Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2008 októberi babák

Torolt_felhasznalo_770932
Torolt_felhasznalo_770932
Létrehozva: 2008. január 16. 13:09

Sziasztok Lányok!

Akik a babaremélés időszakában vannak, azok már ismernek. Megjártam az elmúlt hónapokban pár topicot, sajna nem sok sikerrel.

Ismét új hónap és új remények.  

 

Várok ide mindenkit, aki 2008 októberre reméli kisbabája érkezését és azokat is, akik majd bizonyosak is lesznek ebben az örömteli hírben.

 

Osszuk meg egymással örömeinket, félelmeinket. Babásodjunk együtt!!!

  

 

őkell

  1. 2010. február 11. 21:1829401.
    Andek és ha valami juharszinű asztalt vesztek az nem passzol oda?
    előzmény:
    hibi (29400)
    2010-02-11  21:14
  2. 2010. február 11. 21:1429400.
    Andek: szerintem jo ez még:) szeptembertől már suliba megy? szerintem 3-4.dik osztályig ez azért jo legvégső esetben:) hát ja, én is inkább egyben adnám el:)
    előzmény:
    andek (29399)
    2010-02-11  21:07
  3. 2010. február 11. 21:0729399.

    most egy kicsit átbeszéltük apával és lehet hogy várunk még a butorcserével.. kap egy szép uj tapétát és egy klassz iróasztalt, és ha majd látunk valamit akkor azonnal megvesszük, ez a butor azért még jó egy kisiskolásnak,nem?

     

    a gond az,hogy pici a szoba(relativ) és igy is a butor amit kinéztem iszonyat drága. ami benne van 3 éves és alig használt, 

     

    tuti el tudnám adni,mert ma is telcsizett egy csajszi,hogy megvenne belőle 2 dolgot, de nem akarom hogy most egy-egy dologért mindenki idejárkáljon. érted? egyébként a milán ezt imádja, csak az asztal kicsi neki... kár hogy nincs hozzá iróasztal,mert meg lenne oldva a probléma.

     

    ugyhogy ha valaki szép kék,világoskék iróasztalt lát valahol,szóljon.

     

    dori már alszik, kb. még egy órát

     

    lara drágám felkészültél a szupi éjszakára? többi nemalvósok?

    előzmény:
    hibi (29398)
    2010-02-11  19:16
  4. 2010. február 11. 19:1629398.

    tényleg hasonloak:)

    de az a bajom ezekkel szines butorokkal, hyog egy idő után lehet hogy megunja/megunjuk, nem? és akkor meg uj kéne, ha meg egysezrű faszinűt veszünk az tartosabb, nem? vagy hülyeség? mondjuk igy meg vagányabb:)

     

    vaterán nem probálod eladni egyben a butort?

    előzmény:
    andek (29397)
    2010-02-11  16:22
  5. 2010. február 11. 16:2229397.

    még tervezés alatt...

    de ezeket néztük, teljesen olyanok,mint amilyeneket te küldtél, nézd csak: www.bohemiabutor.hu

     

    a butorra még nincs vevőnk, ugy néz ki,hogy darabonként kéne eladni,pedig annyira jól járna vele valaki ,egy egész szobabutort kapna kevés pénzért.

     

    csak egy példa... amiket te küldtél kb. 1 millió forint.

     

    nem egyszerü,mert legalább 10 évre akarjuk, tehát strapabironak,jónak kell lennie, szeressen ott pl. tanulni stb.

    előzmény:
    hibi (29396)
    2010-02-11  15:35
  6. 2010. február 11. 15:3529396.

    hova lett mindenki?

    itt vannak tök jo ötletek gyerekszobára:)

     

    http://www.matracfutar.hu/index.php?f 0=gyerek_butor

     

    Andek ikerült eladni a butort? MIlánnak milyen lesz?

    előzmény:
    hibi (29395)
    2010-02-11  14:09
  7. 2010. február 11. 14:0929395.

    Andek na akkro jo ha tul avgytok rajta:)

    nálunk sárgarépafőzelék lesz, úúúgy szeretem:))))

     

    TAita: ari akisállat:)

     

    Nálunk a kaputelefon félre van rakva, na az aztán ahalottakat is felébreszti:(

     

    TAita: sajnálom hyog iylen napotok volt:( minek azoknak nyilt nap akik oda is járnak már?

    előzmény:
    sacmac81 (29391)
    2010-02-11  10:50
  8. 2010. február 11. 12:4329394.
    megmutatom nektek a kis háziállatunkat:
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2010. február 11. 11:5329393.

    Jó reggelt!

     

    Leesett a hó :( jó hír hogy már el is olvadt viszont helyette eső esik.....

     

    reggel voltunk az "új" oviban, mert nyílt nap volt, de mikor odaértünk derült csak ki hogy azoknak van, aik már oda járnak. Nagyon negatív tapasztalatban volt részem, úgyhogy maradunk a régi ovinál asszem. jól felbosszantottak, de nem írom ki ide a véleményemet inkább.

     

    Nálunk még nemtom mi lesz a kaja, valami gyors és egyszerű kellene, utálom hogy az allergia miatt háromszor is meg kell gondolni mit lehet és mit nem. Asszem valami tészta lesz a menü, csak nemtom milyen :D

     

    Amúgy meg mosok, takarítok, szokásos....... Bojtocska alszik, Zalán oviban, délután szülői. Ja és reggel Apa elakadta  kocsival az ovinál a hóban, úgyhogy ott kellett hagynia, és anélkül jött haza

     

    TAVASZT AKAROOOOOOOOOK!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_535096
    Torolt_felhasznalo_535096
    2010. február 11. 11:3329392.

    Itt volt a barátnőm akit ezer éve nem láttam.

     

    Menű:daragaluska leves+sűlt csirke+rizs+savanyság.

     

     

    Csati

    előzmény:
    andek (29390)
    2010-02-11  10:25
  11. 2010. február 11. 10:5029391.

    Csengő: nekünk kaputelefonunk van és úgy csörög, mint egy telefon (nem is hangos), még sohasem ijedtek meg tőle... A lakáscsengő meg szintén nem hangos... de néha meg sem halljuk...

    Andek: nálunk a menü borsóleves, pizza....

    előzmény:
    andek (29390)
    2010-02-11  10:25
  12. 2010. február 11. 10:2529390.

    jó reggelt lánykák,

     

    már megjártuk az oltást is... jó ez a gödöllő, a nagy hó miatt senki sem volt a rendelőben. azonnal mehettünk is, alig sirt, karba -lábba. nem semmi.

     

    éjszaka: nurofennel, cataflannal , de igy is 3szor keltünk, de kb. fél percig van fent.aztán alszik, cumi,vagy viz és kész.

     

    a dokinő azt mondta,hogy simán a fogaitól nem alszik, mert az éjszaka jelentkezik, és kb. 6-8 jön egyszerre. mind fesziti,ezért kér inni éjjel,hogy rágja a cumit.

     

    csati: azért fél a csengötöl,mert hirtelen megijed. szerintem kapcsoltasd ki. nekem pl. mindig felébreszti a postás doriánt. a multkor mondtam neki, kicsit egyet csengessen, de mindig kettőt nyom az idióta. legközelebb leütöm,mondtam.

     

    ki micsi ma? nálunk takaritás, valamit főzni is kéne... tipp?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2010. február 11. 09:0329389.

    Jó reggelt!

     

    Csati: köszi a képeket, szinte nyári hangulatom lett ;)  de jó lenne egy jót kirándulni meg pancsolni:)

     

    itt is esett a hó, de a fele már el is olvadt...

    Én meg lelkes teszveszelésben vagyok/voltam, nyertem pár jó cuccot:)))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_535096 (29386)
    2010-02-11  08:44
  14. 2010. február 11. 08:5929388.
    Csati: tök jok aképek, lehetne már ilyen meleg, bár a nagyon meleget sem szeretem.. tavaszt szeretnék!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_535096 (29386)
    2010-02-11  08:44
  15. 2010. február 11. 08:5829387.

    Sziasztok!

    Andek: mehetünk inni:)

     rakhatnál ám képeta fiukrol.

     

    Laraa: ha sirt lefektettem és megsimiztem, volt hyog picit sirt, de aztán visszaaludt... egyik ismerős mindig adott minden éjjel inni, és a mai napig kéria gyerkőc éjjel, és lassan 3 éves lesz!

    Persze ha tudom hoyg szomjas akkor adok neki, most hoyg beteg volt, most kapott inni, mert tudtam hyog fáj a torka, de ha csak iylen "megszokás" van a dologban, akkor ez nem hiányzik neki... szerintem, de mondom mindenki más, nálunk bejött.....éjjel amugy is szopizott mindig 2-3 kortyot és aludt tovább, igy gondoltam hoyg nem éhes, csak nyugtatásra szolgált neki....ja és mostmár mutatja ha szomjas igy egysezrűbb az ügy:))

     

     

    Collo: férjednek jobbulást, de mik a tünetei? Ügyi Bogi a szavakkal, nálunk majd eg yév mulva talán:)

     

    SAcmac: a aprkoloban meg van fagyva a ho, igy elég magas amin át kénemennie a keréknek, ugyhogy ezért nem lehetett kiállni, meg hát nyári gumink van...d e télivel sem biztos hyog ki lehetett volna állni:(

     

    CSati: ne is mondd a miért korszakot, ZSombor mindig mindenre ezt kérdezi....:) nem aggaszt amugy a beszéd, majd elkezdi ha akarja:)

     

    EGy időben nálunk is félt ZSombor a csengőtől.. szerintem azért mert hirtelen és hangos, :(

     

    JA tegnap még férjem elment beszerezni Zsomboréknak szerszámokat, ugyhoyg ma adom majd oda, lesz nagy öröm:)))

    előzmény:
    Laraa1 (29381)
    2010-02-10  22:27
  16. Torolt_felhasznalo_535096
    Torolt_felhasznalo_535096
    2010. február 11. 08:4429386.
    Kűldők néhány nyári képet hátha egy kis meleget is tudok kűldeni vele.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_535096 (29385)
    2010-02-11  08:11
  17. Torolt_felhasznalo_535096
    Torolt_felhasznalo_535096
    2010. február 11. 08:1129385.

    Szép jo reggelt!!!

     

    Itt a finom forro .Esett a hó megint már elég lesz.

     

    Elromlott Kevin alvokája 3x voltunk fent éjjel de ilyen 2-3 percre utána vissza aludt(felsírt valoszínűleg rosszat álmodott)

     

    Andek:milyen volt az éjszaka aludtatok???vagy indul a klub alapitás????

     

    Hibi:az jo edzés volt apának hogy kiássa az autot utána levezetés képpen elmenni vásárolni sem rossz(szegény).Biztos utálja már ő is nagyon a telet.Evés és a beszéd majd menni fog akkor meg majd azt kívánjuk hogy miért beszél ennyitmajd jőn a MIÉRT???korszak ANYA DE MIÉRT???? de jo lesz!!!!

     

    Collo:jobbulást a férjednek neked meg sok erőt és kitartást.

     

     

    Képzeljétek  Kevin iszonyuan fél a csengőtől(kapu)megszolal és a gyerek elkezd űvőlteni,zokogni.Miért????valami őtlet???

     

     

     

    Csati

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2010. február 10. 23:1829384.

    Collo: jobbulást a férjednek!!!! Remélem, hogy hamar rájönnek, hogy mi a baja... régóta beteg?

    A fogyás vacak így hirtelen... vigyázz magadra!

    Bogi szerintem a legbeszédesebb a topic-on:))) nagyon ügyes:) 200 szó és 2-3 szavas mondatok :-O

     

    előzmény:
    collo (29382)
    2010-02-10  23:11
  19. 2010. február 10. 23:1429383.

    Laraa: hát nme mondom, hogy nem hiányolja a cicit, mert mondta, hogy "inni"... de megnyugszik, vagy ha nem akkor jön az apja, akinek ugye nincs cicije... gondoltam már rá, hogy esetleg adok neki vizet, de még nem került rá sor.

    Ma délután viszont ellágyultam, mert 2,5 nap után mégis odaadtam neki a cicit, talán utóljára... éjjel nem fog megint kapni. de nagy hiszti nincs miatta. Ja, és a "Tente baba, tenté"-re pillanatok alatt elalszik, nem tudom, hogy csinálja...

    tényleg, a fogdokihoz még sokáig kell járnod?

    Andek: biztos szépek lettek a fiúk:) amúgy kb. milyen gyakran jártok fodrászhoz? nemrég írtad, hogy vágták a hajukat, ilyen gyorsan nő? vagy csak én érzem úgy, hogy röpül az idő:))))

    Hibi: odafagyott a kocsitok, vagy belepte a hó? Uhhh... a férjednek megvolt mai testmozgása, tuti...

     

    Mindenkinek én is alvós éjszakát kívánok:)

    előzmény:
    Laraa1 (29378)
    2010-02-10  18:40
  20. 2010. február 10. 23:1129382.

    Sziasztok!

     

    Mi sem vesztünk el, csak nincs kedvem nagyon írni...

    Férjem kórházban van hétfő óta, és nem tudják még, hogy mi baja. Fogytam 3 nap alatt 2 kilót-  bár ilyen áron nem akartam. Bogi napközben 5 percenként kérdi meg, hogy Apa???? éjjel felsír meg kiabál...

    Nem is tudok reagálni semmire sem, bár visszaolvastam, de ha agyonütnek sem emlékszem arra, hogy ki mit írt, egyedül a beszéd rémlik itt a végéről. Bogi is sok mindent mond, sztem kb 200 szavas szókincse volt, ma 100-ig számoltam, ott hagytam abba, de még nagyon sok szó nem volt benne. Most már mond néha 2-3 szót egybe is, az első 3 szavast akkor mondta, amikor apát vittem a kórházba (Apa elment pápá). Van bilink is, de nem akar ráülni csak ruhában , ruha nélkül fél mp után felpattan. A rágás még mindig nem nagyon megy, szóval én Hamletet max darálva adnék neki :-)))

     

    Betegeknek jobbulás!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2010. február 10. 22:2729381.

    Hú, Andek, nagyon irigy-irigy vagyok a masszázsra.... Én is el tudnám képzelni, hogy a fejem búbjától a kislábam ujjáig végignyomkodjanak....

     

    Oks, akkor ha nem alszunk, klubbot alapítunk. Te leszel az elnök, én meg leszek az alelnök, vagy inkább főtiktár????

     

    Édi lehet Dori az új frizkójával.

     

    Jaj, azért ne hagyd, hogy ez a Brad gyerek hülyét csináljon belőled! Állj a sarkadra, döntse el végre hogy mit akar, kit választ. 

     

    Hibi: de ha nem adsz neki semmit nem sír????

     

    Na megyek vár a fürdővizem, és fellőtték a pizsit is........

     

    NYUGODT, ÁTALVÁSBAN REMÉNYKEDŐS ÉJSZAKÁT MINDEN NEMALVÓNAK!!!

    előzmény:
    andek (29380)
    2010-02-10  21:14
  22. 2010. február 10. 21:1429380.

    haho csajszikák,

     

    isteni volt a masszázs, felfrissültem egy kicsit legalább, aztán elvittem a kölköket fodrászhoz, szépek lettek! dori elég jól birta,nagyon hosszu volt  a haja,most beatles frizkoja lett. hát, igy is örülök,hogy sikerült.

     

     

    Nem válik brad. hiába vártam,nem jött, egész éjjel fent vagyok és még ő sem jön.  

    holnap megyünk oltásra, remélem hamar,könnyen megusszuk.

     

    ha ma sem alszunk, holnap klubbot alapitunk. éjszaka aki fent van, küld sms-t a másiknak, igy fogjuk egymásban az erőt tartani, oksi? aztán jön a tavasz és megoldodik minden.

     

    ha meg már minden kölyök jól alszik,akkor talizunk és jól berugunk, ki van benne?????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2010. február 10. 19:0029379.

    LAraa: bá rnem engem kérdeztél, de én éjjel nem adnék neki semmit, mert könnyen rászokik:(

    ZAlán is leszokott a szopirol és nem kér helyette semmit:)

    előzmény:
    Laraa1 (29378)
    2010-02-10  18:40
  24. 2010. február 10. 18:4029378.

    Csati: neeeeeeem, nem tüsszentettem le, bár nem sok híja volt. Gyorsan kikaptam a számból a nyálszívót, erre a hirtelen mozdulatomra ő megijedt, kirántotta a kezét a számból, így gond nélkül kijöhetett a hapci....Ciki volt, de most mit csináljak, így is már egy hete vatta volt a fogamban tömés helyett, nem várhatok míg meggyógyulok...

     

    Sacmac: Bandi könnyen leszokott a ciciről? Nem hiányolja? Nem tudom mi lesz nálunk is, mert hajnalban is felkel cicizni. Akkor mit adjak majd neki? Teát? Vagy vizet? Bár a vizet én sem szeretem.... Csak tisztálkodásra, mosáshoz  és mosogatáshoz használom .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_535096 (29374)
    2010-02-10  15:51
  25. 2010. február 10. 17:4329377.

    LAraa: nekem is kellett volna menni fogászatra, d einkább várok mig meggyógyulok:)

     

    uzsi: nálunk is ilyenek hyog krémturo, joghurt, kifli, zsömle felvágott....stb, mindenféle ami épp van:)

     

    SAcmac: BAndi már tud egyedül enni?

    CSati nálatok is tud már egyedül? Nálunk még se beszéd sem egyedül kaja, lehet későn érik? mondjuk örülök hoyg végre jár:)))))

     

    Kocsival nem tudunk kiállnia parkolobol, férjem tegnap egy oráig ásta ki és még igy sem mozdult:( ugyhoyg ma szegény gyalog ment a tescoba pelusért meg üditőért, meg mindenért ami elfogyott:((((

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_535096 (29374)
    2010-02-10  15:51
  26. 2010. február 10. 17:1229376.
    Képzeljétek, Bandit megpróbáltam kanállal etetni a joghurtjából, és erre rámnéz, mutogat az asztalra, hogy "anya, ez olyan ciki, tedd már le, tudok egyedül enni...."  
    előzmény:
    sacmac81 (29375)
    2010-02-10  16:25
  27. 2010. február 10. 16:2529375.

    csati:  szegény barátnőd elhiszem, hogy köpni-nyelni nem tud...

    nálunk is az "apa" az sokkal jobban megy, mint az, hogy "anya"... hiába, Apa a sztár:)

    Amúgy Bandi szerintem egész sok mindent mond, pl. azt teljesen tisztán mondja, hogy "autó", nem hiába, fiúúúúúú:))) Megy még a "lámpa", "ajtó", "orti" (porszívó) , "hao" (hallo) , "vau", "cici" meg ilyenek, sokat mond, de ilyenkor nem jut eszembe... de olyan édes, amikor ő szól, hogy csörög a telefon:)

    Lara: leálltunk a cicizéssel, mert most már elég sok idő eltelt... nem teljesen így terveztem régebben, de most úgy érzem, hogy ennyi volt és kész... most már egyenrangú felek a tesóval:)

    Az éjszakáid nem semmik... remélem, ha kinőnek a fogak, nem lesz ilyen... én egy ilyen után zombi vagyok...

    És egyébként meg jobbulást!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_535096 (29374)
    2010-02-10  15:51
  28. Torolt_felhasznalo_535096
    Torolt_felhasznalo_535096
    2010. február 10. 15:5129374.

    Szia!!!!!

     

    Ráűlt?????? az lehet ez nagyon tetszik .

     

    Hát azota sem jelentkeznek a barátnőm másnap is csak sírni tudot én őszintén nem tudtam mit mondani neki.

     

    Uzsi:kakaoscsiga,joghurt,szalámis kifli stb.....

     

    Fogászat:na az sem semmi és letűszenteted????

     

    Beszéd:bezzeg nálunk azt mondja hogy apa de hogy anya azt neeeeeem

     

     

    Csati

    előzmény:
    Laraa1 (29372)
    2010-02-10  14:50
  29. 2010. február 10. 14:5829373.

    Beszéd: nálunk is mindennek az elejét mondja. Bácsi az bá, néni az né, kapcsoló, kalács, az ka, páraelszívó, popsikenőcs, palacsintás könyvem ezek meg pa....Ja, és ma kiabált nekem először, hogy Anya-nyanya... Eddig csak Any voltam. Az Apa, a nem, le, be, ezeket nagyon tudja.

     

    Csati: sajnálom, hogy napközben még megvannak a virslijeid, tessék sokat pihentetni a kezedet!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_535096 (29371)
    2010-02-10  09:34
  30. 2010. február 10. 14:5029372.

    Sziasztok Csajszik!

     

    Fiúk alszanak, én meg jöttem tobzódni, ahelyett hogy szunyálnék...

     

    Csatlakozom az éjszaka nem alvók klubjához, (nem tudom Andek megalapítottad-e már) én nem tudom mi van, miért nem alszunk, de ma is hajnalban ébren voltunk fél 3-tól 5-ig. És ez így megy már hetek óta. Elromlott ez a gyerek. Egyszerűen nem tudom visszaaltatni. Se cici, se tea, se ölben ringatás, se melléfekvés nem használ. Vasárnap kibújt a 12. fogacskánk, már húzgálom a strigulákat 20-ig. Aztán meg majd foghatjuk a frontra a nemalvásokat. 

     

    Amúgy megvagyunk, én 2 hete betegen, taknyom-nyálam egybefolyik (bocsánat a kifejzésért), mellette még mindig fogászatra járok. Az a király, mikor be van dugulva az orrom, és közben a nyálelszívó kiáll a számból, doki könyékig a számban, nekem pedig tüsszenteni kell....

     

    Andek: most akkor mi van Brad-del? Álmatlan éjszakákat okoztok itt Nekem. Válik, nem válik, megy hozzád vagy nem megy. Ejj, ez a sok stressz....

     

    Csati:  Bencusnak én csak a Nap mint nap epres joghurtot adom, nagyon szereti, egy olyan dobozzal simán megeszi.Tényleg finom, és nem is drága.

    Csap sztori nem semmi. Mit csinált hogy leszakadt? Ráült? A telefonoson is el voltam hűlve. Azóta gondolom nem sűrűn mennek Hozzátok.

     

    Délelőtt kisbarátnőzni járunk, 2 napja ismerkedtünk össze egy Anyukával, neki 8 nappal fiatalabb a kislánya mint Bencusom, ráadásul itt laknak a mellettünk lévő bérházban. Az a röhely, hogy még soha nem láttam a csajszit, pedig már lassan 3 éve itt lakunk. Kiderült , egy kórházban szültünk, ugyan az a védőnőnk is,még ők is ciciznek, fogak száma is megegyezik, sok közös témánk van.

     

    Sacmac: jó sokáig bírtad a szopit, ahhoz képest, hogy már 3 hónapja mondtad, hogy befejezitek... 

     

    Ti uzsira mit adtok a gyerkőknek? Bencus eddig gyümit kapott, de már 3. napja jó ha 50 grammot megeszik belőle, így adok neki brióst, vagy kalácsot, vajas-lekváros kiflit, felvágottat. Ez így jó? Vagy főzléket kéne???

     

    Na még valamit akartam, elfelejtődött....

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  31. Torolt_felhasznalo_535096
    Torolt_felhasznalo_535096
    2010. február 10. 09:3429371.

    Beszéd:nálunk Dávidra azt mondja hogy Dá,buszra bu

     

     

    Kezem:hát meg van még de este a legrosszabb így is nappal be van dagadva.

     

     

    Kevi éppen ide űlt egy kis hát cirogatásra.

     

     

    Csati

    előzmény:
    sacmac81 (29370)
    2010-02-10  09:19
  32. 2010. február 10. 09:1929370.

    Jó reggelt

     

    Mi is megvagyunk, épp fánkot sütöttem... valami ultragyors recept, de nem tudom, annyira mégsem az igazi...

     

    Bandi ma reggel azt mondta többször Zsófira, hogy "ópi" tuti Zsófit jelent

    Andek: sajnálom, hogy megint ilyen vacakul aludtatok nálunk is szokott olyan lenni, hogy mellettem van és úgyis sír... aztán máskor meg nem... ki érti ezt...?

    A masszázs biztops jó lesz

    Hibi: most már csak vége lesz ennek a betegségnek...

    Csati: kitartást a lavóros mosogatáshoz... a kezed hogy van ma reggel?

    előzmény:
    hibi (29368)
    2010-02-10  08:41
  33. Torolt_felhasznalo_535096
    Torolt_felhasznalo_535096
    2010. február 10. 08:5929369.

    Nem én már előre rettegek mert nem fogok ki jutni megint a boltig sem 1 hétigha leesik megint a ho mert a mi utcánkban csesznek eltakaritani a havata szánkon meg fél Kevin.

     

     

    Csati

    előzmény:
    hibi (29368)
    2010-02-10  08:41
  34. 2010. február 10. 08:4129368.

    szaisztok!

    Andek sajnálom az éjszakát:(remélem eljutsz masszázsra!

     

    HAvat ennyire várod? mára mondták:)

     

    CSati: köszi jobban vagyunk kicsit, d emég nem az igazi:(

    kezed?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_535096 (29367)
    2010-02-10  07:42
  35. Torolt_felhasznalo_535096
    Torolt_felhasznalo_535096
    2010. február 10. 07:4229367.

    Sziasztok csajok!!!!!

     

    Itt a finom forro .Készűljetek délután jőn a havazás.

     

    Alvás:fél óra alatt 5 X kellni???szőrnyűűűűűűűű be is diliznék

     

    Evés:nekem multkor a bundáskenyértől őklendezett mondjuk a torokgyuszitol lehet hogy kaparta a torkát.Kolbász?na akkor én vegát nevelek a gyerekből.

     

    Taita:a csap ugy maradt mert pénteken jőn aposom megvenni illetve megcsinálniaddig lavoros mosogatás .

     

     

    Hibi:fogalmam sincsen mert nem voltam itthon de azt akarta beadni nekem hogy magátol leesett. na azért annyira hűlye nem vagyok hogy ezt elhigyemtudod itt legkőzelebb a csillár is hirtelen leesik magátol.Jobban vagytok????Ja a dédi valami Nap mint nap joghurtot hozzott és eprest fogalmam nincsen milyen!!

     

    Andek:Taitának igaza van tessék gyogyitani magadat bár tudomásom szerint a ganglion nem mulik el max. nő akár tojás nagyságura is.

     

    Visszatér mindig.

     

     

     

    Csati

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  36. 2010. február 10. 07:3329366.

    jó reggelt,

     

     

    éjszaka: über fos. én semmi javulást nem látok, sőt egyre csak romlik. miért van az ,ha velem alszik akkor is sir és felkel?

    én már ezt nem értem.

     

    ugyhogy most olyan vagyok mint a mosott kaki, milánt vinnem kell a pótfarsangra, de lehet,hogy apa bevállalja. én megyek masszázsra.

     most csak ez éltet.

     

    ki micsi ma?

     

     

    mikor lesz hó?

    előzmény:
    hibi (29365)
    2010-02-09  22:16
  37. 2010. február 9. 22:1629365.

    Sacmac: ZAlán meg rá van kattanva a HAmletemre:) a kenyélr nemkell neki csak  a hamlet:)

     

    Andek: hát ja stressz az biztos lesz, de tuti jo lesz:)

     

    ismerő s afél oránként 5x kelés, iylen nálunk is volt:( de azota folyamatosan javul:)

    előzmény:
    sacmac81 (29362)
    2010-02-09  21:54
  38. 2010. február 9. 22:0929364.

    szép jó estét kislányok,

     

    taita: szétnyomta, leszivta?????????? na akkor engem  nem is zavar annyira!most megnyomtam és nem kellemes.

     

    a bonolact az gyógyszertári, ha antibioszt szed a gyerköc akkor kötelező, egyébként meg immunerősitő.

    azóta dori kakája is sokkal szebb. nem folyós, nyálkás,hanem szilárd.

     

    ma viszont olyan volt mint a sár...tuti fogacs lesz belőle, de mikor már?????????????????????????????????????

     

    egy másik topicon  van egy ilyen nemalvós gyerek mint dori, van,hogy fél óra alatt 5ször kel. na az is brutál, és még fiatalabb mint a mieink.

     

    jóéjt, holnap jövök

    ja a bolt az csak jövöre. addig suli indulás stressz, bőven elég dolognak

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  39. 2010. február 9. 22:0029363.

    Hella: bocsi, múltkor kimaradtál...

    Hát, csak tippelni próbáltam... de majd rájösz hamarosan, hogy mit magyaráz a gyermek:) Amúgy Marci nagyon helyes nagyfiú lett:) Nálunk is megy a dobozban ülés, sőt még gurítani is kell benne:))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_807628 (29348)
    2010-02-09  14:16
  40. 2010. február 9. 21:5429362.

    Taita: nem semmi, hogy Zalánnak ilyen érzékeny a gyomra... az oviban figyelnek erre?

    A bundáskenyér úgy sem jó ezek szeint, ha leitatod róla szalvétával az olajat?

    A férjem meg már töpörtyűvel is kínálta Bandit... (meg is ijedtem, hogy jajj, szegény gyerek...) de minden rendben volt utána:)

    de én is alapból könnyű kajákat szeretek csinálni:)

    alvás: nálunk is egyszerre alszanak már 2 hónapja, azóta kezdenek kisimulni a ráncaim;)

    Hibi: nálunk is jobban megy a kolbász, mint a kenyér... főleg Zsófinál.

    Bandi meg tökre szereti a kenyeret, de csak akkor, ha meg van kenve valamivel és apróra van darabolva (egészben eldobja)...

    Én is főleg a Lidl-ös joghurtokat adom:)

    előzmény:
    taita (29360)
    2010-02-09  20:50
  41. 2010. február 9. 21:1729361.

    TAita: hu akkro tényelg figyelni kell ZAlánnaka gyomrára.

     

    ZAlán igen mág fél éve vagy több ideje egysezr alszik csak napközben és egysezrre alszanak, ezt tudatosan alakitottam igy, hoyg nekem is legyen kis szusszanás:) de be is vált sezrencsére:) ZAlán nem nagy alvo, igy nagyon rég ota elég neki egy, vagyis nem is tudnám lenyomni pl. délelőtt 11kor meg délután4kor is.. avgy hyog szokott ez lenni:)

    ő van hyog kevesebbet alszik mint ZSombor:(

    előzmény:
    taita (29360)
    2010-02-09  20:50
  42. 2010. február 9. 20:5029360.

    Andek: ganglionnak hívják a csomót a kezedben, nekem is van, már kétszer nyúlt hozzá sebész, egyszer a kezével szétnyomta, másodszor leszívták tűvel. Azóta is megvan de nem volt vele bajom, és nem nőtt. Remélem neked is visszahúzódik, fáslizd be az szokott nekem használni.

     

    Csati: mi lett a csappal végül?

     

    Hibi: neked egyszerre alszanak a fiúk? vagy hogy? Zalán csak egyszer alszik?

     

    Kaja: nálunk Zalánnak érzékeny gyomra van, kolbászt nem adok neki, mert attól mindig hányni szokott, a szalámi még elmegy de csak reggel vagy délelőtt. Múltkor bundáskenyér volt a reggeli és este hatkor jött vissza, szegényt úgy sajnáltam, nagyon fiyelek mindig hogy ne legyen túl zsírs, mehéz, megterhelő kaja. 

     

    Na futok, folyik az illlllllllatos fürdővizem :D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  43. 2010. február 9. 20:3629359.
    TAita: Bocs:) Alán helyett ZAlánt akartam irni:) Bár nálunk van hoyg Análnak hivjuk:)
    előzmény:
    hibi (29358)
    2010-02-09  20:35
  44. 2010. február 9. 20:3529358.

    Taita: na akkor tök jo ha Alán simán ottaludt:)


    CSati: hyog sikerült letörnie a csapot?

     

    HElla: jok aképek:)

     

    Andek: na megnézem majd ezt a prokidet, én majd ovi/bölcsi előtt akarom kicsit felturbozni őket:)

    kezeddel remélem semmi komoly....de azér ttényelg nem ártana megmutatni.

     

    és mikro gondoljátok  afodrászat nyitást? idén avgy jövőre?

     

    Kóbász:))) nálunk is ZAlán nyomtja ezerrel, és kenyér néklkül, azt leveszi róla és a kolbászt eszi meg cska:)

     

    Sacmac: na akkor jo volt a fodrász:) képet pedig rakhatnál fel:)

     

     

    előzmény:
    taita (29352)
    2010-02-09  16:28
  45. 2010. február 9. 20:2129357.

    CSati: ne legyen 3 napos havazás!!!!

    Epreset én nem adok neki, ezekben nem is eper van, ezrét már lehetne adni, hanem aroma, de az min ttudjuk sok sz*rbol készül:((((

    ugyhyog én még hanyagolom ezeket, LIdlös jogikat kapnak abban legkevesebb az adaléék.....

    na majd jövök

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_535096 (29354)
    2010-02-09  17:47
  46. 2010. február 9. 20:0529356.

    Csati: remélem, hogy megnyugszik a kezed...

    Én is adok már mindent Bandinak, bár az epres meg a málnás joghurtot nemrég mertem csak adni...

    Viszont ha egymás után több napon eszik paradicsomosat vagy narancsot, akkor nagyon kicsípi a fenekét...  ma is így jártunk

    Andek: én is hallottam ilyen csomóról, egyik idősebb rokonunknak volt és műtét lett belőle

    Jó lehet ez a vitamin... lehet, hogy kipróbáljuk,pont most kéne vennem valamit, mert elfogyott.. gyógyszertárban lehet kapni?

    Taita: gratulálok én is az ügyes nagyfiadhoz

     

     

    Na, meg volt délben a fodrász nagyon jól sikerült, Bandi elaludt a babakocsiban, Zsófi meg ügyesen elbeszélgetett a fodrász anyukájával (olyan jó, hogy ott volt), megevett egy halom cukrot, aztán az ölemben ült, abszolút ügyes volt Bandi meg aludt, mint a bunda...

    Csak miután hazaértünk, jött a nehéz része, mert Bandi felébredt (össz. 1 órát aludt...) és így már inkább Zsófit se fektettem le, hogy legalább este egyszerre legyenek fáradtak... most fürdenek, mindjárt alszunk

    a hajam tök jó lett, de képet lehet, hogy nem tudok felrakni

    előzmény:
    andek (29355)
    2010-02-09  18:37
  47. 2010. február 9. 18:3729355.

    simán. én már mindent adok neki, szalonna,kóbász,

    a paradicsom viszont kiüti, tiszta piros lesz a szája körül, ugyhogy azt most hanyagoljuk egy ideig.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_535096 (29354)
    2010-02-09  17:47
  48. Torolt_felhasznalo_535096
    Torolt_felhasznalo_535096
    2010. február 9. 17:4729354.

    Andek:én megmutatnám a kezemet dokinak mert láttod én is azt hidtem

     

    hogy kis semmiség aztán tessék.

     

    Kezem beszéltem a dokival aki azt mondta szigoruan pihentetni és

     

    fájdalomcsillapitot vegyek be ha fáj de ha rővid időn belűl nem mulik akkor

     

    ujabb műtét mert valoszínűleg még egy daganat keletkezett de ezt csak a

     

    vizsgálat után tudja megmondani na egy biztos nem műtettem meg

     

    magam még egyszer. Apa szerint meg érzem a 3 napos havazást ugy hogy készűljetek időjos leszek.

     

     

    Lehet adni már epres joghurtot a gyerekeknekmert én még nem

     

    adtam neki.

     

     

    Taita:nagyon űgyi a fiad

     

     

    Csati

    előzmény:
    andek (29353)
    2010-02-09  17:12
  49. 2010. február 9. 17:1229353.

    haho csajszik, én is itt!

     

    lázi: hogy van Gréti? valami virust nyalhatott be...

     

    gyerekek, már akartam mondani,hogy amióta a Bonolact Prokid-et adom a kölköknek,nem kapnak el semmit..! kb. 3 dobozzal ettek idáig meg, és dori a milus mandulagyulladását sem kapta el.

     

    lehet,hogy nem függ össze, de napi kiskanál por valamiben feloldva, nekem megéri. én hiszek benne. olyan mint a normaflore a bélben hat, csak ebben több baci van,nem csak egy.

     

    csati: kezed? azt hiszem,én is elmegyek a sebészetre,vagy hova... megmutatom a kezem,mert ha megeröltetem,akkor kijön rajta egy pukli. olyan zsirdaganat féle.

     

    de majd ha jön Reddy, vagy Lázi mit gondoltaok mi lehet? kb. másfél centis kis dudor a kézfejemen,pont a hajlatnál.

     

    taitám: nagyon ügyi nagy fiad van!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  50. 2010. február 9. 16:2829352.
    Az én ügyes és okos nagyfiam aludt az oviban szó nélkül mint a kisangyal :D
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  51. Torolt_felhasznalo_535096
    Torolt_felhasznalo_535096
    2010. február 9. 14:3329351.

    Halihooo!!!!

     

    Ja itt volt nagyi aki letőrte a csapomat a konyhában teljesen kiakadtam.

     

    Hella:valoszinű hogy felhivom megkérdezni.Nagyon jok a képek nekűnk is van hasonlo ugy látszik a gyerekek imádnak dobozokban űldőgélni.

     

    Lázi:jobbulást Grétinek

     

    Sacmac:várjuk a fodrászos képeket írj hogy sikerűlt 2 gyerekkel a dolog?

     

    Hibi:igen is értettem!!!!!!pihi és kész

     

     

     

    Csati

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  52. Torolt_felhasznalo_807628
    Torolt_felhasznalo_807628
    2010. február 9. 14:2329350.

    Láttátok, hogy már van 2010 októberi babás topic?!

    Hogy megy az idő...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  53. Torolt_felhasznalo_807628
    Torolt_felhasznalo_807628
    2010. február 9. 14:2129349.
    Ja, hoztam képeket csak elfelejtettem az előzőbe feltölteni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  54. Torolt_felhasznalo_807628
    Torolt_felhasznalo_807628
    2010. február 9. 14:1629348.

    Sziasztok....

     

    Marci alszik, én meg gyorsan kukk, aztán megyek főzni ööööö sütni apának túrós zsömlét vacsira. 

     

     

     

    Csati: neked nem kéne pihenteni a kezedet?  (irgum-burgum szmájli) bár ez műtét után gyakori. Azért megnézhetné egy doki csak úgy futólag...

     

    Sacmac: Nem nagyon lehet vau a "hau" mert ezt nem igazán hallja. Nálunk macskamánia van . Olyankor mondja amikor hozza a felhúzós békát, meg pancsi közben a felhúzós cápát. Ja és amikor kitépi a hajamból a krokodilcsattot. 

     

    Lázi: szegény Gréti elég vacak lehet. A kedve milyen? Azért játszik meg rohangál? Milyen a szilvás fahéjjas tea?  Nyami  Mármint márka vagy típus, imádom a teákat

     

    Hibi: látom Zalán is kezd rájönni, hogy aludni jó. még a végén ő lesz a topic mormotája

     

    Taita: már bent is alszik Zalán az oviban?? Hűűűű Ja, igen azt mondják, hogy valószínű kinőtte az allergiát és hogy az ilyen picik általában ki is szokták, úgyhogy ne izgulj biztos ti is kinövitek, de addig semmilyen formában nem kapjon tejet, még anya és apa kajájából sem kis falatokat

     

    Mucor: olvastam a kistesó ügyet. Sajnálom, hogy nem jött össze. Ezek a babák biztos jobban tudják, hogy mikor kell érkezni

     

    Andek: bátor vagy hogy ilyen üzletbe bele mersz vágni. Az én fodrászom mindig mondja, hogy nem egyszerű. Neki tavaly júniusban született babája és már dolgozik, mert különben becsukhatná a boltot, ha a törzsvendégek elszoknak. 

     

    Na most már befogom és megyek a zsömléimhez..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  55. 2010. február 9. 09:3729347.

    Lázi: jobbulást Grétinek!!!!! majd írj, ha kiderül valami...

    Hibi: amúgy jóban vagyunk a húgommal, Zsófival is nagy haverok, csak már a tesóm is "nagylány" lett, aztán kevesebbet van velünk, mint pár éve...

     

    A fodrász ebéd után lesz... kíváncsi leszek... Hát igen, ide is két gyerekkel megyek de már olyan régóta menni szerettem volna, a hétvégéink meg olyan gázosak... ha nem jön be, akkor máskor nem így csináljuk

    előzmény:
    hibi (29345)
    2010-02-09  09:07
  56. 2010. február 9. 09:3129346.

    sziasztok!

    mi is itt. Zalán oviban, ma alszik bent először! IZGULOK!!!!!! Csütörtökön lesz az első szülői értekezlet, várom :) Vagy már írtam?????

    Mi meg Bojtával főzünk, mosunk, takarítunk.

     

     

    Sacmac: nálunk is van még szopi, én nem akarom radikálisan egyik pillanatról a másikra, mert észrevettem hogy megviseli :(

     

    Hella: jó hogy jöttél, épp anapokban volt eszemben, hogy emlékeztem,hogy valaki kérdéses volt tejallergia ügyben, akkor ti voltatok. Örülök, hogy nem allergia!!!! Nagy megkönnyebbülés lehet,remélem mi is ki fogjuk nőni :(

     

    Mucor: kitartás, és fel a fejjel! Jó hogy így állsz hozzá, máshogy mondjuk nem is lehet. :) megy a drukk!

     

    Gabi: mi van veletek??????

     

    Laraa: ugye Te vagy miskolci? merre vagy?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  57. 2010. február 9. 09:0729345.

    Szasiztok!

    Éljenek a későn kelők is:) NEmrég keltünk:)

    Igaz hoyg ZAlán 4kor felkelt és nehezen aludt vissza, de legalább 9ig huzta:) szerencsére már jobban vannak, csak a köhögés mulna már el.....

     

    SAcmac: hát igen, késői teso előnyei:) és joban vagytok amugy? mármint hoyg ekkor a akülönbség?

     

    Lázi: Grétinek jobbulást!
    Jöhetne a tavasz hoyg ne legyen mindig valaki beteg:(

     

    CSati: kezedet tényleg pihentesd!!!!!!

    előzmény:
    sacmac81 (29343)
    2010-02-09  08:06
  58. 2010. február 9. 08:0729344.

    Sziasztok!

     

     

     Mindenkinek szépséges jó reggelt!

     

    Ha Csati kávéja nem lenne elég, akkor hozok én is utánpótlást, no meg egy kis forró fahéjas szilvateát mellé:

     

     

    Gréti beteg. Belázasodott, hajnalban hányt is kicsit, de lehet hogy az csak véletlen volt egy nagyobb büfivel...Előbb utóbb úgyis kiderül... De szerintem ebből ma délután doki lesz... De a hője is 38,7 volt, igaz popsiban, de nekem többnek tűnt nagyon tüzelt a kis teste...

     

    Mucor: kitartás, és szupi a hozzáállásod

     

    Andek: dejó lene ha összejönne a boltnyitás. tudom rengeteg pénz, de bizti szupi lenne! Én szorítok neked!

     

    Hibi: sajnálom hogy még mindig betegek a fiúk! Jobbulást Nekik, és neked is!

     

    Taita:Tudom milyen a két gyerekkel rohangálás, én is szinte mindig így megyek... de Zalán nagyon ügyes fiú volt, édes lehetett

     

    Hella: de jó rólatok is hallani! Marci is szuperédes lehet!

     

    Sacmac: fodrász hogy ment?

     

    Csati: hát igen, aki a kezét nem pihenteti...ilyenkor sokkal könnyebben alakul ki ödémás duzzanat. De ha pirosodik, vagy melegszik, akkor jobb lenne ha látná a doki!

     

    És a kergetőzős gyerekek: nekem kismotorral nyomják! Hihetetlen hangzavarral jár, de nagyon édesek! Gréti egyenlőre még páros lábbal hajtja, ez különösen vicces!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  59. 2010. február 9. 08:0629343.

    Jó reggelt!

    Csati: éjlenek a koránkelők meg persze a későnkelők is

    Megerőltetted a kezed, vagy miért fájhat...? vigyázz magadra... a dokit nem tudod felhívni? hátha mond valami okosat...

    Hibi: a tesóm és köztem is 12 év van, azért az sok... de annak is örültem, hogy legalább lett tesóm  meg korán megtanultam pelenkázni

    Hella: gratulálok a vizsgákhoz Marci aranyos lehet

    A "hau" az nem lehet vau? nálunk kb. azt mondja így... vagy a hallo is "hao" nálunk, és már teszi is a füléhez a telefont persze minden gyerek más...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_535096 (29342)
    2010-02-09  07:21
  60. Torolt_felhasznalo_535096
    Torolt_felhasznalo_535096
    2010. február 9. 07:2129342.

    Szép jo reggelt kívánok!!!!

     

    Itt a fini .Na megint én nyitom a napotA kezem jol be van dagadva éjjel alig aludtamlehet hogy vissza kéne mennem mondja apa de nekem eszem ágában sincsenKi micsinál ma????

     

     

    Kevin tegnap egyedűl ette a spenotot na az előke+ruha jol nézet ki

     

    Mucor:nagyon drukkolok neked hogy minél előbb kisteso legyen

     

    Andek:igazad van a munkát illetőleg.

     

    Hella:gratula a vizsgáidhoz jo hogy jőttélés hallani rolatok is.

     

     

    Most megyek mosni illetverendbe tenni.

     

     

     

    Csati

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  61. 2010. február 8. 23:2429341.

    Hella: jo hoyg akkor megvagytok ti is:)

     

    SAcmac: há tigen, ráérünk még, d emsot nagyon ugy gondolom, hoyg 4esben tök jol elvagyunk, és nem szeretnénk most harmadikat, két kezem van, és meg sezretnék adni nekik mindent, és kettőnek talán meg is tudunk adni mindent:)

     

    Mucor: tetszika hozzáállásod, és nagyon drukkolok.

    tesom emg köztem 8 év van, sé nagyon nem nőttünk össze, ezért szerettünk volna kis korkülönbséget, remélem a jövőben is jól meglesznek....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_807628 (29340)
    2010-02-08  22:56
  62. Torolt_felhasznalo_807628
    Torolt_felhasznalo_807628
    2010. február 8. 22:5629340.

    Sziasztok Csajok!

     

    Zugolvasó elveszett bárány jelentkezik.

    Szerencsésen túl vagyok az összes vizsgámon, pihiztem egy kicsit és pénteken kezdődik a következő félév. (de már csak kettő van )

     

    Rólunk: Marci jön-megy szaladgál, toporzékol (de nem hisztizik, csak úgy), forog körbe és röhög. Autózik, labdázik, ismerkedik a kismotorral, de egyedül még nem megy vele. Jönnek a rágófogai mindenhol, de napközben nem nyafis tőle. Hanem éjszaka ébred félóránként és sír.

    Enni most nem hajlandó, ha közelítek a kiskanállal, üvölt és kapálózik. A saját kiskanalával meg összemaszatol mindent

    De azért nem olyan vészes a helyzet. Egyenlőre még bírom a zűrös éjszakákat, mert amúgy már ügyesen alszik.

    Apa tanítgatja esténként, már mutatja a buksiját, nóziját, fülét, lábát, pociját. Mondja, hogy cica és, hogy miau.  Vateráztam neki egy plüss cicát és azt cipeli magával meg simogatja. Tegnap elkezdte mondani, hogy "hau" de még nem jöttem rá, hogy mire mondja  

    A nagy havat kimondottan nem kedveli, sír ha hozzáér, gondolom túl hideg neki. Pedig minden nap megyünk sétálni (nekünk a napi bevásárlás a séta, kb: 30-40 perc) de valahogy nem tud megbarátkozni ezzel a fene nagy fehérséggel. Szánkón is csak egyszer ült az sem tetszett neki. 

     

    Ja, és a legjobb dolog, hogy a gasztro kivizsgáláson kiderült, hogy nem tejallergiás, ezért most adagolom neki a tejes dolgokat lassan, de a Túró Rudit már nyomja ezerrel.

     

    Na most hirtelen ennyi.

    Bocs, hogy nem reagálok semmire, de annyi mindenre kéne, hogy nem is tudom, hogy hol kezdhetném.

     

    Nyugodt éjszakát mindenkinek!

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  63. 2010. február 8. 22:4129339.

    Mucor: jó olvasni, hogy rendben vagy:) Drukkolok, hogy a következő akció sikeres legyen!

    Nekem csak sokára lett tesóm, én is mindig vártam, hogy mikor lesz már... és remélem, hogy a gyerekeinknek kicsit könnyebb lesz:)

    Hibi: még van időtök a harmadikra:) én is úgy vagyok vele, hogy tök jó lenne még egy tesó, de nem most...

    Andek: tök jó, hogy ennyi lehetőség kínálozik...

    Az éjszakáid után meg nagyon is érthető, hogy így gondolod a tesó kérdést...

    Jó éjt mindenek:)

    előzmény:
    Mucor (29338)
    2010-02-08  22:32
  64. 2010. február 8. 22:3229338.

    Sziasztok!

     

    Andek: kis lelkem köszöni jól van. Lehet furcsa, de én nem vagyok az a kesergős típus. Amikor már nagyon véreztem elkönyveltem magamban, hogy ennek így kellett lennie, majd később jön a kistesó. Persze azért megkönnyeztem, de tovább kell lépni és nem szomorkodni. Utána meg az volt a fontos, hogy ne legyen műtét és ez bejött, ez nagyon megnyugtatott. Most meg kivárjuk azt a 2 hónapot aztán ereszdelahajamat

     

     

    Hibi: olyan helyesek a fiúk. Mi is szeretnék egy tesót a Kisfiamnak. Úgy látszik rajtuk, hogy milyen jó haverok.

    Nekem nincs sajnos tesóm, én mindig is szerettem volna, olyan jó lehet, hogy soha nem vagy egyedül, mindig számíthatsz vkire. Nekem ha már nem lesznek a szüleim nem marad más támaszom csak a párom......

     

    előzmény:
    andek (29336)
    2010-02-08  19:24
  65. 2010. február 8. 20:0629337.

    Andek htá háromban gondolkoztam, de most halsztjuk, lehet hyog örökre:))) nekem mindegy lenne ha fiu akkor is:)

    de az energiám nekem is elfogyott igy ZAlánnal...:) 

    előzmény:
    andek (29335)
    2010-02-08  19:23
  66. 2010. február 8. 19:2429336.

    mucor: drága vagy! ugy elbujt a hozzászólásod.

     

    kis lelked hogy van?

    előzmény:
    Mucor (29324)
    2010-02-08  14:33
  67. 2010. február 8. 19:2329335.

    de.még két fiura gondoltam,nem baj,ha ikrek.. .

     

    dehogy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!! tuti fiu lenne. apának már nincs türelme,nekem meg már nincs energiám ilyen éjszakák után.

     

    miért ti??????????????????????

    előzmény:
    hibi (29334)
    2010-02-08  18:48
  68. 2010. február 8. 18:4829334.

    Hát ja, ha van kellő motivácio, meg bejön akkor tényelg érdemsebb....

    és akkro nem terveztek még egy gyerkőcöt?

    előzmény:
    andek (29333)
    2010-02-08  18:15
  69. 2010. február 8. 18:1529333.

    hát, milán előtt dolgoztam egy informatikai cégnél,mint recepcióvezető.

    aztán jött a milus, majd utána nem mentem vissza sehova,hanem elvégeztem a sminkes sulit,mert azt terveztük,hogy nyitunk egyet gödöllőn is. aztán jött a dori és minden elmaradt, megnyitotta valaki más.:((( majd lehet,hogy vele is összedolgozunk..

     

    De mivel apa közben saját céget csinált, igy máshoz szerintem nem megyek el dolgozni,hanem csinálok valami sajátot.

     

    ezek tervek. tény,hogy gondolkoznom kell valamin,mert több gyerekünk nem lesz. ez is tény.

    előzmény:
    hibi (29332)
    2010-02-08  17:52
  70. 2010. február 8. 17:5229332.

    Andek: jol hangzika  fodrászat:) előtte mit csináltál?mármint szülés előtt? 6 órás munka nem megoldhato neked? vagy korábban mész korábban jössz megoldás?

    NÁlunk elvile gén korábban megyek, férjem viszi őket, délutánmeg én hozom.. .demajd még kiderül hova is iratjuk be őket:) mos tmegy a variállás ezerrel.....

     

    SAcmac: na már melo után nézelődsz? és BAndira ki vigyázna ha összejönne valami? vag yhoyg lenne nálatok?

     

    szerintem ez is gyerek függő van aki szopival és szopi nélkül is beszokik bölcsibe:)

     

    köszi afiukra vonatkozoakat:)

     

    SAcmac: majd mesélj a fodrászrol,. ké tgyerekkel azér tkörülményes lehet, de remélem sikeres lesz:)

     

    Andek: és bébiszittert ilyenkor nem tudsz hivni? mármint ha anuykád nem ér rá?

     

     

     

    előzmény:
    andek (29322)
    2010-02-08  09:17
  71. 2010. február 8. 17:1229331.

    haho csajszik,

     

    megjöttünk az oviból... tök hideg van.

     

    taita: ügyik voltak a fiuk. azt hiszem,hogy én is elviszem dorit csütörtökön,ha nem borit be a hó.. mert persze ma felhivtam a dokinőt,hogy elhalaszthatjuk-e jövö hétre,mert ugy volt megint,hogy jön anyám,mondom nem hagyom itthon a nyügi gyerekkel.

     

    erre persze megint nem jön,mert még mindig nincs jól.

    bejelentettem fodrászhoz, masszázsra... erre mindent mondhatok le, már 9.hete hétről-hétre.

     

    azt hiszem én vagyok a hülye...vélemények?

     

    csati: ezek még csak tervek, azt kell végiggondolnunk,hogy normál munkahelyre nem tudok visszamenni,mert nem érek a sulihoz 4-re, meg az oviba. ha bejön az autópályán egy dugesz,akkor annyi. ki hozza el a gyerekeket? ezért gondoltam,hogy nyitni kéne valamit, ez menne is gödöllőn,csak sok pénz.:(((

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  72. Torolt_felhasznalo_535096
    Torolt_felhasznalo_535096
    2010. február 8. 16:0229330.

    Hibi:nagyon jok a képek a számitogépesnél hiányzot még apa az őletekből látom jo elevenek a gyerekek

    Andek:jo neked hogy főnők leszel

     

    Sacmac:remélem holnap sikerűl a fodrász kérek képeket az eredményről!!

     

    Kőptető:nálunk Terpinhiidrátot is nagyon isza Kevin

     

     

    Csati

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  73. 2010. február 8. 15:3729329.

    Hibi: nagyon aranyosak a fiúk, és mennyit nőttek:) Látom, h Zalán is csinál akrobata mutatványokat:)

    Taita: lehet, hogy jobb is, hogy csak 1 oltás volt, nkünk egyszerre adták és az első simán ment, a másodikat meg nagyon zokon vette...

    Zalán is nagyon aranyos lehetett:) ezek szerint jártok oviba:)

    előzmény:
    hibi (29327)
    2010-02-08  15:18
  74. 2010. február 8. 15:2329328.

    Taita: szerintem a lándzsás útifű szirup jó mind a két fajta köhögésre, mert csökkenti a köhögési ingert és ugyanakkor oldja is váladékot... én így tudom... a Stodal is hasonló, csak pl. a Rinathiol ból van száraz meg hurutos köhögésre való is. (Nálunk most leginkább ez a lándzsás útifű jön be, ezt mind a két gyerek megissza, a Stodalt nem akarják...)

    hogy viseltétek az oltást?

    Hibi: remélem, hogy holnapra jobban lesztek!

    A szopit most már abba szeretném hagyni, ha lehet... így is eltelt 3 hónap mióta mondták, hogy kéne... a mandulám jól van, nem is ezért (amúgy elhatároztam, hogy megpróbálom megúszni a műtétet...), hanem mert nézegetem a munkákat és lassan kéne próbálkozni intejúkka... és ha netalán valahol kapkodnának utánam, akkor a szopi már ne okozzon nehézséget... (azt hallottam, hogy ha szopik egy baba, akkor nehezebben szokik be pl. bölcsibe...)

    Meg már 16 hónapos...

    Andek: jól hangzik nagyon ez a közös biznisz a fodrásszal:) mikortól kezdenétek?

    Mindjárt szavazok:)

     

     

    Na, én meg holnap megyek végre a fodrászhoz, de két gyerekkel... húúú, nem tudom, hogy mi lesz ebből... úgy megyünk, hogy Bandi elaludjon délben a babakocsiban... elvileg így már csak Zsófit kell majd lekötni... de csak vágás lesz, úgyhogy az nem szokott sok idő lenni... majd drukkolojatok:)

    előzmény:
    taita (29323)
    2010-02-08  09:46
  75. 2010. február 8. 15:1829327.
    még pár
    előzmény:
    hibi (29326)
    2010-02-08  15:17
  76. 2010. február 8. 15:1729326.

    TAita: na akkro tul vagytok rajta! reméem minden okés lesz! ZAlán jofej lehetett:)

     

    hoztam sok képet:) ugysem gyakran rak senki:(

     

    előzmény:
    taita (29325)
    2010-02-08  15:12
  77. 2010. február 8. 15:1229325.

    sziasztok!

     

    megjöttünk, megúsztuk az oltást, mert nincs prevenár oltóanyag...... Úgyhogy csak egy szuri volt. Az én kicsi fiam meg úgy kapaszkodott belém mintha az élete múlna rajta, a védőnket csúnya szemmel méregette. Ez volt Bojta, Zalán meg nem zavartatta magát, leült a vizsgáló fellépőjének egyik fokára és szépen megeszegette az uzsonnáját, amit az oviból hoztunk el :D

     

    remélem nem lesz most sem mellékhatás, majd kiderül.

     

    ki hol merre?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  78. 2010. február 8. 14:3329324.

    Sziasztok!

     

    Hát nálunk semmi különös nem történt, nincs miről írjak....

     

    Andek: szavaztam, most várom a visszaigazolást, HAJRÁÁÁÁ!

    előzmény:
    andek (29322)
    2010-02-08  09:17
  79. 2010. február 8. 09:4629323.

    úgy tudtam az mindegy milyen köhögésre adom, Zalán mndjuk utálja, elég rossz íze van.

     

    Andek: már voksoltam is rátok :) 

     

    Bojta a szemránckrémemet eszi :S

    előzmény:
    taita (29320)
    2010-02-08  09:12
  80. 2010. február 8. 09:1729322.

    jó reggelt lányocskák,

     

    csati: fini volt a kv.

     

    taita: nem egyszerü. én csütörtökön megyek... de milust nem viszem.

     

    beneveztem dorit egy cora-s szépségversenyre, tessék szavazni, ami persze kötelező:

     

    http://babamama.cora.hu/

     

    a sárga dobozos képet tettem fel, ha az egérrel rámentek akkor kiirja a kép cimét,hogy kukucs.

     

    ki micsi ma? taitát tudjuk...:(

    én ma semmit. főzés, ruhaösszepakolás.

     

    hibi: a fodrászatban: én leszek a főnök, meg sminkelek, meg oktatok.

    előzmény:
    taita (29320)
    2010-02-08  09:12
  81. 2010. február 8. 09:1529321.

    Lándzsással az abajom, hoyg az hurutos köhögésre van azt hiszem, avgy szárazra, stodal meg mind a kettőre:) és ez is homeos szer:)

     

    SAcmac: na hogyhyog beszigoritottál szopi ügyileg?

    előzmény:
    taita (29318)
    2010-02-08  09:00
  82. 2010. február 8. 09:1229320.
    Sacmac: nekünk 180x200-as a matrac mégsem férünk el :D
    előzmény:
    sacmac81 (29319)
    2010-02-08  09:06
  83. 2010. február 8. 09:0629319.

    Jó regglet!

     

    Ma mi is korán keltünk, Bandi már fél 7-kor nem tudott tovább aludni... és persze előtte sem sokat aludtunk, csak mindenki vergődött csak 140-es az ágyunk... venni kéne egy nagyobbat, mert nem férünk el rajta hárman meg néha négyen... és lehet, hogy azért nem aludtunk, mert gonosz voltam és nem adtam cicit a csemetének.... pedig le kell szokni most már...

    Taita. jó kis program... ügyesek legyetek!

    Csati: tényleg gyors vagy...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  84. 2010. február 8. 09:0029318.
    és használ? lándzsás utifüvet nem próbáltad? az tiszta gyógynövény
    előzmény:
    hibi (29317)
    2010-02-08  08:55
  85. 2010. február 8. 08:5529317.

    HTÁ van hyog ZAlán is felkel 7kor, de Most hoyg beteg birta eddig...

    ZSombor meg jo avo:)

     

    RHinathiolt adok, vagy stodalt.....

    előzmény:
    taita (29316)
    2010-02-08  08:50
  86. 2010. február 8. 08:5029316.

    szia Hibi!

     

    köhögésre mit adsz a fiúknak? mázlista vagy hogy vissza tudsz aludni :D nekem nincs kegyelem, fél hétkor ébresztő van (Bojta ráül a fejemre) :P

    előzmény:
    hibi (29315)
    2010-02-08  08:41
  87. 2010. február 8. 08:4129315.

    Szasizatok!

    Köszi megvagyok, agyam helyén is t*kony van, már bocs:(

    fiuk javulnak csak csunyán köhögnek:((((

     

    Taita: akkor kitartás a mához!!

     

    Andek: na és akkor te mit fogsz fordrászatban csinálni?

     

    Szegény kis hal, de jobbneki igy akkor.....

     

    CSati: 6 órás kelés!?!?!?!?!?! hoyg birod? én fél7kor inditom férjemet, utána visszaalszom még szerencsére:) ma 8kor keltünk:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_535096 (29314)
    2010-02-08  08:24
  88. Torolt_felhasznalo_535096
    Torolt_felhasznalo_535096
    2010. február 8. 08:2429314.

    Taita:sajna korai kellő vagyok reggel 6-kor itt megindul az élet munkahely,suli,stb.....

     

    Szoritok az oltás miatt.Autoval mentek vagy gyalog???

     

    Csati

    előzmény:
    taita (29313)
    2010-02-08  08:18
  89. 2010. február 8. 08:1829313.

    Jó reggelt!

     

    Csati téged nem tudlak már beelőzni reggel :D

     

     

    Ma jó programunk lesz: 15 hós oltás+prvenár+3 éves státusz, előre várom.......

     

    Jó lesz két gyerekkel

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_535096 (29312)
    2010-02-08  07:42
  90. Torolt_felhasznalo_535096
    Torolt_felhasznalo_535096
    2010. február 8. 07:4229312.

    Sziasztok!!!!!!

     

    Itt a finom forro ,tessék inni.

     

    Hibi:remélem ma már jobban vagytok

     

    Andek:autopályán szánkoval az igen igen a 15 hos oltásnál 8-10 nap mulva jőn a hőemelkedés és a pőtty áradat

     

    Sacmac:azt elhiszem hogy le sem akartak szállni tudják a gyerekek mi a jo de én egy kicsit veszélyesnek tartom bár én paramami vagyok.

     

    Csati

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  91. 2010. február 7. 21:2229311.

    lehet,hogy nyitunk valamit a fodrásszal... még tervezés alatt. ugyhogy azt csinálhatom gyerek mellett is...

     

    több nyaralás?????? hát ha marad lóvé, balaton 3-4 nap, meg egy kis wellnes még márc-ban.

     

    hát, a kis fekete halacskát elvitte a doktorbácsi,

    mert annyira szekálták, kiderült,hogy tényleg vak volt. a végén már csak az oldalán feküdt, nem volt már fél uszonya... visszaadtam a természetnek szegénykét, fél órás bőgéssel.

     

    maradt kettő, ők jól vannak.

    előzmény:
    hibi (29310)
    2010-02-07  20:59
  92. 2010. február 7. 20:5929310.

    Andek: uj szotárt alkotok:)

     

    HAlak hoyg vannak?

     

    mentek máshova is még idén vagy ez anyaralás van betervezve? te mész vissza ősszel dolgozni? vagy maradsz 3 éves korig?

    előzmény:
    andek (29309)
    2010-02-07  20:45
  93. 2010. február 7. 20:4529309.

    provoban???????????

     

     

    befizettem, bizony. jul.12-22-ig, tuti nyaralás!

     

     

    reddy: hol voltatok, ha nem titok...

    előzmény:
    hibi (29308)
    2010-02-07  20:37
  94. 2010. február 7. 20:3729308.

    Andek: befizetted végül anayaralást? linket rakhatnál hyog hova mentek:) vagy jöhet provoben is:)

     

    mármint priviben:)

    NEkem coldrex szokott használni, neocitrán tippet azért köszi:)

     

    SAcmac: igen, sajnos még mindig lázas ZAlán:(

    előzmény:
    andek (29306)
    2010-02-07  18:37
  95. 2010. február 7. 20:2529307.

    Sziasztok!

     

    andek: nekünk is azt mondta a dokinő, hogy kb. 1 hét múlva lehet az oltás után láz meg pötty... nálunk elmaradt, de nem bánom:)

    Annyira aranyosak lehetnek,ahogy batman és superman szaladgál:)))))

    Nálunk max. a királyfi kergeti a hercegnőt:) ma panaszkodott is Zsófi, hogy nem akar jönni utána a királyfi:))))

    Hibi: neked is jobbulást, a neo citran tényleg jó... zalán még mindig lázas? szegény.... most már csak elmúlik...

    Csati: jó is lehet a szánkóval:)))) az egyik szomszédunk az autó után kötötte a szánkót és úgy húzták a 2 éves gyereket (persze lassan), a gyerek le se akart szállni:)

     

    mi jól vagyunk, délután Zsófival gyöngyöt fűztünk, felfűzött magának egy egész nyakláncot, olyan kis ügyes volt:) persze rózsaszín és szivecskés:)

    előzmény:
    hibi (29305)
    2010-02-07  18:35
  96. 2010. február 7. 18:3729306.

    és lett. csak mástól. sajnálom.

     

    te meg vegyél be neo-citránt, nekem 1 nap alatt használ.

     

     

    előzmény:
    hibi (29305)
    2010-02-07  18:35
  97. 2010. február 7. 18:3529305.

    ANdek: akkor idill van nálatok:)

    a dokinő azt mondta nekünk hyog egy héttel oltás után lsz lázas ha lázas lesz...

    előzmény:
    andek (29304)
    2010-02-07  18:28
  98. 2010. február 7. 18:2829304.

     csati:  elképzelem magunkat végig az autópályán...

    nem voltunk végül... jó volt egy kicsit itthon lenni, aludtunk egy órát, azóta a gyerekek játszanak, annyira jól elvannak. most mindkettö köpenyben, az egyik batman a másik superman és rohangálnak. persze a kicsi nem érti,az csak fut.

     

    gyerekek a 15 hónapos oltás után a 7-8.napon van láz. tapasztalt ilyet valaki? mert nekem milánnál igy volt.

     

    mi csak a jövö héten kapjuk meg a preven. együtt. minden tolódik, de a dokinő szerint semmi baj, még 18 hónaposan is megkaphatja.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_535096 (29303)
    2010-02-07  18:07
  99. Torolt_felhasznalo_535096
    Torolt_felhasznalo_535096
    2010. február 7. 18:0729303.

    Hibi:jobbulást neked és a gyerekeknek kűldők gyogyvirágokat

     

    Reddy:de jo nekteklegalább kipihentétek magatokat egy kicsit

     

    Andek:a fesziválra szánkoval is ellehet mennilegalább nem kell parkolot keresni

     

     

    Youco:hová tűnt senki nem tud rola semmit???????

     

     

    Csati 

    előzmény:
    hibi (29302)
    2010-02-07  17:12
  100. 2010. február 7. 17:1229302.

    Szisaztok!

    na itt vagyok én is, csak orrszivás, orrspray, köptető, lázcsillapiuto körforgás van, és baromira eléga bezártságbol:((((((

     

    NEkem fáj mindenem, de mostmár remélem jobb lesz, végre szedhetek gyogyit:))))))

     

    ZAlán már 4 napja lázas, sosem lesz ennek vége? ZSombor már jobban van, de szegény ZAlán éjjel is szenved:((((

     

    REddy: irigyellek a hétvége miatt:) DÓri meg Boti is jol birja ilyenkor nélkületek?

     

    Andek: voltatoka fesztiválon végül?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_535096 (29299)
    2010-02-07  16:22
8 9 10 11 12

Címlap

top