Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Asztrológiai jegyek és karmák

mamóka67
Létrehozva: 2008. március 30. 08:11

Többen kértétek, hogy írjak az asztrológiai jegyekről, hogyan áll össze egy horoszkóp képlete, hol látható benne a karma?

Kérdéseitekre szívesen válaszolok, amennyiben tudok és az időm is engedi.

  1. 2017. szeptember 8. 07:0316251.

     Kedves TündérPanna! egyszer voltam egy kineziológusnál, azt mondta önsorsontó folyamatok zajlanak bennem. Sajnos nagyon sok és nagyon kemény kritikát kaptam otthonról, 7-8éves koromtól. Ez a senkinek nem kellesz, hogy nézel ki, ne szólalj meg sehol...tehát olyan nagyon leírtak és talán ennek"meg akarok felelni,"tudat alatt. Sosem értettem, ha munkahelyen vagy egy idegentől bókot,elismerést kaptam.Csak a rosszra figyeltem.:( Most ugye már tudom, hogy a szüleim a saját kielégületlenségük és frusztrációjuk miatt bántottak és mindig tisztelettudó és szeretetteljes voltam velük.ennek ellenére is. Észrevesznek a férfiak, de már az elején tudom, nem lesz az egészből semmi..nem tudom miért,talán taszítom,lököm őket el tudattalan. Nem is hiszem el magamról,hogy megérdemlem,hogy szeressenek,valakinek a mindene legyek...erre tényleg nagyon jó lenne rájönni, mert nagyon szeretném,ha szeretnének. A halak az nálam"katasztrófa,"mindenben az érzelmek vannak és mindent a lelkemre veszek. Sokszor annyira szomorú vagyok,hogy menni nem tudok az utcán..de a kommunikácó és a kíváncsiság megvan bennem,csak félszeg s bizalmatlan vagyok. Köszönöm Neked is amit írtál! Szeretettel Ölellek Benneteket!

    előzmény:
    TündérPanna (16249)
    2017-09-07  20:49
  2. 2017. szeptember 8. 06:5416250.

     Kedves Mamóka! Nagyon szépen Köszönöm! Remélem rájövünk valami kapaszkodóra a képletemből, hogy most már új mederbe induljon el az életemet! Szép napot Mindenkinek!!!

    előzmény:
    mamóka67 (16248)
    2017-09-07  20:06
  3. 2017. szeptember 7. 20:4916249.

    Kedves PinkIdy,


    A Napod az Ikrekben áll a 9-es házban: Alapjaiban egy pozitív optimista ember vagy, akinek szüksége van a szabadságra a jövés menésre. Örökös információ éhséged van, ami hajt mindig Téged előre. Ez a fajta kiváncsiság vihet külföldre is akár életvitelszerűen is. Fontos számodrra a tanulás, az ismeretszerzés, lehet különös vonzódásod különös tájak,  országok, kultúrák iránt, illetve szerintem jó lehet a nyelvérzéked. Amúgy is jó beszélőkével rendelekzel szerintem, szeretsz kommunikálni, eszmét cserélni másokkal. Szereted ha vannak körülötted, ha zajlik az élet. Kalandor típus vagy. 


    Van a Napod és a Marsod között egy kvadrát. Én ebből két dologra következtetek: az egyik, hogy olykor nem tudod úgy érvényesíteni az akaratodat, ahogyan szeretnéd. Mivel a 11. házban van a Mars, valószínű, hogy sokszor keveredsz olyan helyzetbe, hogy akadályoznak Téged, ez lehetséges, hogy valóságos akadály, de lehet, hogy csak benned keletkezik olyan érzés, hogy az akaratod érvényesítésében gátolnak Téged. Volt esetleg életed során olyan "barátod", aki visszahúzott, valamiben visszatartott, aki mellett nem tudtál érvényesülni? 


    A másik gondoltaom a Nap Mars kvadráttal kapcsolatban, hogy emiatt a férfiak nem tudnak annyira közel kerülni hozzád. Lehet, hogy túlságosan szabad szelleműnek érzkelnek Téged, akihez nem lehet közel kerülni? 


    A Mérleg Aszcendens kiegészítve az Ikrek Napodat nagyon vonzóvá és széppé tesz Téged, aki szeret szórakozni, szereti a szép dolgokat, nagyfokú békére és harmóniára vágyódsz. Fontos számodra a kapcsolódás, a párkapcsolat. Egyedül olyan félszegnek érezheted magad. Mivel a Plútó az Aszcendensed közelében van, ad Neked némi titokzatosságot, különlegességet, amivel még inkább fel tudod kelteni a másik nem fgyelmét. Lehetséges, hogy magnetikus vonzerővel rendelkezel. De mégis abból, amit én látok, és abból amit Mamóka aszteroidából kiolvasunk van valamiféle fal közted és a férfiak között. Voltak ilyen se veled se nélküled kapcsolataid? Mert nekem úgy tűnik, hogy nagyon könnyen felkelted a férfiak érdeklődését, szeretnek a közeledben lenni, mert vonzod Őket, de aztán valamiért nem mélyül el a kapcsolat. A fejtés során valószínű meg fogjuk találni mi okozza ezt, nem akarlak elkeseríteni, de valószínű ezt Te generálod, és természetesen nem tudatosan. 


    A Holdad a Halakban nagyon érzékennyé tesz Téged. Elsőre talán az emberek nem is gondolják a vidám, csillogó külsőd mögött milyen mély érzelmek lapulnak. Ez az egyik oka annak, hogy az eddigi eseményeket így élted meg, mert mindenhez és mindenkihez érzelmileg viszonyulsz és kötődsz. Zsigeri vágyad, hogy szeressenek, elfogadjanak és törődjenek Veled. A Halak Hold az 5-ös házban nagyon erős anyai vágyakra utal, aminek majd teret kell engedned, mert az egy nagy beteljesülés lesz az életedben, ha anyuka leszel.


    Amire figyelned kell, hogy néha szétszórt lehetsz, és sokszor nem fejezed be azt, amit elkezdtél. A Mérleg ASC miatt nehezen döntesz, és olykor kiadod a döntést a kezedből, ami később olyan irányba vihet, ami már nem komfortos számodra, könnyen kiszolgáltatottá válhatsz, ami ha érzelmi kapcsolatban történik ne adj Isten, akár érzelmi zsarolás áldozata is lehetsz. Ezeket nem riogatásból írom Neked, hanem, hogy tényleg figyelj ezekre, mert van ilyen hajlamod.


    Folyt köv


     


     

  4. 2017. szeptember 7. 20:0616248.

    drága pinkldy80!


    Most az jutott eszembe, hogy bár ne találtam volna el, de a képleted alapján sajnos ez mutatta meg magát. Ne keseredj el. A lányok is fognak még fejteni, és én is meg fogom keresni azt a számodra járható utat, amit ha követsz, akkor ki tudsz szabadulni ebből az ördögi körből. Persze ezt neked is kell őszintén akarni, és a megvalósítás, nem ígérhetem, hogy könnyű lesz. A baba vállalással még éppen időben vagy, tehát igyekezni kell, hogy megoldódjanak ezek a csapdák, amik most visszatartanak téged. Érdekes az én hivatásom (asztrológia), mert TündérPanna megkérdezte, hogy mit fogok fejteni, és önkéntelenül a sérült női archetípusok ugrott be. Rengeteg ráérzés kell ahhoz, hogy ezt a csodálatos tudományt az ember jól tudja űzni. A te történetedből is látszik, hogy ez nem játék, emberek sorsa múlhat azon, hogy sikerül-e megtalálni azokat a kapaszkodókat, amik ezekből a borzalmakból kiszabadítják az embert. Majd írok még, csak el vagyok maradva a nyár miatt a munkáimmal. Puszi, és föl a fejjel!

    előzmény:
    pinkldy80 (16247)
    2017-09-07  19:21
  5. 2017. szeptember 7. 19:2116247.

     Kedves Mamóka! igen akartam privátot is írni, de nem tudok még. Az eddigi írásodat köszönöm, telitalálat. Érzelmileg nem tudok töltődni, nem kaptam meg soha azt a figyelmet és azt a szeretet amire vágytam. Bizony jártam tilosban érzelmeket keresve .Most is ezt teszem..Nekem Egy ember kell, aki az enyém, aki elfogad aki a javamat akarja és nem bosszúsnak és szomorúnak látni. Mert, ha én szeretek akkor 100% támasza barátja szeretője vagyok a másiknak. Káosz van bennem nagyon, pedig a nyugalomra békére szükségem lenne. Vannak gondolatok ötletek tervek vagy összejön vagy nem, nem tudok vagyis eddig nem tudtam következetes s elszánt lenni igazán. ha jött egy érzelmi hullám, már nem is számított annyira az a dolog amit előzőleg szerettem volna. És anya is szeretnék lenni, mert nem élhettem meg még azt sem mint ahogyan a boldogságot sem- csak ideig óráig titkon..szeretek gondoskodni főleg aki rászorul aki szegény aki kiszolgáltatott, őket emelném fel a szeretetemmel a törődésemmel az egekig. lelkileg ahol még soha nem jártak. Nincs meg az emberem a másik felem, a hanyagság a figyelmetlenséget kaptam mióta élek. Szülőktől is sajnos, nőiességemben is sajnos. Ha valaki véletlenül úgy szólt, hogy a lelkemnek kedves volt, mindegy, hogy az egy kollega vagy egy szerető volt, el tudtam volna magam bőgni, hogy mégis létezik ez? Van bennem egy vezetői hajlam is és szeretem, ha enyém az"utolsó szó," mert úgy érzem, hogy a jó szándék vezérel és ezért nem félek bátran elmondani az igazamat. Ezek szerint lakik bennem néhány amazon is.:) Köszönök minden eddigit és amit még tudtok segíteni. Szeretettel ölellek Mindannyiótokat!!!!

    előzmény:
    mamóka67 (16246)
    2017-09-07  17:37
  6. 2017. szeptember 7. 17:3716246.

    Fekete Hold Lilith a XII. Házban, a Mérleg jegyében. Ez az állás, főleg a párkapcsolatodra utal, a problémákat ott jelzi. Ez a ház tartalmazza az illegális kapcsolat elrejtett részeit, melyet titkok tartják mozgásban, mely nem vezet jó kifejletig. Az érzelmi elköteleződésedet csupán illegálisan tudod megélni, mert a hivatalos párkapcsolatodban nem kapod meg azt a szeretetet, melyet igényelnél, ezért ott nem tudsz kiteljesedni. Az őszinte kapcsolatok hiányában saját magadat is becsapod. Elképzelhető, hogy ez, amit leírtam még, vagy már nem valós, de ebben a Lilithben ez a eshetőség is benne van. De az, ha egy kapcsolat titokban folyik (XII. Ház), erő motiváló erő. Ezekben az esetekben nincs kizárva, hogy a titkos kapcsolatból gyermek is születik, aki felnőve, ezt a karmát tovább viszi. (Remélem, pontos a születési dátumod!) Ha a másik jelentését nézzük a Lilithnek, látható, hogyambiciózus, szenvedélyes vagy, mindig egyre magasabbra teszed a mércét. Számodra az akadályok azért vannak, hogy leküzdhesd őket, folyton új kihívások után nézel. Akkor érzed, hogy élsz, ha keményen bánsz magaddal, amit a XII. ház bezártsága is táplálhat benned.
    Rendületlenül a jövőt kémleled, szeretsz gyorsan túl lenni a dolgokon, és nem szívesen lapozod fel a múltat. A baj csak az, hogy nem mindig tanulsz a tapasztalataidból, vagy legalábbis nem időben. Mindig újra és újra próbára teszed a képességeidet, de ez sosem elég. Gyűlölöd a középszerűséget. A szerelemben csak nehezen leszel úrrá a féltékenységen, de erős szenvedélyed, ami összehozott a partnereddel, képes arra, hogy életben tartsa a kapcsolatot.
    Sok ember mondja a barátodnak magát, neked viszont életed egyik kihívása rájönni, melyik ember van melletted azért, mert tényleg önzetlenül kedvel téged és ki az, aki lehúz.


    Ceresz: A görögöknél Démétér istennő, a föld és a gabona istennője, aki a termésért és termékenységért felel. Ceres nálad az Ikrek jegyében van: hajlamos vagy, hogy az energiáidat az ösztönös, kreatív, reproduktív feladatokra irányítsd. Kíváncsiskodó, szellemes, lényeglátó és rugalmas vagy. Kinyomozod az információkat. A Ceresz pozícióját látva, birtokló anyatípus vagy, aki a gyermekét legszívesebben mindig maga mellett tartaná.


     


    Veszta: A görögöknél Hesztia istennő, a tűzhely őrzője. Jele árokba rakott tűz, amiből füst száll fel, de valójában ez az ábra is a tachion mozgását és a maga után húzott primer időszálat reprezentálja. Az Ikrekben: képességed, hogy kreatív energiáidat személyes vagy vallásos célokra irányítod, és kíváncsiskodó, szellemes, lényeglátó, rugalmas emberré tesz téged.
    Júnó: a rómaiaknál Iuno, azaz i-uno: Isten egy. A görögöknél ő Héra, Zeusz felesége. A rómaiak Lucinának is hívták, aki a szülés és gyermekáldás istennője volt.
    Juno az Oroszlánban: hajlamod van, hogy feladd egyéni hatalmadat egy kapcsolat érdekében. Számodra nagyon fontos a társ és az, hogy feleség legyél.


    Pallasz Athéné a harcos királynő és a kreatív, művészi nők archetípusa.Pallas Athena a Kosban: hajlamod van arra, hogy az energiáidat az érzelmi területekről a mentális törekvésekre irányítsd, mert erőteljes, energikus, nyílt, és bátor vagy. Keresed a kalandot és a kihívást.
    Chiron: Az erősen elnyúlt pályán keringő kisbolygó a Jupiter és az Uránusz pályája között kering, áthaladva a Szaturnusz pályavonalán. Kheirón a görög mitológiában egy harcos kentaur volt, a megsebzett gyógyító szimbóluma.
    Chiron a Bikában: képességed, hogy másokat segíts, gyógyíts és taníts, ill. ahol sok tapasztalatod van. Gyakorlatias, gyakran szkeptikus és makacs lehetsz. Szereted a derűt és a belső békét.


     


     

    előzmény:
    mamóka67 (16245)
    2017-09-07  17:29
  7. 2017. szeptember 7. 17:2916245.

    Szia Pinklady!


    A képlet bolygói egy foltot alkotnak a horoszkópodon. Ahogy a neve is mutatja ez a minta, vagy inkább egy adott minta hiánya, akkor jelentkezik, ha a bolygók véletlenszerűen oszlanak el a képlet körül. Ez mutatja, hogy sokoldalú, egyetemes és szellemileg gazdag életszemléletű vagy. Örömmel osztod meg erőforrásaidat amennyire lehetséges és ahol a leginkább szükség van rájuk. Ellenben, ennél a mintánál fennáll a veszélye annak, hogy szétszórod az energiáidat különösebb eredmények nélkül, mert kevésbé vagy hajlandó egy adott irányba összpontosítani őket. Ambiciózus, és szenvedélyes vagy, mindig egyre magasabbra teszed a mércét. Számodra az akadályok azért vannak, hogy leküzdhesd őket, folyton új kihívások után nézel. Akkor érzed, hogy élsz, ha keményen bánsz magaddal.
    Rendületlenül a jövőt kémleled, szeretsz gyorsan túl lenni a dolgokon, és nem szívesen lapozod fel a múltat. A baj csak az, hogy nem mindig tanulsz a tapasztalataidból, vagy legalábbis nem időben. Mindig újra és újra próbára teszed a képességeidet, de ez sosem elég. Gyűlölöd a középszerűséget. A szerelemben csak nehezen leszel úrrá a féltékenységen, de erős szenvedélyed, ami összehozott a partnereddel, képes arra, hogy életben tartsa a kapcsolatot.
     Az aszteroidákat vállaltam a képletedben, melyek sebzett női archetípusok. Ha egy képletet a karma asztrológia szempontjából vizsgáljuk, bizonyos aszteroidák jelentését is érdemes figyelembe venni.


     


    folyt.

  8. 2017. szeptember 7. 11:5216244.

    Angyali üzenet:


    Amit adsz, azt kapod vissza


     


    A legalapvetőbb és legerősebb karma törvény, ami téren és időn át működik. Hiszen a magunkra szedett múltbéli sérülések és rossz karma ennek is az eredménye. Ha anno gonosz, zsarnok, tolvaj voltál, vagy összetörted valakinek a szívét, akkor ezt most ezt kapod vissza, mint egy törlesztésül. De nem csak „hosszú” hanem „rövid” távon is működhet ez. Lehet, hogy amit ma adsz, azt holnap vissza is kapod. Éppen ezért kell úgy lavírozni a karma folyóján, hogy ha már nagy eséllyel visszakapod a dolgokat, inkább jót kapj vissza, nemde? Ezért légy pozitív, segítőkész, barátságos, türelmes, becsületes és így tovább. Ahogy bánsz másokkal, ahogy viselkedsz, azt kapod vissza.

  9. 2017. szeptember 6. 22:0516243.

    Szia! Írtam neked privit, de sajnos én sem tudom elérni, így válaszolni sem tudok, ha esetleg te is írtál volna. Egyenlőre iktt fogok pár gondolatot leírni a horoszkópodból. Remélem, ez még működik! :)

    előzmény:
    pinkldy80 (16240)
    2017-09-05  08:30
  10. 2017. szeptember 6. 16:4716242.

    A topikot is alig találtam meg... mert a kereső nem adja fel...  


    Türelem :) 

    előzmény:
    Arany (16241)
    2017-09-05  15:50
  11. 2017. szeptember 5. 15:5016241.

    Kedves pinkldy80, valószínűleg senki sem éri el mostanában ezeket. Legyünk hát türelemmel, majd megoldják az illetékesek. 

    előzmény:
    pinkldy80 (16240)
    2017-09-05  08:30
  12. 2017. szeptember 5. 08:3016240.

     Sziasztok! Sajnos nem találom a privát leveleimet a megújult nlc cafen.:) Tud valaki segíteni,hogy merre keressem?Szép napot Mindenkinek!

  13. Iza
    Iza
    2017. szeptember 3. 22:0216239.

    A hasznos linkek kitörlődtek, de itt megtalálod azt is: https://www.facebook.com/AnameProgram/

    előzmény:
    Iza (16238)
    2017-09-03  22:00
  14. Iza
    Iza
    2017. szeptember 3. 22:0016238.

    Kedves Penelopé!


    Igen, van lehetőség testre szabottan gyakorolni. Ha tetszik, kezdheted az ingyenes gyakorlatokkal, én is azzal kezdtem. Erős gyakorlatok ezek.


    Ha érdekel itt van egy összefoglaló:


    Interjú a rendszer megalkotójával: https://www.youtube.com/watch?v=R-ZxHzAawqY


    https://www.youtube.com/watch?v=2xYOriCnHLg


    Ez pedig Anamé Karmakiller könyvének hangoskönyve: https://www.youtube.com/watch?v=qBHREf27WoY


    A legjobbakat!


     


     


     

    előzmény:
    Penelopé (16231)
    2017-08-30  15:23
  15. 2017. szeptember 2. 20:4616237.



    Kedves Manda !


     Mi is köszönünk mindent. Igen sokat jelentenek a visszajelzések, mert igy személyes találkozás nélkül sokkal nehezebb a képletfejtés. És jó érzés tudni, hogy mindaz amit tanulunk mások hasznára is válhat.  


    Én úgy gondolom nincsenek véletlenek. A gyermek akkor születik meg , abban a pillanatban amikor a lélek által választott idő a legalkalmasabb az ő fejlődéséhez, amikor az univerzum energiái ehhez a rendelkezésére állnak . Megválasztja szüleit, testvéreit… A kicsi fiad téged választott, mert Te vagy számára az a személy aki segíteni tudja őt az útján.  Egy gyermek fogantatásánál 3 lélek fonódik össze a nő a férfi és a gyermek.


    Szolár Napod jelenleg a X házban áll. Most alkalmas lesz rá az idő, hogy átgondold az életedet és új célokat tűzzél ki. A Mars fényszöge ad erőt és lelkesedést a megvalósításhoz. Összefügghet számodra ez az időszak egy új állással, támogatással vagy más szociális helyzetbeli változással. Más szemmel kezded magad látni. Úgy érzem a Skorpió AC-del most mély megtapasztalásaid lesznek amelyek segitenek majd az önismeretben. Amibe most belekezdesz azt sikerre tudod majd vinni.  Most jött el az idő hogy a 12 házadban lévő energiákat megismerd és felszínrehozd. A Jupiter is segiteni fog neked ebben. És az Oroszlánba mutató MC is azt a célt tűzi ki, hogy az légy aki vagy. Ez az intenzív befelé tekintés ideje, amikor sokat gondolkodsz és szemlélődsz. Amikor gondolataidat átvizsgálod, hogy tisztán láss néhány dolgot.


    A Szaturnusz mindig tanít. A IV házban a család témái kerülnek elő. Az otthoni életed előtérbe kerül, esetleg tervezhet változtatást, költözést ebben az időszakban. Rendezheted szüleiddel való viszonyodat. Az ezt követő szolár évedben  a hangsúly a VII házadra esik. Azaz a kapcsolatok - amelyek érzelmi vagy üzletiek is lehetnek -  kapnak szerepet gondolatban és életvitelben egyaránt.


    Minden Jót Kívánok Neked !!!!

    előzmény:
    *Manda (16235)
    2017-08-30  21:06
  16. 2017. augusztus 31. 16:1316236.

    Szia Manda,


    Természetesen ez a bizonyos fal, így hogy tudod előre a létét, és odafigyelsz rá, csökkenthető, de ugye ez nem csak rajtad múlik, hanem a kisfiadon is. Az Ő viszonyulását majd tapasztalni fogod.


    Én azt tanultam, hogy a leghatásosabb karma oldási technika az előző életes utaztatás. Ezt ugye nem lehet egyedül végezni, kell hozzá egy ügyes utaztató, aki vezeti az utazásokat. Ami segítségedre lehet, hogy ha elmennél egyszer valakihez, akkor nem kellene már gyakorlatilag komoly nyomozásokba kezdeni, hiszen mi már írtunk neked a karmádról, ha a leírtakat elmondod egy utaztaónak, Ő meg fogja köszönni és ezek alapján neki is könnyebb lesz elindulni, hogy mit érdemes a tudatalattidból előhozni, mit is kell oldani. Ha tudod a karmádat az már egy jó térkép.


    Van még számos más mód is, de az elmondások alapján azok nem ilyen hatékonysággal működnek, ilyenek a vezetett vagy nem vezetett meditációk, ilyen lehet a Theta healing, vagy az Acces bars. Az összeset én sem ismerem.


    Ha van olyan elakadás az életünkben, ami már a mostani életünkben keletkezett, tehát a fogantatásunk után, akkor a kineziológia a legjobb megoldás.


    Én ezeket tudom Neked ajánlani! :)


     


     

    előzmény:
    *Manda (16234)
    2017-08-30  20:45
  17. 2017. augusztus 30. 21:0616235.

    Kedves Fejtők-Segítők! Nem tudom, lapul-e még valami a tarsolyotokban, már így is rengeteget kaptam, de ha igen, akkor továbbra is köszöönöm szépen!


    Remélem azért ti is profitáltok valahogyan ebből a sok munkából, ugye tudtok tanulni a visszajelzéseinkből?


    Két kérdés még, és egy kérés.


    Még a bejelentkező levelemben írtam, hogy a fiam születésekor a Szaturnusz épp hátrált az Aszcendense felé, de ő gyorsan, egy cseppet előbb kibújt, mielőtt odaért volna. Lehet ez a lélek döntése, vagy csupán véletlen?


    A másik, amit priviben küldtem meg az imént Pannának, hogy a fogantatásakor jó eséllyel az én képletem 3 bolygója is (Mars, Jupiter, Vénusz) együttált a saját tranzitjával, lehet itt összefüggés, illetve jelenthet ez valamit?


    A kérés pedig, hogy igen mozgalmas 1.5-2 év elé nézek, rengeteg mindent kell majd megoldanom, tudnátok kicsit jóslásokba bocsátkozni? :) Csak amennyire a szolár meg a tranzitok engedik :) Főleg most, hogy hőn szeretett Szaturnuszom végre elindul előre, ráadásul a negyedik házamban!


    Köszönöm, szép estét mindenkinek!

  18. 2017. augusztus 30. 20:4516234.

    Szia! A 'karmaoldási-technika' nekem nem mond semmit :( - most rákerestem, de csak egy férfi oldalait találja a kifejezésre... Nagyon hálás vagyok, hogy ilyen sok időt fordítottatok rám, nem is szeretnék visszaélni ezzel, de ha ráérsz, mesélnél róla, mik ezek? Ha nem, valami oldalt tudsz ajánlani, ahol elindulhatnék? Köszönöm!


    Az. hogy apukám döntése volt a távolságtartás, az számít? Konkrétan arra gondolok, hogy ha én nem fordulok el a kisfiamtól, akkor is lesz fal?

    előzmény:
    TündérPanna (16233)
    2017-08-30  19:15
  19. 2017. augusztus 30. 19:1516233.

    Szia Manda,


    Én a karmára szeretném még felhívni a figyelmedet.


    Volt már szó arról, hogy a Napod a 12-es házban utal arra, hogy apukáddal karmikus a kapcsolatod. Több életben találkoztatok már, feladatok van egymással. Tudom, hogy Ő már meghalt, de ez a Te részedről nem zárja ki, hogy ne tudnád a karmát oldani. Azért hangsúlyozom ezt, mert a családi kapcsolati karmáinkat ha nem oldjuk, akkor visszük tovább, és a Ti képeletetekben ez meg is mutatkozik, vagyis a Te életedben egy bizonyos távolságot látunk közted és apukád között, amire reflektáltál is, hogy így volt. 


    A fiad képlete nagyon hasonló, csak Veled kapcsolatban. Nála a Hold van a 12-es házban, ami ugye Téged jelöl. Tehát arra utal, hogy nála is meg fog jelenni egy bizonyos távolság/távolság tartás Veled szemben. Lesz egy megfogalmazhatatlan fal köztetek.


    Ez családi karma, ezt fel kellene oldani. 


    Az, hogy Neked karmikus feladatod van az apukáddal abból is kedrül, hogy a 12-es házas Napod kvadrátot kap a Plútótól, ami karma bolygó. Tehát jelenti az érzelmek nem szabad áramlását, illetve, hogy teljesen más értékrendet tartottatok helyesnek apukáddal. 


    Én mindenképpen azt tanácsolnám Neked, hogy Magad miatt is és a Ksfiad miatt is ásd bele magad picit a karmába illetve bármilyen karmaoldási technikát alkalmazva próbálj enyhíteni és oldani ezen, mert az sokat segítene a családi-érzelmi kapcsolataitokon, mind az egymással való viszonyotokra nézve, mind Neked a férfi mintával való viszonyodon, illetve a Kisfiadnak a későbbiekben segíteni tud a női oldalhoz való kapcsolódásában.


    Remélem tudtam segíteni!

  20. 2017. augusztus 30. 16:0116232.



    Szia Manda !


     Kitérnék még a Holdcsomópontokra . Aminek egyik érdekessége, hogy a Te és a kisfiad képletében is Szűz felszálló Holdcsomópont van.


    Ez azt jelzi, hogy előző életekben lemondtak rólad, vagy meggyötörtek, rászedtek. A sérülések elkerülésére jelenlegi életedben próbálsz független maradni másoktól. Hajlamos vagy kidolgozni egy szűrőrendszert amellyel majd érzelmi befolyásoltságtól mentesen, kritikusan tudod szemlélni a világot. Azzal a képességgel érkeztél, hogy a mély sérelmeket képes voltál éveken keresztül mélyen magadba rejtve hordozni. Ezért a  földi pályafutásod azzal kezdődik, hogy beindítasz dolgokat. Képes leszel a sok életen át felhalmozott szellemi tartalékait konkrétan átültetni a valóságba. Idővel megtanulsz megbocsátani mindazoknak, akik korábbi életeidben vagy a jelenlegiben  megbántották. Karmád a belső tisztaságra és tökéletességre való törekvés, ugyanakkor a mások gyengeségeivel szemben tanúsított belátó türelem. Így juthatsz el legnagyobb feladathoz: az önfegyelmezéshez. 12 házban áll a felszálló Holdcsomópontod is. Ami azt jelzi, hogy szüksége van a Belső énednek a figyelmedre. Légy önmagad legjobb barátja.


    A kisfiadnak a 9 házban van. Nála majd azt kell erősíteni, hogy ne nézzen mindent a praktikusság szemüvegén keresztül, nem kell mindennek gyakorlati hasznának is lenni. Tanuljon majd sokat és lásson világot, hogy másokat is taníthasson.

    előzmény:
    *Manda (16227)
    2017-08-28  12:46
  21. 2017. augusztus 30. 15:2316231.

    Szia Iza !


    Köszi a linkeket. Én is járok foglalkozásokra ahol a kundalini energiákkal és a csakrák tisztitásával foglalkozunk, de nem tudtam, hogy ennyire testre szabottan is van lehetőség.

    előzmény:
    Iza (16229)
    2017-08-29  19:18
  22. 2017. augusztus 30. 08:2516230.

    Köszi Iza,


    Nagyon jó videók! Érdemes végig nézni őket, jönnek folyamatosan.


    Penelopé és én is végig jártuk Bábity Richárd tanfolyamait, ismerjük, ajánljuk! :)


     

    előzmény:
    Iza (16229)
    2017-08-29  19:18
  23. Iza
    Iza
    2017. augusztus 29. 19:1816229.

    Sziasztok Kódfejtők!


    Érdemes meghallgatni: https://www.youtube.com/watch?v=GhqRgJY0sDc


    és engedjétek meg, hogy megosszak Veletek még egy módszert ami segít transzformálni az energiákat:


    http://anameprogram.com/


    Kitartást az úton!

  24. 2017. augusztus 29. 10:0516228.

    Remek. Akkor olvass levelet. 

    előzmény:
    ballánézsuzsi (16223)
    2017-08-28  08:16
  25. 2017. augusztus 28. 12:4616227.

    hogy úgy kötődsz érzelmileg, hogy ha elengedésre kerül a sor akkor se omolj össze


    Aha. Okos dolog, nehéz, de alakul. Ha már meghoztam a döntést, akkor nincs összeomlás, addig megy a nyüszörgés, amíg fel nem adom a küzdelmet. Le kell menni a legaljára, hogy utólag ne érezzem, hogy nem tettem meg mindent. A megbánást nehezen hagyom abba, jobb, ha nincs megbánnivalóm.


    A többi meg megint nagyon igaz.


    Talán erre kötnék rá kicsit, mert azért nem, magam is dolgozom rajtuk, meg egyenjogúság különben is, de ja, valójában meg kényelmes lenne :D .  Várod a partnert, hogy megvalósítsa álmaidat.


    gy fordulhat elő az, hogy nem azt akartatod a másikkal amit tudatosan akarsz, hanem azt ami a tudattalanban van. Marha logikusan hangzik, engem meg logikával meg lehet venni kilóra, meg én is hasonlót írtam korábban.... Hejj. Hát, majd meditálok ezen sokat. Pedig tényleg azt érzem, hogy akarom a pasit, minden kockázatával, és ha nem örökre szól, az se tragédia, nekem simán jó lenne öt klassz év is ;) ( mi vagyok, Skorpió-Plútó generáció, nem emlékszem pontosan ;) ) Meg eddig mindig sikerült összeszednem magam, kezdem elhinni, hogy megy ez nekem. Erre a kisfiam miatt most helló újra érzelmi kiszolgáltatottság, rég láttalak, hiányoztál :D


    Ezért ha olyan férfi jön aki tetszene, azt tudattalanul elutasítod. Az a baj, hogy pocsék diplomata vagyok meg kevéssé középutas, a tudatalatti elutasítás alternatívája nálam a szia, szeretlek, vegyél feleségül, a pasik meg nem értékelik, amiért nem kell küzdeniük... Melóznom kell a flörtölési technikámon is.

    előzmény:
    Penelopé (16225)
    2017-08-28  12:07

Címlap

top