Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem merek boldog lenni

pompidouenne
Létrehozva: 2008. január 3. 18:45
Életemben eddig kb. 2-3 évig voltam boldog. Gyerekkoromban mások folyamatosan megakadályozták, hogy felhőtlenül boldog legyek, és most már nem merek. Félek boldognak lenni. Félek örülni. Pedig volna minek. De ott a sok ha. Ha ez, ha amaz történne, ami felrúgja a boldogságot. Pedig lehet hogy nem is következne be, vagy csak sok-sok idő múlva. Én meg addig is míg élvezhetném, lemaradok a boldogságról.
  1. 2008. január 5. 15:5878.
    Kétségtelen így van, de egy idő után tudomásul kell venni, azt is, ha az ember az anyjának nem tud megfelelni. Abba kell hagyni az erőlködést, ugyanis felesleges. Nem tudsz jót csinálni, akkor meg mindegy. Én ilyenkor azt szoktam mondani, hogy ha semmi se jó, akkor legalább az legyen ami nekem jó.  
    előzmény:
    őskomcsi (76)
    2008-01-05  12:52
  2. 2008. január 5. 13:0977.
    A legjobb hozzászólásokhoz sosem fűznek kommentárt. Persze, minek is, magukért beszélnek. Én most mégis megteszem.
    Teljesen egyetértek, remek gondolatok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667249 (60)
    2008-01-03  23:02

Címlap

top