Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

XI. ker. - Dr. Nyulasi G.

acs
acs
Létrehozva: 2008. január 15. 15:26

Tudna valaki információval szolgálni dr. Nyulasi Gábor nőgyógyászról? Szakmailag, emberileg? Kb. hány éves?  

(A Fehérvári úti szakrendelőbe megyek hozzá...)

  1. 2021. július 28. 19:5932.

    A párom volt nála 20 hetes terhes harmadik gyerekkel. Nem szokott senkire panaszkodni, de most nagyon rossz véleménnyel jött ki tőle, teljesen lehangoltan. Az elmeséltek annyira felháborítottak, hogy ide írom a véleményünket, hátha más nem sétál bele ebbe a csapdába felkészületlenül. Lekezelő, enyhén megalázó hangnem hangnem és viselkedés jellemezte Dr. Nyulasi Gábor viselkedését, szakmai profizmus azonban sajnos nem. A kórházban javasolták, hogy egy kötelező vizsgálatot nála végezzen el a párom. Végtelen csalódás volt.

  2. 2018. július 14. 17:0331.

    Nem csak veled ilyen, ott mindenkivel. De: ha mondod, magánrendelésére mennél, báránnyá változik. Mindjárt időpontot akart adni.... megköszöntem, felálltam, de ezzel el is köszöntem. Válasz nem érkezett. Magában tartotta.


    És egy másik is... u.ott van a privát rendelőjük. Mit is mondanak erre: egyik kutya...
    No csak egy vélemény ezekről a rablókról. Van még rendes is az SzTK-ban.-  Sok szerencsét, s egészséget.!

    előzmény:
    tuzhajulany (25)
    2016-03-25  14:47
  3. 2018. július 10. 18:0630.

    Most meg eltűnik az SzTKból mikor keresem....na persze...😅😎😎😎

  4. 2018. július 10. 18:0329.

    Most meg eltűnik az SzTKból mikor keresem...😨 

  5. 2017. augusztus 8. 07:1628.

    Nyugdíjasként ide-oda más orvoshoz cipelnie bejelenthetni  az elfoglalt unokatesómnak nagyon szórakoztató volt...mert nem akart menni.Én ugyanis külföldön dolgozom szerencsére.

  6. 2017. augusztus 8. 06:5627.

    Így anyám másik orvoshoz kellett menjen igen kellemetlen...

Címlap

top