Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Babaváró-buli, Pelenka-par

Torolt_felhasznalo_286873
Torolt_felhasznalo_286873
Létrehozva: 2008. február 11. 13:19

Sziasztok,

első babámat várom, a barátnőim pedig szekálnak, hogy a szülés előtt tartsak egy ilyen bulit.

Én még nem voltam ilyen partyn, de ahogy hallom, Amerikában, Németországban hagyománya van ennek.  Mit szokás az ilyen bulikon csinálni, mivel ütik el az időt? Kiket kell egyátalán hívni? Csak barátnőket, esetleg női családtagokat is?

Aki volt már ilyenen, esetleg tartott ilyet, annak megköszönném, ha írna róla bővebben!

 

  1. 2019. december 14. 22:5231.

    Engem is megleptek barátnőim egy bulival, egy éttermet béreltek ki, nagyon jól éreztük magunkat.


    Most épp a legjobb barátnőm babaváró buliját szervezem

  2. Torolt_felhasznalo_286873
    Torolt_felhasznalo_286873
    2008. február 14. 19:5630.

    Tehát ha nincs összeszerelve a kiságy és meghal a gyerek akkor nem sírsz, de ha össze van szerelve és meghal akkor igen?

    ez érdekes

    Nekem így és és úgy is ugyanúgy fájna.

    Egyébként érdekes dolog ilyen pozitívan és bizakodva élni. Biztos csupa öröm.

    Továbbá akkor sem hiszem, hogyha megvan a baba és akkor veszel meg neki mindent, akkor már biztosra mentél. Mi van a bölcsőhalállal? Mi van ha elüti később egy autó? Mi van, ha diszkóbalesetben meghal? Jaj, ne legyetek már ennyire negatívak.  Hogy mentél férjhez? Nem féltél, hogy úgy is el fogtok válni? Ott mi volt a garancia? Lásd be, hogy így nem lehet élni.

    A bulit egyébként meg nem bulinak szántuk, hanem délutáni találkának.

    Valaki írta, hogy újabb pénzköltési lehetőség. Nos lehet ezt így is felfogni és senkinek nem adni egy apró ajándékot sem. Biztos nagyon népszerű lesz a barátai közt. Márha vannak.

    A többieknek köszi a tippeket, mindenkinek tetszett az ötlet, kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_131132 (28)
    2008-02-11  15:53
  3. Torolt_felhasznalo_451126
    Torolt_felhasznalo_451126
    2008. február 11. 16:1929.
    Igen sajnos előfordulnak ilyen dolgok,csak azt akartam mondani,hogy ez nem a babona miatt van...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_131132 (28)
    2008-02-11  15:53
  4. 2008. február 11. 15:5328.
    Babonamánia? Lehet...

    Mondták már a szemedbe, hogy "nem hiszem, hogy vissza tudjuk tartani a gyereket a 30. héten túl, akkor sem, ha szűnnek a görcsök, és ha nem szűnnek, akkor meg kell indítani a szülést" a 24. terhességi héten? Nekem igen... És onnantól kezdve azt mondtam, hogy én nem építem fel a gyerekszobát és nem rendezem be. Ha megjött a gyerekem, akkor is lesz rá időm, de ha mégsem marad, akkor nem állok bőgve az üres gyerekágy mellett.

    Nem az örömről van szó amúgy, hanem a felhajtásról. Örülni természetesen kell és lehet is. Csak ... a szülésnél mindig van egy csak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_451126 (26)
    2008-02-11  15:12
  5. 2008. február 11. 15:2627.

    Ne haragudj, de ennyire előre inni a medvebőrére???????????? 

    Nagyon csábítóan hangzik meg minden és tényleg olyan jó dolog és örülni kellene, de azért ennyire?????? 

    És én még a kiságyat is csak akkor engedtem összeszerelni, amikor mindkét gyermekem a kezemben volt már.

    Gratulálok a  babócához, neked meg könnyű szülést, jó babázást!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top