Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jan 15.-től őszinte váltás

Torolt_felhasznalo_68684
Torolt_felhasznalo_68684
Létrehozva: 2008. január 8. 09:15
 Sziasztok! Bár már sok ilyen topic van, úgy gondoltam nyitok egyet. Szeretnék támogatást adni és kapni olyan emberektől, akik most készülnek életmód váltásra. Természetesen nem csak a diétára és a mozgásra kiélezve. Nekem ez már a sokadik próbálkozásom.. voltak sikereim, de mindbe belebuktam . Ezt a támogatás hiányával magyaráztam. Jelenleg hízó- malac kategóriába tartozom a 110kg-ommal. Szeretnék mielőbb a serdülő 65-kg közelébe érni. Kérlek próbáljuk meg együtt, de csakis őszintén , úgy nincs értelme, hogy a neten fogyok 30kg-ot, de a valóságban semmit.. Szóval, ha van pár perced, akkor szívesen látnálak... 
  1. Torolt_felhasznalo_2771
    Torolt_felhasznalo_2771
    2008. január 10. 10:3626.

    és jól tudsz vigyorogni  

    képzeld jött egy új ember a céghez, kb 60 éves lehet a pasi és velem lesz egy irodában, és egy kissé mogorvának tűnik, úgyhogy ment nálam a cd a gépen és énekeltem egy kicsit amíg itt volt, és rám mosolygott   ma már bearanyoztam valaki napját a csodás hangocskámmal

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_68684 (25)
    2008-01-10  10:20
  2. Torolt_felhasznalo_68684
    Torolt_felhasznalo_68684
    2008. január 10. 10:2025.
    No, de mindennek van azért egy határa.., bár  jóképű vagyok, csinos és sármos és szexi és okos, mondtam már, hogy szép is  ??!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_2771 (24)
    2008-01-10  10:16
  3. Torolt_felhasznalo_2771
    Torolt_felhasznalo_2771
    2008. január 10. 10:1624.
    egy kis egoizmus nem árt  sőőőőt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_68684 (23)
    2008-01-10  10:09
  4. Torolt_felhasznalo_68684
    Torolt_felhasznalo_68684
    2008. január 10. 10:0923.

    Nagyon remélem, hogy igazad lesz!

     Szerintem a te anyukád is abba a hibába esik bele, mint én.. A lányom nem olyan ,,tökéletes,,  , mint én voltam. De, tényleg szép reményekkel indultam az életben. ( Már 4 évesen írtam- olvastam, osztottam szoroztam stb.. ) Aztán 11 éves koromtól mindez megszakadt.., de mindegy.  Nem erről van szó... Viszont én is szeretném, ha a gyerekem tökéletes lenne  (pedig nem volt mindíg jóó&oacute, de ő nem én vagyok.. és amikor újra fordítva írja a számokat és a betűket kiakadok... pedig még csak 5 éves.. Én halálra untam magam a suliban és ez rossz volt... Mégis ebbe hajszolom..

     

     Lehet, hogy anyukád is a saját fiatalságát akarja ráderöltetni és a fájdalmát kiadni..

     Na jól teleírtam a képernyőt  bocsi.. Pedig nem is vok egoista.. annyira 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_2771 (22)
    2008-01-10  09:59
  5. Torolt_felhasznalo_2771
    Torolt_felhasznalo_2771
    2008. január 10. 09:5922.

    hát ha egyre türelmetlenebbül várod akkor miért nem kezded most? Az elhatározás a lényeg nem az időpont és akkor nézheted úgy is hogy már adtál is magadnak egy kis előnyt.   Nahát nálunk anyám egy külön világ úgyhogy senki se érti meg. Néha nagyon meg tud bántani embereket és engem kifejezetten bosszant ha ilyeneket mond. Volt amikor külön laktam hogy hazamentem és azzal kezdte megint hogy nézel ki mint egy hájas disznó. Na akkor már fordultam is meg csomagostól és 200 km ide vagy oda visszamentem. De most már azt látom hogy ő is úgy néz ki mint egy 8 hónapos terhes csak nem mondogatom neki. Mindig azzal jön hogy ő különbül néz ki mint én de kicsit csalódás volt neki amikor a nadrágjaim közül válogatott hogy melyik lenne neki jó abból amit én már nem hordok és nem jók rá, rám meg nagyok. Próbálom finoman rávenni inkább őt is könyvekkel meg mindennel hogy fogyjon, mert tudom hogy szeretne csak mindig van kifogás.

    A lányod lesz a legfittebb gyerkőc, te meg a legtutibb anyuka  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_68684 (21)
    2008-01-10  09:41
  6. Torolt_felhasznalo_68684
    Torolt_felhasznalo_68684
    2008. január 10. 09:4121.
     Már egyre türelmetlenebbül várom a Jan 15-öt. Viszont azt nem értem, hogy miért csúfolnak téged és cseszegetnek a külsőd miatt. Persze néha nálunk is be-be szólogatott apu, de nem lépett át egy határt. Az egyetlen aki őszintén megmondja, hogy mi a helyzet az én kis  , a lányom.. Ő mondja, hogy jó nagy a hasad anyu, fogyóznod kéne.. Persze ő sem egy csontkollekció. Ezért együtt fogunk fogyni..., mármint ő Bombi tornázik, meg Fittit és Fettit nézi (meserobik) és kevesebb csokit eszik . Tehát ő biztos támaszom lesz a maga 22kg  -jával.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_2771 (20)
    2008-01-10  09:02
  7. Torolt_felhasznalo_2771
    Torolt_felhasznalo_2771
    2008. január 10. 09:0220.

    Szerintem nyugodtan tornázhatsz előttük, mert büszkék lesznek rád hogy teszel azért hogy ne legyél kövér. És ha meg kinevetnek akkor nem önsajnálni kell hanem megmutatni nekik hogy csakazért is. Én 173 cm vagyk és 75 kiló és szerintem nem nézek ki vészesen, sőt nagyonis megnéznek a pasik. Talán az a szerencsém hogy jó az elosztás és mivel mindig odafigyeltem a mozgásra azért javarész izom is van nem csak háj. Ennek ellenére otthon folyamatosan kapom hogy hogy nézek ki meg olyan vagy mint egy terhes malac, stb.. De ezzel sem foglalkozok már hanem az a fontos hogy jól érezzem magam a bőrömben és én tudom magamról, hgoy mindent megtettem annak érdekében hogy ez így legyen. egyébként meg szoktam mondani nekik hogy nézzenek már tükörbe.

    A férjed meg látott már mindenhogyan úgyhogy így is szeret és nincs mit szégyelned előtte. Szerintem ő lesz rád a legbüszkébb. Úgyhogy csak bíztatni tudlak, de ha sehogysem akarsz az elején előttük mutatkozni akkor kérd el azt az egy órát tőlük hogy valamelyik szobában csak magad lehess és szépülhess. Megéri.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_68684 (18)
    2008-01-10  08:48
  8. Torolt_felhasznalo_68684
    Torolt_felhasznalo_68684
    2008. január 10. 08:5019.
    Bocsi, de ezt kihagytam.. visszatérni az anyákra.. nekem szerencsém van, az enyém általában 200km-re van tőlem (nem ez a szerencse), elég gyakran meglátogat és akkor kitakarítja a lakást... úgy mint Magdi anyus a Barátok köztbe . Most is épp itt van.. Hawai 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_2771 (17)
    2008-01-10  08:41
  9. Torolt_felhasznalo_68684
    Torolt_felhasznalo_68684
    2008. január 10. 08:4818.

    Szép jó reggelt fdora!

     Az igazság az, hogy egy ideig biztos nem fogok a családtagok előtt tornázni.. tudod, a rengő ,,háj" látványának nem tenném ki őket. Ilyen téren elég érzékeny vagyok.. lehet, hogyha egyszer kinevetnének   elvonülnék a sarokba csokit majszolni és belefulladnék az önsajnálatba . Mert bármilyen kövér is vagyok, azért a férjem előtt igyekszem jól kinézni.. és ez levegőért kapkodva, fuldokolva, ugrálva nem igen megy. Persze leszámítva a 2 szülést , ott végig ott volt .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_2771 (17)
    2008-01-10  08:41
  10. Torolt_felhasznalo_2771
    Torolt_felhasznalo_2771
    2008. január 10. 08:4117.

    Szia Mandy!

    Tényleg nem egyszerű a rendrakós dolog, de ha az ember rászánja azt a pár percet, akkor egy iső után már automatikusan eszébe jut és majd egyszer csak azt veszed észre hogy jééé nem is kellett "megerőszakolni" magad és már rend van. Egyébként sajnos úgy alakult hogy most én is a szüleimmel élek, pedig mindjárt 30 leszek, és nálunk is az van hogy akármit csinálok az eleve csak rossz lehet. Sokszor elkedvetlenít ha mondjuk rendet rakok, és anyám feljön hozzám az emeletre és talál egy szöszt valahol már meg is jegyzi hogy "nálad mindig kosz van meg rendetlenség". az már ugye nem számít hogy odalent rohangálnak a pókok   De most már úgy vagyok vele hogy egyik fülemen be a másikon ki. Nekem tetszen ami körülvesz a többi nem számít. A tornához meg szerintem nem kell elűzni a családot. Lehet hogy először majd kuncognak a szenvedéseden, de ha látják, hogy nem csak hóbort akkor bizony büszkék lesznek rád és eszükbe sem jut majd kinevetni. Sőt ha látják az eredményt megdícsérnek majd és lehet még veled is tartanak. Prómálj meg velük egyeztetni egy órát naponta amikor valamelyik sarok kell neked a tornához. ennyit ők is segíthetnek ez nem nagy áldozat és akkor senki nem lesz útban a másiknak. Hajrá és kitartás!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_68684 (14)
    2008-01-09  17:02
  11. Torolt_felhasznalo_68684
    Torolt_felhasznalo_68684
    2008. január 9. 23:1316.

    Szia!

     

     Nagyon szívesen látlak!! Remélem 15.-étől nagyobb lesz majd a forgalom.. Ez az első próbálkozásod?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_169144 (15)
    2008-01-09  21:12
  12. Torolt_felhasznalo_169144
    Torolt_felhasznalo_169144
    2008. január 9. 21:1215.
    szia Kata vagyok.Én most kezdtem a 90napos diétát,magamról csak annyit 160 /100 vagyok,30 éves ,van egy 18 hónapos kisfiam.Sokat van fent éjjel,így nekem is nehéz a rendszert belevinni az életembe.Látom sokan csatlakoztak,ha nem zavarok én is szívesen beszélgetnék veled és a többiekkel
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_68684 (1)
    2008-01-08  09:15
  13. Torolt_felhasznalo_68684
    Torolt_felhasznalo_68684
    2008. január 9. 17:0214.

      Köszönöm az ötleteidet fdora!

     A rendrakásban én is megpróbálom bevezetni a minden 2. nap rendrakós-at, de ez sem lesz egyszerű. A férjem sem tiszteli a munkámat a lányomról nem is beszélve . De, legalább a sporttal nem lesz gond, ha beindul a diéta , akkor elkezdek sportolni. Tapasztalataim szerint az első 3 nap az ütős ( Norbi Kick-box), ekkor még 2x, 3x is meg kell állnom pihenni.. De aztán már simán megy.

     Csak a kitartás hiányzik.. meg a szervezés, ugyanis senki sem  , hogy tornázok. Ezért le kell passzolni a kölyköket + a férjet  valahova.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_2771 (13)
    2008-01-09  13:58
  14. Torolt_felhasznalo_2771
    Torolt_felhasznalo_2771
    2008. január 9. 13:5813.

    Sziasztok!

    Hát Mandy, az a helyzet hogy én is rendetlen és lusta természet vagyok alapvetően   De én is igyekszem folyamatosan apró kis változtatásokkal helyrejönni. Én szintán Norbizok, régebben én is 90 kiló voltam (173 cm) és ezzel a módszerrel 3 hónap alatt 15 kiló lement rólam. Azóta kicsit lazítottam és így nem is híztam de nem iss fogytam. Még legalább 10 kilót szeretnék leadni. A tévézésről annyit, hogy karácsonyra kértem egy szobabiciklit, amit végül már a mikulás meghozott, és a tévé előtt tekerek minden este 1-1,5 órát. Először azt hittem szenvedés lesz, de úgy elmegy az az idő, hogy fel se tűnik sokszor. És így tévézel is meg mozogsz is. Dupla haszon   Az evésben most annyira nem nézegetem a kódokat de azért igyekszem olyasmiket enni ami nem hízlal és minden evésem maximum 15 dkg lehet. Így betartoma  többször kevesebbet és sse vagyok éhes. Rendelni én sem rendeltem soha norbis kajákat és egy-két dolgot megkóstoltam ezekből a termékekből, de alapvetően sóher is vagyok ilyenekre költeni, meg sokmindent ésszerűen lehet helyettesíteni. Azt nem mondom hogy mindenki egyen csoki helyett almát, mert ez hülyeség. De azt például jó ötletnek tartom ha valaki minden nap leírja mit evett (a legkisebb falatig) és ha 3-4 hét után visszaolvasod rájössz, hogy hát lehet nem kellett volna az a chips, vagy mi lenne ha kevesebb édességet ennék és magaddal kötsz kompromisszumot hogy mikor miből mennyit. kell a bűnözés is különben nem élvezzük az életet, de mindent mértékkel. Ja és az ivás is fontos, nekem volt olyan hogy napi 1 pohár vizet ittam, most már 2-2,5 litert sikerül.

    A rendrakás egyébként nekem se megy legtöbbször és ráfoghatjuk hogy a káoszon csak a zseni lát át, de hát azért mennyivel jobb ha nincs kupi. Így most minden második napom rendrakós nap  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_68684 (10)
    2008-01-08  14:43
  15. Torolt_felhasznalo_68684
    Torolt_felhasznalo_68684
    2008. január 8. 16:5512.

     Üdvözöllek köreinkben! 

    Végre én sem leszek egyedül!! És te sem! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_694413 (11)
    2008-01-08  16:23
  16. Torolt_felhasznalo_694413
    Torolt_felhasznalo_694413
    2008. január 8. 16:2311.

     Hello Hölgyek!  és Mandy85!

    Az angyalok küldtek titeket, vagy küldtek engem ide...         Mindegy, hála érte! Azt hittem szélsőséges esetnek számítok. Jelenleg 110 kg vagyok én is, 175 cm-es magasságomhoz. Nekem is 65 kg a cél. Nagyon rendszertelenül élek és nagyon későn fekszem le aludni. Vegetáriánus vagyok, de az édességeket nagyon szeretem...amiről most le kell szoknom. A rendszeres mozgás az, ami hiányzik az életemből.

    Tapasztalt jojó-zó vagyok, de még soha nem voltam ilyen szép kerek.. Ennél fogva az életmód váltás elkerülhetetlen. Nekem ami mindig bejött, az a gyümölcs és zöldség. Méregtelenítés, gyógyteák, sok víz. Viszont motiváció nélkül hamar beleunok, szóval számomra óriási segítség lesz ha olvashatom ti hogyan csináljátok... tartja bennem a lelket.   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_68684 (1)
    2008-01-08  09:15
  17. Torolt_felhasznalo_68684
    Torolt_felhasznalo_68684
    2008. január 8. 14:4310.
     Igazság szerint rengeteg rossz szokásom/tulajdonságom van. Este alig tudom levenni a szemem a tv-ről .. így gyakran csak 2-körül alszom el, persze reggel kelni kell... így egész nap hisztis vagyok. Ezenkívül elég rendetlen is vagyok .., de ha rendszert viszek az életembe talán ez is megoldódik ..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_992364 (9)
    2008-01-08  14:23
  18. Torolt_felhasznalo_992364
    Torolt_felhasznalo_992364
    2008. január 8. 14:239.

    Kedves Mandy85!

    Engem a dohányzás eddig elkerült, és úgy gondolm ez így is marad. Nálam az utolsó 10-12 kg lerakódását az okozta , hogy fizikai munkáról áttértem irodai munkára, így a mozgás is kevesebb lett.

    Milyen életmódváltásra gondoltál?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_68684 (8)
    2008-01-08  13:49
  19. Torolt_felhasznalo_68684
    Torolt_felhasznalo_68684
    2008. január 8. 13:498.

    Kedves magud!

     Teljesen együtt érzek veled! Mielőtt teherbe estem volna 65kg voltam, 95-el zártam. Másodjára 90-el kezdtem és 110-el zártam .

    Ja, de tegyem hozzá, hogy leszoktam a dohányzásról már lassan 3 éve  Persze ráfogni erre ir rá lehet, de a tények tények maradnak..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_992364 (7)
    2008-01-08  13:39
  20. Torolt_felhasznalo_992364
    Torolt_felhasznalo_992364
    2008. január 8. 13:397.

    Sziasztok!

    Én is nagyon szívesen csatlakoznék hozzátok! Jelenleg 104 kg vagyok, 168 cm-hez ami borzasztó számomra. Sohasem voltam vékony, node azért így meghízni!

    A kisfiam születése előtt  81 kg voltam maximum, azóta eltelt 6 év, a kilók pedig folyamatosan csak jöttek. Egyszer sikerült a 90 napos diétával fogynom 17 kg-ot, azonban, ahogy abbahagytam a kilók visszatértek kamatostól. Azóta is probálkoztam a 90 napossal, de már nem volt olyan hatékony, mint előszőr.

    Valamit tennem kell, mert nagyon zavar a "súlyfelesleg", talán együtt könnyebben sikerül eredményeket elérni, sok sikert mindenkinek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_68684 (1)
    2008-01-08  09:15
  21. Torolt_felhasznalo_436667
    Torolt_felhasznalo_436667
    2008. január 8. 13:306.
    Én nem tudom, hogy Te hogy vagy vele, de nekem az első 3 hónap után teljesen átalakult az ízlésem is és már nem is kívánom az "egészségtelelen" kajákat. A kenyeret, tésztát, burgonyát és a cukros, lisztes, csokis éteeket teljesen el is hagytam és már úgy érzem nem is fogok rá visszatérni, pedig a környezetemben mindenki ilyeneket fal Ja, egyébként én nem rendelem a Norbi kaját, hanem magamnak főzök, így kis odafigyeléssel ugyanolyan finomak az ételek. A párom is ezt eszi és neki is nagyon ízlik, csak neki csinálok hozzá rizset, tésztát vagy vmi más köretet
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_68684
    Torolt_felhasznalo_68684
    2008. január 8. 11:415.

    Sziasztok!

    Először is szeretném megköszönni a támogatásotokat! Ígérem, nem okozok csalódást senkinek. Nekem tavaly januárban sikerült Norbival leadnom 8 kg-ot, de az első adandó alkalommal ( nem kaptam sehol Ham-lettet) visszatértem a régi étrendre.. Csak vártam az alkalomra, hogy legyen mentségem, hogy miért hagytam abba.. 

     

    De most  leszek és megfogadom mindenki tanácsát!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_856046 (2)
    2008-01-08  10:07
  23. Torolt_felhasznalo_471297
    Torolt_felhasznalo_471297
    2008. január 8. 11:214.

    Sziasztok,

    csatlakozom én is az életmódváltáshoz   Vagyis már csatlakoztam is: január 1-től.

    Nem Norbizom, mert nem hiszek benne, és nincs kedvem azokat az ízetlen, drága vackokat enni - ez saját tapasztalat. Többször rendeltem ebédet, egyszerűen nem ízlett. Nem volt megfűszerezve, nekem pedig inkább az a fontos, hogy finomat egyek, nem pedig a mennyiség.

    1 hét alatt eddig 2 kg-tól szabadultam meg pontosan. Saját módszert követek, odafigyelek, hogy mit mivel eszek: hús salátával, párolt és sűlt zöldségek, gyümölcsök, savanyúság, reggelire teljes kiörlésű rozskenyér pirítva margarinnal, stb. A szokásos ételek, amiket már biztosan Ti is rengetegszer hallottatok.

    Nem mondom, hogy egyszerű, mert nem az. Tényleg nem   De igyekszem betartani, hogy például étkezés után 2 óráig nem eszem gyümölcsöt a gyomorban lezajló folyamatok miatt.

    Kitartok, mert meg kell szabadulnom 10 kg-tól és szeretném tartani a súlyomat is, ha sikerült. Gyakorlatilag kb 20 kg lenne az ideális fogyás számomra, de akkor nem tetszenék a páromnak és alapvetően így is jól érzem magam. 85 kg a versenysúlyom a 172 cm-hez, jelenleg 95 kg vagyok. Sokan mondjátok majd, hogy a 85 kg még mindig sok, de először megnézem magam így. Arányosan vagyok elhízva, mindenhol egy kicsi, és mivel 12 évig versenyszerűen sportoltam, ezért az átlagos duci lányokhoz képest jóval több rajtam az izom. Amit most elfed a háj  

    Remélem, hogy tényleg sikerül elérni a célomat. Mivel az egyetlen tényleg problémás részem a hasam, ezért rendeltem egy Ab King Pro-t is, amivel minden nap meg fogok küzdeni. A többi testrészemre nem kell külön gép, elég lesz az úszás (hetente egyszer, többre nincs időm), és egy kis ugrabugra edzés a lányokkal.

    Ha minden jól megy, akkor igyekszem beszámolni nektek a heti helyzetről, és várom ötleteiteket, segítségeteket!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_436667
    Torolt_felhasznalo_436667
    2008. január 8. 10:353.
    Sziasztok!
    Igaz én nem ennyi súlyról indultam, mint TI, de a problémám hasonló volt;önmagamhoz képest nagyon behíztam és mikor egy nyár végi napon rááltam a mérlegre szó szerint leszédültem!!! Akkor és ott eldöntöttem, hogy változtatnom kell magam miatt és a párom miatt is. Nem mondom azt, mint amit ilyenkor sokan mások szoktak, hogy Ő így is szeretett, mert NEM!!! Sokszor szólt és láttam rajta, hogy nem "úgy" viszonyul hozzám, mint csini koromban
    Szóval, a lényeg, hogy nem akartam megint beleesni abba a hibába, hogy majd hétfőtől és addig is telezabálom magam, majd hétfőn semmit nem eszek kedden meg megint zaba... Ördögi kör ez az biztos Akkor és ott elkezdem Norbizni(kb szeptember eleje) és azóta is tartom. Minden héten kb 3szor ejártam aerobicra(én aki a lustaság megtestesítője voltam) és ezt is folytatom. A lényeg a lényeg lefgytam 9 kg-ot, de az én arányaimhot képest nagyon jó(most 57 kg vagyok) Ja, és mindezt úgy, hogy rengeteget eszek, van úgy hogy éjfélkor paprikás csirkét, természetesen pufi rizzsel...Ja, és a legnagyobb büszkeségem, hogy a 3 napos karácsonyi ünnep alatt is fogytam 0,5 kg-ot csak mert helyesen állított össze az étrendem és így is istenieket ettem!
    Én hiszek abban, hogy lehet jóllakott pocival is fogyni nem is keveset! Kívánok Nektek is hasonló sikereket és kitartást!!! Sikerülni fog, csak hinni kell benne!Lesznek ugyan hot pontok és biztos, hogy nem fogysz olyan gyorsan, mint egy 600 kcal-ás diátaval, de legalább nem sanyargatod magad és rossz passzban nem myúlsz egyből a kaja után!!!
    Kilómentes új évet!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_856046
    Torolt_felhasznalo_856046
    2008. január 8. 10:072.
    Szia Mandy85!

    Megértelek téged. Én 2005 elején voltam 105 kg. Szülinapomkor márciusban kezdtem el a fogyókúrát a család támogatásával. Szeptemberben már 80 kg voltam, november végén 65. Csak sajnos befejeztem a diétát és nagy zabálásokat rendeztem. Most folyamatosan jojózok. Fogyok, hízok. 73 kg vagyok, de az istennek nem tudok visszamenni 65-re.
    Én Norbiztam. Azért mert ott ehettem "sokat", de mégis fogytam. Nem kellett kalóriát számolni. Sok embernek nem válik be ez sem, mert szervezet függő sztem. Illetve hinni kell magadban.

    Most én is küszködök és szeretnék lefogyni. Készültek karácsony után fotók és jó nagy tokám van. Anyukám kedvesen meg is jegyezte, hogy fejre híztam meg hasra Hát jah, most szabályos gömb alakú a fejem

    Én szívesen csatlakozok hozzád és remélem kölcsönösen tudjuk támogatni egymást.

    Szép napot Neked!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top