Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Asztrológiai jegyek és karmák

mamóka67
Létrehozva: 2008. március 30. 08:11

Többen kértétek, hogy írjak az asztrológiai jegyekről, hogyan áll össze egy horoszkóp képlete, hol látható benne a karma?

Kérdéseitekre szívesen válaszolok, amennyiben tudok és az időm is engedi.

  1. 2017. május 30. 08:5916026.

    Kedves Arany,


    Köszönöm szépen a munkádat és a segítséged! Nem szeretnék beleugrani semmibe egyenlőre, de lehet egy személyes találkozásig azért elmegyek, ha más miatt nem is, csak hogy magamban le tudjam rendezni a dolgot és később ne bánjam, hogy nem adtam meg ezt az esélyt.


    Esetleg valaki tudna segíteni abban, hogy megnézné mit mutat a karmám? Benne van-e az esély arra, hogy egyedül maradok?


    Köszönöm szépen a segítségeteket

    előzmény:
    Arany (16025)
    2017-05-30  08:02
  2. 2017. május 30. 08:0216025.

    Kedves Tűzvirág!


    Itt van az összefoglalód:


    Te úgy érzed, hogy a kezedben van, mert női vonzerőd aktív és őt ez megfogja. Személyes kontakt esetén ez teljes mértékben állna is - szexuálisan erős lenne a vonzalom köztetek, amivel egy szerencsésebb esetben felül lehetne írni az egyéb negatív tendenciákat egy ideig.
    Valójában nem uralod, csak élvezi, hogy erős és aktív vagy vele és azonosulni tud érzelmileg az akaratoddal. Később viszont felülkerekedik és elnyom, várhatóan, mert azt akarja, hogy te legyél a nő, az ő elvárásai szerint. Lehet, hogy tetszene, lehet, hogy nem.


    Benne a férfiszerep éppen ütközik a te akaratoddal, amit lehet úgy megélni, hogy megegyeztek, hogy ki miben jó, kinek mi a feladata, de lehet totális elnyomás is, mert a Nap nem hagyja, hogy uralkodjanak felette.
    Ebben az a disszonáns nálatok, hogy a férfi-nő vonzerő nagyon erős, nagyon harmonikus és a távolság miatt ez nagyon csalóka is tud lenni.
    Bőven magában rejti, hogy félreértitek a másikat a szavakon keresztül, mert ő képes neked eljátszani, hogy az, aminek hiszed, és mikor ez élőben előkerül, akkor jön a csalódás, hogy mást képzeltek bele a kapcsolatba a megismert személyiség-maszkon keresztül.


    Kifelé a világ felé egy jó feleség-férj kapcsolatot tudnátok eladni, de mindig az a kérdés, hogy belül ez miként jelenne meg és hogyan élnétek meg külön külön?


    Benne a képlete szerint ott az ösztönös késztetés, hogy a te irányítói és akarati megnyilvánulásaidat lenyomja, felrúgja és megélje önmagát, mint a férfit, ám ezt nem feltétlenül a hagyományos agresszióval adná elő, hanem finoman, és könyörület nélkül igázna le.


    Jelen értékelés szerint ez így messziről egy kellemes csapda, ahol nem tudni, hogy mi vár valójában, míg nincs személyes élmény.
    Érdemes tesztelni és a kulturális sajátosságokat is beleszámítani, mert egyáltalán nem biztos, hogy szerelmen és kapcsolaton ugyanazt értitek, miközben mindkettőtöknek ott a saját, jó szándéka a másik iránt.
    Ezt úgy kell érteni, hogy te egy egyenrangú partnert vársz, míg lehet, hogy nála ez abban nyilvánul meg, hogy benn élsz a házban és nem mehetsz ki, de ő megbeszél veled mindent mégis, hogy ő mit csinál odakint. Csak rab vagy a mi fogalmaink szerint.


    Személyisége alapján eléggé hajlik a kifinomult viselkedésre és a hízelgésre, ám közben mélyen szenvedélyes és akarnok, érzelmileg hűvös ember.
    Amíg te nagylelkűen tudsz szeretni, addig ő képes lehet rá, hogy ezt kalitkába zárva tartsa meg magának.

  3. 2017. május 29. 20:2316024.

    Írtam privátot.

    előzmény:
    tűzvirág (16023)
    2017-05-29  08:38
  4. 2017. május 29. 08:3816023.

    Sajnos csak annyi biztos, hogy este :(  Nem tudnak pontos időpontot

    előzmény:
    Arany (16022)
    2017-05-28  19:49
  5. 2017. május 28. 19:4916022.

    Nos, kérdezzük meg, mikor született. :) Ez a legegyszerűbb módja.

    előzmény:
    tűzvirág (16021)
    2017-05-28  19:36
  6. 2017. május 28. 19:3616021.

    Hm, igazából amióta ismerem Anyukájáról csak egyszer mesélt azzal kapcsolatban, hogy segít neki amióta elvált a lakásban és a gyerekekkel - nem messze lakik tőle. Nem szokott róla beszélni.

    előzmény:
    Arany (16020)
    2017-05-28  18:26
  7. 2017. május 28. 18:2616020.

    Szeretnék kérdezni róla. Anyukájával a kapcsolata nagyon erős, szinte isteníti? Illetve a mama adta neki az életében a fő irányt, az értéket és a hite lényegét?


     

    előzmény:
    tűzvirág (16019)
    2017-05-28  17:27
  8. 2017. május 28. 17:2716019.

    Szia,


    Jajj, de figyelmetlen vagyok :) 


    73.12.24 és 00:20 perc, viszont neki nem tudok órát percet :( 

    előzmény:
    Arany (16018)
    2017-05-28  15:28
  9. 2017. május 28. 15:2816018.

    Kedves Tűzvirág!


    Óra és perc is kellene nekünk, hogy dolgozni lehessen a képletekkel.

    előzmény:
    tűzvirág (16017)
    2017-05-28  13:52
  10. 2017. május 28. 13:5216017.

    Szia Mamóka, Sziasztok Lányok


    Szeretnék egy kis segítséget, véleményt kérni szinasztria téren. Van egy férfi, akivel már évek óta körözünk egymás körül, de eddig valahogy mindig úgy alakult, hogy még a személyes találkozás se jött össze. Az is igaz viszont, hogy az én házasságom csak most fog hivatalosan véget érni, bár évek óta tart a szenvedés, de a papír részhez csak most jutottunk el. Szóval van ez a férfi és nem tudom, lehet-e közünk egymáshoz, vagy sem.
     Amatőr szinten próbáltam nézegetni, az alapján az jön le, hogy egész jól ki is egészíthetnénk egymást, ami lehet tényleg így van, mert a beszélgetéseink alapján nagyon hasonló az értékrendszerünk, érdeklődési körünk. Nagyon régóta vagyok egyedül - hiába papíron házas voltam, a gyakorlatban katasztrófa volt :(  .... Nem tudom , hogy bízhatok-e abban, hogy esetleg ebben a férfiban megtalálom az igazi társam.


    Ha esetleg lenne valakinek kedve és ideje, megnézné nekem, hogy ő mit lát a kettőnk adatai alapján ? Van olyan jel, ami arra utal, hogy valami miatt gátolva van ez a kapcsolat? Nagyon szépen megköszönném


    Ezek az adataink 1973.12.24 Budapest és 1969.10.25 Kairó

  11. 2017. május 26. 18:2516016.

    Kedves mamóka.Nagyon köszönöm a válaszodat.Ismét minden igaz,amit írtál.Szavak nélkül értem az emberek lelkét,gondolatait.De nem csak az emberekét,az állatokét is.Minden szenvedőt megmentenék,ha lehetne.Édesapám sajnos már 13 éve,hogy nincs velünk.Ő valóban zárkózott volt,nem beszélt az érzéseiről.Nagyon hiányzik!A lányommal kapcsolatban is minden igaz,de mióta új párja van,semmire nem tudom tanítani,mert minimális a kapcsolatunk sajnos.

    előzmény:
    mamóka67 (16015)
    2017-05-26  15:33
  12. 2017. május 26. 15:3316015.

    Chiron a beavatás égiteste, mivel mind a spontán (megvilágosodás általi), mind a rituális (mestereken keresztüli, fokozatról fokozatra történő) beavatásokat és megismeréseket uralja. Mivel a karmikus sebeink jelölője, a transzcendentális karmaasztrológia egyik legfontosabb égiteste. Ezeket a sebeket saját magunk általában nem tudjuk meggyógyítani. Csak úgy van esélyünk a gyógyulásra, ha mások hasonló sebeit gyógyítjuk.


    Nálad a Halakban volt a születésedkor. Túlzott önfeladás, áldozathozatal, és a feltétel nélküli szeretet illúziója az, ami jellemző rád ezzel az égitesttel. Anyukád hihetetlen lelki érzékenységet adományozott neked. Képes vagy szavak nélkül is megérezni, mire van szüksége a másiknak. Magasan fejlett empátiával rendelkezel. Anyai ágról származnak művészi képességeid is, a felmenőid közül valaki nagyon tehetséges volt. Apukádtól zárkózottságot és titokzatosságot kaptál. Nem igen beszél a vágyairól, álmairól. Olyan embernek látod, aki csak vegetál, aki elvesztette az életörömét. Karmikus feladatod, hogy ezt az apai ágról jövő problémát feloldd.


    Gyermekeid kreativitást, és érzékenységet kapnak tőled. Megtanulják a barátok iránti hűséget, és megtapasztalják melletted az önzetlenségre épülő kapcsolatok erejét. Jó megérző képességet is hagyományozol rájuk, mely megvédi őket attól, hogy olyan dolgokba kezdjenek, mely sikertelenségre ítéltetett. Segítened kell őket a művészi képességek kibontakozásában, hogy tovább vigyék egyik tehetséges ősük kvalitását.

    előzmény:
    angyal46 (16014)
    2017-05-25  05:34
  13. 2017. május 25. 05:3416014.

    mamóka nagyon szépen köszönöm.


    Mostanában sokat olvasgatok itt a neten a horoszkópokról,bolygókról.Azt olvastam,hogy a chiron bolygó helyzete is fontos egy képletben.Megkérdezhetem,hogy nálam hol található?Szeretném még megkérdezni,hogy ebben az életemben fogok-e találkozni az ikerlángommal?Egyáltalán meg fogom-e tudni azt,hogy ki ő?És még egyet szeretnék kérdezni,ami a legfontosabb,hogy látsz-e valami utalást arra,hogy pozitívan változik a kapcsolatom a lányommal a közeljövőben? Előre is köszönöm. :)

    előzmény:
    mamóka67 (16013)
    2017-05-24  18:22
  14. 2017. május 24. 18:2216013.

    Képletedben a Hold-Jupiter harmónia, nagy célok gyakorlatban való megvalósításának lehetőségét jelzi. Ez a lehetőség a munkahelyen érhet még ebben az évben. A Mars és Vénusz nálad mutat egy jövendő kapcsolat lehetőségét, van valaki, aki szívesen lenne a barátod, de te most inkább a családod boldogulásán dolgozol, annak ellenére, hogy mágnesként vonzod az ellenkező neműeket. J Ezért nincs kizárva egy váratlan szerelem sem.


    Az anyagi helyzetedben nem látok közeli változást, minden a munkahelyed sikerének a függvénye. A 8. Ház most örökséget mutat, de ez sem azonnal történik meg.

    előzmény:
    angyal46 (16012)
    2017-05-24  14:53
  15. 2017. május 24. 14:5316012.

    Mamóka nagyon szépen köszönöm!Teljesen igaz,amit írtál! Van egy olyan érzésem,hogy te nem csak asztrológiai képletet tudsz olvasni! Azt szeretném kérdezni tőled,hogy látsz-e olyat a képletemben,valamelyik életterületen esetleg változást,fordulatot.Az anyagi helyzetem változása is érdekelne. Segítőket látsz-e esetleg.Földi vagy Égi. Köszönöm előre is.

    előzmény:
    mamóka67 (16011)
    2017-05-24  14:13
  16. 2017. május 24. 14:1316011.

    Folytatom a karma jelölőkkel.


    A karma asztrológia tanítása szerint az Északi Holdcsomópont a karmikus sorsfeladatainkat jelöli, míg a Déli az eddig összegyűjtött karmikus tudást és tapasztalatokat összegzi, amelyeket bázisként, hídfőállásként kell felhasználnunk.


    Az Északi holdcsomópont az új perspektívákhoz és a jövőorientációhoz és a fejlődés útjaihoz kapcsolódik. Azokat az új okokat jelzi, amelyeket a mostani életünkben létesíthetünk, hogy azok majd a kívánt okozatokat idézzék elő.  A Déli holdcsomópont a múlthoz való kötődéshez, a berögződésekhez és a megoldatlan problémákhoz kapcsolódik szimbolikusan. A régi, „örökölt” vagy karmikusan kapott tehetségeket is jelenti, és mindent, amit a jelenlegi életünkbe magunkkal hoztunk. A régi, korábban létesült okokat jeleníti meg, amelyek a mostani életünkben már okozataikban mutatkoznak meg.


    A te képletedben az Északi a Rák jegyében, a Déli pedig a Bak jegyében volt a születésed pillanatában.


    A Bak, mint jegy büszke, akarnok és számító. Ez te voltál előző életedben. Keménységeddel sokszor magadnak okoztál nehézséget. Ennek a jegynek a témáját hoztad magaddal, és ezeken kell túllépned, mert hátráltatják a fejlődésedet. Nem kell mindent elvetni megfontolás nélkül, a karmikus tudást és a pozitív tapasztalatokat természetesen tovább kell vinned, amíg el nem éred a célt: az Északi Holdcsomópont jelölte tudást, amit a Rák jegyében jelölt ki számodra a felettes éned.


    Az nem könnyű feladat, hogy az Északi és a Déli Holdcsomópontot tengelyként működtesd. Csak akkor leszel képes a sorsfeladatodat felvállalni, ha előbb tisztázod, hogy mit hoztál magaddal, mi az, amit érdemes megtartanod, és mi az, amit el kell engedned.


    A Bak Déli csomópontoddal nagy igényed van a sikerélményre. A barátaid és a családod odaadó támogatását és dicséretét kell magadénak tudnod ahhoz, hogy alkotni tudj, és ez táplálja az önbizalmadat. Amit a Bak jegyből hoztál, a két lábbal a földön állást és önállóságot meg kell tartanod, sőt fejlesztened kell. Mára az Északi csomópontod azt diktálta a Rák jeggyel, hogy törekedtél arra, hogy otthont teremts, szülővé válj.


    Nyitottabbá, befogadóbbá kell válnod. Ki kell, hogy alakuljon a szeretet adása és elfogadása iránti igényed. A Felszálló Holdcsomópontnak az Aszcendensedhez való viszony mutatja, hogy életfeladatoddal szemben pesszimista vagy, és reménytelennek látod. Félsz önmagaddá válni, mert teljesen leblokkolva érzed magadat. Gyakran érezheted azt, hogy a kötelességek és más terhek nem engednek eljutni a lényegeshez. Könnyen visszaesel a régi, legyőzöttnek vélt helyzetekbe, de ezt azonnal el is kell hessegetned, mert sehova nem vezet a jövődet illetően. Gyakran túl sokat követelsz magadtól, ha tudnál egy kicsit lazítani, sokkal könnyebbé tennéd az életedet. Ahhoz, hogy elérd a célodat, a magánéleti boldogságodat, nem csak a bolygóidtól kell segítséget várnod, de magadnak is nagyon sokat kell tenned.


    A Hold- Plútó diszharmonikus fényszöge miatt, az a legrosszabb, hogy nem élheted a saját életedet. Mindig mások lesznek azok, akik meghatározzák az életed folyásának eseményeit.
    A Plútóval kapcsolatos tapasztalatok mindig összefüggnek a kötődésekkel és nem ritkán a megszállottsággal is. Hatalmas lelki erők ura, mint a szuggesztivitás, a hipnotikus képességek és kimagasló gyógyító erők ura. Még magadnak sincs erről tudomásod, de az emberek bizonyos része szeretne a barátod lenni, és vannak, akik ebből a célból mágnesként követnek.  


    Tudod, ennek a kis bolygónak a hatására, milyen kiszolgáltatva lenni a legmélyebb félelmeidnek?  A tudattalan elleni harcodhoz minden erődre és elszántságodra szükség van, mert csak akkor tudsz a felszínen maradni, le kell győznöd a lelkedben lakó szörnyet, különben az győz le téged. Ha követed a tanácsomat, és megtanulsz meditálni, abban a meditatív csendben meg tudsz nyílni a legmélyebb megújulásnak.  Kerülnöd kell tudatosan a hirtelen sokk, a feszültség, a hisztérikus kitörések tendenciáit, mert ezek a tudattalan zavarok beárnyékolhatják a lelki világodat, és így az egód összemorzsolódhat.


    Szeretsz álmodozni, másokat elbűvölni, erős benned a szeretetéhség, ez itt a Plútónál is megmutatkozik. Hogy ezt megkapd bármilyen önfeláldozásra képes vagy. Ennél csak a valakihez tartozás igénye erősebb nálad. Életed során többször is átéltél szerelmi bánatot, mert előző életedből áthoztál egy párkapcsolati karmát: Nem voltál hűséges ahhoz, aki téged mindenekfelett tisztelt és szeretett. Ezt a karmát sikerül ebben az életedben ledolgozni, minden jel arra mutat a horoszkópodban, hogy mint már említettem is, párkapcsolatban és családban élj, ahol te magad vagy az, aki összetartod és kiszolgálod ezt a családot. Boldoggá kell tenned magadat, mert csak akkor lesz a környezeted is boldog. Ne szorítsd háttérbe magadat, vedd fel a harcot a Szaturnuszoddal, mert ebben az inkarnációdban ez is feladatod. Többszörösen ledolgozod a „múltadat”, amikor érzelmileg önző voltál és a szeretet csak látszólag viszonoztad. Okozhat ez a múltad most nőiségeddel kapcsolatban is zavarokat.


    Nagyon jó úton jársz ahhoz, hogy megszabadulj a hozott karmáidtól, de az is fontos, hogy ne építs újakat. Fordíts több időt önmagadra, és tanuld meg szeretni magadat.


     


     

    előzmény:
    angyal46 (16006)
    2017-05-23  11:48
  17. 2017. május 24. 07:3916010.

    Kedves Angyal, a képlet nem csak Kos és Mérleg dolgokból áll. Részemről a 7 házas Mars, 12 házas Uránusz és a mellette lébecoló Plútó hatásairól írtam, meg a Vénusz is belekerült valahogy. :) Ez is része a képletednek, bármennyire is Mérlegelni próbáljuk az ideát.


    Nyilván nem teljes kép, de az igazság mindig visszajön a környezet felől.

    előzmény:
    angyal46 (16009)
    2017-05-24  06:06
  18. 2017. május 24. 06:0616009.

    Kedves Arany!


    Köszönöm a munkádat.Te leírtad a kos jellemzőit,ami szinte egyáltalán nem igaz rám! mamóka 67 írta jól,és megerősített abban,amire nem olyan rég jöttem rá,amikor megtudtam,hogy mi az aszvendensem,hogy a mérleg jegy tulajdonságaival tudok azonosulni.Ezek illenek rám.A kos,egy törtető,mindenkin átgázoló,erőszakos típus,aki én egyáltalán nem vagyok!Én kicsi koromtól fogva,olyan félénk,vissza húzódó,önbizalom hiányos személy voltam,sajnos,hogy inkább rajtam gázoltak át!Nem tudtam megvédeni magam,inkább sírtam stb.Ez talán a gyermekem megszületése óta változott folyamatosan,mert volt akit meg kellett védenem,és általa erősödtem meg.Írtam,h konfliktus kerülő vagyok és az erőszak minden formáját kerülöm,nem hogy én lennék erőszakos! Egész életemben a családomat szolgáltam ki,25 évig 5 óra,fél 6-kor reggel én voltam a pékségben az első,mindenkinek vittem a reggelit,stb,nem sorolnám fel.Én sehol nem voltam,mindenki más előrébb volt,de örömmel tettem.

    előzmény:
    Arany (16008)
    2017-05-23  22:16
  19. 2017. május 23. 22:1616008.

    Kedves Angyal, én egy rövidebb kis összefoglalót készítettem, mert a karmához nagyon nem értek.


    Cserébe velős és őszinte, mint te.


    Képes vagy magad körül megbolondítani az embereket és hatni rájuk. Ők pedig követnek téged és ezzel neked nem szabad visszaélni. Jó pásztornak kell lenned, mert a képességed, amiket tudatosan használsz, azért vannak, hogy segíts másoknak.
    Számodra az erős, harcos férfi a társ, akire fel tudsz nézni, akit aztán leveszel a lábáról, ugyanakkor nagyon kegyetlen is lehetsz – legalábbis ott van benned a képesség, hogy eltaposd azt, aki ellened fordul a hétköznapi kapcsolataidban, vagy a testvéreid körében. Dolgozhatnál a médiában is, de a háttérben - ebben az esetben nagyon is sikeres ember lehetsz, aki mindig képes érvényesíteni önmagát.


    Kapcsolati szinten nehéz veled kijönni, mert erőszakos, zsarnoki hajlamaid lehetnek, amiket szépen meg tudsz ideologizálni. Itt az lenne a feladatod, hogy megismerd és elfogadd magad ezen a szinten is és képes legyél uralkodni azokon a kis mozzanatokon, amiket te természetesnek veszel, de a környezetedet irritálja, vagy félelemmel tölti el.
    Mindez azért lényeges, bármennyire is taszító, vagy ijesztő, mert amúgy nagyon jó kapcsolati lehetőségeid lennének, ha képes lennél önmagad felülmúlni egy kicsit és eldobni a sok évtizedes álarcot.

    előzmény:
    angyal46 (16007)
    2017-05-23  11:49
  20. 2017. május 23. 11:4916007.

    Nagyon várom a folytatást,főleg a spiritualis életfeladatommal kapcsolatban.

  21. 2017. május 23. 11:4816006.

    Kedves mamóka67!


    Nagyon szépen köszönöm a kedvességedet és a munkádat!Nagyon hálás vagyok érte!


    Igen,imádom a függetlenséget,nem szeretem a korlátokat. Eddig a családomnak éltem ,de nem értékelték a munkámat.A béke harcosa vagyok,és az igazság bajnoka!Nem tűröm az igázságtalanságot.A konfliktusokat valóban kerülöm,amíg csak lehet.Az erőszak minden formáját elítélem.


    Kreatívkodom.Imádom,de sajnos nem jutottam el odáig,hogy meg is tudjak élni belőle.A művészeteket nagyon szerete.A festészetet a zenét,a verseket.Azt írtad,hogy nagyon tehetséges vagyok!Nem tudom miben,mert én nem érzem ezt.Pont azt érzem,hogy a családom és a közvetlen környezetem semmibe vesz.Nem érzem a szeretetüket! Szeretném azt hinni,hogy méltó vagyok a szerelemre és a szeretetre,de sajnos egyiket sem kapom meg!

  22. 2017. május 23. 11:2316005.

    TündérPanna, Arany és Penelopé!


    Ha időtök engedi, segítsetek angyal46 fejtésében (közös fejtés). Érdekes a horoszkópja, nagyon megmutatja magát a fejtésnél! :) Köszönöm:M. 

  23. 2017. május 23. 11:2116004.

    Szia angyal 46!


    Kos Napjeggyel és Mérleg Aszcendenssel jöttél erre az inkarnációdra. Ebből a konstellációból látható, hogy imádod a függetlenséget, de azért mindig szükséged van társaságra, és amikor lehet, úgy irányítod a helyzetet, hogy inkább hozzád alkalmazkodjon a világ, mint hogy neked kelljen alkalmazkodni. Ha mégis úgy hozza a sors, akkor megteszed, csupán a békesség miatt, és hogy ne veszítsd el a társadat. Nagyon határozott ember vagy, figyelmet parancsoló, és a béke igazi harcosa. Kerülöd a konfliktusokat, amennyire csak tudod, és a harcias Kos természetedet mindig megtöri a Mérleg kompromisszumkészsége. Képes vagy kivárni a megfelelő pillanatot, amikor a legkisebb veszteséggel valósíthatod meg az elképzeléseidet. Szereted a szellemi összecsapásokat, ahol az ész és az értelem győz, és elkerülhető a nyers erőszak. Semmitől sem irtózol úgy, mint a feszült, vitás helyzetektől, a durvaságtól.


    Igazi alkotóművésszé válhatsz, aki a tehetségével emelkedik a többiek fölé, és a művészetek keretében juttathatja kifejezésre a Kosra jellemző robbanékonyságát. Ha magad talán nem műveled, de nagy pártolója vagy a művészeteknek, legfőképpen talán a zenének, de más sem zárható ki. Az ösztönösség nálad inkább az érzelmi életben, az erotikában, a szerelemben jut érvényre. Kapcsolataidban rendkívül szenvedélyes vagy, vágyódsz az élet örömeire, így a szerelemre, de az evésre, ivásra, szórakozásra is., mert úgy érzed, csak így teljes az életed. És igazad is van, élvezd, amíg lehet, mert a Szaturnuszod pontosan ezeket támadja a szerelem és a kreativitás házában, az 5. ben.


    Mindenképpen ezzel a Szaturnusszal az a dolgod, hogy higgy magadban, készségesen szerepelj és mutasd meg magadat, soha ne rejtőzködj. Nagyon tehetséges vagy, muszáj érvényesülnöd annak ellenére, hogy ez a bolygó hiányát táplálja beléd az elismerésből és csodálatból. Hinned kell, hogy méltó vagy a szerelemre és a szeretetre még akkor is, ha az néha csalódásokkal jár együtt. Nem kell tökéletesnek lenned, nyugodtan megmutathatod a hibáidat is, mert úgy teljes a kép rólad. Le kell győznöd a lámpalázadat minden olyan esetben, amikor igenis meg kell mutatnod az igazi valódat. Akkor pedig mindenki értékelni fogja a lelkedben rejlő szépségeket, és a magad valóját.


    A párkapcsolat a cél számodra. itt van a 7. házban a Napod, de még a Marsod is, ezt kell megvalósítanod, és a tökéletességig fejleszteni. A szerencsepontod is itt van, ami mutatja, hogy ez az a terület, ahol a legnagyobb örömöket éled vagy élted át. Kapcsolatod hosszú távra szól, és ha nem sikerül, az nem a te hibádból történik. Azért jöttél erre az inkarnációdra, hogy a boldog párkapcsolatot megvalósítsd. Még az MC pontod is ebben a témában van: a Rákban, de ott van a Felszálló Holdcsomópontod is. Ritkaság, hogy a horoszkóp ilyen fontos konstellációi mind egy irányba mutatnak.


     


    Folyt.köv.

    előzmény:
    angyal46 (15997)
    2017-05-20  18:41
  24. 2017. május 23. 10:5916003.

    csodás vagy, köszönöm, nagyon sokat segítettél. kívánok minden szépséget az életben neked, de úgy érzem, erre a kívánságra valójában nincs szükséged:)

    előzmény:
    mamóka67 (16002)
    2017-05-23  09:15
  25. 2017. május 23. 09:1516002.

    Kedves frinzy!


    A horoszkópunk nem hazudik, csak pontos idő és jó asztrológus kell hozzá. 


    Üres a 4. ház a horoszkópodon, nincs benne energia, tehát a család megalapítása és kiteljesítése kizárólag rajtad múlik. Erre nem szabad rágörcsölni, eljön majd az ideje annak, amikor úgy érzed, hogy nélkülözhetetlenné válik az életedben. Ha nem, akkor továbbra sem ez a te utad. 


    A Hold - Uránusz kvadrát (nehéz, karmikus fényszög) a képletedben azt mutatja, hogy alapjában véve nehezen viseled a kötöttséget, és minden érzelmi kapcsolatnál megtartasz egy menekülő utat. Ragaszkodsz a szabad választásodhoz, és ez jó. Könnyen ingerelhető vagy, könnyen indulatba jössz, amikor pedig úgy érzed, hogy bezár az érzelem, máris menekülőre fogod. Kicsit különccé tesz téged az Uránusz, de ez sem baj, inkább tűnj ki, mint beleolvadj a szürkeségbe.


    Válaszodból látom, hogy abszolút az utadat járod, és meglátod, így mindennek eljön az ideje, amit sikerrel meg fogsz valósítani. Ehhez kívánok neked a művészetedben is sok sikert! Mamóka

    előzmény:
    frinzy (16001)
    2017-05-23  00:43

Címlap

top