Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Esküvő 2009

Manócska
Létrehozva: 2007. december 27. 19:59

Talán nem én vagyok az egyetlen, akinek 2009-ben lesz az esküvője. 2008 nem fér bele, de sebaj, így mindenre jut elegendő idő - remélhetőleg. 

Várok minden menyasszonyt, aki 2009-ben mondja ki a boldogító igent. 

  1. 2009. augusztus 19. 13:1363301.

     Reni, szerintem csak külföldről tudod beszerezni....:

     

    http://users.skynet.be/neverland/sg28_ 08.html

     

    http://www.disneystore.com/personalized-persona lized-mickey-minnie-wedding-snowglobe/p/1230686/60002/

     

    http://cgi.ebay.ph/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=380141222359

     

    http://www.disneystore.com/snowglobes-dream-wedding-mickey-minnie-mouse-snowglobe/p/1241951/65992/

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_776623 (63299)
    2009-08-19  11:53
  2. 2009. augusztus 19. 13:0963300.

    Szia, Renike!

    A mi sütiseink kínálatából másoltam neked ezt a képet. Nem hógömb, ne Mickey és Minnie vannak rajta. Ha így is megfelel, akkor a www.sutimester.shp.hu - n keresd a kontaktszemélyt...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_776623 (63299)
    2009-08-19  11:53
  3. Torolt_felhasznalo_776623
    Torolt_felhasznalo_776623
    2009. augusztus 19. 11:5363299.

    Sziasztok!

     

    Kérem szíves segítségeteket abban, hogy hol tudok venni mickey és minnie nászpárt ábrázoló hógömböt?

    Már mindenhol kerestem de nem találok kérlek segítsetek.

    A szüleim 25. házassági évfordulójuk alkalmára szeretném nagyon fontos!!

    Kérlek segítsetek!!!

    Csatolom a képet melyen rajta van a hógömb.

     

    Köszönöm szépen!!!!

    Szép napot mindenkinek!

    Üdv

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_865157
    Torolt_felhasznalo_865157
    2009. augusztus 18. 22:5963298.
    Szuper választás (elhiheted fátylakat készítek)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479995 (63296)
    2009-08-18  22:14
  5. 2009. augusztus 18. 22:5263297.

    Sziasztok Menyasszonyok és ifjú Feleségek,

    Megpróbálom összefoglalni a mi nagy napunkat, bár nem könnyű mert még csak most kezdjük felfogni, hogy mi is történt.  A reggeli körmös, fodrászso kozmetikusos rohanás nálunk is meg volt, mire hazaértemmár mindenki ott volt, úgyh rohantam mint egy őrült, ruha fel, csokor kézbe stb és tűz Inárcsra Pestről. Sikerült kisebb dugóba kerülnünk, de tök rendesek voltaka vezetők mert amikor megláttak akkor vették az adást ás páran előre engedtek. A polgárink nagyon szép volt, de akkor még olyan extázisban voltam, hogy csak emlékfoszlányaim maradtak róla. Aztán polgári után átöltöztem a nagyruhába és irány a templom. A fátyol alá tényéeg remekül bemásznak a repülő rovarok, szóval arra figyeljetek... A templomi szertratás csodálatos volt, nagyon sokan meghatódtak, többek között én is de sikerült kordában tartani magam, hogy nekezdjek hangos zokogásba (ez egy nagy teljesítmény volt tőlem:D). 

    A templom után mentünk a lagzi helyszínére és mivel elég messze volt így nem mehettünk lovaskocsival és én már teljesen lemondtam róla, dea párom meglepett egy lovaskocsikázással a falunkban, a kocsi után jött az összes autós dudálva, úgyh az egész falunk megtudta, hogy összeházasodtunk, tök megható volt, hogy kijöttek gratuláltak stb.

    Aztán fotózkodtunk é a lagzi helyszínére mentünk, lassan indult be a bulnk de fergeteges lett. ekünk is volt vicces nyitótáncunk, és szintén hatalmas tapssal (állva tapsoltak) és ovációval fogadtak, még az extra konzervatív apukámnak és családjának is tetszett és sok-sok dicséretet kaptunk, úgyhogy ezt a produkciót bátran ajánlom (ha tánctanárt keresnétek merem ajánlani a mienket, ha vkit érdekel írjon privben).

    Most röviden ennyi, még egy jótanácsot a végére, ne idegeskedjetek a nagy napon, csak élvezzétek és legyetek boldogok mert nagyon gyorsan elmegy és a vendég seregnek is az a legfontosabb, hogy titeket boldogak lásson.

    Mára ennyi, holnap NÁSZÚÚTT

    Puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_479995
    Torolt_felhasznalo_479995
    2009. augusztus 18. 22:1463296.

    Sziasztok. Remélem tetszik ez a ruha mindenkinek :) rakok fel képet a fátyolról is:) ez a kettő így együtt? szerintetek?:) várom a véleményeket.:) egyébként képzeljétek..ma csináltam egy terhességi tesztet. " Szerencsére" egyenlőre negatív lett :) ( biztos csak a sok idegeskedés miatt késik) a házunk már épülget..:) előbb esküvő..:) utána a baba:) Puszikaa

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. augusztus 18. 12:4663295.

    hoppá, bocsi

    Egyszer akartam csak

    előzmény:
    csillus88 (63294)
    2009-08-18  12:45
  8. 2009. augusztus 18. 12:4563294.

    Szia Okosa!

    http://vofely.lakodalomba.hu/?ev=2009&ho=9&nap=12&iam=3510&lekerdez=lagzi itt találod a szabad vőfélyeket.

     

    Remélem tudtam segíteni!

    előzmény:
    okosa (63293)
    2009-08-18  12:04
  9. 2009. augusztus 18. 12:0463293.

    Sziasztok Lányok!

     

    baj van! Segítsetek, ha tudtok! A vőfélyünk ma közölte velünk, hogy Ő nem is emlékszik, hog ybeírt minket és nem vállal. 4 hét múlva esküvő! Honnan szerzek Borsod megyében egy megbízható Vőfélyt ennyi idő alatt? Ha valaki tud segítsetek!

    Úgy fáj a fejem azóta is, hogy alig látok! Nagyon ideges lettem, mert nekem semmi nem megy egysezrűen!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. augusztus 18. 09:2163292.

    Sziasztok!

     

    Ez a ruha nagyon hasonlít a Rióra, ami egyik kedvencem:-)

    Nekem tetszik:-)

     

    Bea ezt a virágzó teát én mondtam itt a fórumba, de elég drága az esküvői csomaguk, de az biztos, hogy szép,emlékezetes ajándék marad:-)

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479995 (63279)
    2009-08-17  21:31
  11. 2009. augusztus 17. 23:3463291.

    A virágokat és dekorációt mi is Pálmáéktól rendeltük.

    Nagyon rugalmasak és segítőkészek voltak végis, bármikor hívhattam őket, írhattam nekik, azonnal reagáltak.

     

    Már a szerdai fotózásnális kiderült, mennyire rugalmasak, ugyanis az utolsó pillanatban módosítottuk az virág átadásának helyszínét, úgy, hoyg nekik a város másik végébe kellett elhozni 1 szem csokrot és a kitűzőt, ráadásul bő fél órát meg is várakoztattuk őket.

     

    A csokrom azt hiszem önmagáért beszél, pedig konkrét elképzelésem nekem sem volt, ők mégis eltalálták. A csokrom oázisban volt, pedig nem kértem előre, így a szerződésben sem szerepelt.

     

    Szombaton pontban 2-kor házhoz hozták a virágokat, ugyanolyan szépet, mint szerdán. A kitűzők és a koszorúslány szalagok is teljesen rendben voltak.

     

    Az étterembe érve pedig azt hiszem nem csak az én szám maradt tátva a látványtól. Nagyon szépen, a megbeszéltek szerint volt megterítve, nálunk az ültetőkártyákat és a szalvétákat ugyan én csináltam, de ők nagyon kedvesen felrakták az asztalokra.

     

    Az asztaldísznél sem volt semmi konkrét elképzelésem, de ennél szebbet nem tudtam volna kitalálni. Ugyanilyen szép volt a fejünk felett a falon lógó faldísz is. Az asztaldíszt hazahoztuk és még most hétfőn is olyan, mintha most frissen rakták volna össze. Holnap le is fotózom.

     

    Sajnos az étteri dekorációról nincs képem, de a szerdai csokromat felteszem.

     

    Szóval én bátram ajánlom a Pálmáékat mindenkinek!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. augusztus 17. 23:2963290.

    Laurie, nektek is nagyon sok szépet az elkövetkező évekre:)

    Azért nem lehetett semmi hogy pont rátok tört az a fránya vírus!

     

    Én is beszámolok kicsit hosszabban ha már a többiek is, meg Babuci kérdésére is válaszolva:

     

    Én 9-re mentem a körmös lányhoz, majd ugyanitt volt a fodrász is, aki kicsit késve látott munkához mert előttem is volt egy lány, illetve az én frizurám is tovább tartott mint vártuk, de nagyon jól sikerült! Szóval itt felhalmoztunk 1 óra csúszást:) Innen mentünk a tortáért az August-ba, majd le Királyrétre ahol az esküvő volt. 2-re értünk le. A fotósunk már ott volt, meg néhány vendég is. Pálmáék dekoráltak, mint írtam minden szuper lett. Az ülésrendet át kellett variálnom ott helyben, mert előző este tudtuk meg hogy még jönnek, és Pálmáéknál a korábbi verzió volt. 

    Ezután a sminkes barátnőm nekiesett anyunak majd nekem, nagyon késésben voltunk. gyors zuhany majd öltözés, pont kész lettem fél5-re, de mégis később kellett kezdeni a ceremóniát mert a nagyimék késve érkeztek:)

    Ceremónia a kertben. A szertartás kicsit mókás lett, a faital srác anyakönyvvezetőnk párszor bakizott, nagyon izgult szegény, plusz egy darázs berepült a fátylam rétegei közé, én észre se vettem de mindenki azon izgult mikor csíp meg, én csak azt láttam párom folyton igazgatja a fátylat majd a húga jött oda és elkezdte rángatni... Nem értettem mit akar:)

    Utána fotózás a parkban, tónál, erdőben, telefonfülkében.

    A vacsi nagyon finom volt, és nagyo bőséges, rengeteg maradt, ahogyan a tortából is. Kínáló aprósütiből szintén maradt, szóval ezeken ne izguljatok.

    A buli is nagyon jó volt annak ellenére hogy viszonylag kis esküvő volt (45 felnőtt). 3-ig tartott, volt vonatozás, szirtaki, pár barátom betanult táncot...

    Ja a nyitótáncunk is nagy siker volt, pedig 2x is bakiztunk.

    A buliban amúgy a gyerekek vitték a prímet, a egyik 3 éves kislány konkrétan 1-fél2 ig megállás nélkül táncolt!!!

    Szóval minden fantasztikusan jól sikerült, az idegesség is elég hamar elszált belőlünk és önfeledten szórakoztunk!

    Másnap még mindenkivel találkoztunk, beszélgettünk, mivel minden vendégünk ott aludt,.Ez nagyon jó érzés volt, meg hogy este senkinek sem kellett elrohannia. 

     

    Remélem mindenkinek hasonlóan sikerül!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479995 (63283)
    2009-08-17  21:57
  13. 2009. augusztus 17. 23:2263289.

    A vacsoránk remekül sikerült, azért nem írok lagzit, mert nem az a hagyományos lagzink volt.

     

    Mindenkinek nagyon tetszett ez az önkiszolgálós étterem, rengeteg finomabbnál finomabb kaja közül lehetett választani és mindenki annyit evett, amennyi belefért. Mondanom sem kell, én 3 főtt krumlit hoztam a tányéromon, a nagy ruhában ilyen előzmények után nem mertem kockáztatni.

     

    A kaja után volt egy zenekear, aki zenélt fél órát, majd következett a slide-show-nk. Hát annak akkora sikere volt, hogy még nem családtagok is megkértek,hoyg másoljunk belőle.

    Mondjuk nagyon sokat dolgoztunk vele. Nagyon sokáig agyaltam a zenéken és mind pont odaillett és fülbemászó volt.

    Bemásolom ide a listát, hátha valaki ötletet merít belőle, nekem sok napot megspórolt volna egy hasonló ötlet:

     

    1. Az első kisbabás-gyerekkori képeinkhez
    Hooligans: Szabadon élni
    http://www.youtube.com/watch?v=NI7O2x6W8MU

    2. Iskolás gyerekképeinkhez
    Demjén Ferenc: Iskolatáska
    http://www.youtube.com/watch?v=u-rgO0_iNiY&feature=related

    3. Közös képeinkhez
    Illés: Óh, kisleány
    http://www.youtube.com/watch?v=nvMTnTJs4VE&feature=related

    4. Bulizós, utazós, barátos képekhez
    Cserháti-Charlie: Száguldás, Porsche, Szerele,
    http://www.youtube.com/watch?v=je8VtCSTUSY

    5. Afrikai képeinkhez
    KFT: Afrika
    http://www.youtube.com/watch?v=Y8R0XIhhLY4

    6. 5 évvel ezelőtti esküvőnkhöz + pár terhes kép Grétivel
    Demjén Ferenc: Most kell eldöntenem
    http://www.youtube.com/watch?v=qDhaUjliphk&feature=related

    7. Gréti születése + pár ő kép
    Szekeres Adrienn: Édes kisfiam (vagy Cserháti Zsuzsa: Édes kisfiam)
    http://www.youtube.com/watch?v=IXI33NnXvYg&feature=related

    8. Bajni születése
    Én egy kis öcsit kérek szülinapra
    http://www.youtube.com/watch?v=Z0oDM1wzs3o


    9. Nagyszülős képekhez
    Koncz Zsuzsa: Nagymami
    http://www.youtube.com/watch?v=UktPp8KrtOo&feature=related
     

     

    Pedig először féltem, mert 27 perc lett. A végére kiírtuk, hogy "folyt.köv." és mindenki ült  a helyén, és akkor ott várta a folytatást.

     

    Aztán megint zenélt a zenekar, amjd következett a mi nyitótáncunk, egy angol keringő, ahol 2 perc után elakadt a zene és kezdődött egy egyveleg, rock, twist, Grease-ból zene, Jacko, Mamma mia, stb., 6 percig, egymást kilökve a tánctérről.

    Hát ezen visítottak a röhögéstől, főle a férjem az utolsó napon a Jacko-s tánchoz még egy kalapot is beszerzett, amit csak annál a kis blokknál gyorsan felkapott és úgy jött be a színre. Hát mindenki kifeküdt rajta, amikor meg elkezdett benne hátrafelé Moonwalk-ot táncolni, komolyan örjöngtek.

    A végén tapsoltak és egyöntetű "vissza-vissza"-t kiabáltak, de mivel beleadtunk apait-anyait, akkor azonnal nem ment volna újra, később meg már nem volt rá idő.

     

    Aztán jött egy lány és egy fiú, akik tartottak egy pár perces csárdás tánc bemutatót, és aztán bevontak majdnem mindekit egy fél órás mindenféle néptáncba. Alig fértün el és dőlt mindenkiről a víz, de nagyon sokan végigtáncolták.

     

    Aztán 11-kor jött a torta, majd megint zene és éjfékor vége lett (addig volt nyitva az étterem). 

     

    Szóval hihetetlenül jó volt. Mi írtunk forgatókönyvet és gyakorlatilag csúszás nélkül sikerült mindent annak megfelelően csinálni.

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. augusztus 17. 23:0363288.

    Sziasztok lányok!

     

    Laurie, Csillagmoha, Manónyúl, Zitacs! Sok boldogságot nektek továbbra is!

     

    Manónyúl! Szépek vagytok és nem is vagy dagi! És tényleg nagyon gyors a fotósod.

     

    Hát, a mi napunk elég érdekesen indult, reggel 9-kor még úgy volt, hogy lemondjuk az esküvőt.

    Az egész családon még a hét elején végisöpört valami fránya vírus, én kimaradtam a sorból, legalábbis azt hittem. Na, engem péntek este 10-kor ért el. Annyira görcsölt a hasam, azt hittem megszülök. Éjfélig klasszul kijött belőlem minden, alig aludtam, aztán hatkor megint rohannom kellett, de majdnem csak 4kézláb skerült, mert közben szédültem és hányingerem is volt. Ha csak 1 korty vizet is ittam, 10 másodperc után már ki is jött.

    A fodrsáz még így kezdett a hajamhoz. Aztán 10 körül kezdtem jobban érezni magam és delben már a gyógyszer is bennem maradt. 

    Ennek ellenére tök nyugiban telt a nap, a sminkem is teljesen időben kész lett.

     

    3 körül pörögtek fel kicsit az események, mert mindenki egyszerre akart öltözni, sminkelni, készülődni.

    Pont 4-re értünk a templomhoz, ami kész szerencse, mert egy kocsi nem volt az úton. 

     

    A szertartás alatt végig a könnyeimmel küszködtem, de a férjem is. A násznépet az első percben sikerült megríkatni, ugyanis a kislányom (4,5 éves) és a kisfiam (2,5 éves) vonultak be először a templomba (egy már önmagában is könnyeket előcsalogató zenére) és annyira édesek voltak, mert ahogy mentek be, akit felismertek a sorok között, azoknak mindnek integettek.

     

    A szertartás végén a templom mellett volt egy kis szeretetvendégség, a visszajelzések alapján nagyon finom sütik voltak, ráadásul 16,45-re, amikorra kértük, ott a helyszínen adták át, mindenkinek csak ajánlani tudom őket ( www. sutimester.shp.hu )

     

    Aztán mentünk az étterembe,  ahol pezsgővel vártuk a vendégeket.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. augusztus 17. 22:5163287.

    Bocsánat, kicsik a képek, de itt már jó!

     

    Remélem :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. augusztus 17. 22:3463286.

    Szia!

     

    Nagyon jól esik amit írtál!!!

     

    Nos nekem vannak képeim:) Talán tudok majd még szerezni, de egyelőre csak ennyi...

     

    Íme:

    előzmény:
    csillagmoha (63280)
    2009-08-17  21:42
  17. 2009. augusztus 17. 22:1363285.

     

     Reggel 6-kor keltem.7-re mentem fodrászhoz.A kozmetikusnak 9-re kellett volna jönnie, de már 8.15-kor csengetett, a vőlegényem éppen borotválkozott, beengedte, bekapcsolta neki a tévét, hogy teljen valamivel az idő

    9.10 körül hazaértem, elkezdett sminkelni, kb. 45 percig tartott.

    Délben óvatosan ettem egy kicsit, pedig a kozmetikus ettől határozottan eltiltott2-re mentünk ki az étteremhez, ahol a szállásunk is volt.Ott kiderült, hogy 2 oszlop miatt nem fognak elférni az asztalok T alakban, így át kellett variálni az ülésrendet. Jött a virágos, majd az a rokon, aki tanú és fotósunk is volt. Felöltöztünk, elmentünk fényképeszkedni 3-tól 4-ig szabad térre. Szerencsére szép idő volt, mert műtermi fotózásunk nem volt. 3/4 5-re mentünk az anyakönyvvezetőhöz.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479995 (63284)
    2009-08-17  22:00
  18. Torolt_felhasznalo_479995
    Torolt_felhasznalo_479995
    2009. augusztus 17. 22:0063284.

    Egyébként hogy telt el nektek ez a nap? reggel első út fodrász,sminkes...aztán ruha fotózás kikérés? vagy hogy?:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_479995
    Torolt_felhasznalo_479995
    2009. augusztus 17. 21:5763283.

    A képen nem én vagyok:) nekem szőke hajam van:) és valamivel rövidebb is:) a hajad hogy volt megcsinálva?:)

    előzmény:
    csillagmoha (63281)
    2009-08-17  21:48
  20. 2009. augusztus 17. 21:4963282.

    Mi bonbont és mézeskalácsot adtunk köszönőajándéknak. Mivel az utóbbi finom puha volt, nem sokan tették el emlékbe:) A pöttyös hátuljára ugyanazt a kis képet tettem, mint a sima szív elejére. 34 pöttyös és 60 sima kalácskát sütöttem esküvő előtt 6 nappal.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479995 (63279)
    2009-08-17  21:31
  21. 2009. augusztus 17. 21:4863281.

    Babuci, ez igazi hercegnőruha:) A te vagy a képen?

    Köszönőajándékban mondjuk nem én vagyok a legilletékesebb, mert nálunk nem volt, de több lány is csinált itt mézeskalácsot, az szerintem jópofa, egyik fórumtagunk profin is foglalkozik ezzel (Nuckó).

    Ami nekem még eszembe jut és tetszett, már nem tudom hol hallottam: valami olyan teavirág (bimbó), ami elkészítéskor a vízben nyílik ki. A képeken nagyon szép volt és elég különleges is szerintem:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479995 (63279)
    2009-08-17  21:31
  22. 2009. augusztus 17. 21:4263280.

    Sziasztok!

     

    Aszta, annyira helyesek vagytok a képeken! Gratula még1x Nektek:

     

    Nekünk még nincsenek képek, mág a rokoniakat se kaptuk meg:( Manónyúl, a te fotósod igazán villám, 1 nap altt felrakta képeiteket?!

     

    Mo és Pálma dolgába nem akarok nagyon beleszólni, mert ezt a kérdést konkrétan csak ők tudják úgyis, de azért leírom én is a saját tapasztalataimat, mert mi is rendeltünk Pálmától.

     

    Tehát: A csokrom úgy volt nekem is oázisban lesz, nem volt, mondjuk én nem izgattam ezen magam, gondoltam ő tudja. Nem volt vízben egy percig sem és még másnap is tökéletes volt. Most szárítom ki, gyönyörű lett egyébként!

    A dekort, asztaldíszeket is ők csinálták. A főasztaldísz szinte meg sem beszéltem vele, azt mondtam, legyen a dekor színeihez illő. Tökéletesen passzolt és nagyon szép volt. Végig egyben maradt, most itt van az asztalunkon, a liliomon kívül az összes többi virág még mindig friss.

    Asztaldíszben elég különleges kívánságaim voltak. Nem a hagyományos dekorkavics, szirom stb. Pálma nagyon jól kitalálta mire gondolok az alatt hogy "természetes anyagokból készült, natúr és mégis elegáns asztaldísz". Aznap helyben készítették a díszeket. Nyírfakérgen voltak mohapárnák, pici gömbfejű virágok, kisebb lila virágok , az ültetőket pedig tobozokra rakták. Leírni nehéz, képem nincs róla de nagyon egyedi és különleges volt!

    Összességében is nagyon szép lett minden, a várakozásaimon felül. Minden vendég rengeteget dícsérte. Semmi nem esett szép vagy ilyesmi. Elég igényes vagyok, sőt talán macerás is, és az biztos hogy ha trehány munka lett volna én sem fizetek. 

     

    Mindezzel csak azt akartam mondani, hogy minden eset más, és biztos hogy Pálmáék is hibázhatnak, és lehet alapja Mo panaszának, de nem lehet senkit egy vélmény alaján megítélni, és szerettem volna elmondani, nekem mennyi plusz jelentett az ő munkájuk! 

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_479995
    Torolt_felhasznalo_479995
    2009. augusztus 17. 21:3163279.
    Sziiasztok:) szeptemberben lesz az esküvőnk és igen várom. Köszönőajándéknak viszont még Mi sem választottunk semmit. Adnátok pár ötletet?? ott a kép a ruhámról:)   mondjatok véleményt lécci:$
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_509053
    Torolt_felhasznalo_509053
    2009. augusztus 17. 19:4163278.

    csajok, csajok!!!!

     

    megjött a cipőm!! 27re vállalta a szalon és most hivtak hogy megvan!!  jajj én olyan nagyon boldog vagyok!!! már csak azon izgulok hoyg kényelmes legyen 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_479414
    Torolt_felhasznalo_479414
    2009. augusztus 17. 19:1763277.

    Íme a képek, amikkel tartoztam :-)

    Beillesztettem a képeket paint-be és úgy mentettem el, mert olyan nagy a terjedeleme, hogy nem tudtam másképp feltenni (amúgy  3,5-5,5 Megás/kép)!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
8 9 10 11 12

Címlap

top