Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2017. szeptember 16. 12:56128976.

    Azt írja ez az őrült Nlcafé,hogy törölve vagyok.


    Utána pedig enged írni.


    Ki érti ezt

  2. 2017. szeptember 16. 12:31128975.

    Nem tesz kepet

    előzmény:
    barackmano (128974)
    2017-09-16  12:30
  3. 2017. szeptember 16. 12:30128974.

    Nyomi suliba megy

  4. 2017. szeptember 16. 10:20128973.

    Vajon a képeket hová sinkófálja el a NLC???   Külön dobozba gyűjti? 


    Azért egy próba.............................>


    Találtam - emlékeztek még? 

  5. 2017. szeptember 16. 10:16128972.

    Jujóka! Szorítok én is, hogy minden jól alakuljon! 


    Mielőbbi jó híreket várunk! 

  6. 2017. szeptember 16. 10:10128971.

    Köszönöm a hozzászólásokat. Két napig nem néztem. Találkozón voltam...tegnap meg már fél 9 kor elaludtam. De képben vagyok

  7. 2017. szeptember 16. 09:30128970.

    Jujoka, drukkolok, hogy minden rendben legyen a lányodék hazaútján. Biztosan nem lesz semmi baj, de tudom, úgyis hiába írnám, hogy ne aggódj. Jó, hogy a maguk tempójában jöhetnek, pihenhetnek út közben, uram bocsá', egy kórházba is "beugorhatnak", ha a velük lévő orvos nem lenne elegendő. Szóval nyugi, nyugi!


    (Jaj, de utálnám, ha valaki ilyen bölcsességekkel nyugtatgatna, miközben én a falat kaparom az idegességtőőőőől! De hát mi mást tehetünk? Tényleg drukkolunk ezerrel! = koffeinmentes!)

  8. 2017. szeptember 16. 09:24128969.

    "Piros ... közli velük, hogy úgy döntött, hogy magához veszi Stellát, hiszen már van munkája is, és lakása is."


    A lényeg, hogy nemcsak úgy döntött, hanem beadta erre vonatkozó kérelmét a hatóságnak. (Nem tudom, most épp hogy hívják őket, ezért vagyok ilyen ködösen "hivatalos".) Szóval most fordul a dolog komolyra, mert a Gyivi nyilván minden körülményt mérlegelni fog, és vagy megerősíti a jelenlegi állapotot, vagy az anyjának ítéli a gyereket. Lehet tippelni. Szerintem Novákék állnak nyerésre, mert Piros ugyan példás életet él a szabadulása óta, de mégis csak van egy hosszú, kemény múltja. Esetleg megígérik neki, hogy egy év múlva újra vizsgálják az ügyet. Gizi viszont sokat ront az esélyein, ha nagy nyilvánosság előtt rendez minősíthetetlen jeleneteket. Biztosan megkérdezik Stellát is, szegénykét, őt se irigylem.

    Én nem bánnám, ha Piros megkapná a lányát, és elhúznának a környékről. Giziék dacból (és kitolásból) utánuk költöznének, ott laknának és dolgoznának az új házban, sose látnánk őket. Nem hiányozna egyikük sem.

    előzmény:
    Jujoka (128966)
    2017-09-15  23:42
  9. 2017. szeptember 16. 07:11128968.

    Hidd el minden rendben lesz. Sok embert ismerek akik megtettek ezt az utat, terhesen is. Gondolom leallnak majd pihenni is kell. No meg ott lesz keznel egy orvos is. 


    Tegnap du. sikerult megneznem a csutortokit. Ugyhogy ma johet ez. 


    Mar kezdem megszokni gerdamama, de olyan furcsa meg mindig. En kerek tanacsot, lassan mindenbol jobb. 


    Persze orulok, de olyan tudatlannak erzem magam. 


    "Mami te olyan buta vagy, meg ezt se tudod?"

    előzmény:
    Jujoka (128966)
    2017-09-15  23:42
  10. 2017. szeptember 15. 23:46128967.

    Erre már én is gondoltam. És be is következett.

    előzmény:
    vorii (128965)
    2017-09-15  23:28
  11. 2017. szeptember 15. 23:42128966.

    Mai videó az esti adásról. 


    Egyébként érdemes körülnézni szerintem az oldalon, sok mindenről van szó.


    Kicsit nagyon magam alatt vagyok. Na nincs semmi baj, csak lánykámék vasárnap hazaköltöznek autóval, ami minimum 20 órás út. Két sofőrrel. Az egyik sofőr mentőorvos, de akkor is rettegek, mert mégiscsak lassan szülni fog a lánykám. Nagyon aluszékony, nem tudom, hogy fogják ezt átélni. Ráadásul még a kutyust is hozzák magukkal. Ígérem, hírt adok még hétvégén is a történtekről, bár csak hétfőn érkeznek meg. Nem ide jönnek, hanem egy másik lakásba, de ettől én még jobban félek. Nem tudom őket megfelelően várni, hiszen azt sem tudom, hol van az a lakás, de amúgy sem tudnék odamenni, mert nem tudok közlekedni....


    Na, de ez más téma, csak azért mondom ezt is el, hogy tudjátok, miért nem vagyok éppen "szószátyár".


    BK: De most csak nagy vonalakban.


    Gizi és Piros tovább veszekszenek, Krisztián próbálja őket rendreutasítani, de nem nagyon bír velük. Végre sikerül rendet teremtenie. Gizi otthon kifakad Lacinak, hogy nagyon szégyelli magát, és legszívesebben elsüllyedne. Laci vigasztalja. Stella nagyon meg van sértődve, össze is veszik Gizivel, mert borzasztónak érzi, hogy a két anyukája ennyire összeveszett. Gizi felajánlja neki, hogy elmennek egy boltba, és vesznek egy olyan italt, amit nagyon szeret, és mindennap ihat belőle egy pohárral. 


    Peti eldönti, hogy elköltözik Hannától. Juli és Hanna az udvaron egymás nyakába borulnak, miután Juli elmondja Hannának, hogy mennyire örült, hogy együtt voltak Petivel.


    Natasa persze örül, hogy Peti elköltözik Hannától.


    Luca és Milán kettesben maradtak, és megtörtént az első együttlét. Aliz mikor hazaér, akkor rendet rak a szobájában, és megtalálja az árulkodó jelet. Teljesen kiborul, és ezt közli Lucával is. Luca mérgében elvonul, erre Ádám bejön, és Aliz elmondja neki, hogy mi történt.


    Attila azt tanácsolja Áginak, aki fél attól, hogy Emília rájön arra, hogy miért retteg Liza Ludwigtól, hogy költözzenek el valahova az országból.


    Gizi és Laci beszélgetését "megzavarja" Piros látogatása, aki közli velük, hogy úgy döntött, hogy magához veszi Stellát, hiszen már van munkája is, és lakása is. Giziék persze borzasztóan kétségbeesnek.....


    Nagyjából ennyi, és sok szurkolást kérek, hogy hétvégén épen és egészségben hazaérkezzenek a kislánykámék. 


    Szép és kellemes hétvégét Mindenkinek. 

  12. 2017. szeptember 15. 23:28128965.

    Éreztem, hogy el fog jönni az idő, amikor Piros igazán anyukája akar majd lenni Stellának.

  13. 2017. szeptember 15. 23:26128964.

    Ezek voltak a helyes válaszok... Szóval kellett, hogy legyen Alíz + Géza

    előzmény:
    vorii (128952)
    2017-09-14  23:16
  14. 2017. szeptember 15. 19:52128963.

    Tényleg, a Pusszancsos kocsiban voltak együtt!

    előzmény:
    esther54 (128961)
    2017-09-15  19:02
  15. 2017. szeptember 15. 19:48128962.

    Azt hiszem, hogy Hanna az Oscar-díjas filmre való utalásként adta a címet (belőle kinézem)  sajnos a többiekből nem nagyon nézem ki, hogy vették volna az adást... 

    előzmény:
    gerdamama (128955)
    2017-09-15  00:41
  16. 2017. szeptember 15. 19:02128961.

    Aliz és Peti volt, igaz csak egy rövid összeborulás volt, ittas állapotban. Azt hiszem akkor szakított először Hanna Peivel.

    előzmény:
    gerdamama (128953)
    2017-09-15  00:11
  17. 2017. szeptember 15. 10:07128960.

    Törődj bele, Barackmanó, hamar eljön az az idő, mikor a szülő az iskolai tananyagból még azt se érti, amit a gyerek kérdez. Nem kell ehhez tök hülyének lenni. (Magamat is ezzel vigasztaltam anno.) Emlékszem, mennyit röhögtünk, mikor Dávid folyamatosan kiselőadást tartott a mesterséges intelligencia szépségeiről, és kérdezte a véleményem.  Én meg azzal vágtam vissza, hogy nekem van, kisfiam, természetes intelligenciám, te csak foglalkozz a mesterségessel, ha szükséged van rá. Anno a szakdolgozata címét felírtam egy cetlire, és ha kérdezte valaki, az orra alá dugtam, mert még felolvasni se tudtam rendesen, annyira idegen és "értelmetlen" volt a szöveg.


    Fejünkre nőnek a gyerekek hamar.

    előzmény:
    barackmano (128957)
    2017-09-15  07:55
  18. 2017. szeptember 15. 08:53128959.

    El ne kiabáljam!!!! -- nekem csak megjelenik a felhasználónevem és a pontok a jelszavam helyén (anno kértem, hogy jegyezze meg), rákattintok a Belépésre és ennyi.


    Ellenben a Telekommal újabban gyakran meggyűlik a bajom: a múltkor napokig nem volt internetem (futkostam a pendrive-ommal, hogy el tudjam küldeni a határidős munkámat), most meg 3 napig a t-online vonalam nem volt hajlandó küldeményt továbbítani. Azt írta ki folyton, hogy a szolgáltató hibája (azok is állítottak a rendszeren és némely számítógépen át kellett állítani a paramétereket), mégis 770,-(!) kemény forintokért távirányítással állították be az én gépemet, de nagyon ügyesen.

  19. 2017. szeptember 15. 08:41128958.

    Jujoka! Az irónia nem neked szólt, hanem Hannának!


    Tényleg kezd unalmassá válni ez a ki-belépegetés. De legalább a jelszavamat megjegyzem egy életre. Először utána kellett néznem a jegyzeteimben, de most már rögzült az agyamban.

    előzmény:
    Jujoka (128956)
    2017-09-15  02:05
  20. 2017. szeptember 15. 07:55128957.

    Hurrahurra. Tegnap 8.30-kor, masodjara reklam nelkul vegig tudtam nezni a szerdait. 


    Most min csodalkozik Aliz? Ennyi idosen sokkal idiotabb volt. 


    Amit itt targyaltok az nekem jovo ido, de orulok neki mert legalabb ertesulok a tortentekrol. 


    Tominak uj targy van, a gazdasagtan. Ne ebbol abszolut tok hulye vagyok, de neki tetszik. Latszik nem az en agyamat orokolte. 

  21. 2017. szeptember 15. 02:05128956.

    "Krisztina már nem lakik itt. Hű, de jól kitalálta!"


    Igazság szerint én is gúnyosan írtam, valami szmájlit kellett volna utána tennem, és valahogy így kellett volna, naggggyon jóóó címet, csak nem tudtam mit  találjak ki.


    Na! Most már befejezem, nem csak azért, mert lefekszem, hanem azért is, mert szórakozik megint velem az nlc.

    előzmény:
    gerdamama (128955)
    2017-09-15  00:41
  22. 2017. szeptember 15. 00:41128955.

    "/Hanna/ ... kitalál egy nagyon jó címet, ami mindenkinek tetszik."



    Krisztina már nem lakik itt. Hű, de jól kitalálta! Az Alice már nem lakik itt egy Oscar-díjas Martin Scorsese-film.

    előzmény:
    Jujoka (128951)
    2017-09-14  22:58
  23. 2017. szeptember 15. 00:36128954.

    A jelenet mindhárom szereplőjére pipás voltam.


    Gizire azért, mert nehezen viselem a hisztit, és ő az utóbbi időben igencsak túlteljesített. Egyébként meg haza kellett volna küldenie Stellát igen határozottan. Nem egy presszóban kell leckét írnia egy gyereknek. Nem lett volna nehéz megelőzni ezt a cirkuszt.


    Pirosra azért, mert Gizi határozott tiltása ellenére adott kólát Stellának. Kerülnie kellene a konfliktusokat, többre menne vele. És nem kellene annyit hangsúlyoznia, hogy mégis csak ő a kislány anyja. Csoda, hogy ilyenkor nem vágják a fejéhez, hogy hivatalosan lemondott róla. Vagy nem említik meg ezt a tényt naponta ötször Stella füle hallatára, hogy ne rajongjon mán annyira az anyukájáért.
    Laci helyében megkeresném Gabit és tanácsot kérnék tőle. Nem tudom, mit tehet egy hivatalos nevelőszülő, ha az igazi szülő ezerrel nyomul, kvázi zaklatja őket. Amerikában biztosan lehetne valami távoltartási végzést kérni hasonló esetben, de hát ez Budapest sokadik kerülete. Nem Piros ellen drukkolok, csak eszembe jutott, hogy életben is előfordulhat ilyesmi.

    És bizony Stellára is pipás voltam, mert a kis kígyóbébi szépen ki fogja játszani egymás ellen az érte harcoló felnőtteket. Akárcsak az elvált szülők gyereke, akinek a papa juszt is megadja, amit a mama tilt, és fordítva. Szomorú. Nem tudom, miért hiányzott ez az egész Laciéknak. Visszamenőleg úgyse lesznek jó szülők, azt a törődést, amit a saját gyereküknek nem adtak meg annak idején, most hiába pakolják Stellára.


     

    előzmény:
    vorii (128949)
    2017-09-14  22:23
  24. 2017. szeptember 15. 00:11128953.

    Alíz és Géza? Azt hiszem, nem.
    Alíz és Peti?   Remélem, nem.


     

    előzmény:
    vorii (128952)
    2017-09-14  23:16
  25. 2017. szeptember 14. 23:16128952.

    További BK kvízek... (Több-kevesebb sikerrel - ügyesen összerakták, némelyik nem is olyan könnyű)


    Lányok! Ki emlékszik?


    - Alíz és Géza + Alíz és Peti ............. volt ilyen felállás?

Címlap

top