Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Magyarok Észak-Amerikában!

Bikercat
Létrehozva: 2002. Április 15. 15:38
Szia Bagoly!



A shrimp magyarul: apró tengeri rák, (Grangon)garnélarák



Üdv,



  1. Torolt_felhasznalo_990447
    Torolt_felhasznalo_990447
    2011. augusztus 20. 23:4713151.

    O.K.---gondolom,  esze agaban  sincs  senkinek,    barmi ertekes dolgot szetrugdosni!!! 

     

    Te  mennyire  ertekeled  az  amerikai  politikai  helyzetet?

     

    No,  csak  gyere,    szolj  hozza!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_749467 (13142)
    2011-08-20  11:32
  2. Torolt_felhasznalo_990447
    Torolt_felhasznalo_990447
    2011. augusztus 20. 23:2213150.

    IchbinIch............

     

    "en vagyok en vagyok  en  vagyok  en.

    Nem vagyok  nem  vagyok  nem  vagyok  ven

     a  csicseri  hatarban,  en,  en,   en...

    tied leszek   a  nyaron,   en--en   en......  "

     

    juszt  is!!!   :-)))

     

     

    (csak  azert  irtam,  hogy  ne hidd,.....)

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_990447 (13149)
    2011-08-20  23:08
  3. Torolt_felhasznalo_990447
    Torolt_felhasznalo_990447
    2011. augusztus 20. 23:0813149.

    wilkommen  zuruck!  :-))

     

    Itt   egy  vicc  egy masik  forumbol

     

    kukacapja 2011-08-20 12:1817016.

     

     

    Idős'b papa elmegy a pszichiáterhez vizsgálatra. A tintapaca-tesztnél mutatja a doki az elsőt és megkérdi:

    - Na bátyám, mit lát ezen?

    Mire az öreg:

    - Pina!

    Mutatja a doki a másodikat:

    - És ezen mit lát, bátyám?

    Mire az öreg:

    - Pina!

    Mutatja a marmadikat, megint:

    - És ezen mit lát?

    - Pina!

    - Hát bátyám, magának nagyon súlyos pina-fóbiája van!

    Mire az öreg:

    - Nekem? Há' maga mutogat itten pinákat!

     

     

    ez a POLITIKA!!!!    ;-)

     

    aaaa  Szt. Istvan  nappal  kapcsolatba:

     

    Igen,  nagy  unnep  a  legtobb  Magyar  Klubbokban.

    Olyankor  felveszik  a  himzett,  regi  magyar  nepviseleteket,  es  van  ahol  kormenetre  is  mennek  a  magyar  templomokban.

     

    Az  ilyen  unnepnapok  mindig  nagy  zabalasokkal  es  tancolasokkal  vegzodnek.

    JO MURIK!!!!   ;-)

    előzmény:
    ichbinich (13141)
    2011-08-20  10:53
  4. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. augusztus 20. 18:5513148.

    Taxing millionaires and billionaires more – a position advocated by billionaire Warren Buffett and President Barack Obama – won’t make much of a dent in the national debt or the record federal budget deficits, a new study finds.

     

    hahahahahah

     

    no comment!

    előzmény:
    Bikercat (1)
    2002-04-15  15:38
  5. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. augusztus 20. 18:4113147.

    Thousands of unemployed waited overnight, camping out in their business suits and office heels and braving the tormenting heat in Atlanta to stand in line for a job fair Thursday. Authorities treated 20 people for heat exhaustion as they struggled to keep the line moving and get people moved inside.

     

    The unemployment rate for African-Americans stands at 15.9 percent, far above the national rate of 9.1 percent. 

     

    "I believe the recent lack of leadership in Washington is a contributing factor to the overall lack of confidence in the economy," said Mark Butler, Georgia's labor commissioner.

     

    -------------

     

    ezek is inkabb DOLGOZNANAK, mint foodstamp -en elnek..

     

    akkor valahol megis csak nem a "gazdagtol " kene elvenni, es odaadni akinek nincs, HANEM MUNKAT TEREMTENI, hogy ne kegyelem kenyeren kelljen elni.

     

    egy fekete congressman nagyon jol megmondta, a demokratak visszaszoritottak a feketeket a "slavery" sorba. Az adomany nem lelekemelo... a munka, es finanacial independece is!

     

    One has to wonder how the Democratic Party has become the party of choice among the black community in the United States. Or more accurately, how the black community has allowed themselves to be sold-out to the Democratic Party.

    Over 90 percent of the blacks that vote in this country blindly vote Democrat in every election regardless of the issues. Why would a whole race of people line up behind the party of their oppressors and give their support?

     

    ----------

    lattad valaha mikor Pelosi arrol beszel hogy ot a NEP JAVA ERDEKELI!

     

    ezert! 

    mert hisznek nekik... 

    az orszag leggazdagabb emberei demokratak!!!!

     

    ----------

     

    mig a sor var... a vezer...jatszik... 

     

    SEE YOU IN SEPTEMBER!

     

    mondta!

     

    előzmény:
    Bikercat (1)
    2002-04-15  15:38
  6. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. augusztus 20. 18:2213146.

    no ugye...errol beszelunk:

     

     

     

    Over the next 18 months, the Environmental Protection Agency will finalize a flurry of new rules to curb pollution from coal-fired power plants. Mercury, smog, ozone, greenhouse gases, water intake, coal ash—it’s all getting regulated. And, not surprisingly, some lawmakers are grumbling.

     

    The regulations, they say, will cost utilities up to $129 billion and force them to retire one-fifth of coal capacity. Given that coal provides 45 percent of the country’s power, that means higher electric bills, more blackouts and fewer jobs.

     

    The doomsday scenario has alarmed Republicans in the House, who have been scrambling to block the measures. Environmental groups retort that the rules will bring sizeable public health benefits, and that industry groups have been exaggerating the costs of environmental regulations since they were first created.

     

    ---------

     

    es ki fogja megfizetni az extra kiadast?

     

    hat termeszetesen a tomeg.. 

     

    hogy mennyivel lesz ETTOL egeszsegesebb, azt nem tudom, mert tovabbra sem lehet megallitani a napi 1-2 csomag cigizoket, akiknek olyan mindegy mennyit termel vagy nem termel az elektromosagot ado vallalat, ok otthonukban kitermelik a szukseges mennyiseget tudorakhoz! 

     

    vagy talan AHHOZ is egy RULE AND REGULATTION KELLENE!..

     

     

     

    előzmény:
    Bikercat (1)
    2002-04-15  15:38
  7. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. augusztus 20. 18:1413145.

    egyaltalan nem lennek meglepve, hiszen mindent kitalalnak hogy a penzt kiszedjek a nep zsebebol.

     

    ez is egyik volna annak!

     

    Nalunk az utobbi idoben oriasi hatalmat kapott az EPA... 

     

    ez az egyik ok allitolag, amiert a companyk elmennek, oda ahol olcsobban tudnak gyartani, mert nincs annyi rules and regulations. 

     

    The EPA’s rules, which took effect in January, became the administration’s lever to limit greenhouse gases after Congress failed to pass legislation backed by President Barack Obama to create a cap-and-trade system for pollution allowances. Republicans and some Democrats say the EPA rules will hurt the economy and argue the federal Clean Air Act was never intended to regulate emissions such as carbon dioxide, an odorless, invisible gas unlike smog.

     

     

    Only McConnell’s measure will “rein in the EPA and protect jobs,” Senator John Barrasso, a Wyoming Republican, said today.

    The EPA-related amendments are attached to legislation intended to help small businesses.

     

    ha nem megy igy....majd kitalaljak...hogy menjen ugy!!! 

     

    a vegeredmeny ugyan az..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_749467 (13140)
    2011-08-20  07:49
  8. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. augusztus 20. 17:5713144.

    Talan semmi mas okozat nincs akkora mint Isten nevevel ami VISSZAELES tortenik!

     

    rengetegen nagyon  meggazdagodtak - nem tudom hol elsz, de itt stadionokat berelnek ki, es MEGTELIK - kiralyi modon elnek, mig Istent aruljak..  (no jo, en hivom igy a predikatorokat )

    es akkor nem beszelek a gyilkossagokrol, amiket "Isteni " sugallatra  kovetnek el, haborukat, ahol a papok mindket oldalon megalldottak a gyilkos szerszamokat..

     

    el tudom kepzelni egy ilyen gyulekezetet, ahol "megjelenitik" Jezust vagy a tobbit.. hogy ott hogy belehet hulyiteni a nepet

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_749467 (13139)
    2011-08-20  07:35
  9. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. augusztus 20. 17:5113143.

    mondom en neked hogy az ujsagok mast sem csinalnak mint hulyitik a nepet...

     

    nem csak hogy a cikk volt, hanem kesobb mar a tv-ben is bemondtak!

     

    szerintem Gore-t mar senki nem unnepli, hat kevertek egy kis ...you know what!

     

    tobb cikket olvastam arrol, hogy az evtizedunkben a Napnak milyen extra kilovesei vannak , meg attol is tartanak hogy az orszagunk elekctrical  grid -jeben kart tesz, olyan nagy meretuek.

     

    aztan a vulkanok! egy egy vulkan kitoresenel mennyi levego szennyezodes tortenik. 

     

    magyarul : ES MEGIS MOZOG A FOLD ...

     

    mi a kis senkik ezen a foldon bizony sajnos szennyezunk, de azert mar ne adjunk  maguknak ekkora "erot"  hogy a foldet el tudjuk pusztitani.

     

    szennyezodes... lattad kepeket a "szigetekrol" ami eldobott hulladekbol kepzodik??? fertelem...EZT mi csinaljuk, a lusta emberiseg, akik eldobalnak mindent akarhol vannak..

    es ha mar a szennyezodesrol beszelunk az oserdok irtasa... hat ez meg szornyu! Az aztan valoban befolyasolja az idojarast.

    Biztos hallottal rola mekkora pusztutast vegez az ember az erdokben!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_749467 (13138)
    2011-08-20  07:25
  10. Torolt_felhasznalo_380015
    Torolt_felhasznalo_380015
    2011. augusztus 20. 11:3213142.

    Hat talan kezdjed : ugy beszelgetes a beszelgetes .
    Hogyan unnepeled , hol unnepeled es miert unnepeled ?

     

    Houston altal gondolkodasra felvetett temarol van velemenyed ?

     

    Ne az legyen , hogy van aki beszel , van aki csak rug
    /szetrug es van aki csak kritizal . 

    előzmény:
    ichbinich (13141)
    2011-08-20  10:53
  11. 2011. augusztus 20. 10:5313141.

    USA-bol kaptam Floridabol

     

    "Itt is,mint Montrealban megunnepeljuk Szent Istvan napjat! "

     

    Ti itt beszelgetok , hogyan? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_380015
    Torolt_felhasznalo_380015
    2011. augusztus 20. 07:4913140.

    magyarok is cikkeztek mar errol a projektrol...

     

    Spielberg lehet boldog... o megalmodja es a Nasa kidolgozza 

     

    A tömegek hajlandóbbak elfogadni a csökkenő életszínvonalat, az adóemeléseket és az életükbe történő bürokratikus beavatkozásokat, ha azt annak az árnak tekintik, amit a "földanya megmentéséért" kell fizetni. Ha sikerül elültetni a lakosság tudatalattijában a környezetszennyezésből származó halál és pusztulás vízióját, akkor az ellene folytatott globális küzdelem valóban pótolhatja a háborút, mint kontrollmechanizmust.

    Az elmúlt 40 év technikai fejlődése, mára már lehetővé tenné az "a" terv vagyis egy földönkívüli hamis-támadás megvalósítását, ha a környezetvédelmi smafu nem sikerülne.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_749467 (13139)
    2011-08-20  07:35
  13. Torolt_felhasznalo_380015
    Torolt_felhasznalo_380015
    2011. augusztus 20. 07:3513139.

    holographokkal fogjak hulyiteni a nepet ???

     

    Mohamed , Krisna , Jezus , meg a vitopmd taltosai ott fognak setafikalni lathato gloriaval a fejuk felett a tokrehulyitett  nep kozott es hirdetni fogjak a megdonthetetlen igazsagot ?

     

    HAARP

    Another part of Project Bluebeam is to again use holographic and HAARP technologies to create religious prophecied scenarios taking place. Biblical "signs and wonders" will be made artificially, and also the religious deities Jesus, Mohammed, Krishna and Buddha to be created as images that people will be able to perceive as real.The purpose of this would be to establish the one world religion that the Illuminati are seeking to cause.

    I quote from the website "With computer animation and sounds appearing to emanate from the very depths of space, astonished ardent followers of the various creeds will witness their own returned messiahs in convincing lifelike reality.

    Then the projections of Jesus, Mohammed, Buddha, Krishna, etc., will merge into one after correct explanations of the mysteries and revelations will have been disclosed. This one god will, in fact, be the Antichrist, who will explain that the various scriptures have been misunderstood and misinterpreted, and that the religions of old are responsible for turning brother against brother, and nation against nation, therefore old religions must be abolished to make way for the new age new world religion, representing the one god Antichrist they see before them."


    előzmény:
    Bikercat (1)
    2002-04-15  15:38
  14. Torolt_felhasznalo_380015
    Torolt_felhasznalo_380015
    2011. augusztus 20. 07:2513138.

    ...tudomanyos cikk

     

    Itt van az eredetije / tegnap ota mar modositva lett : a Nasa tiltakozhatott

     

    • This article was amended on 19 August 2011. The subhead said the report was "for Nasa". This has been corrected.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (13137)
    2011-08-19  17:30
  15. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. augusztus 19. 17:3013137.

    olyan virag nyelven beszelsz, hogy nem sokat ertettem , de csokorba szedtem es vazaba raktam.

     

    Biztos ki fog nyillni...es akkora megertem! 

     

    Remelem a nagyon jol vegzett munkad megjutalmazza akinek illik.

     

    En sem vagyok moziba jaro, de hallom mindket filmrol amit doknagyi emlit. A DVD-t szerzem majd meg.

     

    az igazsag hogy elege el vagyok maradva a film nezessel, nem sokat ulok a tv elott, annyi zagyvasag megy benne, hogy kar az idoert.

    Illetve ha ott ulok, olyankor kotok...kellemest a hasznossal probalom osszekotni.

     

    no csak hogy ne unatkozz, hoztam neked en is egy kis "elgondolkozni" valot...

     

     

    Aliens may destroy humanity to protect other civilisations, say scientists

    Rising greenhouse emissions could tip off aliens that we are a rapidly expanding threat, warns a report

     

     

    mit gondolsz, Gore adta ki a titkot, miutan nem figyelnek ra elege...tobbe...a Nobel dija ota?????

     

     

    It may not rank as the most compelling reason to curb greenhouse gases, but reducing our emissions might just save humanity from a pre-emptive alien attack, scientists claim.

     

    előzmény:
    dr.dr.hus (13134)
    2011-08-19  06:22
  16. 2011. augusztus 19. 08:1613136.
    Kiváncsi vagyok mi lesz a véleményed!
    előzmény:
    dr.dr.hus (13129)
    2011-08-19  00:41
  17. 2011. augusztus 19. 06:2513135.
    Hogy csak tudd, most a sertett angyal szerepet jatszottam el.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (13133)
    2011-08-19  05:33
  18. 2011. augusztus 19. 06:2213134.

    Ebben a pillanatban fejeztem be az elokeszuleteket.

     

    Valamit megerdemlek a ferjemtol ezert az biztos, de majd csak holnap estere fog kiderulni vagy hetfo reggelre, hogy biztos e a biztos.

     

    Igy legalabb van idom kigondolni, hogy mit erdemlek meg es milyen ertekben. 

     

    A topikra visszaterve gondolj ki valami jot.

     

    Nem kivanok itt beszelgetni veled eppen azert amilyen lehetosegek vannak itt.

     

    De beszelgetni veled imadok.

     

    Ne mondja nekem senki, hogy anyad igy, meg apad ugy,  lefelmeno, meg felmeno, porbol lettel, porra leszel, , ha ez sem eleg,  akkor minden nap elmosogathatsz 2x- 3x.

     

     

    Igy sem gyoztek megszuntetni a topikokat amit rolam nyitottak.

    Meg a szuleimrol.

     

    Senki sem tokeletes, ertem en.  Meg  tudod mindenkit megprobalok megerteni.

     

    Hogy miert nyilvanitottak politikai topiknak azt nem tudom, csak sejtem.

     

    De ez o joguk, hogy azt csinalnak itt amit akarnak es igazuk is van. Mert mi vagyunk a betolakodok es kegyelmesek kenyeren elok.

     

    Na  megyek, talalj ki valami jot, ha van kedved.

     

     

    Jo ejt.

     

     

    Jot erzesem van  mar, egyik labunk itt, a masik ott, mint a kismadarnak.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (13133)
    2011-08-19  05:33
  19. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. augusztus 19. 05:3313133.

    nezd, bevallom, SOSEM jartam ilyen ugynevezett politikai gumiszobaban.. azt sem tudtam ilyen van!

     

    de ...

     

    ha igazad van, hogy egy psychopet KIVANSAGARA ezt a forumot azza tettek, es ezzel ugymond HIVATALOSAN ENGEDIK A SZEMELYES MOCSKOLODAST... 

     

    AKKOR SZERINTEM AZ NLC .......................

     

     

    egyszeruen NEM TUDOM ELHINNI!

     

    ha pedig neked van igazad, akkor ennek a topiknak VEGE!

     

    TALAN MINDENKI OROMERE!

     

    mi meg majd szep csendesen, MASKEPPEN ... MEGBESZELJUK A DOLGOKAT!

     

    hahahahahahaha

     

    szeretettel 

     

     

    igy aztan a vegen, megsem velunk toltak ki!!!

     

    hanem MAGUKKAL! 

    meg az olvasokkal!

    előzmény:
    dr.dr.hus (13131)
    2011-08-19  01:01
  20. 2011. augusztus 19. 01:2213132.

    Na erre a hozzaszolasodra kaptal valaszt?

     

    Ki is a naiv?  Termeszetesen en utanam, mert naivsagbol elso vagyok a nlc foruman.

     

    Holnap 10-kor lesz egy megbeszelesem, dolgozom rajta. Utana elmegyek a lanyokkal duhajkodni. Fogok rajta gondolkodni a kedvedert, de nem igerem, hogy rendszeresen fogok ide jarni.

     

    Nekem azert, mert nem szeretem a politikat, nem szerettem Busht sem elitelni es szidni ugy, ahogy az ujsagok, Obamaval is igy vagyok.

    Szeretek elgondolkodni a donteseiken, hogy miert is ugy dontottek, ahogy.

    Sem az ujsagirok, sem mi nem latjuk az elnok iroasztalat.

    Pont ugy, mint az auto vezetesnel. Minden szekbol mast latunk es maskepp.

     

    Velemenyem azert van, azt probalom is elmondani, de azt is maskepp latom innen.

     

    Latod a tegnapi busz historiat?   Na igy vannak az elnokkel is. Nem is tudjak, hogy sokszor mit beszelnek, irnak, terjesztenek a vilagban hulyeseget, ami csak felig, vagy addig sem igaz.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (13118)
    2011-08-18  17:02
  21. 2011. augusztus 19. 01:0113131.

    de azt nem hiszem hogy engedik hogy el kell turjem hogy reszeg prolizon, raszistanak nevezen, szelso jobbos nacinak nevezzen...

     

    KIZART DOLOG HOGY EZT MEGENGEDIK!

     

    MEREM REMELNI HOGY NEM!!!!! "

     

    Akkor olvasd el ezt:

     

    "

    Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba   Kedves Fórumozók!

    Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

    A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

    Üdv: a moderátorok " Ugye viccelsz? Ugye azt akarod mondani, hogy most azert tettek ide a topikot, hogy kesztyus kezzel banjanak kifejezetten az EA-i topik iroival?  Hat sut beloluk a gyulolet! Evek ota!

     

      
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (13127)
    2011-08-18  20:50
  22. 2011. augusztus 19. 00:5213130.

    Kivarni annak a veget amit mar elore tudsz annak  ugyan mi ertelme van? Ez nem

     

    Ha negativ, akkor bele sem erdemes kezdeni.

     

    Akartam neked is egy kepet feltenni, de keptelenseg volt kivarni  a  gep lassusagat.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253448 (13128)
    2011-08-18  20:52
  23. 2011. augusztus 19. 00:4113129.

    Mar intezkedek es az ajanlataid kozul a Fekete Hattyut fogom megnezni eloszor.

     

    Nagyon koszonom, biztos, hogy  nem veletlenul kapott Oskar-dijat.

     

     

    előzmény:
    doknagyi (13111)
    2011-08-18  12:28
  24. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. augusztus 18. 20:5213128.

    Szerintem varjuk ki a veget!

     

    ugyis hamar ki fog derulni...

     

    ha pedig valoban az van, es ugy ahogy te irod ENGEDETT... akkor elkoszonunk.. es ITT HAGYJUK MAGABA MOCSKOLODNI!

     

     

    előzmény:
    dr.dr.hus (13126)
    2011-08-18  18:15
  25. Torolt_felhasznalo_253448
    Torolt_felhasznalo_253448
    2011. augusztus 18. 20:5013127.

    az hogy valaki csunyan beszel (de szepen fogalmaztal) az engem nem erdekel, AZ IROJAROL VONJA LE A KONZEKVENCIAT!

     

    de azt nem hiszem hogy engedik hogy el kell turjem hogy reszeg prolizon, raszistanak nevezen, szelso jobbos nacinak nevezzen...

     

    KIZART DOLOG HOGY EZT MEGENGEDIK!

     

    MEREM REMELNI HOGY NEM!!!!!

    előzmény:
    dr.dr.hus (13125)
    2011-08-18  18:03
9 10 11 12 13

Címlap

top