Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bak horoszkóppal az élet

apró
Létrehozva: 2002. Április 18. 14:35
Látom már 1 hete nem járt erre senki:( Pedig olyan jó olvasni Titeket!!! Én is bak vagyok, de soha nem értem azokat a horoszkópokat, ahol minket szürkének, földhözragadtnak tartanak. Én vágyom a romantikára, a babusgatásra, szárnyalok, szeretek beszélgetni (na jó, csak azokkal akik tényleg szimpik), barátkozni. A hajtás és a nagy harcok rám is igazak. Kíváncsi lennék van-e változás Deepsea-val (megszerezte már bak férfiját?) és szeretnék Kristalk-tól kérdezni: Milyen egy nyilassal az élet? A párom nyilas, de még nemnagyon ismerem, mivel nem élünk együtt. Olyan borongós ez a hetem, de most feldobott ez a topic!!!!Köszi nektek:))))
  1. Torolt_felhasznalo_794647
    Torolt_felhasznalo_794647
    2003. szeptember 3. 12:38126.
    Sziasztok! Bak vagyok én is (dec. 23. ) Teljesen igaz a kutyás vélemény, csak a bibi, hogy nem NJ-om van, hanem retriever. De azért így is jó.
    Az ismerősöm (dec. 24. ) Igazi karakán és erőteljes, csinos bár kissé erős csontozatú rendőrnő. Ő el nem tűrne egy kutyát maga mellet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2003. szeptember 3. 12:12125.
    Sziasztok !
    En is jan. 15. Most talaltam ra erre a topicra. Igazabol en egyatalan nem vagyok horoszkop hivö, mert ha neha-neha el is olvasgattam az ujsagokban az a heti elörejelzest csak fogtam a fejem, hogy micsoda hülyeseg. . . es soha nem is jött be. Na meg ram az sem illik, hogy "workaholic" ! Itt vagyok 27 evesen es meg a mai napig nem tom, hogy mit is csinalnek szivesen. Munkam persze van, de az biztos hogy nem dolgozom halalra es hogy nem is csinalom szivesen. Kötelessegböl teszem.
    Annyi a ramillö elemzes, hogy rettenetesen önfejü vagyok, meg a ferjemnel is sokkal jobban, pedig ö kos. Es hozzateszem, megis jol megvagyunk ! Mar 5 eve!
    Aztan persze lehet, hogy a szemelyisegembe nagyban belejatszanak ezek a nap-, holdjegyek, meg aszcendes, csak fogalmam nincs, hogy ezek mit jelentenek. . . . De arra kernelek benneteket, küldjetek mar par internetes cimet hogy tudjak tajekozodni ! Elöre is köszi: Vera (nevnap jan. 13)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_554287
    Torolt_felhasznalo_554287
    2003. szeptember 3. 11:54124.
    Sziasztok! Most találtam erre az oldalra, és nagyon érdekel! Szerintetek ha Bak vagyok (jan. 15. ) és Kos az aszcendensem, akkor az mit jelent? Állítólag erősebb a Kos bennem. Ez igaz?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_430674
    Torolt_felhasznalo_430674
    2003. szeptember 3. 09:42123.
    A Bak és kutyája

    A Bakot a munka élteti, néha túlzottan is munkamániás. Elég ritkán választ kutyát, ám hasonlóan a Szűz szülötthöz, ő is a kitűnő nevelésre helyezi a hangsúlyt. Olyan kutyát keres, amely természetesen fajtatiszta, igen nagy önuralommal rendelkezik, imád dolgozni és nagyon de nagyon állhatatos. Mi is lehetne más választás, mint a filmekből és a rendőrségi regényekből olyan jól ismert német juhász? A Baknak szinte nem is illik más kutyafajta, hiszen egyetlen olyan munkaszerető faj sincs még egy, ami olyan hűen tükrözné Bak szülöttünk jellemét, mint a német juhászkutya. A Bak szülött kutyája szájkosarat és rövidre fogott kiképzőpórázt hord, biztonságos láncbetétes bőr nyakörvvel. Kennelben lakik, vagy ki van kötve.

    Megjegyzem: nem hittem volna, hogy ennyire igaz minden szó, a korábbi jellemzést illetően is.
    Kivéve az, hogy az én N. JUHÁSZOM erős akaratú, domináns, uralkodhatnék és nics megkötve. A póráz OK.

    előzmény:
    dimness (122)
     
  5. Torolt_felhasznalo_430674
    Torolt_felhasznalo_430674
    2003. szeptember 3. 09:29122.
    Bak személyiség:

    Legnagyobb erényei a tárgyilagosság, a megvesztegethetetlenség, becsületesség s az igazságérzet. Önuralma is példátlan. Feltünően jó az emlékezotehetsége. Okos, diplomatikus és kitünő szervezoképességű. ő az örök tervező, a fő cél elérésére törekvő. Nehezen hozható ki a sodrából, de ha meharagszik, hosszú időre van szüksége, hogy megnyugodjék és megbocsásson.
    Akarata határozott, állhatatos, szívós. Sokat ad a külső méltóságra, a fegyelmezett tartásra. Szorong attól, hogy vagyona elvész, ezért nagyon takarékos. Értelmetlen pazarlásnak tartja, ha egy falat is a tányéron marad.
    Nehéz a barátságába férkozni, de ha egyszer megnyílik a lelke, akkor igen befogadó és őszinte. Nem avatkozik mások dolgába, de az övébe sem tűr beleszólást.
    Érzései mélyek, de bizonyos kedélyállapot-hullámzás az alaptermészetéhez tartozik. Lelke mélyén nagyon fél a haláltól, ezért kerül minden ezzel foglalkozó témakört. Nyitott a filozófia irányába.

    A Bak ember a hivatásban:

    Eros a becsvágya. Lételeme a munka, szolgálat. Tisztában van vele, hogy csak verejtékes munkával, sok akadály elhárításával érhet célt. A megkezdett dolgot akkor sem hagyja abba, ha valamilyen körülmény akadályozza.
    A sikertelenség nem bénítja, szívóssággal halad célja felé. Élete a "KI nevet a végén" - sok kockával visszamenni, előlről kezdeni- játékhoz hasonló.
    Elvárja a teljesített szolgálatért az elismerést, s ha ezt nem kapja meg, szeszélyességgel, mogorvasággal, hallgatagsággal válaszolhat.
    :-))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_430674
    Torolt_felhasznalo_430674
    2003. szeptember 3. 09:10121.
    BAKOK! Ébresztő! /dec. 22. /
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_408778
    Torolt_felhasznalo_408778
    2003. augusztus 19. 11:00120.
    Sziasztok most ismerkedem az oldallal. Én is bak vagyok.
    Csenge az asztrologus biztosan bak v. vak volt.
    előzmény:
    Csenge30 (118)
     
  8. 2003. augusztus 15. 12:20119.
    (hát én is remélem)
    nehogy már hátrányos helyzetűek legyünk emiatt:-)
    előzmény:
    Csenge30 (118)
     
  9. 2003. augusztus 14. 22:31118.
    Pusszancs minden Baknak és azoknak is, akik kénytelenek elviselni minket! :-)
    Voltam egy(férfi) asztrológusnál, aki kivesézte a horoszkópom. Elmondott minden elképzelhetőt és hajmeresztőt. . . és amikor távoztam Tőle mosolyogva csak ennyit mondott búcsuzóul : én soha nem vettem volna el egy bak nőt!!!!!
    :-))
    Kööösziii!!!! :-)
    Remélem ezzel nincs mindenki igy.
    üdv Csenge
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2003. augusztus 14. 22:19117.
    Sziasztok! Szintén bak vagyok! Üdvözlök minden kedves sorstársamat:)) Szülinapom nekem sem igazán van mivel dec24. én születtem, és valahogy elsiklik a nagy karácsonyi ünnepekben. De 30év alatt most már kezdem megszokni:) A párom skorpio ő mindenszentek napján született nov1. én. N em igazán jó párositás a bak- skorpio:(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_670453 (15)
     
  11. 2003. augusztus 14. 22:10116.
    Most bukkantam rá erre a fórumra, én is Bak vagyok. 1972. december 30. -án születtem. Van köztetek olyan, aki szintén ezen a napon született?A lányom kis barátnője is ugyanezen a napon született. A férjem is Bak, ő január 10. -i. Hát mit mondjak néha nehéz az élet, amikor 2 Bak győzködi egymást.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2003. augusztus 14. 21:59115.
    Szijjasztok bakok:))
    mondjátok milyen volt a mai napotok? Az én délután-estém ramaty:(((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2003. augusztus 14. 21:54114.
    Hali!

    Bak-Oroszlán vagyok. . . (jan. 2) abszolút legjobb párosítás :0))
    persze. . . persze mindenkiben ott van az egész horrorpók, a napjegy-aszc. összességében, ha a személyiség 30-40%át fedi le.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2003. augusztus 12. 20:15113.
    Nem. . . :) Mérleg, Skorpió ascendessel. . . de a családban van két Bak. . .
    előzmény:
    drast (112)
     
  15. 2003. augusztus 12. 11:39112.
    te is bak vagy, ugye? Még nem olvastam el az előző hozzászólásokat.

    VAN VALAKI MÉG JAN. 4. ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_336954 (111)
     
  16. 2003. augusztus 11. 21:30111.
    Nem minden Mérlegre jellemző.
    Viszont a Bak jeggyel párosítva a legjobb. . :)). . . főleg, ha van ki pártfogolja őket, mert időnként önbizalom hiányban szenvednek.
    Egyébként gratulálok. . !!. . :-)
    előzmény:
    drast (110)
     
  17. 2003. augusztus 11. 11:48110.
    :-)
    ja, biztos a mérleg miatt. rajzolni szeretek, festeni, dobolni, névjegyet, plakátot, cd borítót stb tervezni. . .
    és házakat - de az építészet az a bakoké:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_336954 (109)
     
  18. 2003. augusztus 10. 21:18109.
    Rendelkezel valamilyen művészi hajlammal is?
    előzmény:
    drast (108)
     
  19. 2003. augusztus 7. 11:09108.
    Na akkor én sem szeretnék kimaradni a "listából"
    -> január 4.
    (aszc: mérleg)

    és a bak-bak?
    De különben is, baknak lenni a legjobb:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2003. augusztus 7. 07:19107.
    Marmona!
    most olvastam hogy te is bak vagy.
    Regen josoltal mar nekem!
    Ha van egy kis idod, akkor legyszives tedd meg ismet.
    Andi
    előzmény:
    marmona (68)
     
  21. Torolt_felhasznalo_953911
    Torolt_felhasznalo_953911
    2003. július 30. 23:23106.
    Sziasztok!
    Szerintem egy Baknak semmi baja egy Skorpióval, mivel a Bak földes jegy, a Skorpió vizes és a föld és a víz passzolnak, ugyanúgy, mint a tűz és a levegő. Én például Bak vagyok Skorpió aszcendessel és köszönöm szépen remekül megvagyok. A Skorpiókat sokan nagyon szokták útálni, mindenféle szenvedélyes dolgaik miatt, meg mindenféle mágikus kavarásaik és bosszúvágyuk miatt, de ne felejtsük el, hogy egy Skorpió tud igazán szenvedélyesen szeretni és ennek nem csak áldozatai vannak. Szóval egy Skorpió után mindenki más kicsit langyos egy darabig. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2003. július 24. 11:54105.
    Sziasztok!
    A Bak téma abszolút érint, mert az vagyok 33 éve. Olyan jó! Szeretem a jegyem, azonosulni tudok vele, bár a sablon jellemzők nem mindegyike igaz rám (pl. karrierista, munkamániás). Én abszolút pozitív oldaláról közelítem meg a jegyem-adta karaktervonásaimat. Tudjátok, hogy sokkal nehezebb dolgom van a Vízöntő-Ascendensem megélésével? Tényleg! Van köztetek Vízöntő Ascendensű Bak?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2003. július 19. 22:02104.
    Szia Angyallány!
    Miből gondoltad, hogy Andi a nevem? Anita vagyok. Ezért AN, a 0102 pedig január 2.
    Voltam már bent a kórházban, ahol azt tanácsolták, érdeklődjem a helyi anyakönyvezető hivatalban, mert a kórház csak pár évig, azt hiszem, 5 évig tárolja a kórlapokat.
    Imádom január 2-át!
    előzmény:
    Angyallány (103)
     
  24. 2003. július 16. 19:42103.
    maegtudsz=megtudsz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2003. július 16. 19:41102.
    Szia Andi!
    Igaz, nem Te vagy a barátnőm, mert ő Amerikába költözött, de örülök Neked is.
    Az lesz a legjobb, ha bemész abba a kórházba, ahol születtél, ott meg kell tudniuk mondani, mikor születtél/születtetek. Ha valamit maegtudsz, légyszíves tájékoztass, ha lehet. Kíváncsi vagyok!
    előzmény:
    AN0102 (101)
     

Címlap

top