Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

TÁLTOS

Torolt_felhasznalo_756374
Torolt_felhasznalo_756374
Létrehozva: 2008. január 26. 16:12

Sziasztok!

Azok hozzászólását várnám, akiknek táltossal volt kapcsolata, és meggyógyult, másik helyre került az ágya (vízér) stb.

Köszönöm!

  1. 2008. február 11. 13:11201.

    Hali Bety! Teljesen igazad van abban, amit üzenetként küldtél. És abban is biztos vagyok, hogy a saját életedben így működnek a dolgok, mert úgy hiszem, hogy a saját tapasztalatodról írtál.

    Valóban, amíg az ember egészséges, egy kicsit felületesebb, mint aki már azon az úton jár, hogy megértse mik azok a problémák/feladatok, amik megoldásával tartozik önmagának. Lehet, hogy a betegsége olyan, amit már végképp nem lehet orvosolni, de a saját lelkiségén tud segíteni. Gondolom ilyenkor érik meg benne az a szemlélet, amivel kívülról látja saját életét. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_411316 (195)
    2008-02-11  12:47
  2. 2008. február 11. 13:09200.
    Bocsi, de úgy fogalmaztál, hogy általában az emberek....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_411316 (198)
    2008-02-11  13:05
  3. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2008. február 11. 13:07199.
    Nem éertettem félre,csak gondolkoztam az üzeneten. Igy is lehet lemaradtam róla.
    előzmény:
    zsaki71 (196)
    2008-02-11  13:01
  4. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2008. február 11. 13:05198.
    Magamról irtam
    előzmény:
    zsaki71 (196)
    2008-02-11  13:01
  5. 2008. február 11. 13:02197.

    Hali! Amikor "találkozom" veled, valahogy az az érzésem támad, hogy léteznek titkos lelki csatornák   

    Tehát a gyógyulásérdekében ajánlatos megoldást találni akár vízér, akár más romboló tényező ellen.

    Én is így gondolom, de ha visszapörgetem a malomkereket, nem emlékszem, hogy sűrűn felmerült volna konkrét betegség a vízér átbeszélése kapcsán. Ezért kerülte el a figyelmem, hogy erre is kitérjek.

    Köszönöm, hogy te gondoltál rá.  

    előzmény:
    Tar_Zerend (190)
    2008-02-11  12:08
  6. 2008. február 11. 13:01196.

    Szia!

    Szerintem félreérted Tart, nem tisztem, hogy védjem vagy helyette szóljak, azt meg fogja tenni ő is. Mégis annyit fűznék hozzá, hogy azért jelzés értékű egy adott betegség, mert fizikai/testi problémáink, "csak" lelki gondolkodásunk következménye. Pl. ha valaki epés megjegyzéseket tesz másokra, valószínű epe-problémái lesznek/vannak. Pl. gyomorpanaszosok sokszor nem tudnak megemészteni bizonyos dolgokat stb...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_411316 (195)
    2008-02-11  12:47
  7. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2008. február 11. 12:47195.
    Álltalába azok az emberek beszélnek ilyen szépen betegségekről akiknek soha az életbe nem volt komolyabb problémájuk. ÜZENETEK EGYIKE : -mostantól megváltozik az életed . Edig sikers voltál ,de ez már a multé és ezentul megtapasztalod milyen a kiszolgáltattotság, megtanulsz kapni ha eddig csak adtál Ha nem volt elég időd rájősz ,hogy most van mivel ezentul helyeted is mások dolgoznak. Mivel nincs más dolgod csak figyelni rájősz mások ,hol rontják el az életűket. Arra is rájőssz,hogy figyelemeltereléssel enyhűlnek a fájdalmak.
    előzmény:
    Tar_Zerend (190)
    2008-02-11  12:08
  8. 2008. február 11. 12:37194.
    Hát, majdnem. Csak ezt is meg kell tanulni, mert egy 6-7 évesek sem az integrálással kezdik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_411316 (193)
    2008-02-11  12:24
  9. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2008. február 11. 12:24193.
    "MInden egyes betegség (még az is, amit a földsugárzás hozott elő), üzenet értékű, csak meg kell fejteni az üzenetet." -Mint a matek leegyszerűsited és majd gyököt vonsz belőle.
    előzmény:
    Tar_Zerend (190)
    2008-02-11  12:08
  10. 2008. február 11. 12:20192.
    Ami a "Kovács témát illeti": én még azt hallottam tőle, hogy:

    Ne fogadjátok el, hogy lejött valakinek valami! Nézzetek utána magatok is! S akinek "lejött", annak bizonyítania kell, hogy testi-lelki-szellemi szinten is megállja a bizonyítás próbáját az "üzenet". Ha bármelyik szinten nem állja ki az "üzenet a bizonyítás próbáját, akkor az az üzenet HAMIS!

    Így mindnkinek csak azt tudom javasolni, hogy nyugodtan hallgassa meg, mit mond Kovács, de nyitott szívvel és elmével vesse alá a fenti hármas bizonyítási eljárásnak! Amit anno, még Ő maga szorgalmazott...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2008. február 11. 12:13191.
    Vízérben kiválóan alszik az ember!

    Az arra hajlamos, a Hartmann-tól nem tud aludni.

    A vízér-H kereszteződés pedig ténylegkomoly jelenségeket produkálhat annál, aki érzékeny rá. (akár szívritmus zavar, kóros fejfájás, stb.)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_756374 (178)
    2008-02-10  06:23
  12. 2008. február 11. 12:08190.
    Üdv!

    Ezt a vízér dolgot hajlamosak leegyszerüsíteni.

    Valahogy olyan ez, mint az asztrológia "A csillagok nem predesztinálnak, csak hajlamosítanak."

    Ennek analógiájára: "A földsugárzás csak hajlamosít a megbetegedésre (gyógyulásra)".

    MInden egyes betegség (még az is, amit a földsugárzás hozott elő), üzenet értékű, csak meg kell fejteni az üzenetet.

    Ha valakinek "nincs mit üzenni", akkor majd mindegy, hogy hol is fekszik.

    Ellenben, ha betegséget okoz, akkor a gyógyulás érdekében, nem csak az "üzenetet" kell megfejteni, hanem javasolt áttenni a fekvőhelyet is, mivel egy legyengült immunrendszerű beteget az orvos sem műt azonnal, hanem először az immunrendszeret támogatja meg.

    előzmény:
    Jagica (189)
    2008-02-11  08:44
  13. 2008. február 11. 08:44189.

    Hali! Elképzelésem sincs arról, hogy miből vontad le azt következtetést, hogy nekem rossz tapasztalataim voltak? De ha neked így jó, ám legyen!  

    A vízérmérés történetének folytatása: A ház tulajdonosának adtam kezébe az eszközt, hogy mérje be maga. Miután megtette, és látta az eszköz működését, jót nevetett. A vízér fölött van az ágya, és tökéletes egészségnek örvend.

    Aztán még azt is elmondtam, és ebben egyetértettünk, hogy nem kell mindennek akkora hangsúlyt adni, hogy abból baj legyen. Amúgy a vízerek vándorolnak, úgyhogy bajos lenne folyton kikerülni az útjukból.

    Köszönöm a meghívást, de nem ez az ipari tevékenységem.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_756374 (186)
    2008-02-11  06:55
  14. 2008. február 11. 08:37188.
    Hali! Még mindig le tud nyűgözni a "tudatalattim", hogy milyen tudatos tud lenni  Kár, hogy erre nem én jöttem rá  
    előzmény:
    Vancouver1 (185)
    2008-02-11  04:41
  15. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. február 11. 08:16187.
    A pénz ma már az élet fontos része. A jó képességű embereket, akik szintén isten áldotta képességekkel rendelkeznek, legyen az élet bármely területén is, munkájukért pénzt, fizetséget kapnak. Ez már a mai világban mindenhol elfogadott dolog. Kérjen ő is pénzt azért amit csinál, de azt vallom Ha én egy munkát elvégzek akkor járjon érte fizetség, ha jól végeztem a munkámat. Ha nem is kérne érte pénzt az emberek úgy is meghálálnák azt amit tesz velük. Csak ő előre megmondja nekik, hogy mibe kerül nála egy hálálkodás. Azok az emberek akik nem veszik észre, hogy visszaélnek a bizalmukkal, azok egyfajta szellemi vakságban élnek. Nem látják az igazságot. Akik nem látnak a szavak mögé, nem látják azt a szándékot ami a másikat vezérli, azok az emberek hajamosak arra, hogy becsapják őket. De ne feledkezzünk meg arról a tényről, hogy az ember azt kapja vissza az élettől amit ad. Régi magyar közmondás "Amilyen az adjon Isten, olyan lesz a fogadj Isten" Ezalol senki sem kivétel, még Kovács András sem.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569604 (184)
    2008-02-10  22:36
  16. Torolt_felhasznalo_756374
    Torolt_felhasznalo_756374
    2008. február 11. 06:55186.

    Akkor ezek szerint neked csak rossz tapasztalataid vannak!

    Akkor jó lenne, ha eljönnél bemérni a vízeret. Te is jól jársz, mert egköszönöm, én is mert nem kell érte fizetnem! Szólj, ha ráérsz.

    előzmény:
    Jagica (179)
    2008-02-10  08:28
  17. 2008. február 11. 04:41185.

    A mondás így hangzik: "Olyan vagy mint a nyomtató ló!" Biztosan mindenki tudja, hogy az milyen. ....

    jo nagyot derultem ezen!

    Bezony,  bezony,   egy  "taltos paripa"  az  nem  egy 

     "nyomtato lo!!!"

      

     

    előzmény:
    Jagica (179)
    2008-02-10  08:28
  18. Torolt_felhasznalo_569604
    Torolt_felhasznalo_569604
    2008. február 10. 22:36184.
    Igen ez mind szép és jo amit le irtál de hol volt pl.a bibliában az hogy Jézus pénzt kért volna a leprás emberttől és hol kért pénzt a tanitványaitól????
    Én ilyet és hasonlot nem olvastam!De nem ez a lényeg,hanem az ha a jo Isten megálldott valakit egy képességel akkor szerintem ne szabadna visszaélni azzal!!!Meg föleg az emberek bizalmával!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566306 (182)
    2008-02-10  19:34
  19. Torolt_felhasznalo_441860
    Torolt_felhasznalo_441860
    2008. február 10. 19:56183.
    Kedves Tothandi8!

    Elárulom, mi történt.
    Igen én is egyetértek azzal, hogy kezdetben nagyon jó volt Kovács András!
    Én akkor jártam nála tanfolyamon Miskolcon, amikor még először tartott itt nálunk tanfolyamot. Nagyon igaz és szép volt minden.
    Szívesen jártam a klubokra is és jó volt a csapat.
    De aztán gondjai lettek a feleségével. Ez bárkivel előfordulhat, a tanító is ember. Nem tudom melyik félnek volt igaza. Nem is érdekel, ez magánügy.
    De ekkor jött Magyar Ildikó és lecsapott Kovácsra, aki épp könnyű préda volt, mert nyilván menekülni akart a házasságából.
    Innentől változott meg minden.
    Magyarnak nagyon kellett a pénz és Benkőtől és a baráti körétől már nem számíthatott többre, mert Orbánék egyből megszakították velük a kapcsolatot, mikor kiderült a csalása.
    Kovácsnak meg elég volt hízelegnie.
    Mindent megadott neki a szerelméért.
    Szegény lehet a mai napig azt hiszi, hogy szereti őt Magyar, pedig csak a vak nem látja, hogy az orránál fogva vezet minden férfit, akiből pénzt meg hatalmat remél.
    Több férfit tönkretett már.
    Kovács bedőlt neki ő meg kihozta belőle a legrosszabbat.
    Most pedig már, ha akarna se tudna szabadulni tőle.
    Amíg mindenéből ki nem fosztja, addig nem engedi ki a karmai közül.
    Én sajnálom ezért Kovácsot, de azt nem tudom tétlenül nézni, hogy lejáratja a magyarokat és becsapja az embereket.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569604 (180)
    2008-02-10  16:29
  20. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. február 10. 19:34182.

    Szia!

    Ha már a bibliát említed, idéznék belőle pár sort arról, hogy miért viselkedik egy ember úgy ahogy viselkedi. "Ahogyan a szívében gondolkodik, olyan ő maga" Valószínű András azért változott meg, mert szívében más hogy gondolkodik, mint azelőtt. De mint ahogy megtapasztalod, ezekszerint, rossz gondolatok alapján változott meg az élete, amit a cselekdetei által nyílvánit ki, és ezt az emberek többsége még nem vette észre. " A gyümölcseikről ismeritek meg. A jó fa jó gyümölcsöt terem, a rossz fa rossz gyümölcsöt." és a másik "Aki az eke szarvára teszi a kezét, és hátra felé tekint, nem alkalmas az Isten országára."

    Hitesd el az emberekkel, hogy amit adsz nekik, amit nyújtasz számukra az nekik jó és használ. Az emberek áldani fognak téged, és vagyonodat gyarapítják majd. Idegen kifejezéssel szólva, marketing tevékenységet folytass velük szemben. Ő elhiteti az emberekell, hogy amit tesz, az nekik jó és használ, és ezért fizetnek nekik az emberek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569604 (181)
    2008-02-10  16:44
  21. Torolt_felhasznalo_569604
    Torolt_felhasznalo_569604
    2008. február 10. 16:44181.
    Keves Milisent!
    Teljesen eggyet értek veled mindenben amit irtál!!!
    Majd a többi fanatikus ember is megtudja hogy miröl szol ez az egész!
    Akik tényleg olvasták a bibliát és tényleg tiszta szívből hisznek azok nem indulatosak!De ez az én véleményem!!
    Én is remélem hogy sok embernek kinyillik a szeme és nem csak néz hanem lát is!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_441860 (173)
    2008-02-09  20:39
  22. Torolt_felhasznalo_569604
    Torolt_felhasznalo_569604
    2008. február 10. 16:29180.
    Kedves Bogib!
    Nekem az anyukám anno még akkor amikor Andreás kezdte ezt a táltosságot ott tanúlt nála!Az elején minden jó volt és akkor még András tudot!Akkor még nem voltak elszállva az árakkal.Aztán történt valami amit nem tudok mi de egyszer csak ez a jó dolog nagyon rossz lett!Teljesen átment ember kábitásba és pénz lehúzásba az egész!!Mostmár annyira elfajult hogy egyszerüen rossz nézni amit csinál az emberkkel!!
    Tudom hogy müködnek ezek a csodálatos dolgok nem ebben nem hiszek hanem Andrásban!elmentem egy elöadásra és egyszerüen józan paraszti észel nem lehet le irni mi volt ott!!!olyan volt mintha minden embernek kimosták volna az agyát!Szörnyü volt!!!
    Anyukámra vissza térve ö neki tényleg vannak képpeségei a gyogyitáshoz és soha nem kér érte fizetséget szerintem egy igazi gyogyito ilyen!!
    Ö is mér ki fekhellyeket és tényleg működnek ezek a dolgok csak sajnos ez
    teljesen elrontják ezt az egész csodát ezek a sarlatánok!!
    Elöre is bocsi ha valakit megbántok ezzel de én nem az embereket nézem le ha nem azokat akik üzletet csinálnak mások hitéböl!!!!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_756374 (178)
    2008-02-10  06:23
  23. 2008. február 10. 08:28179.

    Hali! Amikor megláttam ennek a topiknak címét, a lelkem felvidult.  

    Aztán olvastam a hsz-sokat, aztán hozzászóltam, és most már kifejezetten sajnálom, hogy ezt a címet viseli az általad életre keltett topik.  

    Arról, hogy mit gondolok azokról, akik istenítik Kovács urat, inkább csak egykori tanárom kedvenc mondásával érintem. A mondás így hangzik: "Olyan vagy mint a nyomtató ló!" Biztosan mindenki tudja, hogy az milyen. 

    Arra az esetre, ha mégsem: a ló szeme elé egy szemellenzőt teszenk, ráállítják egy kijelölt pályára, és addig kell azon mennie, amig belehal.  

    Éppen tegnap mértem be valahol a vízereket, de ha jól emlékszem, nem kaptam érte egy fillért sem.

    Sőt, még olyan esetre is emlékszem, amikor valakinek pár perces kezeléssel elmúlt a fájdalma, amivel már orvoshoz akart menni. Ha jó a memóriám - és azt hiszem ebben az esetben igen - azért sem kaptam semmi anyagi juttatást.  

    A csontkovácsolással csak annyiban van mit mondanom, hogy mennél többször csinálják, annál többször kell csináltatni, mert a test elveszti a saját gyógyítási lehetőségét.  

    Bogib! amikor összegyűjtöd a pénzed, és ha mégsem azt kapod érte, amit elképzeltél, akkor emlékezz arra, hogy te döntesz mindenben amit teszel, de aztán sem háríthatod másra a felelősséget, ami elöl most is ki akarsz térni.  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_756374 (178)
    2008-02-10  06:23
  24. Torolt_felhasznalo_756374
    Torolt_felhasznalo_756374
    2008. február 10. 06:23178.

    Tesómnál járt 2 táltos bemérni a vízeret, Hartman vizet. Csak azért vállalta a tesóm, mert van egy pár egészségügyi probléma és kíváncsi, hogy bejön-e a dolog. Nem akarok nagyon belemenni, de ha a Hartmanvíz keresztezésében van valami, vagy valaki hosszabb távon, akkor az nagyon nem jó. Biztos járt már más is úgy, hogy az egyik virága el akart pusztulni, és ha áthelyezte egy másik helyre, akkor újraéledt. És ez igaz is.

    Volt szó szellemről is, de most abba nem mennék bele, egyébként most 30 ezerért "űzik el".

    A lényeg, hogy amióta tesómatgy bemutatkozó alkalmával megvizsgálta egy táltos, azóta nem fáj egy ponton neki az oldalán, amit már mindehol vizsgáltatott és sehol sem tudtak rájönni, miért is fáj, pedig itt még nagyon energiát sem adtak neki. Ő azt mondta, hogy ha az oldalán a fájdalom elmúlik (amitől már nem tudodd az oldalán feküdni), akkor ő elhiszi ezeket a dolgokat. Egyébként 14+3 ezer volt ez a bemérés.

    Én attól félek, ha ide eljönnek (ami, majd akkor lesz, ha tudok ennyi pénzt nélkülözni) és pl. azt mondják, hogy a kislányom (3,5 hónapos) ágya vízérben van. Mert állítólag, ha vízérben van, akkor nem tud az ember nyugodtan aludni, ő viszont este 8-tól reggel 8-ig alszik.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_756374
    Torolt_felhasznalo_756374
    2008. február 10. 06:09177.

    Szia!

    Hogy sikerült vele találkozni? Mert azt mondták, hogy hozzá lehetetlenség  bejutni. Megkérdezhetem, hogy mik azok a dolgok, amiket "használtok", mármint amit megtanultál?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_840966 (147)
    2008-02-08  13:30

Címlap

top