Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem sikerül leszokni ?

Torolt_felhasznalo_440399
Torolt_felhasznalo_440399
Létrehozva: 2007. december 29. 04:14

18 év dohányzás és ezer próbálkozás után 2007 szeptemberben sikerült abbahagynom a dohányzást.  Azonban egy jó ebéd után vagy valamilyen megszokott tevékenység közben - pl. autó karbantartás - még mindig majd megpusztulok egy szál cigiért. Ott érzem a torkomban  a vágyat,  de ha nem figyelek rá elmúlik.
Azokat a sorstársakat várom ide, akik még csak az ötszázadik sikertelen próbálkozásnál tartanak, vagy hozzám hasonlóan az első dohánymentes hónapjaikkal kűzdenek.
Írjátok le sikereteket, vagy a sikertelenséget. Úgy gondolom, hogy a sikertelenségből is lehet tanulni. Szenvedjünk együtt és próbáljuk meg a lehetetlent.
Nekem nem jött be a tapasz, a rágó az akupunktúra.... 
Én nem tudtam megcsinálni azt sem, hogy kiteszek egy megkezdett doboz cigit az asztalra, és azért sem gyújtok rá. Az akaraterő kb. 5 percig tartott !   
Piruló arccal be kell vallanom, hogy én egy gyógyszer segítségével hagytam abba a dohányzást. Úgy gondolom, hogy az eredmény a lényeg, nem a hozzá vezető göröngyös út.

Éppen ezért  lenne egy tiszteletteljes kérésem !
Aki úgy szokott le a dohányzásról, hogy tegnap eldöntöttem befejezem a dohányzást, ma már nem dohányzok, holnap pedig nem is hiányzik, kérem ne írjon ide. Erre talál néhány más topicot.
Köszönöm !

Szenvedők gyülekezzetek !!!

  1. Torolt_felhasznalo_288824
    Torolt_felhasznalo_288824
    2008. január 14. 20:1428.

    én akkor is azt gondolom, hogy erős vagy, mert már egyszer megtetted, hosszú időre

    majd találsz kapaszkodót...gondolj valamire ami jó a gyerekeidnek,a(ha nem szívják veled),akkor a pénzre, vagy gondolkodj el, mi tudna erőt adni ismét...

    előzmény:
    balnika (24)
    2007-12-29  11:11
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. december 29. 18:2227.

     OK benézek.

     

    BUÉK  

    előzmény:
    ANDREA* (26)
    2007-12-29  17:51

Címlap

top