Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bokaszalagszakadás

Torolt_felhasznalo_357396
Torolt_felhasznalo_357396
Létrehozva: 2008. Április 7. 18:02

Helló!Ha valakinek volt már részleges bokaszalagszakadása megírná kb mennyi idő alatt jött helyre teljesen?(Hogy már egyáltalán nem dagadt meg a boka)Nekem a gyógytornász 1 évet mondott a tökéletes állapot eléréséig.Ez reális? Köszi a válaszokat

 

  1. 2015. február 26. 13:4627.

    Sziasztok!


    Több évi bokabicsaklás-sorozat után végre rászántam magam egy "bokarendbetevő" műtétre (Karlsson féle szalagvarrás + AS "tisztítás").


    Egy hét fekvő- és egy hét járógipsszel kecsegtetnek. 


    Kérdéseim:


    1) Van-e közületek valaki, akit a Sportban műtöttek? (Engem ott fognak.)


    2) a fekvőgipsz mit takar: mankóval azért lehet közlekedni legalább lakáson belül, ugye? Vagy úgy számoljak, hogy ez az egy hét = ágy?


    3) 3 hét járógipsz: ezt hogy képzeljem el aktivitás tekintetében? pl. autót fogok tudni vezetni? (vagy naív vagyok?...:-)) Sétálgani / itthoni munkákat ellátni fogok tudni vajon?


    4) gyógytorna: kb. hány hét/hónap utána? 


    Köszi a visszajelzéseket! Jó Nektek, hogy már túl vagytok rajta... :-)


     


    Szucsinka


     

Címlap

top