Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2017. szeptember 25. 13:02129076.

    Mikinek...

    előzmény:
    Liventa (129075)
    2017-09-25  13:00
  2. 2017. szeptember 25. 13:00129075.

    Ja! --- amit mi is látunk, majd kifizetik és hazaküldik a kaszkadőrt, Miki pedig punnyad a kórházi ágyon, mint a régi szép időkben... Nóra pedig ott esküszik neki úúújabb örök hűséget és az eskető pap egyúttal az utolsó kenetet is feladja Mininek, hogy amikor legközelebb megsérül, ne kelljen külön befáradnia a halálos ágyához (bár nem emlékszem, hogy a MK-tér lakói túl sokszor fordultak volna paphoz -- talán csak temetéskor pótolják az elmúlasztott miséket).


    Mi a búbúnatnak jelenik meg a képcsatolás helyén valami ordináré kép az oldalsávból?! Nálatok is? Kicsit soká tart ez a fórumrenoválás, nem?

    előzmény:
    gerdamama (129074)
    2017-09-25  11:20
  3. 2017. szeptember 25. 11:20129074.

    Ja, és mivel úgyis zárva van az épület, a szőnyegeket, tatamikat kirakták szellőzni a lapos tetőre. Erre a kupacra esik Miklós. Esetleg pattan egyet, és onnan esik - már tompítva - egy ott parkoló teherautó rugalmas ponyvájára.
    Megoldjuk!

    előzmény:
    vorii (129073)
    2017-09-25  10:23
  4. 2017. szeptember 25. 10:23129073.

    Akartam is írni már, hogy úgy képzelem, hogy Miklós megússza, hogy az épületnek olyan felépítése van, hogy alatta nem sokkal ott van a konditerem lapos teteje és bár jól megüti magát, de akkorát nem esik, hogy meghaljon... Mondjuk gondolkodtam, de nem jutott eszembe, hogy milyen dolog lehet a tetőn, ami tompít is egy kicsit az ütésen, de erre nem találtam megoldást. Hátha a fk.írók-rendező igen.

    előzmény:
    gerdamama (129067)
    2017-09-24  23:21
  5. 2017. szeptember 25. 09:11129072.

    Nekem is!

    előzmény:
    Liventa (129070)
    2017-09-25  09:05
  6. 2017. szeptember 25. 09:10129071.

    Nem a valóságot tükrözi, de azért teljesen nem rugaszkodhat el tőle. A karakterek lehetnek elképesztően hülyék, legfeljebb azt mondjuk, milyen szerencse, hogy a személyes ismerőseink közt nincs ilyen. De azért a háztetőről leesni... Miki mégsem egy Superman, csak egy öregedő, nem túl sportos vállalkozó a Mátyás király térről.


    Egyébként Miklós se csinál semmit mostanában, az ő karaktere sem érdekes, mert nincs méltó partnere. Clau, András, vagy bárki más, akivel folyamatosan harcolni kell.  Nyugalmi állapotban egy dögunalmas pali. Nóra szerelmi életét figyeli, mint mindig, és Bandival se voltak izgalmas párbeszédei. Kb. ötvenszer provokálta ki a dicséretet, hogy milyen szép az óra, amit vett a srácnak... Bandi perében sem volt szerepe, csak nyüzsgött és fontoskodott, de nem múlt rajta semmi. 

    Ez persze csak az én szubjektív véleményem, nem akarom a Miklós-rajongókat meggyőzni semmiről.

    előzmény:
    barackmano (129068)
    2017-09-25  06:45
  7. 2017. szeptember 25. 09:05129070.

    Pedig biz'isten, hiányozna.

    előzmény:
    gerdamama (129069)
    2017-09-25  09:00
  8. 2017. szeptember 25. 09:00129069.

    Nem akarok károgni, de néha az az érzésem, hogy meg akarják szüntetni a sorozatot. Tény, hogy kifulladt. Középszerű emberek csinálnak benne unalmas dolgokat. Alig van normális  karakter, és az is maximum nem ellenszenves, de azonosulni szinte már senkivel sem lehet.
    A mind későbbi időpontra tologatást is egy rossz előjelnek tartom, minden fontosabb, mint ez. Aztán majd lehet arra hivatkozni, hogy csökken a nézettség.
    A "színész"gárda is... Csak az marad, aki tisztában van vele, hogy nem kapkodnak utána a színházak, sosem volt elkényeztetve, és megfogta az Isten lábát azzal, hogy bekerült egy napi sorozatba. Az eleve amatőrökről nem is beszélve, ők aztán végképp nem tudnak mit kezdeni magukkal BK-n kívül.

    előzmény:
    barackmano (129068)
    2017-09-25  06:45
  9. 2017. szeptember 25. 06:45129068.

    Ez csak egy sorozat. Valaki mar berakott egy cikket arrol hogy Klau eltunese ota mar csak Miki a mozgatorugo, nem fogjak ot is eltuntetni. A BK nem arrol hires hogy a valosagot tukrozi. 

    előzmény:
    gerdamama (129067)
    2017-09-24  23:21
  10. 2017. szeptember 24. 23:21129067.

    Nesze semmi, fogd meg jól! Jövő heti előzetes.


    http://sorozatwiki.hu/articles.php?article_id=37643

    Nem kívánom Miklós halálát (bár sose bírtam), de azért ne vicceljünk már, hogy leesik a háztetőről, és megússza...

  11. 2017. szeptember 24. 23:04129066.

    Talán az volt legrégebben, mikor az anyja "elrabolta". Vagy elcsalta valahová, bolyongtak az erdőben... Nem nagyon emlékszem már a részletekre.
    Már azt se tudom, mi lett az anyjával. Visszautazott a világ túlsó felére? Vagy meghalt?
    Eddig döngettem a mellem, hogy minden BK-s tesztet 100 %-os eredménnyel megoldok. Lehet, hogy Hanna életéből megbuknék.
    Az a Zsombor nem is rémlik.

    előzmény:
    Razor (129064)
    2017-09-24  20:14
  12. 2017. szeptember 24. 21:18129065.

    Hűűű - őszintén szólva nekem ez a sok nem is rémlett - sajna nem tudok segíteni, nem emlékszem.

    előzmény:
    Razor (129064)
    2017-09-24  20:14
  13. 2017. szeptember 24. 20:14129064.

    Sziasztok! Tudja valaki esetleg, hogy Hannát először mikor rabolták el? Nem arra gondolok amikor Zsombor fegyvert fogott rá meg Claura és nem is arra, amikor a Jónás az italába kevert vmit amitől elkábult, meg amikor Rókus az ágyhoz kötözte. Továbbá nem is a tavaly augusztusi Natasás összekeverős afférra. Elvileg volt még egy elrablása korábban, de egyszerűen nem találom. Tud valaki segíteni

  14. 2017. szeptember 24. 10:17129063.

    Bocs - ez nem én vóóóótam...  


    Azt hiszem, most éppen láthatóan "javul" a NLC... 

    előzmény:
    vorii (129062)
    2017-09-24  10:16
  15. 2017. szeptember 24. 10:16129062.
  16. 2017. szeptember 24. 10:16129061.
  17. 2017. szeptember 24. 07:10129060.

    Megkerdezte ugyan, de Adam eloszor nemet mondott, azert bolintott a vegen ra mert Aliz roppant eroszakos volt. 

    előzmény:
    vorii (129057)
    2017-09-23  21:44
  18. 2017. szeptember 23. 22:46129059.

    Igazad van, de szerintem nekem is. Luca tényleg nem érzi a veszélyt, és tényleg elkaphatják Nikolék bárhol. Főleg napközben, hiszen szabadon jár-kel ő is, az anyja is. Épp ezért nem éjszaka, a megszokott lakásukban vannak a legnagyobb veszélyben. Ezért gondolom, hogy felesleges Ádámhoz költözniük. Nem éjszaka fog rájuk törni Nikol, mikor kényelmesen levadássza őket bármikor.

    Alíz tényleg "megkérdezte" Ádámot, hogy odaköltözhet-e Luca. Az ő szokásos stílusában. Ugye-ugye-ugyeeeee? Naaaaaaa! Csak egy kis időre, mer' muszáááááááj!!!! Köszi-köszi-köszííííííí!
    Szegény Ádika meg csak pislogott és sóhajtozott. Bennem meg felmerült a kérdés, bocs, hogy vajon védett-e még a PP elnevezés, évekkel Puhapöts Palika kiírása után, vagy átruházhatjuk ezt a címet Ádámra.

    előzmény:
    vorii (129057)
    2017-09-23  21:44
  19. 2017. szeptember 23. 21:51129058.

    Ez a válóper azért piszkálja a csőröm... Szép a szerelem, de szerintem nem pont azzal kellett volna "erősíteni", hogy Ábel megkínálja a védelem terhével Nórát. Aki szerintem jó pár kellemetlen pillanatnak néz még elébe amiatt, hogy elvállalta. 


    Először arra gondoltam, még rá is mehet a kapcsolatuk, aztán rájöttem, hogyha Nóra szerelmes, akkor teljesen elalszik minden egészséges gyanakvása és védekező ösztöne, fejest ugrik a legnagyobb slamasztikába is az aktuális pasiért... 

  20. 2017. szeptember 23. 21:44129057.

    Mondjuk Luca meg pont az a "kishülye" tinédzser, aki marhára nem tudja felmérni, mekkora a veszély, csak nagy szájjal pampog, hogy elég nagylány már, tud magára vigyázni... Aztán jól nekicsodálkozna, amikor valahol elkapnák (akár valami "kedves" kigyúrt "bérencek") és ki tudja, mi történne vele... 


    Úgy emlékeztem, hogy Ádámot megkérdezte Aliz - és Ádám rábólintott, bár nem néztem újra, szóval lehet, hogy a fantáziámmal szépen kiegészítettem 

    előzmény:
    gerdamama (129056)
    2017-09-23  09:27
  21. 2017. szeptember 23. 09:27129056.

    Gyenge vigasz Lucának, de Alíz gyakorlatilag Ádámot se kérdezte meg, hogy odaköltözhetnek-e. Közölte, hogy mussszáj odaköltözniük "egy kis időre", oszt' annyi. Sajnáltam Ádámot, de pipa is vagyok rá, hogy ilyen pipogya balfék. Tudtam, hogy ez lesz, mármint pillanatok alatt tömegszállás a lakásából, írtam is, csak még azt nem tudtam, ki fog lecsapni az új "lakhatási lehetőségre".

    Amúgy ez is egy nagy hülyeség, Nikol nem az éj leple alatt fogja őket keresgélni, hanem leül egy kávéra a Rózsa teraszára. Öt percen belül meglátja Alízt, aki a kisbotból rohangál ki-be. Luca, Rudi, Krisztián, mindenki a szeme előtt lesz egész nap. Tök mindegy, hogy éjszaka ki melyik lakásban alszik. Ez az egész csak arra jó, hogy szegény Ádám nyugalma odalegyen.

    előzmény:
    Jujoka (129054)
    2017-09-23  00:14
  22. 2017. szeptember 23. 00:25129055.

    (Végre feltették.)


    Bocsi! Ez már az elküldéskor nem volt érvényes. Már előbb feltették, csak én késtem az összefoglalómmal. Ráadásul elfelejtettem törölni.

    előzmény:
    Jujoka (129054)
    2017-09-23  00:14
  23. 2017. szeptember 23. 00:14129054.

    Mai videó. (Végre feltették.)


    Aliz mindenáron fel akarja Lucát költöztetni Ádámhoz, aki nem akar menni, mert Aliz nem beszél meg vele semmit sem, csak eldönti, hogy mi legyen vele. Aliz azt mondja erre, hogy Luca még kiskorú, őneki meg kötelessége, hogy vigyázzon rá. Betoppan Milán, és el akarja hívni Lucát valahova, de Aliz nem engedi. Luca később beletörődik Aliz döntésébe, és mégis felköltözik Ádámhoz. Aztán az udvaron éri utol Milánt, és elmondja, hogy kibékült az anyjával, és elmehetnének valahova. Milán közli, hogy most éppen nem ér rá, mert Irmával mennek valahová. Azért megbeszélik, hogy este elmennek a Fitt laborba, mert zárva lesz, mivel csótányirtás lesz másnap, így kettesben lehetnek.


    Nóra eldicsekszik Juli és Ági előtt, hogy elvállalta Ábel válóperi tárgyalásának védelmét. Juli nem ért vele egyet, de Ági biztatja, hogy jól teszi, ha megbízik Ábelben. Nóra boldogan megy haza Ábellel, de elmondja neki, hogy mostantól már nem lehetnek köztük titkok. Ábel mindent megígér neki. Később persze találkozik Anettel, aki megzsarolja, hogy ha mégis elválik tőle, akkor el fogja mondani, hogy az ügyvédi engedélyét megvásárolta. Persze Ábelt ez nagyon rosszul érintette.


    Milán panaszkodik a Rózsában Rudinak, és Krisztiánnak, hogy Luca nem ment vele randira, és nem is hívja. Rudi rácsörög Milánra, és kiderül, hogy nem elérhető a száma. Milán azonnal elindul a Fitt laborba.


    Peti a díszes közönségnek, ahova - Hanna lakásába természetesen Hanna is megérkezik - kiosztja a meghívókat a (nem tudom mire), de eggyel kevesebb van. Emiatt Ádám felajánlja az övét, és azt mondja, hogy elmegy a Fitt laborba, és megkeresi a hatodik meghívót, és utánuk megy taxival.


    A Fitt laborban Miklós és Bandi túl vannak egy edzésen, mert ugye tudjuk, hogy Bandi ellopta a kulcsot Natasától, és felajánlja Bandi, hogy menjenek fel a Kis székbe, és igyanak meg valamit. 
    Ádám is megérkezik, ahol találkozik Lucával, aki Milánt várta. Keresik a meghívót, amire később bukkannak rá. Ádámnak panaszolja el Luca, hogy mi történt Milánnal, aki vigasztalni próbálja.


    Fent a Kis székben Bandi kiül a terasz kerítésére, és ráveszi Miklóst, hogy ő is üljön ki. Némi beszélgetés után bemászik a teraszra, majd Miklóst kilöki.....


    Na! Most jöhet a körömrágás, hogy mi lesz Miklóssal..... Ugyan nem olvastam, hogy kiírnák a karakterét, de ugye bármi lehet.

  24. 2017. szeptember 22. 23:23129053.

    Remélem, Miklós nem szerencsétlen Milán fejére esik majd, aki lóhalálában rohan a randira.
    De tanú remélhetőleg lesz. Bandi meg szerencsére nem tudja bebizonyítani, hogy nem kinyírni akarta Miklóst, csak megleckéztetni.

    Ábeléknél az újabb fordulat elég gagyi. A piacon vett diplomával már rég lebukott volna az ügyvéd úr. A botrányból pedig a nagysasszony se marad ki. Házastársként nyilván nincs feljelentési kötelezettsége, de akkor sem használ a szakmai hitelének, ha most kiderül, hogy évekig falazott a csaló férjének. Mint bíró, eláshatja magát.

    Abban igaza van Áginak, hogy Juli mintha már elfelejtette volna, hogy ő is csalta a férjét Attilával. De azért ez egészen más szituáció, mert Ábel nemcsak a feleségét csalja, hanem a barátnőjét is átveri. Nóra jobban járna, ha lapátra tenné. Minél előbb, hogy még emelt fővel léphessen ki a kapcsolatból. Mielőtt Ábel előáll valami dajkamesével, hogy miért is marad a családja mellett...

    előzmény:
    vorii (129051)
    2017-09-22  22:35
  25. 2017. szeptember 22. 23:07129052.

    Juj de amator volt Gizi az ujraelesztesnel!!!!!! Ezzel max. az alhalott Vilibaba lehetett lelket verni. 


    A mai resz nekem holnapra marad. 

Címlap

top