Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gyerek a szeretőtől

mancika65
Létrehozva: 2008. február 4. 12:54
Sziasztok!
Elnézést, hogy egy topikot telpakoltam smile-kal...
Csak nagyon el vagyok keseredve... Nemrég tudtam meg, hogy a férjemnek pár hónapja gyereke született a szeretőjétől. E gy "kedves" ismerős hívta fel rá a figyelmemet. Kérdőre vontam a férjem, és bevallotta.
Röviden rólunk.
20 éve élünk együtt boldog családban két kamasz fiúnk van. Én mindent megteszek a családért a férjem pedig rengeteget dolgozik.
A szex az elején igen jó volt vele, aztán kezdett az én drágám igénytelenné válni, képes volt úgy mellém feküdni az ágyban, hogy nem mosott fogat, vagy "illatozott" a lába. Ilyenkor természetesen elküldtem, elutasíottam. A közeledései megritkultak poteniazavarral küzdött (elhízás miatt), aztán abba is maradtak. Gondoltam az életünk e részét letudtuk, nem idegesített adolog, hiszen szerettük egymást, és szépen éltünk egymás mellett. Kb. 9 éve megtudtam, hogy van egy jóval fiatalabb "barátnője, nagyon kiakadtam, de megbocsájtottam, mert úgy gondoltam szex úgysincs közöttük. De továbbra is el-eljárogatott a kis ribihez. (Gondolom annak is csak a férjem pénze tetszett) Aztán derült égből a villámcsapás, a nőnek gyereke született, és a férjem még a nevére is vette!!! Teljesen meg vagyok alázva. Megőrülök a féltékenységtől amikor a picit megy látogatni! És a másik dolog... Ott vannak a kamasz fiaim, rettegek, hogy mi lesz ha megtudják!
Mit tegyek, hogyan szerezzem vissza a családi boldogságot?
  1. Torolt_felhasznalo_839481
    Torolt_felhasznalo_839481
    2008. december 1. 12:471553.
    És nem fognak boldogan élni míg meg nem halnak....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_839481 (1552)
    2008-12-01  12:45
  2. Torolt_felhasznalo_839481
    Torolt_felhasznalo_839481
    2008. december 1. 12:451552.
    És a történetnek sosem lesz vége.........
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_904145 (1550)
    2008-02-08  16:23

Címlap

top