Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szemöldökfestés

*Ladybird*
Létrehozva: 2008. január 21. 20:13

Sziasztok!

Kb. 1 éve magamnak szedem és festem a szemöldököm. Eddig Kallos festéket használtam (barna) és 3%os hidrogént (londa).

A legutolsó festésem alkalmával a barna szín helyett sárgás lett a szemöldököm, olyan f*sszínű. 

Mit csinálhattam rosszul? Ugyannaban a kupakba kevertem ki, ugyanannyi volt az arány. A festéken nincs lejárati dátum. Egyáltalán lehetséges, hogy megromlik?

Elhatároztam, hogy holnap veszek jobb minőségű festéket. Mit ajánlotok? Reflectocil (ha jól írom) vagy Londa? Esetleg más?

És még egy utolsó kérdés: a sok festéstől nem hullhat ki hamarabb a szemöldök? Nagyon félek...nemrég hozták helyre.

 

Címlap

top