Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elpirulás

bolha_4711
Létrehozva: 2003. november 4. 23:02
Nem tudom ki hogy van vele, de nagyon kellemetlen bir lenni, ha az ember elpirul. Én velem egyre többször és egyre érthetetlen helyzetben fordul elő. Ma 1 külföldivel és 2 másik magyarral kellett röviden megbeszélni valamit a munkahelyemen. Zavarban voltam, és folyamatosan elpirultam. Nem mondtak semmi rosszat, nem tettek félreérthető megjegyzést, nem volt semmi okom. Olyan kellemetlen. Mit lehet csinálni, hogy ez ne legyen. És soha nem tudom, hogy mikor és milyen helyzetben jön ismét. Rémes.
  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. december 10. 13:42326.

    Sziasztok!

    Szomorúan tapasztalom,hogy nincs itt senki.Én majd mindennap jövök,hátha...De senki nem akar jelentkezni. 

    Merre vagytok,kivel mi történt mostanában?kiváncsi lennék.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_224900 (325)
    2007-12-09  14:52
  2. Torolt_felhasznalo_224900
    Torolt_felhasznalo_224900
    2007. december 9. 14:52325.

    Sziasztok, véletlenül találtam erre a fórumra, de ahogy beleolvastam, rögtön láttam, hogy Ti megértitek majd a helyzetem. Nem az lep meg, hogy az extrém pirulás másnál is jelentkezik, hanem az, hogy ezt mások is (Ti) pontosan úgy élitek meg, mint én. Főnök, helyes srác, kényes téma beszélgetés közben, ... ezektől mindig teljesen vörös leszek, és én is érzem. Még rosszabb, h látom a beszélgetőtársak/főnök/helyessrác szemében, h nagyon cikisen vörös vagyok, amitől rosszabb. A barátaimat kértem, próbálják figyelmen kívül hagyni, ahogy én is, mert attól gyorsabban elmúlik, de persze mégis minden alkalommal megkapom: na most pont olyan színű a fejed, mint a... (pl. paradicsomszósz a tányérodban). Emiatt persze mindenki tudja, melyik kollégám tetszik, mikor füllentek ('tök jó a frizurád', vagy 'ma sok a munkám, nincs időm veled moziba menni',...) és egyáltalán. Nem is hinné az ember (ha nem élné át) mennyire hátrányos, hogy éppen a kényes, stresszes helyzetekben pont a saját testünk (arcunk) hagy cserben, árul el minket.

    Úgy láttam, mostanában kevesebben, kevesebbet írtok, de azért én majd vissza-vissza nézek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_239097
    Torolt_felhasznalo_239097
    2007. december 6. 15:51324.
    Koszi flamingo!!!

    Feltetlen kiprobalom!!! alig varom mar!!!!!! Lassan ugyanis begolyozok ettol a vorosodestol, de komolyan. Ha bevalik ez a cucc, eloszoris munkahelyet fogok valtoztatni, aztan ferjhez megyek es gyerekeket is fogok szulni!!!!!!! Remenyt adtatok, h. lehet meg teljes eletem!!!!! Szuper!!!!!!! :-)

    Remelem nice@angellel minden ok. Jofej a kiscsaj, nem szeretnem, ha hulyeseget csinalna.
    Idefigyelj, nice@angel!!! Nagyon lehangolo volt az utolso leveled, egyertelmu szamomra, h. a pirulason kivul is sok a gondod. Szeretnem, ha megosztanad velunk, mik ezek a gondok!!!! Lehet, h. a sajat elettapasztalatunkbol tutunk neked tanacsot adni, vagy megprobalunk valahogy segiteni. Ne zarkozz el!!!!
    Veget ne vess az eletednek, mert kiszursz sajat magaddal. Kovetkezo eletedben sajnos ugyanebben a cipoben fogsz jarni. Lehet, h. mar elozo eletedben is megfutamodtal a gondok elol, ezert van ez, ami most van. Vedd fel a harcot, es igenis harcolj a boldogsagodert. Tul fiatal vagy, elotted az egesz elet. Nem fogsz orokke otthon lakni apaddal es nem fogsz orokke gimibe sem jarni.
    Szedd a gyogyszert eloszoris, vigyazz magadra, es hangold magad a pozitiv gondolatok fele. Ertve??!!
    Es irj, mert aggodunk erted.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_166693 (323)
    2007-12-06  11:57
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. december 6. 11:57323.

    Szióka!

    A gyógyszer neve Sedativ PC 40 darabos,880 ft-ba kerül.Ez homeopátiás gyógyszer,nem minden gyógyszertár foglalkozik vele.Érdemes kipróbálni,mellékhatása nincs,gyerekek is szedhetik.3-szor 2tbl-t ír egy napra,én csk 2-szer 2tbl-t szedek, így 10 napig elegendő.

    Sok sikert hozzá.írj majd,hogy vált be.

    Szerintem egy próbát neked is megér.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_239097 (322)
    2007-12-05  21:24
  5. Torolt_felhasznalo_239097
    Torolt_felhasznalo_239097
    2007. december 5. 21:24322.
    Hello csajok!!

    Megirnatok legyszives, h. mibe kerul ez a Spedacid gyogyszer?? Annyira felcsigaztatok vele!!!! Mindenkinek ennyire biejott?? Ez fantasztikus!! Nekem is ki kell probalnom ezekutan!! Remelem nem draga. Es minden nap egy bogyo?? Vagy hogy kell szedni pontosan?
    Koszi elore is a valaszt!!
    Szep napot mindenkinek!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. december 5. 10:54321.

    Szia Zitu!!!

    Én sokkal kiegyensúlyozottab vagyok mióta szedem.

    Örülök,hogy neked is bejött.

    Szinte eszembe sem jut a pirulás,csak előtte fut át az agyamon,hogy mi lesz ha... de az adott szituban már eszemben sincs.

    Nem tudom mi lehet Nice@ngel-el ,rég nem jelentkezett.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607694 (320)
    2007-12-04  16:53
  7. Torolt_felhasznalo_607694
    Torolt_felhasznalo_607694
    2007. december 4. 16:53320.

    Sziasztooook! bocsi,kicsit régen irtamnekem is nagyon bejött a bogyó!Már nem naon vannak pirulásos problémáim =) A 2.doboznál tartok!Viszont van egy tanár akitől rettegek,és félek hogyha kiállít felelni (osztállyal szembe)megint kezdődnek a bajok Meséljetek...nektek milyen?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. december 3. 13:25319.

    Hahó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hol vagytok??????????????

    Munkamegbeszélés okésan megvolt.Nem is értem mitől paráztam ennyire.

    Nálam bejött a gyógyszer,még egy darabig biztos szedni fogom.

         

    Hogy vagytok?Nagyon kiváncsi vagyok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_166693 (318)
    2007-11-26  13:33
  9. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. november 26. 13:33318.

    Sziasztok! Én kb.2 hete szedem a gyógyszert,jól vagyok.A második doboznál tartok,szóval kell egy kis idő mire hat,legalábbis nálam kellett.

    Ma vásárolni mentem és találkoztam egy régi ismerősömmel.Hát máskor olyan zavarba tudok jönni ilyen helyzetekben,hogy csak na.....,de most fel voltam dobódva,sőt én szólítottam meg,ami nálam ez nem jellemző.Szóval istenien vagyok,kívánom ezt az érzést nektek is!!!!!!!!!!!!

    Jövőhéten munkamegbeszélés lesz,amitől egy kicsit tartok,a nagyfőnök is ott lesz.Szorítsatok!!!Légyszi,légyszi!!!

    Ha ott oké lesz,akkor tuti a gyógyszer.Kiváncsi vagyok.

    Zitu!Szerintem hozzászokni nem fogsz,csak még neked is kell egy kis idő mire beáll rá a szervezeted.Azt olvastam,valakinek hosszabb ideig kell szedni,mire használ.

    Nice@ngel nem nagyon hallunk rólad.Remélem jól vagy!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607694 (317)
    2007-11-24  17:41
  10. Torolt_felhasznalo_607694
    Torolt_felhasznalo_607694
    2007. november 24. 17:41317.

    Sziasztok!Bocsi,nagyon rég irtam de rengeteg elfoglaltságom volt,na meg sok tanulnivalóm.Majdnem 2 hete szedem a Sedatif Pc-t,és sokkal jobban érzem magam tőle.Tényleg kevesebbet pirulok,és ennek nagyon örülök.Viszont van egy dolog ami nem hagy nyugodni,multkor elfelejtettem bevenni (1 nap egyet sem vettem be)és másnap olyan vörös voltam a felelésnél hogy miután vége lett az órának sírva rohantam ki a teremből.Nagyon rossz volt...nem akarok hozzászokni a gyógyszerhez,de lehet hogy ezek után nem tudok majd nélküle élni,hozzászokni pedig nem akarok.Nektek bevált?majd irjatok!Puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_345076
    Torolt_felhasznalo_345076
    2007. november 23. 16:01316.

     

    Nice@ngel!

    Szia! A 11.08-án írt leveled miután elolvastam rengeteget járt az eszemben. Idő hiányában nem sokat szoktam netezni, fórumozni eddig még sose, de ebben az írásban szinte a 10 évvel ezelőtti önmagam láttam (akkor voltam 17).  A pirulás, vagyis én akkor kicsit se hívtam ilyen finoman, hanem halálos rákvörösség a mai napig megmaradt és még mindig zavar, de már messze nem annyira. Ha számomra kicsit is ismeretlennel kell(ett) beszélnem, a saját elvörösödésemtől mindig olyan zavarba lettem, hogy azzal a másikat is teljesen zavarba hoztam, úgyhogy legközelebb biztos nem velem állt szóba. Ez meg csak még jobban zavart. Meg valahogy mások szerették ezt szóvá tenni, pl kollégák: a főnököm odajött beszélgetni. Miután elment kolléganőktől megkaptam, hogy én mindig vörös vagyok , sőt bordó.  : ) Máskor meg hogy lila vagyok+hasonló "szívenszúrások". Ezekre mindig megválaszoltam - nehogy már fölénybe érezzék magukat:-) - hogy ilyen vagyok, hát fogadják már el, ilyen a bőröm, ha engem nem zavar, téged se zavarjon.   Ilyesmiket már annyiszor el kellett mondanom az évek során, hogy már tényleg nem érzem olyan súlyosnak. Persze könnyebb lenne, ha nem lenne folyton ilyen tünetem, egy csomó energiát lehetne másra fordítani, de igyekszem elfogadni, hogy ilyen túlreagálós vagyok minden tekintetben, túl mélyen érintenek meg dolgok, még egész aprók is , akkor a bőrőm mért ne tükrözne engem.  Azért ha olyan helyzet van , hogy tudom előre ,hogy "szereplésem" lesz, pl főnökhöz bemenni, akkor alapozó krémet szoktam az arcomra kenni, az elég jól takarja, + párszor szoláriumba megyek, mert ha kicsit " van színem" azt képzelem nem üt úgy el a vörös : ) Azt én is tapasztaltam, hogy amikor rengeteg probléma van egyszerre, akkor 'szemrebbenés nélkül' (lángvörösség nélkül) kommunikálok olyannal akivel egyébként nem tudok, csak a kísérő tünettel.  Korábban nyugtatót szedtem rá, hátha akkor semmi 'felfokozott' állapotom nem lesz csak azért mert bárkivel beszélek, de nem használt rá. Azthiszem azt kell embernek magában elfogadni, hogy önmaga ilyen szenzitívebb , - szóval nem egy olyan "vastag bőr van a képén" típusú. Nekem idővel az segített, hogy a hozzám közel állók visszajelzéséből úgy éreztem, hogy igenis értékes vagyok és ez lassan nagyobb teret kapott ,mint hogy a tőlem távol álló xy szeret azon lovagolni, hogy bordó vagyok meg lila. Nem áll arányban.  Kívánom, hogy számodra is minél előbb 'nyíljon ki a világ' úgy, hogy érezd állandó elvörösödő arccal is van benne hely, sőt. És idővel már nincs akkora jelentősége. Komolyan! 

     

    előzmény:
    nice@ngel (307)
    2007-11-08  18:45
  12. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. november 23. 11:37315.

    Zitu hogy vagy,használ a bogyó?

    Nice@ngel örülök,hogy nincsenek már rossz gondolataid.Meglátod,majd jóra fordul minden, csak akarni kell,bízni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_928751 (312)
    2007-11-20  17:21
  13. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. november 23. 11:33314.

    Bocsika,nem volt gépem,szervízbe volt,ezért nem tudtam jönni,de látom nem sok mindenről maradtam le.

    Szedem a gyógyszert,azt hiszem jó.Jobb kedvem van és másként látok dolgokat.

    Most éppen kocsonyát főzök,de holnap jövök.

    Sziasztok!!!   

    előzmény:
    nice@ngel (311)
    2007-11-19  15:45
  14. Torolt_felhasznalo_188611
    Torolt_felhasznalo_188611
    2007. november 21. 19:08313.
    Sziasztok!
    Nekem is talán ez az egyik legnagyobb problémám:S Annyira utálom... De nem csak akkor amikor zavarban vagyok hanem például valamelyik nap a suliban 5öst kaptam és akkor is teljesen "kikészültem":S Ez lehet valahogy kezelni? kérlek segítsetek, mert ezt nem bírom tovább:S
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_928751
    Torolt_felhasznalo_928751
    2007. november 20. 17:21312.
    Szia!

    Ugy szeretnek segiteni, mondjuk szerintem nem szabad a szonyeg ala seperni semmi ilyesmit, ami ennyire elkeserit! Szerintem muszaly beszelni rola! Beszelj rola valakinek, a papadnak vagy el tudom kepzelni hogy ugy erzed nem venne komolyan, esetleg hasonloan reagalna le mint a pirulos dolgot, vagyis hogy szamara aterezhetetlen, hogy ez neked mennyire megkeseriti az eleted, de akkor is muszaly elpanaszolnod valakinek, mert ami ennyire bant az igen is FONTOS, ha pedig fontos, akkor az azt jelenti, hogy foglalkozni kell vele!
    Mikor mesz legkozelebb pszichologushoz?
    Higyj legalabb bene, o tuti azert lett pszichologus, hogy segitsen, mert megerti az ilyesmit, talan neki is szornyu volt a gyerekkora es felnottkent igy szeretne hasznositani ezeket a tapasztalatait, mert volt olyan helyzetben, amikor elveszett volt es ugy erezte ot sem erti meg senki a vilagon, ezert pontosan tudja milyen szornyu is az!
    Sot meg az is lehet, hogy o is pirulos volt!
    előzmény:
    nice@ngel (311)
    2007-11-19  15:45
  16. 2007. november 19. 15:45311.
    sziasztok!

    Mi van veletek?Használjátok a gyógyszert?Hatásos?Meséljetek!
    Nem mondom azt,hogy nem gondolok olyan hülyeségekre...ugyanis egyre jobban gondolkodok rajta...Történt ugyanis velem egy hete egy (számomra) iszonyú dolog...amihez fapofát kell vágnom de közben annyira fáj....
    Ja amúgy a pirulással kapcsolatban: anyám megvette nekem is ezt a gyógyszert csak még nem küldte le. AZONBAN amióta teli vagyok problémákkal és mérhetetlen nagy szomorúsággal kevésbbé pirulok...
    Nem tudom kiírta már azt,hogy ha kevésbbé foglalkozunk vele(mármint a pirulással) akkor elmúlik...igaza volt...mondjuk nálam nem múlt el de legalább csökkent...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. november 10. 20:34310.

    Itt vagyok,de látom senki nem jött a napokban.

    4 napja szedem a gyógyszert,nem tudom talán önbizalmat adott.

    Bár volt ma egy olyan helyzetem ,amikor olyan ideges voltam,hogy ezerrel vert a szívem.Ez engem marhára idegesít.

    Nem szeretem a konfliktusokat,nem igazán tudom kezelni,és sajna ez történt ma a munkahelyemen.

    Nagyon szeretném,ha még ez a hirtelen jövő tünet megszűnne.Pánik vagy valami hasonló lehet ez.Hát remélem idővel ez is megszűnik,ha szedem a gyógyszert.

    Meddig kell vajon szedni?

    Remélem nice@ngel jobban vagy és nem gondolsz ilyen hülyeségekre,mint amit írtál.!!!

     

     

     

     

    előzmény:
    nice@ngel (307)
    2007-11-08  18:45
  18. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. november 8. 20:29309.

    Ne mondj ilyen hülyeségeket!!!!!!

    Holnap jövök,mennem kell dolgozni.   

    Addig is fel a fejjel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    előzmény:
    nice@ngel (307)
    2007-11-08  18:45
  19. Torolt_felhasznalo_607694
    Torolt_felhasznalo_607694
    2007. november 8. 19:22308.

    Szija Nice@ngel!

    Szerintem semmi értelme annak hogy végetvess az életednek...nagyon nagy hülyeség lenne.Én soha nem fogom elfogadni azt hogy ilyen vagyok,de próbálok bízni benne hogy talán egyszer elmúlik.Ja,és sokkal jobban érzem magam amióta szedem a Sedatif Pc-t...talán már annyira nem vok lángvörös...Ha felszólít egy tanár már nem pirulok el és ez nálam nagy szó!Puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2007. november 8. 18:45307.
    Sziasztok!

    Nos,hogy mi volt a pszichológusnál…
    Hát eléggé vicces volt a helyzet. De szerintem a pszichológusnak inkább idegesítő. Mivel legalább fél órában tellett míg kinyögtem,hogy az a bajom,hogy mindenen elvörösödök.(mellesleg nem tudom miért ment ilyen nehezen) Először mondtam neki,hogy erythofóbiába szenvedek de szerintem rosszul ejthettem ki vagy nem tudom,mert nem értette. Így tehát nekem kellett elmondanom,hogy mi is a bajom. Először szépen körben írtam persze közben tök vörös voltam és végig a földet néztem és a hajam az arcomban volt. Kb. fél óra után adott egy papírt,hogy írjam le,mert látja,hogy ez így nem fog menni.
    Utána mondta,hogy ne haragudjak apuékra,hogy nem értenek meg,mert ők ehhez nem értenek. És mondta,hogy ezzel az egy alkalommal nem megyek sokra és,hogy el kell mennem itt ahol élek család segítőhöz és,hogy ameddig oda járok aput megkéri,hogy menjen be a sulimban és,hogy beszéljen az osztályfőnökömmel,hogy kíméljenek meg szóbeli feleléstől és,hogy írásba feleltessenek. Mert tudja,hogy a felelésnél nem az igazi tudásomat adom. Ja és azt is mondta,hogy minél előbb orvosolni kell a helyzetemet,mert tönkre teszi a társasági életemet(nem ilyen szavakkal mondta de a lényege ez volt)Amikor beszéltem vele éreztem rajta,hogy megért és olyan megkönnyebbültebben éreztem magam a beszélgetés után. Azonban ezzel nem változott semmi. Mármint az elvörösödéssel kapcsolatban.

    Beszélt apuval és apu be is akart menni a suliba,hogy beszéljen az osztályfőnökömmel de mondtam apunak,hogy ne mert nem hiszem,hogy ezt a magyarázatot elfogadni az osztályfőnököm és,hogy nem hiszem,hogy érdekelné is,hogy mi a bajom. Erre apu azt mondta,hogy jól van akkor majd beszél az unokatesójával(pszichológussal) hogy majd beszéljen ő az osztályfőnökömmel. Azonban itt abba is maradt a dolog. De jobb is. Nem szeretném ha erről az összes tanárom tudna…Olyan égés lenne.

    Olvastam rendszeresen amiket írtok csak nem volt időm hozzászólni is. És anyámmal beszéltem,hogy vegyen Sedatif PC-t. Én is kipróbálom. Nem drága szóval sok veszteni valóm nincsen. Azonban szeretném ha tudnátok,hogy az utóbbi időben nagyon sokat gondolkozok azon,hogy véget vetek az életemnek. Nagyon sok problémám van és akkor még itt van még ez is. 17 éves vagyok. Nagyon fiatal vagyok ehhez. Nincsen olyan nap,hogy ne sírnék ez miatt....
    Tönkre teszi az életemet!!!!!! Nem bírom….bele fáradtam. Sok ez nekem. Küzdjön ez ellen az akinek van ereje….mert nekem már nincs…..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_607694
    Torolt_felhasznalo_607694
    2007. november 7. 18:50306.
    Sziasztok!Hát a felelés elmaradt,de úgy érzem máris sokkal jobban vagyok...talán mert bízom a gyógyszerben.Ma nem 1 tanár cseszett le a suliban és egyáltalán nem pirultam el!Majd meséljetek hogy mik a tapasztalatok!én már 5-öt bevettem!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. november 7. 10:33305.
    Red-Chek! Nekem van családom,2 gyerekem 33 éves vagyok.Nálam ez pár éve okoz gondot ez a pirulás.Talán igazad van,attól függ kinek mennyi ideje van ezzel a dologgal foglalkozni.Ha érzékenyebb,idegesebb vagyok,nálam is gyakoribb.Ha kiegyensúlyozottabb akkor kevésbé.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_592932 (302)
    2007-11-06  11:26
  23. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. november 7. 10:28304.

    Sziasztok!!!Most vettem meg én is a Sedatif PC-t.

    888ft 40 darabos.Egyet már el is szopogattam.Kiváncsi leszek.

    Már most fel vagyok dobódva,remélem bejön.Nincs mellékhatása és nem okoz függőséget,legalábbis ezt írja.

       Nice@ngel hogy vagy,mi van veled,rég nem írtál?

    Zitu! szorítok neked!!!Fel a fejjel!

    Beszámolót kérünk,hogy sikerült felelned.   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607694 (303)
    2007-11-06  19:39
  24. Torolt_felhasznalo_607694
    Torolt_felhasznalo_607694
    2007. november 6. 19:39303.
    Sziasztok!Ma végre a 3.gyógyszertárban sikerült vennem Sedatif pc-t...most vettem be az elsőt.Kiváncsi vagyok hogy segít-e...de ez majd holnap derül ki a felelésnélaki még szedi rajtam kívül,majd irjon!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_592932
    Torolt_felhasznalo_592932
    2007. november 6. 11:26302.

    Sziasztok,

    Sajnos elég ritkán tudok géphez ülni a munkámból kifolyólag. Kb. 5 évvel ezelőtt kezdődött nálam ez a betegség. Pszichológushoz fordultam aki írt fel a fóbiámra gyógyszert. Hatásos volt. 2 évig szedtem miután lemondtam róla. Azóta időnként előjön ez a kellemetlenség. Sokban függ az állapotom a testi egészségemtől is. Ha pl. az immunrendszerem legyengűl, akkor sajna hajlamosabb vagyok a fóbiára.

    Valaki írta, hogy szeretne párkapcsolatot, gyereket, azaz teljes életet élni. Én azt gondolom, hogy a fóbia miatt erre sokan képtelenek. Pedig talán ez lenne ami segítene. Az ember értékrendje, problémái, gondolatai másra irányúlnak. Azt szeretném kérdezni, hogy kinek mennyi ideje van ezzel a dologgal foglalkozni? Nekem túl sok volt régen. Azt hiszem ez is baj volt. Most, hogy változott a munkaköröm, sokkal jobban vagyok. 

    előzmény:
    nice@ngel (290)
    2007-10-29  18:20

Címlap

top