Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Akik szeretik a könyveket

Anheszenamon
Létrehozva: 2008. Április 14. 13:32

Sziasztok! Azért nyitottam ezt a topikot, mert láttam van külön Danielle Steel, Martha Tailor, klasszikusok. Én viszont nem csak romantikus könyveket szeretek! Szeretem a "ponyvát", de szeretem a krimiket, thrillereket és a szépirodalmat is. Ha olvastál egy jó könyvet, gyere és számolj be róla! De mindenki megírhatja a fekete listás könyveket is!

Várok mindenkit szeretettel!

 

  1. 2015. január 11. 21:2038456.

    Gratulálok.


    Friss regisztrációval nem is átlátszó promóció az egész "hozzászólás"...



    Amúgy az előző hozzászólást tán el kellett volna olvasni, miszerint: "Látom Lányok, hogy ennek a topic-nak az ajtaját kulcsra zárhatjuk. "


    Mindez már majd' egy éve volt - 2014-02-26. a dátum, azóta nem itt működik a társaság.


    Azt, hogy hol, nem mondom meg, mert még odatalálna valami könyvügynök


     

    előzmény:
    szandrus123 (38455)
    2015-01-11  19:41
  2. 2015. január 11. 19:4138455.

    Sziasztok!


    A napokban a kezembe került egy kézirat. Egy ismerősöm hozta és nem mondta meg ki írta. Azóta már tudom. A véleményemet kérték és én elmondtam és most is el fogom mondani itt mert kikívánkozik. Mira Sabo - Amíg kinyílik a szemünk című kétkötetes regénye volt az. Unottan álltam neki mert már előre ki voltam attól, hogy el kell olvasnom ha tetszik ha nem mert a véleményemet csak akkor fejthetem ki hitelesen. Két oldal múlva beszippantott és rátapadtam a könyvre. Mi több ráragadtam és ott is maradtam néhány napig. Szabályosan dühítettek a körülöttem járkáló emberek mert kizökkentettek Mira világából. A történet a Magyarországon játszódik ma és egy lány néhány évét meséli el. Varázslatos és izgalmas és páratlan, olykor meghökkentő és ijesztő is de mindenek előtt érdekes és erotikus. Egy fiatal lányt hálóz be egy nagyon gazdag férfi aki hát nem az akinek mutatja magát. Mindegyik karakter érdekes és találó nekem egyik másik gonoszsága ellenére is humoros. Gyakorlatilag alig vártam, hogy kinyithassam a második részt is. Azt hittem ezt nem fogja tudni hová fokozni és akkor tessék. Tudta. Őszintén szólva semmit sem tudok a könyv megjelenéséről de remélem hamarosan és akkor többen kapnak ebből az élményből.  

  3. 2014. február 26. 10:3138454.

    Látom Lányok, hogy ennek a topic-nak az ajtaját kulcsra zárhatjuk.

     

    Sajnálom, hogy így alakult. Mindenki elfoglalt és a FB meg jobban "kézre esik"

     

     

    Mindannyiótoknak - ezen túl is  szép, és kellemes: könyves-olvasós napokat kívánok!

     

    Szeretettel: Éva

  4. 2013. november 6. 16:1238453.

    A  NLC-nek - mint eddig - most sem erőssége a linkek beadása

    BOCS! 

    Ha érdekel valakit, akkor másolja be a keresőbe! Köszi

    előzmény:
    vorii (38451)
    2013-11-06  16:07
  5. 2013. november 6. 16:1038452.

    Ide is írnám - bár már tudomásotok van róla, de hátha valaki épp innen tudja meg...

     

    Lányok! Az NLC könyves-találkozó időpont: 2013. november 9. /szombat lenne (szokásosan délután) 3 órától kezdődően.
    Próbáljatok időt szakítani - nagyon sajnálnám, ha csak egy-kettőtök tudna jönni
    Mindenkit szeretettel várok!!!

    Ha valaki címet kérne, mert nem volt még nálunk, akkor privátbanírjon nekem!

     

     

     

Címlap

top