Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Babáááát akarunk

Torolt_felhasznalo_401288
Torolt_felhasznalo_401288
Létrehozva: 2007. december 11. 18:38

Sziasztok. Már két hónapja próbálkozunk a párommal és semmi. Olyan lányokat keresek akik hasonló cipőben járnak. Nekem már van egy kisfiam, 4 éves, és nagyon szeretnénk neki kistestvért.

Írjatok együtt könnyebb!

  1. 2008. január 3. 08:59351.

    Sziasztok!

    Boldog Új Évet kívánok Mindenkinek! (és persze, hogy hamarosan jöjjenek a babavárós hozzászólások!)  

    Amalia! Mikor mész a vizsgálatokra?

    Apropó! Volt itt több hozzászólás a Jónás naptárral kapcsolatban. Valaki próbálta már ezt a módszert? És milyen eredményességgel?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2008. január 2. 10:10350.
    Buék mindenkinek"
    monyesz: Levi nagyon aranyos, és gondolom mondták már hogy tiszta apja!
    Hogy teltek az ünnepek?
    előzmény:
    Amalia (349)
    2007-12-31  21:39
  3. 2007. december 31. 21:39349.
    Nagyon Boldog Babás/odós Új Évet kívánok Mindenkinek!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2007. december 29. 23:37348.

    Sziasztok!

    Tegnap még akartam pár dolgot írni, de lefagyott a gép, így inkább én is lefeküdtem!

    Pár kép Apáról és Fiáról!    

    Anyósékkal való együttélésről én is tudnék mesélni... Kertes, emeletes házban lakunk, ők lent, mi fönt, de hát ezer szállal kötődünk hozzájuk nap mint nap! Alapvetően jó szándékú, de eléggé magáénak érzi a gyereket... Meg annyira azért nem szól bele a dolgainkba, de egyszer elpattant bennem valami........ Pedig Levi születése előtt tök normális volt, jókat beszélgettünk, rengeteget segített (na jó, most is, főz ránk, vigyáz a gyerekre, ha kell, de vannak dolgai...), de amióta megvan, néha mintha nem is léteznék... A gyerekhez beszél nekem, folyton gügyög, megy az üngyi-büngyi, kérdez valamit, de meg se hallja a választ.... Ha kicsit nyűgös, rögtön csitítja, susog neki (ettől a falra tudnék mászni!!!   ), kikapja az etetőszékből, ne szenvedjen ott szegény gyerek... Mintha mi ott se lennénk! Ha leviszem, szinte már a lépcső alján kikapja a kezemből! Rémes hangon énekel neki, a fülem kettéáll tőle... Sőt, most vettem észre, hogy helytelenül beszél...    Borzasztó nehéz úgy nevelni, hogy egy csomó mindent megengednek neki, másképp csinálják, mint mi!!! Persze, nagyszülő, kényeztesse el, de heti 1-2x, ne napi 6x!!! Na, most nagyjából kipanaszkodtam magam....

    Kerestem pár dolgot a támogatásokról:

    Tgyás (ugye ez 24 hétig jár):

    http://www.magyarorszag.hu/allampolgar/ugyek/egeszs eg/gyertam20060213/tgyas20071009.html/ugyleirasjogi

     

    GYE D:

    http://www.magyarorszag.hu/allampolgar/ugyek/egeszseg/g yertam20060213/gyed20071009.html/ugyleirasjogi

    Anyasági támogatás:

    http://www.magyarorszag.hu/allampolgar/ugyek/e geszseg/gyertam20060213/anyasagitam20070808.html/ugyleirasjo gi

    Remélem, nem töri szét az oldalt... Ha igen, ezer bocs érte!!!!

    Hát igen, egy baba sokba kerül... De szerencsés esetben csak az első, a többi már talán kevesebbe! Mi azért abban a helyzetben vagyunk, hogy nem kellett annyira élére állítani mindent, sőt, elég sok luxuscikket is kapott már (pl. elektromos hinta, második babakocsi, új etetőszék egy ajándékba kapott használt helyett - mondjuk annak is meglett a helye, használjuk, csak a Dédinél).

    De pl. ruhán lehet spórolni, szuper turkálók vannak!   Nagyon csinos ruhákat lehet kapni, alig használtan, sőt néha teljesen újan is! És amíg nem eszik szilárdat, nem kúszik-mászik, nagyon jó állapotúak maradnak, meg amúgyis gyorsan kinövik! Levit folyton dicsérik, hogy milyen csinos, pedig a ruhái kb. 75%-a turkálós.... Én meg amúgyis imádom öltöztetni!    

    előzmény:
    Timinnyó (342)
    2007-12-29  09:15
  5. 2007. december 29. 16:47347.
    Boldog Új Évet kívánok mindenkinek, és sok 2008-as BABÁT!

    2.-ig pihi!!!!!
    előzmény:
    Amalia (345)
    2007-12-29  14:46
  6. 2007. december 29. 15:50346.
    Helló!
    Na jó! Nem viszem el babatervezésemet az anyagiasság irányába!
    Különben ha jön a "kisded" úgyis úgy alakítjuk az életünket hogy neki mindene meglegyen. Ez a dolog még sosem okozott problémát!
    Halálra unom magam, és még van egy órám...
    HEEEELP!!!!
    előzmény:
    Amalia (345)
    2007-12-29  14:46
  7. 2007. december 29. 14:46345.
    a naptári napot én sem értem (pedig könyvelői végzettségem van &nbsp, de az a lényeg, hogy a bejelentett fizud 70%át kapod, ha volt 180 órás bejelentett munaviszonyod. Azt hiszem. Csak nem lehet olyan bonyolult...  
    előzmény:
    Timinnyó (343)
    2007-12-29  10:14
  8. 2007. december 29. 14:39344.

    1-eb bővült a korai pániktábor  csak azzal a szó szerint "icurka-picurka" különbséggel, hogy te már túl vagy rajta. De amit elmondtál megnyugtató volt, legalábbis számomra. Meg ha belegondolok, nincs olyan, hogy jókor jön, vagy jöjjön a baba. Ha meg már ott van, úgyis csak szeretni lehet. De azért majd a pozitív tesztel a kezemben, biztos én is megijedek majd egy kicsit, de akkor majd arra gondolok, hogy a párom mennyire akarja és így nem lesz semmi baj    

    előzmény:
    monyesz (341)
    2007-12-29  00:02
  9. 2007. december 29. 10:14343.
    Ezt az oldalt találtam, akit érdekel a gyed nézze meg:

    http://www.oep.hu/portal/page?_pageid=34,55452&_dad=portal&_schema=PORTAL

    (Nem sikerült beszúrnom a linket csak így )

    A lényeget kiszedtem:

    Gyermekgondozási díjra jogosult:
    · a biztosított, gyermeket szülő anya, ha a szülést megelőzően két éven belül 180 napon át biztosított volt,
    a gyermekgondozási díjra jogosultsághoz szükséges előzetes 180 napi biztosítási időnek nem kell folyamatosnak lennie. (Ez rám sajna nem vonatkozik, mert az elmúlt két évben nem volt hivatalos munkahelyem )

    A gyermekgondozási díjra jogosultság időtartama
    A gyermekgondozási díj legkorábban a terhességi-gyermekágyi segély, illetőleg az annak megfelelő időtartam lejártát követő naptól a gyermek 2. életévének betöltéséig jár.

    A gyermekgondozási díj mértéke
    A gyermekgondozási díj a figyelembe vehető jövedelem naptári napi átlagának 70 %-a, azzal, hogy a gyed maximálisan megállapítható bruttó összege igazodik a mindenkori minimálbérhez, a gyed legfeljbb havonta a mindenkori minimálbér kétszeresének 70%-a lehet. (Mi az a naptári napi átlag?)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2007. december 29. 09:15342.
    Szép Jó reggelt mindenkinek!
    Nálam még mindig a fránya munka

    monyesz: Gratulálok a kisfiadhoz!
    Most utánajárok még egyszer a gyed-nek, mert már rég néztem, és ha maradnak kérdéseim felteszem őket... Előre is köszi a segítséget!
    előzmény:
    monyesz (341)
    2007-12-29  00:02
  11. 2007. december 29. 00:02341.

    Sziasztok!

    Ezek a félelmek ismerősek... Ne röhögjetek ki, de én úgy 16-18 éves korom óta vágytam babára.... Azért nem gyúrtam rá, megvártam a megfelelő pasit!   Már tervezgettük, 4 év után abbahagytam a bogyót is, majd sírógörcsöt kaptam, mikor mindkét kolleganőm egymás utáni napokon bejelentette, hogy terhesek... (Utóbb kiderült, csak a hormonok játéka volt, másnap én is vittem a 2 csíkos tesztet!   ) Aznap reggel én is remegve ültem a WC-n, kezemben a teszt (Párom persze külföldön...), és belémhasított a gondolat, hogy tényleg EZT akartam??? Szóval jó az a 9 hónap... Pedig az első fele nem volt egy sétagalopp, de akkor már foggal-körömmel harcoltunk a babáért! Néha még mindig vannak félelmeim, de nagy gond nem lehet, hiszen egy mosolygós, barátkozós, jóltáplált gyerkőcöm van! (Ma mondjuk utolért az anyák rémálma, csemete legurult az ágyról...    De jól van!!!)

    Párom meg az a fajta volt (ma is az), aki szinte "undorodik" a másik gyerekétől, meg nem fogná, stb... De  szerelmes a saját fiába!!!    Öröm őket nézni, és hallgatni!!!!    Na jó, azért nem teszi tisztába  , de imád vele játszani, és olyan szépeket mond neki!   A legmeghatóbb akkor volt, mikor még a szülőszobán pihegtünk, és felhívta az egyik kollegáját, hogy aznap nem megy dolgozni, mert "Hajnalban megszületett a FIAM!" Ahogy ezt kimondta... A hideg futkosott a hátamon!  

    Timi! Ugyan nem vagyok egy TB-guru, de bérszámfejtésen dolgoztam, és épp GYED-en vagyok!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2007. december 28. 16:42340.
    Szia Timi, neked is jó pihit!!!!!!
    előzmény:
    Timinnyó (339)
    2007-12-28  16:05
  13. 2007. december 28. 16:05339.
    Oké tovább értelmezek, és ha megvilágosodom megosztom mindenkivel a fórumon!
    Most azt hiszem befejezem mára a munkát, és elballagok sorbaállni a postára. Holnap még leszek!
    Mindenkinek jó pihit és minden egyebet!
    előzmény:
    Amalia (338)
    2007-12-28  16:01
  14. 2007. december 28. 16:01338.
    sajna én ebben nem tok segíteni. Majd ezeknek még nekem is utána kell járni, de ha megtudsz valami..... 
    előzmény:
    Timinnyó (336)
    2007-12-28  15:44
  15. 2007. december 28. 16:00337.
    Nekem tetszenek az újépítésűek. Mi rosszat hallottál róluk? Érdekelne, mert én még nem foglalkoztam a dologgal. Amúgy anyósomat ki sem lehetne robbantani innen, de ááááááá nem is beszéljünk erről, mert csak felhúzom magam.
    előzmény:
    Timinnyó (333)
    2007-12-28  15:03
  16. 2007. december 28. 15:44336.
    Oké lányok, tök normálisak vagyunk
    Ez a gyes-gyed téma nekem is nagy parám. Gyedre érdemesebb menni ha 40.000.- nettonál többet keresel. De sajna én még egy hónapja se vagyok a mhelyemen. 180 nap munkaviszony kell hozzá ha jól tudom, de engem megzavarnak ezek a naptári év és egyéb fogalmak. Ha van valaki aki teljesen érthetően elmagyarázza nekem hogy működik ez örök hálám üldözni fogja!
    előzmény:
    Estel (334)
    2007-12-28  15:34
  17. 2007. december 28. 15:36335.
    bababát= babát
    előzmény:
    Estel (334)
    2007-12-28  15:34
  18. 2007. december 28. 15:34334.
    Szia Amalia,
    Teljesen normálisak ezek a reakciók! Én is régebben úgy képzeltem el, hogy nekem 30 éves korormig megszületik mindkét gyerekem... és tessék majdnem 30 évesen itt állok 0 darab gyerekkel igaz pár hónapja már tényleg próbáljuk a babát összehozni. Nekem kb 24-25 évesen volt pánik-rohamom és hallani sem akartam se házasságról, se gyerekről! És akkor jött a férjem és kezdett minden szépen kialakulni. Nyáron költöztünk be a saját házunkba ami nem új építésű és 20 évig fizethetjük a hitelt de én se tudnám elképzelni, hogy a szülőkkel együtt éljünk. Van már rossz tapasztalatom egy előző kapcsolatomból... Nem egyszerű, és néha én is beijedek, hogy mi lesz ha gyesre megyek, de már talán megvan a megoldás... valahogy egy picit fogok dolgozgatni úgy hogy az se a bababát se engem ne terheljen. Nehéz és ha néha nem futnának át rajtunk ezek a "mi lesz ha" gondolatok, talán nem is vagyunk elég érettek ahhoz, hogy családunk legyen. Úgyhogy nyugi! De szerintem sem egészséges anyóssal egy fedél alatt élni, pláne gyereket nevelni. Erre nincs semmilyen megoldás?
    Estel
    előzmény:
    Amalia (324)
    2007-12-28  12:59
  19. 2007. december 28. 15:03333.
    Én is épp dolgoztam ezerrel, nem hagynak békén így 29.-én
    Mi ha elkel a lakás? Vagy anyuék vesznek vmit és abba beköltözünk még 1-2 évre, vagy albi. De nekünk is a saját a cél. Bár én új építésűbe nem szeretnék költözni, annyi rosszat hallottam, használtat meg nehezebb venni.
    Nem lehet könnyű nektek, de majdcsak megoldódik. Gondolom ez így most anyósodnak a legkényelmesebb, de nektek... Pároddal meg szoktátok vitatni ezt a dolgot?
    Egyébként "dezsvüm" van. A barátnőmék hasonlóan laktak anyóspajtival, de végül ők költöztették ki "mamát". Vettek neki egy kislakást, ők meg maradtak. Tehát fel a fejjel, nem reménytelen!
    előzmény:
    Amalia (331)
    2007-12-28  14:12
  20. 2007. december 28. 14:13332.
    Egy pillanatra eltűnök, mert be kell raknom még egy vinyót a gépembe. De jövök vissza 
    előzmény:
    Amalia (331)
    2007-12-28  14:12
  21. 2007. december 28. 14:12331.
    hát albérletet nem szeretnénk fizetni, fölöslegesnek tartjuk, inkább vennénk valamit. De abba meg ijesztő belegondólni, hogy valamit min 20 évig fizessünk. Szóval gondolkodtunk a dolgon, de nem jutottunk semmire. Bár anyóssal, most azért lakunk leginkább, mert már elmentünk volna valamerre, de kirúgták a jól fizető állásából és most fillérekért dolgozik. Így szinte mi tartjuk el. Nem lehet egyedül hagyni, mert nem tudná eltartani magát. Meg kicsit depis is. Így lehet örökre el kell viselnem  De már eleget panaszkodtam. Majd csak lesz valahogy. És ti mit csináltok, ha megveszik a lakást?
    előzmény:
    Timinnyó (330)
    2007-12-28  13:50
  22. 2007. december 28. 13:50330.
    Nekünk lakás téren még lesznek változások, ugyanis most anyukámék 70 nm-es lakásában lakunk 2-en, de ez a lakás eladó, és ha megveszik költöznünk kell. (Hosszú történet) De ettől félek a legkevésbé, elég sokat költöztem az utóbbi időben, olyan rutinos vagyok, hogy gyerekkel is megoldom.
    De az összes többi... Szerintem mindenki aki első babát tervez átéli ezt: jó anya leszek-e, mennyire változik meg a kapcsolatom a párommal, egyáltalán milyen lesz az egész? Szerintem így normális!
    Azért anyósod miatt nem irigyellek. Én még a saját anyukámmal sem élnék együtt, halálra idegesítene ha beleszólna a dolgaimba. Anyósom tök jó fej, de ha együtt kéne élnem vele kikészítene. Nem gondolgoztatok albérleten, vagy valami megoldáson?
    előzmény:
    Amalia (329)
    2007-12-28  13:32
  23. 2007. december 28. 13:32329.
    Nekem szerintem leginkább az a bajom, hogy látom, hogy hogyan élnek a párom nővéréék. Szép nagy kertes ház, a gyerek külön szobában, tisztaság van meg minden. Mi meg panel 2 szoba anyós és irigy vagyok. Ráadásul az anyós személyében már kaptam egy gyereket, mert mindent otthagy maga után. Ha eszik az asztalon, nem mosogat, nem takarít, nem mos. Semmi. Minden én csinálok. Na mindegy. Szóval én szeretnék olyan nyugodt körülmények között gyereket nevelni ahogy párom nővéréék. Félek, hogy ha ez nem lesz meg, az feszültségeket fog okozni a jövőben. Meg hát hol tanítsam meg a gyerket járni, mikor még az ágyikójának sincs hely. Meg egyáltalán fel vagyok készülve rá, pedig akarom?????? Ezek olyan ellentmondásosak nem. Akarom, de félek. HMMMM Talán majd ha már a pocakomban mozog, vagy amikor a hasamra fektetik és érzem az illatát és a kis selymes bőrét. Te mitől félsz?
    előzmény:
    Timinnyó (326)
    2007-12-28  13:23
  24. 2007. december 28. 13:27328.
    BUÉK!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_301723 (325)
    2007-12-28  13:18
  25. 2007. december 28. 13:24327.
    nem félsz így, babát vállalni, ha tudod, hogy 10 percnél nincs több türelme? Hát én biztos nagyon megijednék, hogy milyen apa lesz így a párom...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_301723 (325)
    2007-12-28  13:18
  26. 2007. december 28. 13:23326.
    De jó! Minden fórumon mindenki nagggyon akar babát, de a félelmeiről senki sem ír. Pedig én is hasonlókat érzek mint te.
    Pedig én 25 éves koromig terveztem az elsőt, és már 27 vagyok. Ráadásul az esküvő is megvolt. És bár ideiglenesen de egy nagy lakásban lakunk el is férne a pici.
    Mindezek ellenére előfordul, hogy teljesen bizonytalan vagyok, máskor úgy érzem belehalok ha hamarosan nem lesz gyerekem.
    Majdnem minden ismerősünknél aktuális a babatéma - vagy már megszületett, vagy pocakban van -, és csak mi vagyunk a társaságból házasok. Emiatt lépten nyomon mindenki a terhességről beszélget velem. Megőrülök !!!!!!
    előzmény:
    Amalia (324)
    2007-12-28  12:59
  27. Torolt_felhasznalo_301723
    Torolt_felhasznalo_301723
    2007. december 28. 13:18325.

    Igen, furák a pasik, az biztos. Én épp most beszéltem telefonon az egyik volt pasimmal, van egy egyéves keresztlánya, és imádja. De saját gyereket nem akar...   

    Itt van viszont ellenpéldának a párom: neki nincs 10 percnél több türelme a gyerekekhez, mégis nagyon szeretne.. Ki érti ezt?!

    Nekem sajnos mennem kell, és otthonról se tudok netezni, mert elszállt a környékünkről a "hálózat", vagy mi a bánat. Az, ami a mobilinternethez kell. Tudjátok?!  Na, igen, az!   

    Jövő hét közepénél előbb nem jövök, de visszaolvaslak benneteket!!!

    JÓ szilveszterezést mindenkinek!!!      

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  28. 2007. december 28. 12:59324.

    Hát lehet, lehet  A férfiak furik néha 

    Nálunk a párom kezdeményezte a gyerek dolgot. Én nem is gondoltam, hogy 3 év együttlét után máris gyereket akar majd. Főleg, hogy már van egy 9 éves fia. De 1 éve nagyon ráindúlt. Főleg mikor megszületett a nővere kislánya, akkor akkor végem volt. Ha akartam volna sem mondhattam volna nemet  De olyan édes ahogy így akarja. Bár bevallom őszintén, hogy kicsit félek. Az anyóssal élünk és még egy kiságy sem fér már el a lakásban, így nem tudom, hova akar gyereket. Meg még nem házasodtunk össze és én szeretnék előbb hozzámenni. Meg furin gondolkodok a dologról. Tehát, ha azt nézem, hogy 25 éves vagyok és még nem szűltem, pedig 23 éves koromra terveztem az első babát, akkor azt mondom, már el is vagyok késva, de ha meg azt nézem, hogy 25 éves vagyok és máris gyerekszülésre készülök, akkor meg megijedek. Nem értem magam. Csak tudom, hogy néha rámtőr, hogy annyira akarom, de aztán megijedek, hogy mi lesz, ha ott lesz..... Remélem ezen majd segít az anyai ösztön meg az amikor majd először a hasamra fektetik.

    előzmény:
    Timinnyó (323)
    2007-12-28  12:32
  29. 2007. december 28. 12:32323.
    Én életem párja az esküvővel is úgy volt, hogy ő kérte meg a kezem, aztán beszélnem sem szabadott róla, mondván még messze van. Egy hónappal előtte aztán bepánikolt.
    Remélem hamarosan újabb pánikot okozok neki
    Bár pont tegnapelőtt játszott egész nap a tesója 9 hónapos kislányával, majd közölte, hogy nekünk már nagyon kell egy ilyen.
    Ezek szerint ő is agyal rajta csak nem mondja ...
    előzmény:
    Amalia (322)
    2007-12-28  12:15
  30. 2007. december 28. 12:15322.
    Hát muszály is ezeket gyakorolni. Tuti az én párocskám is lelohadna, ha tudná, hogy egy az egyben a gyerekgyártásra megyek. Bár szerintem tuti sejti. Már 1 hete minden nap csináljuk, előtte meg hétköznap nem is nagyon szoktuk, mert hullák vagyunk. Most meg már napok óta minden nap   Bár nagyon akarja a babát, szóval lehet nem is lohadna le tőle, sőt 
    előzmény:
    Timinnyó (321)
    2007-12-28  11:35
  31. 2007. december 28. 11:35321.
    Na ja, a női praktikák mindig jól jönnek, én is gyakorlom
    előzmény:
    Amalia (320)
    2007-12-28  11:28
  32. 2007. december 28. 11:28320.
    Hát én is szeretnék hinni a spontán dolgokban, de én már inkább számolok a PÉ-re. De nem árulom el a páromnak, hogy épp ekkor meg ekkor van és így nem tud róla. Nekem meg mindig jó. Akkor is, ha kifejezetten a PÉ miatt esek neki  
    előzmény:
    Timinnyó (319)
    2007-12-28  11:16
  33. 2007. december 28. 11:16319.
    Szerintem akkor kell amikor jólesik. Ha semmi kedvem nincs csak a baba miatt csináljuk kedvetlenül, meggyőződésem, hogy nem lesz eredmény...
    Az én férjem a spontán babagyártásra esküszik. Ha letámadnám, hogy ma feltétlenül kell mert ... biztos le is lombozódna egyből. Semmiben nem szereti a kötelező dolgokat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_301723 (318)
    2007-12-28  10:21
  34. Torolt_felhasznalo_301723
    Torolt_felhasznalo_301723
    2007. december 28. 10:21318.

    Sziasztok!

    Nekem fura ez, hogy három naponta kell szexelni, illetve lehet akár óránként is,    de nem sok értelme van babagyártásilag. Nem tudom, van-e benne valami igazság, vagy csak Czeizel úr okosat akart mondani... Ő mondta, nem?  

    Az én párom folyton okoskodik és számol, tudományosan el szokta magyarázni, pl. hogy a menzesz után egy-két héttel nagyobb az esélye a teherbe esésnek, mint máskor. Komolyan mondom, mint egy nőgyógyász, vagy legalább mint egy felvilágosult nő, úgy elő tudja adni magát! Tök édes...      

    Láttátok a Duna tévén tegnap a Papás-mamás c. filmet? Én csak elkezdtem nézni, nem tudtam, miről szól, aztán leragadtam előtte. Tanulságnak jó volt, nem szabad olyat csinálni, mint a főszereplők, mikor már csak arról szól a szeretkezés, hogy baba legyen belőle...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  35. 2007. december 28. 09:37317.
     Mi már több mint 3 éve vagyunk együtt és tegnap olvastam ugye, hogy 2 vagy 3 napot azért kell szünetelni, de mi tegnap sem bírtuk ki egy kis torna nélkül  A párom bejött a fűrdőből anyaszűlt meztelenül és hát a többit a fantáziátokra bízom   Szóval mi nem pihiztünk tegnap sem. Hát mindegy. Majd kiderül  
    előzmény:
    Timinnyó (316)
    2007-12-28  09:09
  36. 2007. december 28. 09:09316.
    Sziasztok!
    Nekem még ma is és holnap is munka
    Ráadásul így párommal is alig talizok, és abból nem lesz bébi.
    Sebaj max. betartjuk a 3 nap szünetet.
    előzmény:
    Amalia (315)
    2007-12-28  08:51
  37. 2007. december 28. 08:51315.

    Szép jó reggelt mindenkinek!!!

    Engem éjjel gyötörtek a Bromo mellékhatásai, nem sokat aludtam, de kibírhatóan érzem magam. Már csak a mai nap és holnap megint pihi   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  38. 2007. december 27. 17:17314.

       Ez jókérdés...... De hiába, nő, vagy férif. Mind a kettő fajtából van szar és jó doki. Ki kell fogni. De leginkább kutatni kell utánuk ahogy én tettem, de megérte   

    előzmény:
    mary27 (313)
    2007-12-27  16:52
  39. 2007. december 27. 16:52313.
    De miért pasia  nőgyógyászok többsége amikor az urológusok/andrológusok többsége nem nő?? 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  40. 2007. december 27. 16:49312.

    Jézusom..... az idióta 

    És akkor így bízz bennük 

    előzmény:
    Amalia (311)
    2007-12-27  16:47
  41. 2007. december 27. 16:47311.

    hűű nekem a fogigátlóre külön sztorim van. 17 évesen megyek sztk-s dokibácsihoz, hogy kell bogyó. Mondja ok. Megvizsgálta a méhem, majd felírta. Mikor mentem a köv adagért, megint megvizsgált, majd felkiált, hogy úr isten ki adott magának gyógyszer, kicsi a méhe nem szedhet fogamzásgátlót......

    Hát épp ilyen esetek és idióták miatt kerestem magándokit éveken át, de megtaláltam.

    A sztorihoz még annyit, hogy azóta egy szem fgátlót sem szedtem.

    előzmény:
    mary27 (309)
    2007-12-27  16:41
  42. 2007. december 27. 16:43310.
    Szia Timi, jó pihit és kellemes estét   
    előzmény:
    Timinnyó (305)
    2007-12-27  16:38
  43. 2007. december 27. 16:41309.
    Én amíg szedtem a fogigátlót alig görcsöltem......ahogy abbahagytam,rá pár hónapra kezdődött........de az életbe többet soha nem szedek fogigátlót az tuti 
    előzmény:
    Amalia (307)
    2007-12-27  16:39
  44. 2007. december 27. 16:39308.
    Pusz Timinnyó...jó éjt neked de elöbb szép szerelmes estét
    előzmény:
    Timinnyó (305)
    2007-12-27  16:38
  45. 2007. december 27. 16:39307.
    A fájdalomküszöböm nekem is magas, bár nekem ezek a görcsök már 2 éve úgy voltak, hogy amikor éreztem, hogy kezd fájogatni, rögtön be kellett kapnom a bogyót, mert ha vártam még 10 percet vele, addigra már ha egy levéllel vettem be az sem hatott. Egyszer elfogyott a bogyó és nem figyeltem, majd megjött és úgy vergődtem a fájdalomtól, hogy a szüleim orvost akartak hívni. De mostanában, már nem is görcsöl néha, vagy csak annyira, hogy nem is kell gyógyszer. Talán valami rendbe jött nagyjából....
    előzmény:
    mary27 (304)
    2007-12-27  16:35
  46. 2007. december 27. 16:38306.
    Ilyenkor tök jó ha hasra kekhetnék kicsit vagy apa megsimizné kicsit a pocim ...szokott segíteni...de egyiket se tehetem .............mit is szólnának a vendégek ha kifeküdnék a pultra?   
    előzmény:
    Amalia (303)
    2007-12-27  16:30
  47. 2007. december 27. 16:38305.
    Nem soká vége a munkanapnak
    További jó dumcsizást nektek, holnap visszaolvasok mindent!
    Megyek haza!!!!!
    előzmény:
    mary27 (302)
    2007-12-27  16:25
  48. 2007. december 27. 16:35304.

    Én is azt szedem ...most vettem be.....csak elkezd már hatni ...

    Jó kérdés mitől lehet...a dokim azt mondta hogy egy szintig nem gáz...ha elviselhetetlen akkor valami gond lehet.Nekem annyira nem vészes..kibírom...habár elég magas a fájdalomküszöböm 

    előzmény:
    Amalia (303)
    2007-12-27  16:30
  49. 2007. december 27. 16:30303.
    Jajjj szegényke. Nincs valami görcsoldód? Én eddig meristint szedtem rá, de vényköteles lett és a patikus az Algoflex-M-et ajánlotta, most azt szedem és az is jó nekem. Bár néha előfurdul, hogy elmarad a görcsölés. nem is értem, hogy miért, vagy hogy egyáltalán miért görcsől....
    előzmény:
    mary27 (302)
    2007-12-27  16:25
  50. 2007. december 27. 16:25302.
    Én most meg szenvedek a mensi görcstől    ..és dolgozom  ....
    előzmény:
    mary27 (301)
    2007-12-27  16:24

Címlap

top