Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A remete barlang...

Torolt_felhasznalo_916738
Torolt_felhasznalo_916738
Létrehozva: 2008. Április 17. 20:11

Van egy csendes kis zug, ahol nyugalom, béke, és szeretet honol. Ez az én remetebarlangom. A remete pedig jómagam vagyok.

Visszahúzodtam mert a kiülvilág aljas, hazug, törtető zajából elegem volt. Kedves vándor, ha ide betérsz, megnyugvást, jó szót,

és háborgó lelkedre gyógyirt találhatsz. Itt sosincs ajtó ami zárva legyen, és ha nagyon szeretnél elérni valamit, hát lelkileg abban is meghallgatásra, és támogatásra lelsz. Ha igaz érzésekkel jössz,

azzal is távozol.

                                                                            lobo

  1. 2008. augusztus 11. 17:13651.

    Szia Jutka!

     

    Látom, itt vagy. Legalábbis zöldülsz. Remélem, kellemesen telt a hétvégétek.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650589 (650)
    2008-08-10  19:14
  2. Torolt_felhasznalo_650589
    Torolt_felhasznalo_650589
    2008. augusztus 10. 19:14650.

    Üdvözlök minden errejárót

    Zsóka későn érkeztem, de azért felmelegítettem a forrásvizet, és készítettem belőle kávét, teát. Most nem teszek a tűzre, mert kezd ismét meleg lenni. Fogyasszátok kedvetek szerint. Puszi Jutka 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2008. augusztus 9. 09:19649.

    Szép napot!

     

    Vakmakk! Jó, hogy gyújtottál tüzet. Tényleg hűvös volt, és a szél is igencsak feltámadt. Jött egy vihar, csak úgy dörgött, villámlott, és ömlött az eső. 

     

    Falatoztam egy kicsit, és készítettem nektek forró kávét. Remélem, ideértek, mielőtt kihűl teljesen. Ha nem, akkor hagyok itt 3in1-t, és friss forrásvizet. Így biztosan forró lesz a kávétok. Tettem a tűzre is.

     

    Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!

     

     

    előzmény:
    vakmakk (648)
    2008-08-07  23:15
  4. 2008. augusztus 7. 23:15648.
    Hmmm! Finom ez a pehelycukor, csak úgy olvad a számban! Hagyok itt Nektek paradicsomot, tejfölt és gépsonkát, én ezeket eszegettem ma. Megraktam a tüzet, mert elég hűvös van az erdőben éjszaka. Szeretettel gondolok Rátok, gyertek holnap is!
    előzmény:
    bnezsoka (647)
    2008-08-07  07:18
  5. 2008. augusztus 7. 07:18647.

    Szép napot kívánok a betérőknek!

     

    Köszönöm, a fiam javulgat, bár lassan. Tegnap késő este megint fájt a hasa, és égett a gyomra, vagy legalábbis én erre gondoltam, mert azt mondta, hogy mar. Éjszaka átjött hozzám, odabújt (13 éves nagy lakli fiam), kapott gyógyszert, végül elaludt. Remélem, minden nap később fáj majd a pocija, és lassan el is múlik.

     

    Jutka!

     

    A kis szekrénykédet ugyanúgy tudod majd használni. Napközben, ha a férjed nem pihen a szobában, oda tudsz ülni. Ha meg lefekszik, fogod a laptopot, elhelyezkedsz kényelmesen a kanapén, vagy bárhol, öledbe teszed és már mehet is a gépelés. Gépelés! Én is féltem tőle, annak idején még mechanikus írógéppel tanultam írni (az a pofozós), aztán elektronikuson írtam a munkahelyemen, amihez nagyon hasonlítanak a számítógépek klaviatúrái. Csak először volt furcsa, és nagyon hamar megszoktam, hogy ilyen lapos, kicsi. Bár az enyémen nincs külön numerikus blokk, csak ami a hagyományos írógépeken a felső sorban lévő számok, de nagyon jó. Nekem ilyen van:

     

    http://ce.computers.toshiba-europe.com/cgi-bin/Tos hibaCSG/jsp/productPage.do?LNG=23&service=CE&PRODUCT_ID=150513&toshibaShop=false

     

     

     (lehet, hogy nem sikerült rendesen betennem a linket, akkor elnézést) 

     

     A férjem az Auchan áruházban vette, mert van kártyája, így minden további nélkül lehetett részletre vásárolni. 140.000,-ft-ba került, és havi 5.200,-ft-ot fizetek. Sokan nem szeretnek részletre vásárolni, de nekünk más lehetőségünk nem volt.

     

    Vakmakk!

     

    Köszönöm a szíves invitálást, de annyira kevés az időm, hogy még a kedvenc topikjaimat is ritkán tudom látogatni, pedig van egy sajátom, ahol nagyon jó kis csapat jött össze - ők a második családom.  

     

     

    Mindenkinek további szép napot kívánok. Mivel felfaltam a maradék édességet, hoztam helyette egy kis pillecukrot. A gyerekeim imádják, ha láng felett kicsit meggrillezem. Próbáljátok ki, meggyújtom a tüzet, hogy legyen parazsatok, aztán szedtem néhány ágat, kihegyeztem a végüket, hogy könnyen rá tudjátok szúrni a végére. Vigyázzatok, hamar megég! Ja, és forró!!!!!!!! Úgyhogy csak óvatosan.

     

     

    Legyen szép napotok!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2008. augusztus 6. 23:54646.

    Sziasztok!

     

    Előszöris jobbulást kívánok Zsóka fiacskájának! Én is úgy tudom, délutánra-estére rosszabbodik a betegek állapota. De remélem, a fiadé már nem sokáig!

     

    Örülök, hogy Jutkával együtt szerettek rejtvényezni. Nézzetek be néha (vagy gyakran) a rejtvényklubba! (Aktuális csoport) Jutka, mindegy, hogy Sudokunak vagy Szudokunak írod, az első a külföldi, a második a magyar helyesírás szabályai szerint van.

     

    Kóstolgattam a finomságokból, és hoztam Nektek epres süteményt, csipszet és kólát. (Nesze neked koleszterin, meg magas vérnyomás! ) Szép jóéjszakát mindenkinek, remélem, hamarosan Lobót is körünkben üdvözölhetjük.

                                                          

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_650589
    Torolt_felhasznalo_650589
    2008. augusztus 6. 17:17645.
    Bocsi a fagyi lemaradt
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650589 (644)
    2008-08-06  17:15
  8. Torolt_felhasznalo_650589
    Torolt_felhasznalo_650589
    2008. augusztus 6. 17:15644.

    Sziasztok!

    Először is nagyfiadnak gyógyulást kívánok.

     

    Zsóka köszönöm a választ, most is rossz a gépem szét van csúszva )...( ilyen alakban, borzasztóan rossz és kényelmetlen így olvasni, Nagyon erősen gondolkodom a laptopon, csak valahogy én is furcsának találom. Hogy lehet rajta gépelni, mert már megszoktam a klaviatúrát, gépíróként dolgoztam sokáig. Érdekelne még, hogy milyen tipusú a géped, és durván, hogy mennyibe kerül, hol vettétek? Tudom az árakat, csak azokban nincs operációs rendszer, még a neten is néztem, nem sokban van operációs rendszer. Aztán meg nem is tudom miért ragaszkodom ehhez a vezetékes megoldáshoz? Pedig jó volna, ha este is tudnám a netet használni, mert ahol most vagyok a férjem itt alszik, és cirkuszol ha gépelek. Máskülönben meg olyan klassz kis szekrényem van, (az öcsémtől kaptam ajándékba) sajnálnám, ha nem tudnám használni. Na majdcsak lesz valahogy

     

    Vakmakk én is sok rejtvényt fejtek, azt hiszem már írtam is, de a sudokut (jól írtam?) egyszerűen nem értem. Na sebaj, majd a következő életemben

    Most is hoztam egy kis szilvát, meg őszibarackot, friss kenyeret, kis nasit, falatozzatok kedvetekre

    Hűsítőül egy kis fagyi

    előzmény:
    bnezsoka (643)
    2008-08-06  06:38
  9. 2008. augusztus 6. 06:38643.

    Jó reggelt az erre járóknak!

     

    Bocsánat, hogy így eltűntem. A nagyfiam beteg lett, péntek délután elkezdett fájni a hasa, és szombat este kórházba került. Sajnos nem tudjuk még most sem, mi volt az oka. Hétfőn jöttünk haza, addig 4 palack infúziót kapott, görcsoldót és savlekötőt. Hányás egyszer, hasmenés, láz nem volt. Azóta is esténként fáj a hasa, nem tudom, mi okozza. Várok még néhány napot, és elmegyünk újra az orvoshoz. Enni csak diétásat eszik, napközben jól van, de délutánra lesz mindig kicsit rosszabbul. 

     

     

    Vakmakk!

     A rejtvényeket én is nagyon szeretem, a Sudokut is.  A népzenét szívesen hallgatom, ha élőben sikerül, esetleg népitánccal fűszerezve, hát, az maga a menyország. Ilyenkor még el is érzékenyülök, és örömömben legszívesebben sírnék.

     

    Jutka! 

     

    Örülök, hogy te is be tudtál nézni. Vásárlási ceremónia ismerős.

     

    Lobonak van már gépe, de most netje nincs, ezen dolgozik. Ez az utolsó értesülésem felőle.

     

    Laptop: legnagyobb előnye, hogy ha van vezetéknélküli internet kapcsolatod, akkor szabadon mozoghatsz vele. Nekem tegnap kötötték be az új internetet, mert  a régi szolgáltató eladta a kiépített hálózatot. Azt mondta az uriember, hogy a vezetéknélküli internet hatósugara, kb. 250 m. Még a szomszédaim is tudnák használni, ha nem kódolnám le. A szolgáltatódnál kell érdeklődni, hogy tudnak-e biztosítani neked olyan modemet, amiben van Wireless (vagy Wifi) vezetéknélküli kapcsolódási mód. Laptop vásárlásánál is olyat kell akkor venni, amiben beépített Wifi van. Az én gépemben az elülső szélén van egy kis kapcsoló, amivel be tudom kapcsolni a wifit. Most én itt vagyok a hálószobánkban, de a modem a fiam szobájában van. Ma körbejárom a lakást a géppel!  Még az udvarra is kimegyek vele, kíváncsi vagyok, meddig "bírja" a wire. Férjem tegnap este viccesen megjegyezte, hogy most már a nyakamba is akaszthatom a laptopot, még a vécére is azzal fogok menni ezentúl.  

    Ha mobil internetre fizetsz elő, akkor pedig viheted magaddal amerre csak szeretnéd, nem vagy a lakhelyedhez sem kötve.

     

    Én nagyon megszerettem, már rossz odaülni a fiam gépéhez. Először furcsa volt. Én nem csak hobbi szinten használom, hanem a távmunkához. Ahhoz viszont szükségem van néhány programra. Ami kellemetlen volt, az, hogy alapból a Windows Vista van a laptopomon, és abból hiányoztak ezek a programok. Mára már megoldottam a problémám, és imádok vele dolgozni.

     

    Ha van kérdésed, nyugodtan tedd fel. Igyekszem válaszolni.

     

    Mindenkinek szép napot kívánok.

     

    Hoztam friss kenyeret, sajtot, teát, kávét.

     

    Falatozzatok, és elmélkedjetek itt a barlang félhomályában.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2008. augusztus 6. 00:11642.

    Jutka, köszönjük, hogy ellátsz minket mindenféle jóval! Erről az asztalról öröm falatozni! Én most csak sima kávét tudok Nektek rátenni, mert 3 in 1-em még mindig nincs. Mostanában büfékben meg cukrászdákban ettem, onnan hoztam kajákat a családtagjaimnak is. Végre van lelki táplálékom is, vettem vagy tízféle újságot, így kitartok majd 1 hónapig keresztrejtvényileg. Hoztam friss forrásvizet a holnapi -hoz, teához, a fáklyákat pedig meggyújtottam, hátha erre jár még valaki ezen a késői órán. Sziasztok: Vakmakk

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650589 (641)
    2008-08-05  19:44
  11. Torolt_felhasznalo_650589
    Torolt_felhasznalo_650589
    2008. augusztus 5. 19:44641.

    Sziasztok! Benéztem, hát újraélesztem a tüzet.

    Lányok, mindenki nyaral? Zsoka légyszi írd már le, hogy a laptopnak mi az előnye, és mi a hátránya, sajnos a fiúk még nem jelentkeztek, úgyhogy csak szenvedek még ezzel a géppel. Nem akarom őket sürgetni, nekik is meg van a maguk problémája. Loboról most nem tudok semmit, mert mindig elfelejtem hívni, most meg már nem tudom, de igyekszem nem elfelejteni holnap.

    Finom kakaót készítettem, friss fonott kaláccsal. 

    előzmény:
    vakmakk (640)
    2008-08-03  20:44
  12. 2008. augusztus 3. 20:44640.

    Szia!

    Jártam én is autóvezetői tanfolyamra sok évvel ezelőtt. Azóta alig néhányszor vezettem csak, mivel saját autónk sosem volt. Csak apósom kocsijának volánja mögé ültem be párszor, még a harmincas éveimben. Most már nem mernék, de nem is tudnék, mert eladta apuka az autót már elég régen. Na, megjött végre a pénzünk, de egyelőre csak a testi táplálékot szereztem be belőle. Cipekedhettem rendesen, mert az összes tartósélelmiszerünk ki volt fogyva. Na de most megyek topikokat olvasni. Örülök, hogy tudtál ma is írni! Puszi: Vakmakk

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650589 (639)
    2008-08-02  13:20
  13. Torolt_felhasznalo_650589
    Torolt_felhasznalo_650589
    2008. augusztus 2. 13:20639.

    Szia!

    Na nem kellett mennem ma kispiac..... stb.

    Férj ugyanis tennap este 6-kor kitalálta, hogy vigyem el a szokásos holmijaival együtt a melóhelyére, aztán nekiindultunk a nagy útnak (félóra alatt oda-vissza) alig indultam el, máris elkezdett nyávogni, hogy fél, meg nehogymár azt higgyem, hogy úgy vezetek, mint akinek 20 éves jogsija van. Megsértődött, mert más útvonalon mentem, mint amit ő akart nekem megszabni. Igenám, csakhogy ott van egy kereszteződés, ahol nagyon rövid ideig zöld a lámpa 2-3 kocsinál több egyszerre nem tud átmenni, nekem meg balra kellett volna kanyarodni, hát mivel nem 20 éve vezetek, meg már fiatalka sem vagyok, ebbe a kereszteződésbe nem kívántam belemenni. Hát egész úton veszekedtünk, mert szerencsétlenségemre előttünk ment egy autó, előtte meg busz, ugye az meg megáll a megállókban. Az előttem levő autó nem merte megelőzni a buszt, pedig abban fiatal pasi volt, én meg nem tudtam megelőzni mind a kettőt, aztán nyavalygott, hogy a másik úton már rég odaértünk volna. Na ezekután hazahoztam, és dühömben meglátogattam a tescot, oszt megvettem a leveszöldséget, így ma nem kellett piacolnom.

    Na én is szeretek rejtvényt fejteni, de a Sudoku nekem nagyon magas, még nem fogtam bele egyikbe sem. Nincs hozzá türelmem, mint ahogy sok máshoz sincs, ami fiatalkoromban bizony nem így volt.

    Na menek a konyhámba, van mit tennem-venne. Puszi Jutka

    előzmény:
    vakmakk (638)
    2008-08-01  21:51
  14. 2008. augusztus 1. 21:51638.

    Hát, szok ez így vanni!

    Én meg ma a Sudoku rejtvénnyel pepecseltem el vagy 3 óra hosszát. Pályázati feladvány, amin rúdmixert vagy néhány ezrest lehetne nyerni. Jól jönne mindkettő, no meg, játszani is szeretek. Nem akartam elmulasztani a jó filmet a tévében, az alatt is fejtettem. Elrontottam, ami csak röviddel a vége előtt derült ki.  Nekifogtam újból, akkor meg olyan szép magyar nótákat adtak, elrontottam megint, ismét csak a vége előtt. Na, akkor már tévé kikapcs, erkélyajtó bezár, nekifeküdtem, és végre valahára jó lett.Lehet feladni.

    Hűűűű, ez már igencsak finom leves lesz, hogy ennyire nekikészültél.

    Örülök, ha végre rendeződik a géped sorsa! Ha tudsz, gyere holnap is! Puszi: Vakmakk 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650589 (637)
    2008-08-01  17:20
  15. Torolt_felhasznalo_650589
    Torolt_felhasznalo_650589
    2008. augusztus 1. 17:20637.

    Hali azt nem írtam, hogy mennyit vettem, csakhogy hányfélét. Úgy indult, hogy elmentem a kispiacra, mert zoknit akartam venni a férjemnek. Zoknit nem vettem, mert 5 párat 300-ért mégse..... aztán körülnéztem, vettem pár dolgot, max egy kilókat. Aztán mivel zokni még nem volt megoldva, mentem a tescoba, hátha.... ott sem volt, azért ott is szétnéztem. Zokniügy megoldatlan, emiatt elmentem az interspárba, ott kaptam végre, de ha már úgyis ott voltam elmentem a nagy piacra ott aztán befejeztem a vásárlást

    A lényeg, hogy leveszöldséget meg elfelejtettem, úgyhogy reggel kezdem, kispiac.......

     

    Ja! gépem ügye remélem megfelelő síneken halad, már beszélt a számítógépessel a lányom volt barátja, pár nap kérdése és talán rendben lesz. Ő nagyon jó megbízható fiú

    Mindenkit üdvözlök Jutka

    előzmény:
    vakmakk (636)
    2008-07-31  22:46
  16. 2008. július 31. 22:46636.

    Szia, Jutka!

    Jó Neked, hogy ennyi mindent tudtál venni, így a hónap végén. Én már nagyon várom, hogy a pénzünk megjöjjön! Éhesek nem maradtunk, sőt, még egy kis fölösleg is maradt, így hoztam a barlanglakóknak egy kis gépsonkát, olajoshalat, narancsüdítőt, csokit, kenyeret, vajat. Csak egy kis szellemi táplálékból is úúúúgy feltankolnék már. (Magyarán: újsából, főleg rejtvényből.) Én is szeretem a tehéntejet -- szoktunk is venni --. kecsketejet viszont még soha nem ittam. Az azt mondják tejallergiásoknak is jó. Meg valamivel egészségesebb, mint a tehéntej. Töltök egy kis olajat a mécsesbe, hátha erre jár még valaki virradatig.

    Puszillak, és a többieket is üdvözlöm: Vakmakk 

                                                               

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650589 (634)
    2008-07-31  14:37
  17. Torolt_felhasznalo_650589
    Torolt_felhasznalo_650589
    2008. július 31. 14:38635.
    Ja még azt kifelejtettem, hogy a többiek biztosan szabadságon vannak, és jót nyaralnak
    előzmény:
    vakmakk (633)
    2008-07-30  23:06
  18. Torolt_felhasznalo_650589
    Torolt_felhasznalo_650589
    2008. július 31. 14:37634.

    Na most másfélórás küszködés után sikerült bekapcsolnom, azért ha tudok jelentkezem. Ma nagyon sok dolgom van, mert egész délelőtt vásároltam, kispiac, nagypiac, tesco, interspar, úgyhogy nem fogok unatkozni vettem mindenfélét, hoztam is belőle: szilvát, sárga,- görögdinnyét, őszi,- sárgabarackot, főtt kukoricát, finom igazi tehéntejet, kecsketejet, (már meg akartam kóstolni) finom körözöttet, friss kenyeret, fejteni való babot, van mit tennem-vennem. Segítség! Ja még fejes-lábas pipit is vettem, igaz nem élő, de már nem szeretném, ha az lenne, régen nem zavart. Na kicsit megpihentem, ha tudok, majd benézek, azért majd adok életjelet magamról, ha végképp kipurcan a gépem, akkor is.

    Hoztam be friss forrásvizet, meggyújtottam a pislákoló mécsest, hogy lásson, aki betér. Puszi mindenkinek Jutka

    előzmény:
    vakmakk (633)
    2008-07-30  23:06
  19. 2008. július 30. 23:06633.
    Én annak tekintem, de azért hiányzol, ahogy a többiek is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650589 (632)
    2008-07-30  14:17
  20. Torolt_felhasznalo_650589
    Torolt_felhasznalo_650589
    2008. július 30. 14:17632.

    Sziasztok!

    Erre jártam, betértem, megpihentem kicsit. Sajnos a gépem változatlanul rossz, de nem panaszkodni akarok, most nem tudom megcsináltatni, ezért tekintsétek távollétemet igazoltnak. 

    előzmény:
    vakmakk (631)
    2008-07-30  00:16
  21. 2008. július 30. 00:16631.

    Kedves Zsóka!

    Ma is hallgattam népzenét, az M1-en adtak szerb nemzetiségi műsort. Szeretem ezt a fajta zenét (is), a görög muzsikára hasonlít dallamában és ritmusában is. Vagy 8 évig jártam anno görög táncházba, és nagyon élveztem. 

     

    Számomra elég jól telt el a hétnek ez a 2 napja. Várom már nagyon, hogy megjöjjön a pénzünk.

     

    Hagyok itt Nektek friss vizet, kenyeret, szalámit.

    Üdvözlök Mindenkit: Vakmakk 

                                                                
    előzmény:
    bnezsoka (629)
    2008-07-28  14:36
  22. 2008. július 28. 22:25630.
    Szia, Zsóka!
    Örülök, hogy te is szereted a népzenét! Régebben sokat hallgattam a rádióból, mostanában sajnos keresve sem találok. Rövid ideig táncházba is jártam, még a huszas éveimben. Jó neked, hogy csak 1-2 kocka csokit kívánsz meg. Rajtam mostnában falásroham van az édességeket illetően. Egy tábla csoki semmi perc alatt eltűnik. (Igaz, hogy ketten fogyasztjuk a férjemmel.) Minden 2.- 3. nap megyünk a boltba, és a csokimentes napokon nagyon szenvedek. (nyavaly, nyavaly...) Hiába a 3 in 1 és a tea, limonádé, nem sokat segít. Hoztam nektek zacskós egytálételt: pörköltkocka, zöldbab, főtt kukorica és krumpli van benne. Szerencsére a rendes kajákra nincs falásrohamom, így nem vagyok nagyon dundi.  Hát, úgy látom, Lobo még mindig nincs (de ami késik az nem múlik), így a többiek tudják csak üdvözletemet elolvasni. Sziasztok: Vakmakk
                                                                   
    előzmény:
    bnezsoka (629)
    2008-07-28  14:36
  23. 2008. július 28. 14:36629.

    Szép napot kívánok!

     

    Vagyok, néha benézek. Örülök, hogy kellemesen telt az estéd, vakmakk! Bevallom, én nem ismerem az együttest, de mindig megmelengeti a szívem, ha népies hangzású dalokat hallok. Jó dolognak tartom azt is, hogy a gyerekeknek is "feldolgoznak" mondókákat, népi gyerekdalokat.

     

    A csokiból majszolgattam, ebéd után mindig megkívánok egy kis nasit, nem kell sok, csak 1-2 kocka csoki.

     

    Most a tüzet nem raktam meg, elég meleg van kint, csak a fáklyákat gyújtottam meg, hogy legyen egy kis világosság.

     

    Mindenkinek kellemes hetet kívánok.  

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2008. július 27. 21:47628.
    A "hoztam nektek" kimaradt az előző hsz-ből. Elnézést kérek, de már kissé fáradt vagyok.
    előzmény:
    vakmakk (627)
    2008-07-27  21:44
  25. 2008. július 27. 21:44627.

    Sziasztok, Barlanglakók!

     

    Csodálatos volt péntek éjszaka az M1-en a Swetter együttes koncertje! Én imádom a folk-rockot -- vagy ahogy ők mondják -- a népi metál stílust. Gyönyörű volt a látvány, megfogott az egésznek a hangulata! Láttam egyszer őket élőben Miskolcon, 1990 v '91-ben, ez is örökre emlékezetes marad. Tegnap azért nem tudtam jönni, mert őket hallgattam a Yutubon (bocs, ha rosszul írtam), és eltelt az idő. Most egy kis kólát, 3 in 1 kávét és karamellkrémmel töltött Schogetten csokit. Mi van Veletek, mért nem írtatok? Hiányoztok nekem! 

    Üdv: Vakmakk
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top