Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bak horoszkóppal az élet

apró
Létrehozva: 2002. Április 18. 14:35
Látom már 1 hete nem járt erre senki:( Pedig olyan jó olvasni Titeket!!! Én is bak vagyok, de soha nem értem azokat a horoszkópokat, ahol minket szürkének, földhözragadtnak tartanak. Én vágyom a romantikára, a babusgatásra, szárnyalok, szeretek beszélgetni (na jó, csak azokkal akik tényleg szimpik), barátkozni. A hajtás és a nagy harcok rám is igazak. Kíváncsi lennék van-e változás Deepsea-val (megszerezte már bak férfiját?) és szeretnék Kristalk-tól kérdezni: Milyen egy nyilassal az élet? A párom nyilas, de még nemnagyon ismerem, mivel nem élünk együtt. Olyan borongós ez a hetem, de most feldobott ez a topic!!!!Köszi nektek:))))
  1. 2003. szeptember 17. 11:14201.
    Az Ascendens a megoldandó életfeledat. Az, ami legbelül, mélyen vagyok. Egy olyan, mélyen tudattalanban rajlő életterület, melyet egész életünkre, mint megoldandó feladatot kapunk abban a reményben, hogy az élet végére ezt majd megoldjuk, ill. megváltjuk.
    A probléma hordozója pedig, ami az egészet a vállára veszi és irányítja: az Ascendens uralkodó égiteste, vagyis az I. ház ura.
    Kedves Debella, ez a mi esetünkben az Uránusz, lévén Vízöntő az Ascendensünk.
    "A Vízöntő Ascendensű ember szabad akar lenni, szabad minden kapcsolattól, a földi javakért folytatott kicsinyes törekvésektől. Egy felhőn ül, magasan a Föld felett. Ha netán leereszkedik, akkor is csak azért, hogy megjavítsa a világot. Senki sem tudja őt követni, már túlságosan előre szaladt. Nem akar leszállni a felhők közül. Korábban egy magasabb igénynek akart megfelelni, és mindentől elkülönül, ami ebben megakadályozhatta. "
    előzmény:
    Luna69 (200)
     
  2. 2003. szeptember 17. 11:02200.
    Szia(sztok)!
    Ahogy megígértem, néhány érdekes gondolat (Peter Orban Symbolon könyvéből).
    A napjegy: az életút, vagyis a cselekvést tekintve az Egónak melyik utat kell választania az élethez. Bakok esetében ez: "Életed sok fáradságot és munkát követel meg tőled. Hatalmas hegyeket kell megmásznod, ahol minden fejlődési folyamat lassú és nehézkes, de mégis felnősz hozzájuk, csak néha találod olyan nehéznek terhedet, ahogy azt a kép mutatja. Felnőttél már, lelkiismeretes, kötelességtudó, teherbíró vagy. Ez a feladatod, és ezt többnyire szívesen teljesíted. Felülkerekedsz a többi emberen, mert szorgalmasabb vagy náluk, és teljesítőképességed is nagyobb. Ismered a szabályokat, és elég kitartó is vagy ahhoz, hogy betartsd őket. Semmiféle nyomás és semmilyen nehéz feladat nem fog ki rajtad. Néha azonban elfelejted, hogy a többiek gyengébbek, lágyabbak, és jobban segítségre szorulnak, mint te. Nekik komolyan és méltósággal mutatod meg az utat. Könnyen kételkedni kezdesz tanítói feladatodban, ha a többiek nem követnek (mert nem képesek rá). Mivel azonban nem értesz máshoz, hamarosan visszatérsz a régi feladathoz, tanulsz és tanítasz mindaddig, amíg a halál meg nem szabadít ettől a tisztedtől. "
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_573630 (196)
     
  3. 2003. szeptember 17. 09:36199.
    Sziasztok Ti is Bakok!:))

    Ennyi hozzászólást sajna nincs időm visszaolvasni, de lenne egy kérésem/kérdésem. :))

    Van köztetek, aki szintén január 1-én született? Ez engem mindig is izgatott, hátha tudunk jókat beszélgetni (természetesen, ha akarjátok).

    Köszönöm! Angyallány
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_271424
    Torolt_felhasznalo_271424
    2003. szeptember 17. 07:26198.
    Jó reggelt, Bakok!Csak beköszöntem! Minden nap benézek hozzátok!A héten nagyon fontos munkáim vannak. Valahogy elfogott az "úgysem fog sikerülni" érzése, pedig ésszel tudom, hogy képes vagyok rá. Azt mondta az aszrrológus, hogy mi, Bakok, sokszor ok nélkül pesszimisták vagyunk. Nem könnyű velünk, de magunknak sem magunkkal!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2003. szeptember 16. 09:35197.
    Figyi Bella!
    Holnap írok valami érdekeset, most nincs nálam, de holnap behozom a munkahelyemre és leírom. A napjeggyel és az Ascendenssel kapcsolatos. Szerintem tetszeni fog és a többieknek is érdekes lehet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_573630 (196)
     
  6. Torolt_felhasznalo_573630
    Torolt_felhasznalo_573630
    2003. szeptember 15. 23:10196.
    Szia Luna, ez nagyon érdekes, pont így vagyok én is: hol pörgök, hol nyugit kívánok. De ez nálam időszakos: vannak 5-6 hónapjaim, amikor csak csöndben elvagyok a munkámmal meg a férjemmel, mostanság meg megint folyton nyüzsgök, szikrázom az energiától. És ez íygy megy pár évtizede. Azt szoktam mondani, kétféle fordulatszámon működöm. Ismered ezt?
    előzmény:
    Luna69 (194)
     
  7. Torolt_felhasznalo_408778
    Torolt_felhasznalo_408778
    2003. szeptember 15. 10:49195.
    Már megértem az a kort amikor a felnött gyermekeim rendeznek meglepetés partit nekem. Én igazi ünnepeltként veszek részt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_573630 (192)
     
  8. 2003. szeptember 15. 08:39194.
    Na de Bella!
    Te is Bak-Vízöntő vagy? Én is. Jó kis ellentét pár.
    Bak: maradj nyugton!
    Vízöntő: vágj bele!
    Bak: állandóság
    Vízöntő: változatosság
    Bak énem nyugton akar maradni, a Vízöntő viszont ha unatkozik, akkor aztán jól felpörget. Nekem a Vízöntő a Bak mellé: felelősséggel, komolyan dönteni a szabadság mellett. Valami ilyesmi. Vízöntő Ascendenssel olyan pörgő és gyors vagyok, hogy magamat sem tudom néha követni. :-)
    Hát Te hogy vagy magaddal?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_573630 (193)
     
  9. Torolt_felhasznalo_573630
    Torolt_felhasznalo_573630
    2003. szeptember 12. 23:09193.
    Ja és nagyon jól írtad, én is naponta mászom a sziklát. De uralkodós nem vagyok, mert én Bak-Vízöntő vagyok. Ki az még, és ő milyen?
    előzmény:
    noora (178)
     
  10. Torolt_felhasznalo_573630
    Torolt_felhasznalo_573630
    2003. szeptember 12. 23:03192.
    Igazad van, idén megpróbálok harcolni, hogy legyen már az én szülinapom is ünnepelve! Tehetem, mert augusttusban nagy felhajtást rendeztem a Szűz férjem szülinapjára, volt meglepetés parti, minden. Boldog is volt. De a "vacsora" hol van, otthon? Hát ki főzi akkor, nem te?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_408778 (186)
     
  11. Torolt_felhasznalo_645033
    Torolt_felhasznalo_645033
    2003. szeptember 12. 10:39191.
    Sziasztok!!
    Csusi, nekem a férjem előtt volt egy nagy szerelmem, és ő skorpió volt. Nem egyszerü esetek, de nagyon különlegesek, ezáltel vonzóak tudnak lenni, és nem emiatt szakadt meg a kapcsolta, de kevés a jegy, ha a jellemfejlődés, a környezet hatására negativ irányba épül. A nagymamám is az volt, aranyszivü, szorgalamas, de sértödékeny nő.

    Cinti, Lújcsia, nekem szerelemben kossal nem volt részem, viszont barátnők között van 3 is, és éredekes az, hogy teljesen más emberek, de mégis hasonloak, mindent ők tudnak a legjobban, nagyvonalúak, segitőkészek, és nem isemernek lehetetlent!! Szeretem őket!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2003. szeptember 11. 23:36190.
    Szia. Én is kos vagyok a férjem pedig bak. Én is ugy érzem, hogy remekül kiegészitjük egymást. Én forró fejü kapkodó vagyok, ő pedig nyugodt és kitartó. Elég jól tűri , hogy megpróbálom irányítani , de a végén sokszor neki van igaza . "Csúnya erőszakos kos vagyok", sajnálom.
    előzmény:
    Lúcsija (189)
     
  13. Torolt_felhasznalo_737622
    Torolt_felhasznalo_737622
    2003. szeptember 11. 20:29189.
    A kedvesem bak, de határeset, mert január 20-i, kicsit vízöntő is:-))Én kos vagyok, jól megvagyunk már 8 éve:-))
    Konok, makacs, önfejű viszont rendes, kedves és rendkívűl kitartó. Mindig van rá esélyem, hogy befejezi amibe én belekaptam, így remekül merek új dolgokba belevágni:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2003. szeptember 11. 15:36188.
    Sziasztok!
    Az én párom is bak, egy picit nehezen jövünk ki. Én mérleg vagyok. Mi a véleménytek erről a párosításról?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2003. szeptember 11. 13:15187.
    Mi Bak-Bak páros vagyunk. Mindenhol azt hallottam, olvastam, hogy rossz párosítás. Már több, mint 25 éves vagyunk házasok.
    A páromnak "szerencsétlen" ünneplés terén, mert egy napon van a névnapja, születésnapja, előtte 2 nappal van karácsony. Anyósom biztos spórolna akart, ezért adta születésekor ezt a nevet.
    Mi már próbálunk külön szülinapi, külön névnapi, külön karácsonyi ajándékot venni neki, de ez nem mindig sikerült. Én együttérzek azokkal, akik hasonló cipőben járnak, esetleg nem kapnak kellő figyelmet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_408778
    Torolt_felhasznalo_408778
    2003. szeptember 11. 10:22186.
    Szia! Hát bizony jó néhány évtizedet végig csináltam ugy, hogy nem volt megünnepelve a szülinapom, mert mindig azt mondták "karácsonykor" már megkaptam az ajándékot és minek külön ünnepelni. De mivel a férjem Mikulás estéjén született, igy azt mondtam akkor neki csak mikulás jár és semmi más. Sok panaszkodás eredménye, hogy miota a gyermekeim nagyobbak lettek mindig külön torta és ajándék jár ezen a napon. Szerintem érdemes harcolni. Már jó pár éve "vacsorás" ünneplésben van részem. Hiába ez korral jár. A férjem nyilas és mi is munkamániásak vagyunk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_573630 (179)
     
  17. Torolt_felhasznalo_428716
    Torolt_felhasznalo_428716
    2003. szeptember 11. 10:06185.
    Bak-bak páros???
    Egy csomó párkapcsolatos horoszkóp kihagyja azt amikor két embernek ugyanolyan a horoszkopja:(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_225279
    Torolt_felhasznalo_225279
    2003. szeptember 11. 09:58184.
    Szia Csini,
    köszi a választ, és az invitálást, távolról már figyellek benneteket "Táborlakókat" és hamarosan bekopogtatok :)
    puszi
    Momami
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645033 (177)
     
  19. Torolt_felhasznalo_645033
    Torolt_felhasznalo_645033
    2003. szeptember 11. 09:40183.
    Sziasztok!!
    Érdekes én is olvastam, hogy a bak-szüz párositás milyen ideális. Nekem az apám szüz és nem tudom, de a kapcsolatunk nem volt és nem is lesz soha ideális. Az első babám szüz lett volna, vele megtapasztalhattam volna, milyen is ez a párositás, de nem jött össze, pedig örültem, hogy ebben a jegyben fog születni. Mindegy, ezen már nem lehet változtatni. Nekem rák a férjem, és sokan a környezetemben, velük, azt hiszem jól kijövök.
    előzmény:
    noora (180)
     
  20. 2003. szeptember 11. 07:32182.
    sziasztok, mi a véleményetek a BAK - SKORPIO párositásról?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_573630
    Torolt_felhasznalo_573630
    2003. szeptember 10. 22:38181.
    Szia, mi is nagy munkabuzik vagyunk, és ebben teljes az egyetértés nálunk. Viszont a férjem a szórakozástól ódzkodik, inkább otthon szeret lenni, én meg szingli módra barátnőkkel megyek mozi, kiállítás, plaza stb. Van még köztetek ilyen??
    előzmény:
    noora (180)
     
  22. Torolt_felhasznalo_271424
    Torolt_felhasznalo_271424
    2003. szeptember 10. 22:34180.
    Szia, debella! Az én férjem is Szűz, 17 éve nagyon szépen élünk, de ahogy olvastam, a Bak-Szűz páros ideális, nekünk a vállakozásunk is közös. Csak arra kell figyelnünk, hogy el ne vesszünk a munkában, mert hajlamosak vagyunk hanyagolni a szórakozást. Ti hogy vagytok ezzel?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_573630 (179)
     
  23. Torolt_felhasznalo_573630
    Torolt_felhasznalo_573630
    2003. szeptember 10. 22:27179.
    Szia én dec. 27-es vagyok, nem sok szülinapi ajándékot kapunk, igaz? Mert még mondenki szuszog a karácsonytól. A férjem Szűz, 30 éve jól megvagyunk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_408778 (173)
     
  24. Torolt_felhasznalo_271424
    Torolt_felhasznalo_271424
    2003. szeptember 10. 22:15178.
    Sziasztok, Bakocskák!Hadd kapcsolódjak be én is ! Január 3-i Bak vagyok, Oroszlán aszcendenssel. Azt szeretem Bak-önmagamban, hogy mindent újra tudok kezdeni, akár naponta nekirugaszkodni és megmászni a sziklát. Egy ideig persze ehhez a mély völgyben kell tartózkodni és roppantul szenvedni, de a Bak nagyon tud küzdeni! Az Oroszlán aszcendensemmel van sok bajom:most "segítő" életszakaszban kell lennem, pontosan amiatt, amit "uránuszi típusnak" írtál, viszont bennem van az a szörnyű uralkodhatnék! Van valaki Bak-Oroszlán, aki meg tud ezzel birkózni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645033 (176)
     
  25. Torolt_felhasznalo_645033
    Torolt_felhasznalo_645033
    2003. szeptember 10. 12:24177.
    Momami, ha szükséged van a tragédiád után egy kis közösségre, ahol megértenek, mert mindenki babát szeretne, és mindenkinek van sajnos negativ tapasztalata, akkor látogass el a Táborlakok kerestetnek cimü topicra, szeretettel várunk, sajnos, hogy igy kellet alakulnia.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_225279 (172)
     
  26. Torolt_felhasznalo_645033
    Torolt_felhasznalo_645033
    2003. szeptember 9. 15:41176.
    Sziasztok!!!
    Momami együttérzésem a babád miatt, sajnálom, hogy átkellett élend, én megértelek, én egy 24 hetes babát veszitettem el.
    Igazábol nem ilyen egyértelmü dolgokról beszél az asztrologus. Hosszu a dolog, kb 1 órát voltam bent és látott érdekes dolgokat, mondott sok indfot, de a babáimról nem beszélt, én arra lettem volna kiváncsi, hogy lesz-e és azt mondta, hogy igen. ezzel kapcsolatosan egy nagyon érdekes elméletet mondott, ami nehezen megvalósitható. Elnézést kérek a szakértőktöl, én csak amatör modon a hallotakat tudom továbbadni. Két tipusu ember létezik az uránuszi és a neptunuszi. Az uránusziak a ritkábbak, persze én odatartozom. Ő előttük kétféle lehetőség áll fent, ha magányosak, család nélküliek maradnak, akkor nagy karriert futhattnak be, magas eredményeket tudnak produkálni a szakmájukban. Ha házasságot köt, akkor a család válik a fontossá, és mivel én nő vagyok, házas, ezért nem lenne szabad dolgoznom, ahoz, hogy a gyermekkel kapcsolatos álmaiam magvalósuljanak, mert igy nem koncentrálnak az energiáim a feladatomra. Tehát otthon kellene lennem, gondoskodni a férjemről, hogy a babám megfoganjon és megszülessen. Az életut esetén emlitette, hogy ha másokon segitek, az olyan mintha gondoskodo szakmában dolgoznék, ezzel is segithetek a kisbabás teveim megvalósulásában, igy ajánlotta, hogy kezdjem el tanulni az asztrologiát, ami érdekel is, de pont a babák elvesztése miatt nem érzek energiát, hogy valami ujat kezdejek most.
    Momami én az Elixirben olvastam cikket a csillagok állása és az anyaság megvalósulásának összefüggéséről, és felvettem a kapcsolatatot, ő elég specifikusan erre a problémára összpontosit és sok érdekeset mondott.
    Szóval én ha szkeptikusan is, de hiszek mind, a jóslásban, mind az asztrologiában.
    Jóslásban is volt már részem, ami érdekes volt, nem hittem és mégis megvalósult. Amikor paff az ember akkor jót tud tenni egy kis lelki támasz, egy kis bizonyosság keresés.
    Momami ne piszkáld a multat, az sajnos nem segit, tapasztalatból mondom, probálj a jövöre koncentrálni, valami pozitiv kapaszkodot találni, hogy megemészthesd ezt a tragédiát!!!
    előzmény:
    csusi (171)
     
  27. 2003. szeptember 8. 12:09175.
    ? hogy tudja megállapitani? megmondod hogy júni 05 én volt az esküvő pl este 6-kor, és ő megmondja mikor születtél? ezt szivesen letesztelném. . . nehéz elhinni.
    előzmény:
    Mcallas (174)
     
  28. 2003. szeptember 8. 10:46174.
    Kedves Momami! A pontos születési dátumot az asztrológus meg tudja állapítani, csak szüksége van az életed néhány sorsdöntő eseményének dátumára, pl. : szülés, esküvő, vmilyen vizsga, stb. Sziasztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_225279 (172)
     
  29. Torolt_felhasznalo_408778
    Torolt_felhasznalo_408778
    2003. szeptember 8. 10:46173.
    Szia én december 28-án születtem.
    32 éve fagyok férjnél. Nyilas a párom, és mondhatom igazán kijövünk egymással.
    előzmény:
    Varázsdió (169)
     
  30. Torolt_felhasznalo_225279
    Torolt_felhasznalo_225279
    2003. szeptember 8. 10:11172.
    Sziasztok

    én januári bak vagyok és mindeddig teljesen pozitív és vidám, és rólam mindenki azt gondolja hogy nekem nincsen semmi problémám soha. ezt már többen meg is mondták, én vagyok az örök elégedett. legalábbis én voltam.
    most májusban engem is ért egy nagy megrázkódtatás, elvesztettem az újszülött babámat és még mindig nem tudjuk mi volt a konkrét betegsége. . és most kezdődik nálam egy szép kis masszív depi. . .

    Csini, neked mit mondott az asztrológus a kisbabáidról? a múltról? az okokról? a jövöröl?
    mit tud segíteni?

    krytiog,
    nálunk a férjem Kos és én őt imádom :)
    sajnos én nem ismerem az aszcendensemet. egyébként kétlem hogy bárki is pontosan tudná! a szülészeten nem biztos hogy a születés pillanatának percét jegyzik fel a papírra. magamról annyit tudok hogy este 8 "körül" születtem. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645033 (164)
     
  31. 2003. szeptember 8. 10:06171.
    75. 01. 08. éjfélkor pontosan. De annyira éjfélkor hogy nem tudták eldönteni hogy 7-e vagy 8-a. Aztán a nyolcadikában maradtak. Még sohasem voltam asztrológusnál. Ennyire nem kötött le még a dolog, jósnőnél is csak poénból egy munkahelyi buli alkalmával. Soha nem hittem mélyebben ezekben a dolgokban.
    Jó, még az asztrológiát valahogy el tudom fogadni, mert van tudományos alapja, és főleg azért mert illik rám a horoszkóp, de a tenyérjóslást és társait azt nem.
    Miket mondott az asztrológus? Mondott olyat ami nem igaz?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645033 (170)
     
  32. Torolt_felhasznalo_645033
    Torolt_felhasznalo_645033
    2003. szeptember 8. 09:17170.
    Szia Csusi!!!
    Én 74. 01. 05-én születtem. Nekem is elöször egy jósnő mondta, hogy visszavár, hogy tanitson, ebben az évben pedig asztrologus. Érdekes, mert ő is bak volt és számára is meglepő volt a hasonlóság a horoszkopjaink között, rengeteg érdekes dologot mondott még. Te voltál már asztrologusnál? Te mikor születté?
    Szia Csusi! És minden Bak!!
    előzmény:
    csusi (168)
     
  33. 2003. szeptember 7. 10:16169.
    Gőtike! Én is december 29-én születtem, méghozzá Bika aszcendenssel. Neked hogy állnak a kapcsolataid?
    előzmény:
    gőtike (54)
     
  34. 2003. szeptember 5. 21:49168.
    Szia csini, nekem is mérleg az aszcendensem. Hányadikán születtél? Érdekes ez a tehetség a másvilág felé. . . . én már sokszor megéreztem a halált és a születést. Konkrétan fénykép alapján megmondtam ki halt meg ki beteg.
    Ugyanezt mondta nekem a jósnő, tenyérből. . . hogy tanulni kéne ilyesmit mert van tehetségem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645033 (164)
     
  35. Torolt_felhasznalo_645033
    Torolt_felhasznalo_645033
    2003. szeptember 4. 16:45167.
    Ő ugy mondta, hogy tehetség a másvilág felé, abban nyilvánul meg, hogy közvetitő lehetnék, ha tanulnék, foglalkoznék vele, médiunként, jósként, halottlátoként, asztrologusként. Van érzékem az okkultiumus felé, csak fejlesztenem kellene ezt a képességet. Ezelőtt kb. 8 évvel a Gál Zsuzsanna száhalombattai jósnő is ezt mondta, hogy szivesen foglalkozna velem, mert szerinte is jó lehetnék ezen a téren.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_724779 (166)
     
  36. Torolt_felhasznalo_724779
    Torolt_felhasznalo_724779
    2003. szeptember 4. 16:11166.
    mit értesz másvilág alatt?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645033 (164)
     
  37. Torolt_felhasznalo_810074
    Torolt_felhasznalo_810074
    2003. szeptember 4. 16:04165.
    ha privátban megadod a pontos szül. adatokat (idő, hely), szívesen segítek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645033 (164)
     
  38. Torolt_felhasznalo_645033
    Torolt_felhasznalo_645033
    2003. szeptember 4. 15:59164.
    Sziasutok!!
    Tök érdekes topic, hogy igy a bakok összejöttek kidumálni magunkat. Én is az vagyok, mérleg aszcendesel. Én mindig hittem a horoszkópok jelentőségében, hogy van bennük valami, de ebben az évben voltam asztrologusnál is, innen tudom az aszcendesemet is. Nagyon sok érdekeset mondott, persze mint minden ember sok konkrét dolgot szerettem volna megtudni, ami nem lehetséges, de igy is nagyon sok érdekes infoval távoztam, és ugy érzem a személyes jellemzés, ami a házak kielemzését illeti tényleg rám illik. Én egyébként rengeteg rák társoságában élek, barátok, barátnők, rokonok és a férjem is rák. Jól kijövök velük, és azért mert egyjegyüek még nem egyformák, de sok hasonlóság van bennük. Kosból is több van az életemben.
    Képzeljétek állitólag tehetségem van a másvilághoz, mert a holdam a tehetség házában áll, bár szakértő nem vagyok, de igy emlékszem.
    Már egy jósnő is mondta egyszer.
    Én kisbabát szeretnék és két vetélés után kiváncsi voltam egy asztrologus, hogy látja, miért vagyok sikertelen, és mikor valósulhat meg a vágyam. Ha tudtok erre valami magyarázatot, vagy segitséget, mint asztrotársatok szivesen veszem. Köszönöm.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  39. Torolt_felhasznalo_724779
    Torolt_felhasznalo_724779
    2003. szeptember 4. 15:19163.
    Hát elég sok asztro vesz körül, ők mondták! Hála az égnek rám nem igaz. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_408778 (162)
     
  40. Torolt_felhasznalo_408778
    Torolt_felhasznalo_408778
    2003. szeptember 4. 15:17162.
    Ezt meg honnan vetted?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_724779 (161)
     
  41. Torolt_felhasznalo_724779
    Torolt_felhasznalo_724779
    2003. szeptember 4. 14:15161.
    Sziasztok
    Bak-Kos vagyok, imádom. Tudtátok, h a bakok hajlamosak a leginkább a depire????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  42. Torolt_felhasznalo_322220
    Torolt_felhasznalo_322220
    2003. szeptember 4. 09:58160.
    Politikusnak eltudom képzelni, mert "dumálni" azt tud. Ugy meg tudja magyarázni a dolgokat hogy ahhoz tehetség kell. Söt még a tanárt is kutudom nézni belöle mert vizsgáztatni és számonkérni is tud. De remélem hogy az extrém dolgai nem csak azért van mert Bak hanem mert inkább kamasz és idövel csillapodni fognak ezek az okoskodo kitörései.
    előzmény:
    marmona (158)
     
  43. 2003. szeptember 4. 09:25159.
    Szia!
    A polaritása negatív - azaz női befogadó. (pozitiv azaz férfi teremtő kiáradó pl: Oroszlán) Föld azaz stabil, ragaszkodó, racionális, termékeny stb.
    előzmény:
    svabin (154)
     
  44. 2003. szeptember 4. 09:23158.
    Hali!

    Az nem rossz!- a Bak korlátozás az Ikrek rugalmasság, jó diplomata, vagy politikus, tanár lehetne.
    Az asc. az I. ház testi lelki tulajdonságokat mutatja.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_322220 (155)
     
  45. Torolt_felhasznalo_408778
    Torolt_felhasznalo_408778
    2003. szeptember 4. 08:51157.
    Bak-Bika aszcendens-sel kerestetik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  46. Torolt_felhasznalo_408778
    Torolt_felhasznalo_408778
    2003. szeptember 4. 08:49156.
    A harmonet-ten megtudod nézni az aszcendesedet is. Ott minden kérdésere választ kaphatsz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_554287 (135)
     
  47. Torolt_felhasznalo_322220
    Torolt_felhasznalo_322220
    2003. szeptember 3. 21:29155.
    Megnéztem az asszcendensét és Ikrek jött ki, fogalmam sincs hogy ez most mit jelent. Van köztetek ilyen aki bak ikrek asszcendessel?
    előzmény:
    marmona (149)
     
  48. 2003. szeptember 3. 21:03154.
    Szia Drast, Hello Mindenki !
    Megneztem az Astronet-en az ascendensemet es azt irta, hogy SZÜZ. Aztan elolvastam a Szüzre jellemzöket es ott is az all, hogy elsö a MUNKA ! Meg hogy pedans (ebben lehet valami), jelszavam az olcson de praktikusan (nem igy van !) es szeretek sütni-fözni (ha nagyon muszaly!). Szoval abszolut nem ram illö dolgok ! Ugyanugy ahogy a Bak leiras sem passzol, az önfejüseget kiveve.
    Szeretnem meg kerdezni, hogy mit takar az, hogy "Polaritasa". Mindket jegynel negativ. Ez valami kisugarzasra ertendö ? Ezenkivül mindket jegynek az eleme a Föld. Ez most jo ? Valaki segitsen legyszi ! Köszi !
    előzmény:
    drast (138)
     
  49. 2003. szeptember 3. 18:10153.
    :)) én egy nappal később 15-én születtem.
    előzmény:
    hanaippon (152)
     
  50. 2003. szeptember 3. 18:09152.
    Hello Bakok!:))Ki született január 14-én?-én igen-de csak 1 v, kit ismertem e napom születettek közül. . az anyagiasság rám sem jellemző, -csippi-:)))
    előzmény:
    csippi (151)
     
  51. 2003. szeptember 3. 17:41151.
    szijjasztok baktársak:)) úgy látszik az anyagiasság terén elfajzott bak vagyok:( engem csak annyira érdekel, amennyire muszáj, így nem is vagyok zsugori - bár ha jól belegondolok magam felé az vagyok:(. egyébként a többi nagyjából oké:)))
    előzmény:
    marmona (149)
     
  52. 2003. szeptember 3. 17:31150.
    akkor kihagyon Parkert. :) a táblázatokat utálom! ez is egy jellegzetes bak vonás?:)))
    előzmény:
    drast (146)
     
  53. 2003. szeptember 3. 17:04149.
    Szia!

    Hát szóval a Bak nagyon makacs és fontos az anyag azt írják szinte zsugori, de amit akar azt akarja mivel a pénzt eszköznek tekinti örömforrás! Nem tudom mi az ac. mert az is befolyásolja eléggé.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_322220 (148)
     
  54. Torolt_felhasznalo_322220
    Torolt_felhasznalo_322220
    2003. szeptember 3. 15:50148.
    Sziasztok Bakok! Nekem a tanácsotokra lenne szükségem. A Fiam Bak és kamasz. Amugy tudom hogy hatlamas szive van, de borzaszto okoskodo és annyira szorná a pénzt hogy nincs az a kassza amit ki ne ürite, pedig nagyon anyagias is. A pénzért szinte mindenre képes lenne. Amugy is lusta, de most még hogy kamasz is ezek a tulajdonságok mind tetöznek. Kikészit avval hogy állitja a saját igazát pedig nincs igaza. Igaz jo magam skorpio vagyok és az apukája rák. De segitsetek nekem megérteni Öt illetve abban hogy tudnám ugy kezelni hogy ne sérüljön meg egyikünksem lelkileg és normális szülö gyermek kapcsolatban tudjunk élni. Mentségemre legyen hogy heves természetem visszafogom és probálok nem visszaszolni illetve vitába keverdni mikor okoskodik, de egyszerüen magamban nem tudom megérteni a viselkedését. Egyik percben érztetni tudja hogy szeret bennünket a másik pillantaban pedig közli a feleslegeségünket. Irjatok arrol hogy tudnánk ezt megoldani szerintetek mivel Ti is bakok vagytok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  55. Torolt_felhasznalo_810074
    Torolt_felhasznalo_810074
    2003. szeptember 3. 15:46147.
    sok könyv még durvább :)))
    az asztrológia már csak ilyen. . .
    sajnos, amit hetilapokban olvashatunk, annak többnyire nincs sok köze az asztrológiához;
    az hogy egymáshoz mennyire illenek a párok, szintén nagyon sok tényezőn múlik: az egyes horoszkópok főbb pontjainak viszonyai, a temperamentumok, stb.
    előzmény:
    drast (145)
     
  56. 2003. szeptember 3. 15:20146.
    jé én is bak vagyok mérleg aszcendenssel.

    a parker-asztrológia tényleg durva - tele van táblázattal:-/ a 80%-a táblázat.
    előzmény:
    csusi (143)
     
  57. 2003. szeptember 3. 15:19145.
    nincs:-)
    én jan4,
    de szerintem tényleg úgy működik, hogy vagy az ugyanolyan csillagjegyűvel, vagy az azonos csoportba tartozóval (pl. föld, víz, tűz, levegő)
    jön ki jobban az ember.
    bár lehet, hogy nem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_508839 (142)
     
  58. Torolt_felhasznalo_810074
    Torolt_felhasznalo_810074
    2003. szeptember 3. 15:18144.
    szia, ha jól emlékszem a "Parker asztrológiá"-ban (nagy és drága könyv . . . )vannak ilyen leírások,
    ezzel együtt az aszcendens -bár fontos-csak egy, a nagyon sok jellemző közül, ami alapján a horoszkóp leírja az embert. . .
    előzmény:
    csusi (143)
     
  59. 2003. szeptember 3. 15:13143.
    szia, abban tudsz tanácsot adni, hogy hol lehet olyan jellemzést találni, amely az aszcendenset is figyelembe veszi? Amit találok, az állandóak csak úgy mondja hogy a bakok. Viszont ha az aszcendensnek ekkora jelentősége van, akkor a bakok között is igen nagy eltérések lehetnek.
    Az aszcendensem Mérleg. Köszi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_810074 (139)
     
  60. Torolt_felhasznalo_508839
    Torolt_felhasznalo_508839
    2003. szeptember 3. 15:12142.
    Sziasztok
    Én szintén bak, dec. 27-én születtem 1972-ben, a férjem szintén bak ő jan. 18. , s a fiam is majdnem baknak sikerült. Nem könnyű két makacs embernek együtt élni pláne vitatkozni, de alapvetően nagyon jól megvagyunk. Van itt valaki aki szintén ezen a napon született esetleg?
    pusza bakocskák
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  61. Torolt_felhasznalo_810074
    Torolt_felhasznalo_810074
    2003. szeptember 3. 15:09141.
    mi a szül. időpont ? (2 perc :)))
    előzmény:
    svabin (134)
     
  62. 2003. szeptember 3. 15:07140.
    sziasztok, én is bak vagyok. Január 8. Jöhetek?
    Az asztronet tényleg ingyenes. Csak várni kell kb. 1 órát hogy meglegyen az aszcendensszámitás.
    kisildinek: szerintem biztos hogy a tényleges születési idő számit. Márha igaz hogy az egész asztrológiának az alapja a bolygók tömegvonzása . . . . vagy valami ilyesi. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  63. Torolt_felhasznalo_810074
    Torolt_felhasznalo_810074
    2003. szeptember 3. 15:05139.
    szia,
    az aszcendens az a "jármű" vagy "ruha", amibe beleszületünk és ami személyiségünk hordozója; kisgyerekek ezért inkább az aszcendens jegyének megfelelő tulajdonságokat mutatnak;
    a Nap jegy inkább az Én céljait jelzi, így ez inkább felnőtt korban dominál;
    a koraszülött valódi szül. időpontja számít
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_554287 (135)
     
  64. 2003. szeptember 3. 14:55138.
    nem, ingyenes!!! ott számitja ki a gép helyben!
    van olyan része is. . . mindegy. . .
    horoszkop. lap. hu
    előzmény:
    svabin (134)
     
  65. 2003. szeptember 3. 13:04137.
    En szeretem a kutyakat is, de a macskakert megveszek ! Van is egy imadott peldanyunk otthon, annak ellenere, hogy allergiam van a szörük ellen, jobban mondva a nyaluk ellen. :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  66. Torolt_felhasznalo_430674
    Torolt_felhasznalo_430674
    2003. szeptember 3. 13:02136.
    Kivételek erősítik a szabályt!
    16 évesen is NJ-m volt. Igazi mindfentudó és kiváló védő-támadó.
    40 körül szintén ugyan olyan. Védve támadott, élete árán ragaszkodott. Szószerint!
    Amikor a neten rátaláltam a bak és kutyájára, a mostani már 3 éves volt. 6 hónapos korától nevelem. Nehéz lenne eldönteni, hogy ki a dominánsabb kettőnk közül!
    Jó, hagyom a kutyákat, de ez is a bak jellemének része!

    Egy biztos: az igazi bak olyan konok, hogy az már fáj!!!!
    előzmény:
    drast (128)
     
  67. Torolt_felhasznalo_554287
    Torolt_felhasznalo_554287
    2003. szeptember 3. 12:58135.
    Bocs, egy kicsit félreérthetően fogalmaztam:-))
    Úgy értettem azt a kérdést, hogy lehet-e (igaz-e), hogy az aszcendens erősebb, mint az igazi jegy?! Nem nagyon ismerem a Kos jegyet, utána kellene néznem. . . Ennek ellenére én igazi Baknak vallom magam, és többek szerint teljesen az vagyok:-)))
    A kutyákkal kapcsolatban: én sem ismerek német juhász-Bak gazdi párosítást! Nekem spánielem van, az is eléggé idétlen, szegény! De imádjuk egymást!!!
    És arról mi a véleményetek, hogyha valaki koraszülött, akkor az igazi vagy a várt születési idejének a horoszkópja számítható rá?
    előzmény:
    drast (127)
     
  68. 2003. szeptember 3. 12:55134.
    Szia,
    "a harmoneten van aszcendens-számító!
    "
    Ha jol latom ezert fizetni kell !?
    Azert köszi.
    előzmény:
    drast (129)
     
  69. 2003. szeptember 3. 12:54133.
    hm. . . azt azért remélem mindenki szem előtt tartja, hogy az alapjellemzéshez Napjegy _ÉS_ Aszcendens minimálisan szükséges.
    Csupán a napjegy alapján értelmetlen jellemezni bárkit is (beleértve magunkat is).
    A N. +A. a személyiség kb. 40%át fedi le.
    A maradék hatvan pedig a többi jellemzője a horoszkópnak -tekintve, hogy a teljes horoszkóp benne van mindenkiben, legfeljebb valamely részei erősebbek, mások rejtőznek.
    Bak-Oroszlán vagyok, de ehhez képest néha teljesen szűzként, nyilasként, vagy éppen rákként viselkedek (ezek persze szintén archetipusok :0)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  70. Torolt_felhasznalo_430674
    Torolt_felhasznalo_430674
    2003. szeptember 3. 12:54132.
    Oda nem is kell német juhász! Mármint az rn-nek. :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_794647 (126)
     
  71. 2003. szeptember 3. 12:51131.
    Jesszus!
    Írjon vki a bak-oroszlán párosításról! Én úgy tudom, hogy totál különbözőek és egyáltalán nem jönnek ki egymással!
    előzmény:
    Musan (114)
     
  72. 2003. szeptember 3. 12:45130.
    Persze, hogy más vagy, hiszen BAK vagyok. Én is az vagyok (jan. 18. )
    előzmény:
    szilvacska (69)
     
  73. 2003. szeptember 3. 12:44129.
    horoszkop. lap. hu!!!

    a harmoneten van aszcendens-számító!

    a nap-jegy az a 12 állatövi jegy valamelyike, amikor születtél.
    az aszcendens az a jegy, ami felkelőben volt a születésed percében, ha jól tudom. - kb óránként változik, ezért jobb tudni percre pontosan, vagy félórán belüli időre pontosan a szül. időt

    de a nap-jegyek kb 40%-ban számítanak
    előzmény:
    svabin (125)
     
  74. 2003. szeptember 3. 12:42128.
    én a kutyással nem értek egyet, nem ismerek bak csillagjegyű embert németjuhásszal!
    se más munkakutyával. csak olyat, akinek tök hülye, idétlen engedetlen kutyája van (van jó pár bak ismerősöm) - pl. nekem is:-))))
    (Shar-pei - hát az aztán nem munkakutya, sz*rik rá, mit mondok, és egész nap alszik)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  75. 2003. szeptember 3. 12:41127.
    ildi, hát hogy igaz-e azt neked kell tudnod. . .
    talán ha választanod kéne egy piros sportkocsi vagy egy fekete audoi vagy bmw között. . . melyiket választanád?
    :-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_554287 (124)
     
  76. Torolt_felhasznalo_794647
    Torolt_felhasznalo_794647
    2003. szeptember 3. 12:38126.
    Sziasztok! Bak vagyok én is (dec. 23. ) Teljesen igaz a kutyás vélemény, csak a bibi, hogy nem NJ-om van, hanem retriever. De azért így is jó.
    Az ismerősöm (dec. 24. ) Igazi karakán és erőteljes, csinos bár kissé erős csontozatú rendőrnő. Ő el nem tűrne egy kutyát maga mellet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  77. 2003. szeptember 3. 12:12125.
    Sziasztok !
    En is jan. 15. Most talaltam ra erre a topicra. Igazabol en egyatalan nem vagyok horoszkop hivö, mert ha neha-neha el is olvasgattam az ujsagokban az a heti elörejelzest csak fogtam a fejem, hogy micsoda hülyeseg. . . es soha nem is jött be. Na meg ram az sem illik, hogy "workaholic" ! Itt vagyok 27 evesen es meg a mai napig nem tom, hogy mit is csinalnek szivesen. Munkam persze van, de az biztos hogy nem dolgozom halalra es hogy nem is csinalom szivesen. Kötelessegböl teszem.
    Annyi a ramillö elemzes, hogy rettenetesen önfejü vagyok, meg a ferjemnel is sokkal jobban, pedig ö kos. Es hozzateszem, megis jol megvagyunk ! Mar 5 eve!
    Aztan persze lehet, hogy a szemelyisegembe nagyban belejatszanak ezek a nap-, holdjegyek, meg aszcendes, csak fogalmam nincs, hogy ezek mit jelentenek. . . . De arra kernelek benneteket, küldjetek mar par internetes cimet hogy tudjak tajekozodni ! Elöre is köszi: Vera (nevnap jan. 13)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  78. Torolt_felhasznalo_554287
    Torolt_felhasznalo_554287
    2003. szeptember 3. 11:54124.
    Sziasztok! Most találtam erre az oldalra, és nagyon érdekel! Szerintetek ha Bak vagyok (jan. 15. ) és Kos az aszcendensem, akkor az mit jelent? Állítólag erősebb a Kos bennem. Ez igaz?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  79. Torolt_felhasznalo_430674
    Torolt_felhasznalo_430674
    2003. szeptember 3. 09:42123.
    A Bak és kutyája

    A Bakot a munka élteti, néha túlzottan is munkamániás. Elég ritkán választ kutyát, ám hasonlóan a Szűz szülötthöz, ő is a kitűnő nevelésre helyezi a hangsúlyt. Olyan kutyát keres, amely természetesen fajtatiszta, igen nagy önuralommal rendelkezik, imád dolgozni és nagyon de nagyon állhatatos. Mi is lehetne más választás, mint a filmekből és a rendőrségi regényekből olyan jól ismert német juhász? A Baknak szinte nem is illik más kutyafajta, hiszen egyetlen olyan munkaszerető faj sincs még egy, ami olyan hűen tükrözné Bak szülöttünk jellemét, mint a német juhászkutya. A Bak szülött kutyája szájkosarat és rövidre fogott kiképzőpórázt hord, biztonságos láncbetétes bőr nyakörvvel. Kennelben lakik, vagy ki van kötve.

    Megjegyzem: nem hittem volna, hogy ennyire igaz minden szó, a korábbi jellemzést illetően is.
    Kivéve az, hogy az én N. JUHÁSZOM erős akaratú, domináns, uralkodhatnék és nics megkötve. A póráz OK.

    előzmény:
    dimness (122)
     
  80. Torolt_felhasznalo_430674
    Torolt_felhasznalo_430674
    2003. szeptember 3. 09:29122.
    Bak személyiség:

    Legnagyobb erényei a tárgyilagosság, a megvesztegethetetlenség, becsületesség s az igazságérzet. Önuralma is példátlan. Feltünően jó az emlékezotehetsége. Okos, diplomatikus és kitünő szervezoképességű. ő az örök tervező, a fő cél elérésére törekvő. Nehezen hozható ki a sodrából, de ha meharagszik, hosszú időre van szüksége, hogy megnyugodjék és megbocsásson.
    Akarata határozott, állhatatos, szívós. Sokat ad a külső méltóságra, a fegyelmezett tartásra. Szorong attól, hogy vagyona elvész, ezért nagyon takarékos. Értelmetlen pazarlásnak tartja, ha egy falat is a tányéron marad.
    Nehéz a barátságába férkozni, de ha egyszer megnyílik a lelke, akkor igen befogadó és őszinte. Nem avatkozik mások dolgába, de az övébe sem tűr beleszólást.
    Érzései mélyek, de bizonyos kedélyállapot-hullámzás az alaptermészetéhez tartozik. Lelke mélyén nagyon fél a haláltól, ezért kerül minden ezzel foglalkozó témakört. Nyitott a filozófia irányába.

    A Bak ember a hivatásban:

    Eros a becsvágya. Lételeme a munka, szolgálat. Tisztában van vele, hogy csak verejtékes munkával, sok akadály elhárításával érhet célt. A megkezdett dolgot akkor sem hagyja abba, ha valamilyen körülmény akadályozza.
    A sikertelenség nem bénítja, szívóssággal halad célja felé. Élete a "KI nevet a végén" - sok kockával visszamenni, előlről kezdeni- játékhoz hasonló.
    Elvárja a teljesített szolgálatért az elismerést, s ha ezt nem kapja meg, szeszélyességgel, mogorvasággal, hallgatagsággal válaszolhat.
    :-))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  81. Torolt_felhasznalo_430674
    Torolt_felhasznalo_430674
    2003. szeptember 3. 09:10121.
    BAKOK! Ébresztő! /dec. 22. /
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  82. Torolt_felhasznalo_408778
    Torolt_felhasznalo_408778
    2003. augusztus 19. 11:00120.
    Sziasztok most ismerkedem az oldallal. Én is bak vagyok.
    Csenge az asztrologus biztosan bak v. vak volt.
    előzmény:
    Csenge30 (118)
     
  83. 2003. augusztus 15. 12:20119.
    (hát én is remélem)
    nehogy már hátrányos helyzetűek legyünk emiatt:-)
    előzmény:
    Csenge30 (118)
     
  84. 2003. augusztus 14. 22:31118.
    Pusszancs minden Baknak és azoknak is, akik kénytelenek elviselni minket! :-)
    Voltam egy(férfi) asztrológusnál, aki kivesézte a horoszkópom. Elmondott minden elképzelhetőt és hajmeresztőt. . . és amikor távoztam Tőle mosolyogva csak ennyit mondott búcsuzóul : én soha nem vettem volna el egy bak nőt!!!!!
    :-))
    Kööösziii!!!! :-)
    Remélem ezzel nincs mindenki igy.
    üdv Csenge
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  85. 2003. augusztus 14. 22:19117.
    Sziasztok! Szintén bak vagyok! Üdvözlök minden kedves sorstársamat:)) Szülinapom nekem sem igazán van mivel dec24. én születtem, és valahogy elsiklik a nagy karácsonyi ünnepekben. De 30év alatt most már kezdem megszokni:) A párom skorpio ő mindenszentek napján született nov1. én. N em igazán jó párositás a bak- skorpio:(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_670453 (15)
     
  86. 2003. augusztus 14. 22:10116.
    Most bukkantam rá erre a fórumra, én is Bak vagyok. 1972. december 30. -án születtem. Van köztetek olyan, aki szintén ezen a napon született?A lányom kis barátnője is ugyanezen a napon született. A férjem is Bak, ő január 10. -i. Hát mit mondjak néha nehéz az élet, amikor 2 Bak győzködi egymást.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  87. 2003. augusztus 14. 21:59115.
    Szijjasztok bakok:))
    mondjátok milyen volt a mai napotok? Az én délután-estém ramaty:(((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  88. 2003. augusztus 14. 21:54114.
    Hali!

    Bak-Oroszlán vagyok. . . (jan. 2) abszolút legjobb párosítás :0))
    persze. . . persze mindenkiben ott van az egész horrorpók, a napjegy-aszc. összességében, ha a személyiség 30-40%át fedi le.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  89. 2003. augusztus 12. 20:15113.
    Nem. . . :) Mérleg, Skorpió ascendessel. . . de a családban van két Bak. . .
    előzmény:
    drast (112)
     
  90. 2003. augusztus 12. 11:39112.
    te is bak vagy, ugye? Még nem olvastam el az előző hozzászólásokat.

    VAN VALAKI MÉG JAN. 4. ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_336954 (111)
     
  91. 2003. augusztus 11. 21:30111.
    Nem minden Mérlegre jellemző.
    Viszont a Bak jeggyel párosítva a legjobb. . :)). . . főleg, ha van ki pártfogolja őket, mert időnként önbizalom hiányban szenvednek.
    Egyébként gratulálok. . !!. . :-)
    előzmény:
    drast (110)
     
  92. 2003. augusztus 11. 11:48110.
    :-)
    ja, biztos a mérleg miatt. rajzolni szeretek, festeni, dobolni, névjegyet, plakátot, cd borítót stb tervezni. . .
    és házakat - de az építészet az a bakoké:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_336954 (109)
     
  93. 2003. augusztus 10. 21:18109.
    Rendelkezel valamilyen művészi hajlammal is?
    előzmény:
    drast (108)
     
  94. 2003. augusztus 7. 11:09108.
    Na akkor én sem szeretnék kimaradni a "listából"
    -> január 4.
    (aszc: mérleg)

    és a bak-bak?
    De különben is, baknak lenni a legjobb:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  95. 2003. augusztus 7. 07:19107.
    Marmona!
    most olvastam hogy te is bak vagy.
    Regen josoltal mar nekem!
    Ha van egy kis idod, akkor legyszives tedd meg ismet.
    Andi
    előzmény:
    marmona (68)
     
  96. Torolt_felhasznalo_953911
    Torolt_felhasznalo_953911
    2003. július 30. 23:23106.
    Sziasztok!
    Szerintem egy Baknak semmi baja egy Skorpióval, mivel a Bak földes jegy, a Skorpió vizes és a föld és a víz passzolnak, ugyanúgy, mint a tűz és a levegő. Én például Bak vagyok Skorpió aszcendessel és köszönöm szépen remekül megvagyok. A Skorpiókat sokan nagyon szokták útálni, mindenféle szenvedélyes dolgaik miatt, meg mindenféle mágikus kavarásaik és bosszúvágyuk miatt, de ne felejtsük el, hogy egy Skorpió tud igazán szenvedélyesen szeretni és ennek nem csak áldozatai vannak. Szóval egy Skorpió után mindenki más kicsit langyos egy darabig. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  97. 2003. július 24. 11:54105.
    Sziasztok!
    A Bak téma abszolút érint, mert az vagyok 33 éve. Olyan jó! Szeretem a jegyem, azonosulni tudok vele, bár a sablon jellemzők nem mindegyike igaz rám (pl. karrierista, munkamániás). Én abszolút pozitív oldaláról közelítem meg a jegyem-adta karaktervonásaimat. Tudjátok, hogy sokkal nehezebb dolgom van a Vízöntő-Ascendensem megélésével? Tényleg! Van köztetek Vízöntő Ascendensű Bak?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  98. 2003. július 19. 22:02104.
    Szia Angyallány!
    Miből gondoltad, hogy Andi a nevem? Anita vagyok. Ezért AN, a 0102 pedig január 2.
    Voltam már bent a kórházban, ahol azt tanácsolták, érdeklődjem a helyi anyakönyvezető hivatalban, mert a kórház csak pár évig, azt hiszem, 5 évig tárolja a kórlapokat.
    Imádom január 2-át!
    előzmény:
    Angyallány (103)
     
  99. 2003. július 16. 19:42103.
    maegtudsz=megtudsz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  100. 2003. július 16. 19:41102.
    Szia Andi!
    Igaz, nem Te vagy a barátnőm, mert ő Amerikába költözött, de örülök Neked is.
    Az lesz a legjobb, ha bemész abba a kórházba, ahol születtél, ott meg kell tudniuk mondani, mikor születtél/születtetek. Ha valamit maegtudsz, légyszíves tájékoztass, ha lehet. Kíváncsi vagyok!
    előzmény:
    AN0102 (101)
     

Címlap

top