Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Karácsonyi menü

Torolt_felhasznalo_897220
Torolt_felhasznalo_897220
Létrehozva: 2007. december 13. 16:12

Sziasztok!

Én arra lennék kiváncsi, hogy nálatok szenteste illetve karácsonykor milyen finomságok kerülnek az asztalra. Nálunk ilyenkor a halászlé és a rántott hal a hagyomány.

  1. 2007. december 15. 10:5854.
    Nálunk ma lesz palacsinta :-)
    Itt vannak az ígért képek, mellettük a doboz is amibe kerülnek.
    Ajándék lesz, persze még gyártok néhány félét :-)
    Kaptam jégcukrot a tescoban, olyan jól mutat a csokimázon.
    előzmény:
    Lya (53)
    2007-12-14  19:18
  2. Lya
    Lya
    2007. december 14. 19:1853.
    Nagyom köszönöm , remélem ki fogom próbálni
    Hujj, hogy milyen szorgalmas vagy !
    Én hullafáradt vagyok és pihenek...De ma finom ebédet fóztam, igaz 2 részletben : reggel korán elkezdtem , aztán délután 3 órára befejeztem.
    Jókai bableveset , hozzá palacsintát kókuszos dzsemes keverékkel .Ez utóbbi saját eredeti receptem alapján
    előzmény:
    rozalindaa (52)
    2007-12-14  18:36
  3. 2007. december 14. 18:3652.
    Ki klopfolom a mellehúst (lehet csirkemell is) sózom ráfektetem a magozott szilvát. Összetekerem és panírozom. Nem kell hústűvel összefogni, mert a mellehús kicsit ragadós, megmarad....
    Ezek kisebb darabok, egy húsba kb. 2 szem szilva fér.
    Pikáns ízű, de mi szeretjük a gyümölcsös húsokat.

    Éppen trüffel gyártásban vagyok :-))
    Nagyon finom bonbonokat, trüffeleket írtak itt az nlc-n.
    Találtam egy jó kis karácsonyi kekszet is. Mogyorós, csokiba mártottam a végét, megszórtam üvegcukorral, meg színes cukrokkal, csoki lapocskákkal. Nagyon jól néznek ki, majd holnap fotokat is mellékelek.
    Megyek folytatom ....
    előzmény:
    Lya (51)
    2007-12-14  17:22

Címlap

top