Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lux gőztisztító

Torolt_felhasznalo_387012
Torolt_felhasznalo_387012
Létrehozva: 2008. január 10. 19:44
Érdeklődnék, hogy kinek mi a tapasztalata ezzel a géppel.  Sajnos már késő, hogy meggondoljam magam, ha valaki lebeszélni, nagy baleknak érzem magam, mert megvettem és sajnos nem az van amit elképzeltem. Remélem mondtok valami pozitívumot, hogy kicsit megnyugtassam magam és tényleg megérte az árát.....bár szerintem erről csak álmodozhatom 
  1. 2012. Április 8. 23:5349.

     

    Szióka :)

     

     Elöször is, hadd abba a sirást, ne sirdogálj kérlek!!

     

     Ahogy megszokhattuk, némely gyárto cég brutális amit csinál, és sajnos a márkát kell megfizetni....

     

     Erre nagyonjo példa wörpull márkáju hütöszekrényem,annak idején vettem olyan 70.000 ft körül, igaz már 10 éves a kicsike,és még szerelö nem látta.....

     

    Azt nemnagyon tudom hogy a többi márkáju hütö milyen, bár olvastam olyat is hogy rosz minöségü az ajtaja meg leszakad valami ilyesmit olvastam....

     

     Én is vennék egy ilyen göztisztito gépet,de a hozzászolásokat olvasva eléggé vegyes érzelmek kavarognak bennem....

     

     Nyugodj meg tényleg a te géped is biztos nagyonjo,szal fel a fejjel!!

     

     Bár olyat is hallottam hogy némely cégek hátterében ott lehet az MLM rendszer és azért drágábbak a többi márkás cucc...

     

     Nem tudom ebböl mi az igazság,de ezt sosem fogjuk megtudni.....

     

    Jo lenne ha irnál a gépedröl pontos tipus,márka stb... mik vannak hozzá menyiért vetted stb....

     

     én nem akarok több százezer ft-ot kiadni érte mert nem tudok ennyit álldozni rá,söt!! nem is áldoznék rá ennyit...

     

    Arra azért kiváncsi lennék hogy egy drágább és egy olcsobb készülék mennyi ideig birja...

     

    Szerintem az olcso is ugyan olyan jó mint a drágább.....

     

    Meg azon is filozok hogy nem göztisztitot kéne venni hanem száraz-nedves porszivot ami még fujni is tud, ha valamit össze kell takaritani....

     

     Szerintem aki ismerkedik vele (mint pl én) elöször ne álldozon rá annyit mert még a gatyája is rámehet,és kiderül hogy ö nem tudja használni meg stb stb... szoval remélem érted/értitek!!

     

    eléggé kihalt ez a topic remélem azért fogtok ide irni!! És remélem hogy tudtok nekem is segiteni, nem szeretnék én sem ráfázni!!!

     

    A másik kérdésem az lenne hogy ez a hepa szürö tényleg olyan jo?? Erre is kiváncsi lennék...

     

    És ne feledjétek: a Marketing mindig ügyes,és amiböl csak lehet hasznot kovácsol, ezért vagyok ill probálok én is ovatos lenni, bár némelyik gyárto ad 14 napot hogy ki lehessen probálni és ha esetleg mégsem tetszik vagy mégsem joh a termék akkor vissza lehet vinni....

     

    14 nap kicsit kevés én szerintem hogy jo-e vagy sem, szerintem éjjel-nappal probálgatni kell a készüléket hogy jo-e vagy sem....

     

    Ill ha tudtok ajánjatok bemutato termeket, lehetöleg Szegvár közelében

     

    pl: Szentes, vagyha nincsenek vidéken akor meg marad Pest....

     

     remélem tudtok nekem segiteni!!

     

     irjatok és üdv: hamyka

     

    ui: bocsika ha tul hosszu lettem volna!!

     

    Jah és ide irjatok: hamyka84@gmail.com

     

     ide várom a sok-sok segitséget/tapasztalatokat/véleményeiteket stb...

     

    jah és mégvalami:

     

    ezekre keresek megoldást ime:

     

     

     

      tehát: tudjam használni kisebb/nagyobb szönyegeken is ill linoleumon és betonon is, ill tudjam használni ablak pucolásra/ajtok takaritására/ágynemü huzat/takarok-párnák takaritására/ágy takaritására/ ruhák felfrisitésére/butorok tisztán tartására/ fal felfrisitése/takaritása/pok hálora is/hütöszekrény kitakaritására/ meg esetleg a ház körül is lehessen használni...

    gáztüzhely/gáz sütö tisztitása/szedje össze a morzsát ill minden szennnyezödést....

     

    nekem a kracher sc 1020 készülék tetszett meg,ez gözporszivo, elég sokan szidják a gözporszivot, tudni kéne hogy ennek nincs tartálya, lehet aki ilyet vett azt hitte hogy van tartálya, én tudom hogy nincs tartálya és azt is tudom hogy mi akar lenni,szal aki vásárol bármilyen készüléket annak azt tudom tanácsolni hogy mielött megvesz egy készüléket elötte figyelmesen olvassa el hogy milyen is az adott készülék erre csak ezt tudom mondani....

     

    irjatok és üdv mégegyszer: hamyka

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_387012 (1)
    2008-01-10  19:44
  2. 2010. november 1. 08:2248.

    Szia!

     

    Sikerült bérelned azóta?

    Ha még érdekel esetleg, jelezd, mi szívesen kölcsönadjuk.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
    2010-04-05  21:27
  3. Torolt_felhasznalo_757276
    Torolt_felhasznalo_757276
    2009. augusztus 20. 17:0247.

    hello!

     

    Nekünk van egy ilyen dvd-nk! Hogy juttassam el hozzád?:o)(ökolux8000)

     

    Egyébként megéri megvanni a gépet, vagy túl sok vele a macera?(gőztisztító) most vagyok gondolkodóban...:-)

     

    Mecse

  4. Torolt_felhasznalo_387012
    Torolt_felhasznalo_387012
    2008. július 22. 21:2646.
    Bramac cserépre 30 év (legalábbis 18 éve még az volt)
    előzmény:
    /Müzli/ (45)
    2008-07-22  13:01
  5. 2008. július 22. 13:0145.
    Nincs rá 20 év garancia. Tök mindegy, kivel kötöd. A Lux honlap is 5 évet ír. De mire van egyébként 20 év garancia manapság? Semmire.
    előzmény:
    R.i.a.n.a (43)
    2008-07-20  11:37
  6. Torolt_felhasznalo_387012
    Torolt_felhasznalo_387012
    2008. július 20. 19:3044.

    Lehet nem úgy állok a dolgokhoz ahogy kéne, és én azért érzem úgy, hogy nem éri meg a gép. Azt persze elismerem, hogy nagytakarításra tényleg jó, mikor rászánok sok időt és alaposan végigtakarítok sok mindent (sajna vagy nem igen nagy a ház - azért is ugrottam bele), de nekem ez a mindennapi használatos takarításra nem tudom elképzelni. Egyébként ezzel nem vagyok egyedül, mert a fiam barátja anyja is vett (aki pedig elég spórolós), érdeklődtem tőle, az anyukája sokszor használja-e, azt mondja ő is elég ritkán használja.

    A robotgépen tényleg sokszor gondolkodtam, mivel nem kapok elég nagy dagasztógépet pl. elérhető áron, és ez azonkívül sok más funkciót is tud, és kéne valami mert most purcant ki a Moulinex robotom amit kb. 40 ezerért vettem pár éve, de mentségére legyen mondva, hogy rengeteget használtam.

    Sajnos nem fenyeget az a veszély, hogy azzal is átvágódok, mivel most igen sok volt a kiadásunk, nem fér bele.

    Ha tudtok jó minőségű dagasztót (kb. 4-5 literes), reszelőt (sajt, zöldség, krumpli stb), szeletelőt, aprítót egyben, légyszi értesítsetek, megköszönném. Ja persze ami elviselhető áron van.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_621521 (36)
    2008-07-19  15:09
  7. 2008. július 20. 11:3743.

    ugy látszik akkor ügynökönként változik :D

    nálunk az a mázli hogy a részleg fönökével kötöttük az üzletet mert közel lakik hozzánk, szal nincs gond ilyesmiből :)

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2008. július 20. 07:1542.

    Mindkettő nem.

     

    A porszívóra 5 év garancia van (Lux honlap és másodszorra bevallotta az ügynök.... Először ő is 20 évet mondott a szüleimnek)

    Nézz utána nyugodtan, ha nem hiszed el az 5 évet.

     

    A legújabb Silver D, vagy C, vagy milyen porszívójuk van.

    előzmény:
    R.i.a.n.a (41)
    2008-07-19  17:15
  9. 2008. július 19. 17:1541.

    a porszivora 20 év garancia van. És 2 féle porszivó van a luxnak van régebbije, szoval nem mindegy melyik :D. az olcsobb gondolom a régi lehetett

     

    Igazándibol minket az gyözött meg a porszivonál hogy  megkérte porszivozzunk fel jo alaposan. Utána ő is felporszivozott még a mienkel ugyanott-  

    és utána a luxossal még szedett ki belőle, szoval joval hatékonyabb volt.

     

    Pedig  a mi ezelőtti porszippantyünk is hiperszuper volt meg drága meg minden :D

     

    mondjuk nálunk 2 macska mellett ugy képzeld el hogy fél nap alatt tiszta macskaszőr a szönyeg :D

     

    Ugyhogy dolgoztatjuk rendesen is  a porszivot :D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2008. július 19. 16:3740.

    Általában Magyarországon 40% az árrés, a cégnek így éri meg csak eladni. Akkor gondolhatjátok hogy valójában mennyibe kerül... Anyáéknál is hirtelen az ügynök engedett 15%-ot és így volt 325 ezer. Fúdejóbolt... Tehát a 325 ezerből még lejön 40% és annyi a valós ára. Ráadásul csak 5 év garancia van rá. Egyébként szüleimnek van vasalójuk is, most akarták becseréltetni valami másra, ugyanis  fél év alatt tönkrement, orrán-száján folyt a víz. Most vettek porszívót 325 ezerért. Mi pedig az LG-nek az új turbófejesét mindössze 60-ért. Összeeresztettük a két porszívót, és bátran állíthatom, hogy a mi 60 ezresünk sem vallott szégyent.

    Egyébként a vaterán van kb. 60 órát ment Lux alap porszívó, azonnali leütésnél 135 ezer és 7 év garanciát adnak rá. Gondolom nem Lux garancia, hanem úgy működik a dolog, mint a sima porszívónál, de akkor is, nem jobban megéri?(Már ha az ember ragaszkodik hozzá, hogy Luxot vegyen.)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2008. július 19. 15:4239.

    Nem ügynök mondta, hanem fent van a weboldalukon :D

    Maga a termék jo. Lehet vimanonál kezdő ügynök járt és nem mondta el neki rendesen, hogy hogy kell használni és ezért érzi ugy hogy megbánta.

     

    Nyilván az ügynökök is keresnek a bolton gondolom nem is keveset de ha belegondolsz bármi amit megveszel sokkal olcsobban van előállítva mint amennyiért megveszed. Szoval ezen indok alapján hogy ügynökök által terjesztik akkor biztos szar én felelőtlennek érzem a kijelentést.

     

     

    Nekem akáhány ismim használaj ezt a terméket mind maximálisan meg van elégedve vele. az elején meg kell szokni. De utána már el se lehet képzelni az életet nélküle.

     

    amugy meg  senkinek nem szorítanak pisztolyt a fejéhez hogy vegye meg.És mivel sok pénzről van sző nyilván alaposan átgondolta mielőtt megvette.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_621521
    Torolt_felhasznalo_621521
    2008. július 19. 15:3438.

    Valoban nincs es nem is lesz. Ha elolvastad volna rendesen amit irtam, abban benne van, hogy NEM VAGYOK BENNE BIZTOS, hogy nem hasznalhatjak. Amugy ezeket a referenciakat is az ugynok mondta?

    Es ha nem tunt volna fel, nem karorvendek, hanem sajnalom szegenyt, mert megbanta es 300 000 ft sok. En megovni probaltam attol, hogy ujra beleugorjon valamibe, amit kesobb rossz vasarnak erez.  

    előzmény:
    R.i.a.n.a (37)
    2008-07-19  15:22
  13. 2008. július 19. 15:2237.

    szeretem az olyan hozzászolásokat amik más kárán kárörvendenek :DDDD

     

    Lefogadom neked sincs ilyen géped  :D Csak arra lennék kiváncsi miért mondod hogy szar ha fogalmad sincs rola miről beszélsz?

     

    Referenciákra vagykiváncsi?

     tessék:

     

    Bethesda utcai Gyermekkórház
    Grand Hotel Aranybika, Debrecen
    Hencse Golf & Country Club
    Honvédelmi Minisztérium
    Hotel Sissi, Budapest
    HungaroControl Magyar Légiforgalmi Szolgálat
    Ladik Csárda, Óbuda
    Művészetek Palotája
    Paksi Atomerőmű
    Szent Jupát Étterem, Budapest
    Zsolnay Patika, Pécs

     

     

    Nyilván a művészetek palotájában, korházban,  és pl a honvédelmi minisztériumban is csuppa hülye ül akinek át lehet baszni a fejét :D 

     

    És nyilván azért döntöttek e mellett a termék mellett mert sok pénzt akartak kidobni egy szar termékért és nem megvenni a sokkal jobb olcsobbat igaz?

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_621521
    Torolt_felhasznalo_621521
    2008. július 19. 15:0936.

    Az, hogy vettel egy takaritogepet tobb mint 300 000 ft-ert, nem volt tul okos dontes szerintem sem, plane, hogy nem is igazan jo. De ez van, rajottel, hibaztal, tanulopenz. Az is klassz, hogy mostmar megprobalod a jo oldalarol megkozeliteni es inkabb tapasztalaot gyujtesz, hogy lehetne hasznalni. En inkabb fogadtam volna ennek az aran 20 alkalommal havi 1x takaritonot nagytakiritani-az 2 ev- kozben meg elmaszatoltam volna ugy, ahogy regen, de ez mentalitas kerdese. en sosem koltenek ennyit takaritogepre. Ami szamomra hihetetlen, hogy igy, hogy tudod: ATBASZTAK, ezen nincs mit szepietni, meg azon gondolkodsz, hogy milyen egyeb robotgepet veszel toluk.

    Elarulom, amit mar Te is tudsz, hogy az osszes ilyen termek joval olcsobban kereskedelmi forgalomban is kaphato. Egyebkent kivancsi lennek arra a korhazra, ahol ezt hasznaljak, szerintem nem is lehet, mert teljesen mas ISO rendszerben minositett modon kell takaritaniuk, de ebben nem vagyok biztos. Nem tudom, mennyi az a robotgep, de szerintem szamold ki, hany mazsa IGAZAN JO savanyu kaposztat tudsz venni az aran, akar bio extra minosegut. Es nezz szet a neten, mielott barmit veszel hazaloktol, milyen velemenyek vannak rola es milyen hasonlo gepeket, termekeket arulnak uzletekben, sokkal alacsonyabb aron.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_387012 (1)
    2008-01-10  19:44
  15. 2008. július 19. 14:4735.

    magic sztem nem igaza mit mondasz. Egyrészt pláne ha felsőbb vezető nem mond rosszat cégére. Másodjára bizonyos termékeik egészségügyi segédeszközként(nem tudok a szakkifejezést) vannak minősítve például a légtisztító és a porszívó, amilyen minősítést nem lehet csak ugy megszereni sok komoly vizsgálaton kell átmenni. Harmadszor nem véletlenül bnw nagydíjas és különdijasak a termékeik. Ezt sem adják oda csak úgy!

     

    Valamint nem véletlenül alkalmazzák korházakban és színházakban az ő termékeiket.

     

    Az tény hogy nagyon drágák, inkább luxuskategoria azoknak akik hajlandoak költeni az egészégükre, vagy tudomásul venni hogy ez is egy befektetés amivel hosszutávon ők járnak jol.Nyilván jutalék is van az árban, de azok akik szenvednek a betegségtől és ezzel lényeges életminőség javulást tudnak elérni ugy gondolom nem a pénz számít.

     

    Szerintem nálad csak savanyu a szöllő, de biztos vagyok benne, hogy nincs ilyen terméked, vagy például nincsenek háziállataid  hogy megtudd milyen kinlodás utánuk takarítani naponta hagyományos eszközökkel(páldául négykézláb kefélni azsönyeget merta macskaszőr beleál és a porszivo nem szivja ki a piheszöröket amik beleeszik magukat-és félreértés ne essék volt olyan porszivonk is ami szintén drága vol és specilisan állatosoknak ajánlották h felszedi a szőrt ott meg a porszivo fehét kellet tporszivozás után szétkapni a szörök miatt...).

     

    vagy például nem szenvedsz olyan allergiában mint én aki sem porolni, sem mosogatni sem takarítani nem tudok, mert annyira allergiás  vagyok mindenféle vegyszerre. miota a gözös takaritógépet megvettük egy áldás!

     

     Ezek a termkek drágák, de nagyon sok beteg embernek segítenek, könyebbé teszik a takarítást, könyebbséget jelentenek az asztmásoknak, cigiseknek(légtisztító)  pl.

     

    Ugyhogy légyszives csak releváns kijelentéseket tegyél...

     

    És nem kivánom, hogy megtapasztald milyen érzés betegnek lenni.

     

    Ha a saját egészségedre sajnálod a pénzt az a te dolgod! Majd ha idős leszel és beteg akkor már hiába akarnál költeni rá bármennyit is...

     

     

    mielőtt meggyanusitanál nincs érdekel az eladásban, csak én mindenféle szempontbol küzdök sok nyavajával és ezek a termékek könyebbé és jobbá tették az életemet, és mindenkinek csak ajánlani tudom akinek fontos az egészége. Vagy ha mást nem kevesebb időt szeretne szánni a takarításra, vasalásra pl :D

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. július 19. 14:3134.

    hát jó a gép, de iszonyat lehúzás...ennyit nem ér....egy lux vezér azt vallotta, hogy vesz max. húszezerért egy új porszívót és inkább öt évente a kukába dobja, akkor sem adna ki soha ennyi pénzt érte...

    a többi pszichológia, hogy az allergiás tünet csökken, stb...a biztosítási üzletág is az emberek legősibb érzésére a félelemre épül és milliárdos üzlet...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_387012 (1)
    2008-01-10  19:44
  17. Torolt_felhasznalo_387012
    Torolt_felhasznalo_387012
    2008. július 19. 14:1933.
    Oksi!
    előzmény:
    R.i.a.n.a (32)
    2008-07-19  12:25
  18. 2008. július 19. 12:2532.
    Hétfőn felhívjuk akitől mi vettük, hogy mi van a robotgéppel, utána megirom hogy van-e és mennyiért
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2008. július 19. 11:2331.
    akkor kisebb hőfokon kell csinálnod, vagy ronggyal. privibe megirom msnem és megbeszéljük.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_387012
    Torolt_felhasznalo_387012
    2008. július 19. 06:0930.

    Hát nagyon-nagyon köszönjük a beszámolót. Engem fellelkesítettél mindenesetre, hogy nem volt pénzkidobás. Abban teljesen egyetértek, hogy nagytakarításkor jó a gép, mikor sok időd van rá, nekem csak az a gáz, hogyha sietnem kell, nincs rá több napom, akkor ez a gép nem fér az időbe, de tényleg. Persze nem is lesz olyan tiszta minden az tény.

    A robotgépért én is megvoltam veszve, nekünk az ügynök azt mondta, már nem lehet nála rendelni, mert M.o-n beszüntetik a forgalmazását. (Ez volt tavaly), pedig gondoltam ha akciós lesz, esetleg veszünk egyet. Az tuti, hogy nagyon jó, mert sok mindent csinál amire nekem szükségem van, igaz lassan elis felejtem mi-mindent lehet vele dolgozni, de attól tartok, hogy az plussz pénzbe kerülhet ami plusz tartozékkal jár. Sajna az árra nem emléxem, pedig a Prima Konyha is szokta sokat reklámozni régen.  Ha tudsz valami újabb infót, légyszi oszd meg velünk.

    Amúgy visszatérve a gőzölőre, engem az is zavar nagyon, hogy minden nyakig vizes lesz tőle, tehát lefolyik a víz a frissen festett falra pl. és hát mire azt feltakarítom meg miegymás, egyszerűbb egy kis vödör vízzel, papírral letakarítanom (megjegyzem: kb.200 m2 -es házat takarítok, megszámlálhatatlan ablakkal, ami most kiegészült 6 nagy tetőablakkal is). Szörnyű Mondjuk ha megoldható lenne a DVD én örülnék neki, ha elküldenéd, nemtom hogy oldjuk meg, küldjek lemezt?

    előzmény:
    R.i.a.n.a (29)
    2008-07-18  00:00
  21. 2008. július 18. 00:0029.

    j a és még egy trükk ha sokáig használod tegyél hideg vizes törölközöt a nyomogombos részre hogy ne legyne forro, és én  az elejénél szoktam fogni ugy jobban kzreáll oda is teszek egy hideg vizes törölközöt, illetve nedveset, iyg nem égeti a kezem.

    És az alkatrészeket is törölközöbe csavarva könnyen leszedheted!

     

    Amire vigyázzatok én fugatisztitáskor  mindig az összecsavaros részénél szoktam fogni ott esik kézre és van hogy véletlenűl széttekerem. nem egyszer égettem már meg magam ez miatt :D

     

    De gondolom csak én vagyok ilyen béna :D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2008. július 17. 23:5728.

    ja és zepternek csak az edényei meg  a lámpái jok. a porszivo, légtisztito és a többi ilyen kütyü GAGYI nehogy megvegyétek! Több ismerősünk is nagyon befürdött vele!!!

     

    A lux nem véletlenül bnw nagydijas meg különdíjas! Csak rohadt drága sajnos. De hosszutávon nagyon megtérül. Légtisztítonk is van így végre nem érzem a füstöt alakásban. A porszivő meg :D 2 macska mellett.

    élménny volt négykézláb kefélni a szönyeget naponta hát senkinek nemkivánom!!Most meg csak végigporszivozom és tiszta. Hetente egyszer átgözölöm és tiszta uj. Persze a kis dögök amikor látják hogy kész mind a kettő széltébe hosszába kiterül a szőnyegen és hempereg .Szerintem direkt csinálják :D

     

    Nemsokára kiskutyust is fogunk venni. Már előre félek hogy amig nem lesz szobatiszta menynit kell takarítani utána :D Szerencsére a luxos kütyüvel már nem lesz macerás lefertőtleniteni utána  :D

     

    Viszont ami halál pozitivum :D

     

    Amikor felgözölöm a konyhakövet a macskáim teljesen kifetrengik magukat a meleg kövön. Meghalás milyen pozokat tudnak levágni takaritás után:D Halál édesek!

     

    Egyébként a dvd leirja, hogy mit melyikkel milyen hőfokon kell tisztítani-Ha neked nincs meg én szívesen átírom!Sokkal részletesebb mint amit az ürge elmondott. Nameg hirtelenjében ki a fene jegyez meg mindent :DDD

     

    A robotgépre tudnátok árat mondani?

     

    Vajona lux termékek minden egyes árusitonál más összegüek?

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2008. július 17. 23:5027.

    Robotgép most lesz akcios julius augusztus most tervezzük veni. Megéri?Mondjatok légyszi rola jot vagy rosszat :D

     

    Egyébként aki nem akar venni göztisztitot annál vállalok takarítást :D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top