laborból Bandi Bandi kioson, majd Milán bemegy, és körülnéz. Felmegy a teraszra, és lenéz, észreveszi Miklóst, nagyon megijed. Később találkoznak Lucával, és rákérdez, hogy látta-e Miklóst, de Luca természetesen nem látta, mint ahogy Ádám sem láthatta.


    Stella megérkezik a táborból, Piros megörül neki, de Gizi, mint egy hárpia ismét nekiront Pirosnak. Lacival is veszekszenek, Laci azt mondja, hogy legyen olyan kedves, mint régen volt, mert ő olyannak szereti. Gizi később ismét összeveszik Pirossal, olyannyira, hogy ezt észreveszi Krisztián is, szól nekik, hogy a vendéggel kell foglalkozni, nem egymással veszekedni. Gizi válasza után, úgy dönt, hogy nincs tovább keresnivalója a bisztróban, és "kirúgja". (Utálom ezt a szót.)


    Juli számon kéri Bandit egy határidős munka miatt, de Bandi közli vele, hogy Keszthelyen volt, nem indokolja meg, hogy miért, de annyit elmond(hazudik), hogy egy lánnyal is találkozott, aki az osztálytársa volt. Nagy nehezen Bandi nekiáll a munkának, de láthatóan nagyon gondterhelt. Később, amikor otthon magára marad, akkor felidézi a történteket, és sírva fakad.


    Ábel meglátogatja Nórát, aki örül neki, hozott egy szép csokor virágot is, és ugyan autóval jött, de elfogad egy kis bort, mert még nem akar hazamenni. Nórának elmondja, hogy nem akar válni, kér egy kis időt, majd, ha a gyerekek leérettségiznek, akkor válik el, nem akarja őket megzavarni. Nóra gondolkodóba esik, majd beszél Attilával is, és kéri, hogy nyomozza ki, hogy miért mondott le Ábel a válásról.


    Aztán az udvaron találkozik Julival, aki elmondja, hogy nem tudja Miklóst utolérni, amikor Nóra kap egy hívást, és megtudja, hogy Miklós leesett a tetőről, de több nem derült kis. Annyit kérdezett, hogy "és életben van?" El volt a zárójelenet.

Címlap

top