Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bak horoszkóppal az élet

apró
Létrehozva: 2002. Április 18. 14:35
Látom már 1 hete nem járt erre senki:( Pedig olyan jó olvasni Titeket!!! Én is bak vagyok, de soha nem értem azokat a horoszkópokat, ahol minket szürkének, földhözragadtnak tartanak. Én vágyom a romantikára, a babusgatásra, szárnyalok, szeretek beszélgetni (na jó, csak azokkal akik tényleg szimpik), barátkozni. A hajtás és a nagy harcok rám is igazak. Kíváncsi lennék van-e változás Deepsea-val (megszerezte már bak férfiját?) és szeretnék Kristalk-tól kérdezni: Milyen egy nyilassal az élet? A párom nyilas, de még nemnagyon ismerem, mivel nem élünk együtt. Olyan borongós ez a hetem, de most feldobott ez a topic!!!!Köszi nektek:))))
  1. 2002. szeptember 24. 11:1626.
    Sziasztok Bakok!
    Látom, ezzel az ünneplős dolgokkal mindenkinek van kifogása. Nekem egy hét alatt lezajlik minden: dec. 23(névnap), dec. 24(karácsony), dec. 29(születésnap). Szóval amikor már mindenkinek herótja van az ünneplésből, akkor jövök én. Nem valami klassz, mert már mindenkinek unalmas. Egyszer úgy szerettem volna mondjuk nyáron, egy nagy kerti buli keretében megünnepelni a szülinapot. Így végülis csak egy halvány Happy Birthday marad december végére. . . Egyébként szerintem is sokat számít, hogy milyen az aszcendesed.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2002. szeptember 17. 23:0925.
    Oszinte reszvet m-fox!
    Nekem is Dec. 26-an van a szulinapom, es raadasul a nevnapom is kozel van, dec. 12-en.
    De nekem szerencsem volt, mert mindig minden kulon lett unnepelve. Dec. 6-an Mikulas, 12-en nevnap, 24 Karacsony, 26-an szulinap. Raadasul nagynenemnek is 26-an van a szulinapja, igy sosem lett elfelejtve!!! (Igaz a ev tobbi reszen viszont mindig csak azt vartam mikor lesz mar megint DECEMBER!!!!)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_670453 (15)
     
  3. Torolt_felhasznalo_285407
    Torolt_felhasznalo_285407
    2002. június 20. 00:2324.
    kjhshgdggzrzzr
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2002. június 11. 16:1023.
    :))))) Sziasztok! Szülinap-szilveszter együtt tipusú ünnepléshez csatlakozom. Kishíjján december 31-re sikeredtem (elindulni elindultam, csak aztán közbejött valami), január 2-vel viszont nem vagyok túl messze tőle. Az én szülinapom se volt külön ünnepelve soha, mindig össze lett csapva a BUÉK-kal, de azért én élveztem. A 29-et nagyon megsínylettem, elvégre az utolsó huszon volt, de azóta nincs vele bajom. Most attól rettegek, hogy az utolsó harminc következik, hogy ebből mi lesz? :)))) Nem tudom! Egyébként pedig a víz-Nyúl éve (vagy, hogy találóbb legyen, a víz-Macskáé, nekem ez jobban tetszik, nem is értem miért? :)))))))
    előzmény:
    age (19)
     
  5. Torolt_felhasznalo_817731
    Torolt_felhasznalo_817731
    2002. június 11. 13:1522.
    Age! Én meg még azt akartam mondani neked, hogy a kínai horoszkóp szerint én is tűz vagyok, de SÁRKÁNY! Na ez hogy hangzik: tűzsárkány ?
    előzmény:
    age (19)
     
  6. Torolt_felhasznalo_817731
    Torolt_felhasznalo_817731
    2002. június 11. 13:0621.
    Sziasztok Bakok! Szeretnék csatlakozni, én dec. 27-én születtem. Ezt a nincs külön szülinap a karácsony miatt ezt én is ismerem, bár tortát azért mindig kaptam. De az ajándékozás összevonásában is lehet valami jó: néha azért kaphattam/kaphatok nagyobb ajándékot, mert "karácsony és szülinapod is egyben". Ráadásul tavaly óta még egy ünnepnapunk lett ebben az időszakban: dec. 30 a kisfiam névnapja. Szia Age! Hát itt is találkozunk?
    előzmény:
    age (20)
     
  7. age
    age
    2002. június 7. 17:3720.
    Azt persze el is felejtettem említeni, hogy januárban van a névnapom. Namármost ez így együtt, tiszta katasztrófa, pont olyan amilyan én vagyok :)))
    előzmény:
    age (19)
     
  8. age
    age
    2002. június 7. 08:4919.
    Sziasztok baktestvérek!!! Én december 30. -án születtem. Se normális karácsony, se normális szilveszter. . . . . . . Habár volt egy munkahelyem ahol az év végi bulit mindig dec. 30-án tartottuk, és halálra mulattam + táncoltam magam. Ez legalább jól jött ki. Nem tudom hogy ti hogy vagytok ezzel, de én rettenetesen anyagias vagyok. Valahogy ez velem született. Ezenkívül a kínai horoszkópon LÓ, a tüzes fajtából. Azt hiszem ez a bak-tűzló kombináció elég őrültre sikerült. A férjem vulkánnak, tornádónak, "tör-zúznak"szokott hívni, ami teljes mértékben jellemez engem. Szóval én egy ilyen jelenségre sikerültem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. etc
    etc
    2002. május 10. 18:2218.
    Dec. 25! Ismerős, én is ebben a cipőben járok, bár így, nekem 30 után már jobb is lenne, ha nem nagyon emlékeznének meg szülinapomról:-)! Viccen kívül: nekem szerencsém van, mert 24-én Szenteste csak "karácsonyozunk", másnap viszont jön a szülinap tortával, ajándékkal, stb. , szóval ez rendben is van így, bár az igaz, hogy gyerekkoromban nagyon hiányzott a "szülinapi buli", viszont helyette volt/van "névnapi buli" tavasszal. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_285407 (17)
     
  10. Torolt_felhasznalo_285407
    Torolt_felhasznalo_285407
    2002. május 10. 01:0117.
    Hát tappantás hölgyeim. Születésnap? Igazán soha sem volt. Most is mindenki elfelejti, és nem értik, hogy mit vagyok úgy oda a karácsonyért. . . mert ha már nem engem ünnepelnek (dec 25), akkor legalább ünnepeljük meg rendesen azt a karácsonyt, vag ymi fene. . . de ez sem mindig megy. . . hiszen vezényszóra nem lehet meghitnek lenni. . . Már uygan megszoktam, de most jön a harmincadik!!! Ezt megemlegetik! Szerintetek mit találjak ki? Rendezzek bulit? De mikor? 24-25 mindenki ünnepel, 22-23 meg mindenki vásárol. . . Szilveszterkor meg az apósom született. . . Pedi úgy buliznék egyszer az életben egy jót!!! Lemondanék az ajándékról, úgyis mindenkinek tele van a hócipője, hogy nekem pluszba kell valamit venni. . . csak legalább egyszer mondanák azt is, hogy BOLDOG SZÜLINAPOT, aszüleimen kívűl mások is!!! tappantás!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2002. Április 29. 17:3816.
    :) én azt "szerettem" nagyon kiskoromban, amikor anyu össze-vissza dugdosta az ajándékaimat. Karácsonykor odaadta az egyiket, aztán valószínűleg már annyira örült, hogy elmúlt az ünnep, hogy simán elfelejtette a 28-ai szülinapomat, és csak 1-2 nappal később esett le neki, avagy másik esetekben az ajándékomat nem találta meg, ami aztán húsvétkor került elő :).
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_670453
    Torolt_felhasznalo_670453
    2002. Április 29. 10:1515.
    Az én szülinapom karácsony 2. napja, azaz 26. -a. A névnapom dec 2-án van. Azt hiszem nem kell ecsetelnem, hogy sohasem volt igazi szülinapon!:(((A névnap sem valami húha, mert mindig jön a karácsony. . . .
    előzmény:
    destiny30 (13)
     
  13. 2002. Április 25. 20:3014.
    :) nem vagy irigylésre méltó, szó mi szó.
    előzmény:
    destiny30 (13)
     
  14. 2002. Április 25. 20:2113.
    maszi, nekem még ettől is "rosszabb" a helyzetem: a januári szülinaphoz, karácsonyhoz még a decemberi névnapom is párosul:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2002. Április 25. 19:4512.
    Tappantás az összes baknak, rég jártam már erre. Mivel én december 22-i vagyok, ezért a karácsonyt mindig összevonták a szülinapommal. Ezért amikor megtudtam, hogy a fiam január elején fog megszületni eldöntöttem, hogy neki tisztességes születésnap jár, nem úgy mint az anyjának. Szóval mindig karácsony előtt már jóval megveszem az ajándékát és eldugom, majd a szülinapján odaadom, persze ezt a dolgot teszem a lányomnál is. Ajánlom ezt minden bak szülőjének. Ja és még annyi kérdésem lenne, hogy a párom ikrek jegyében született, igaz, hogy már kilenc éve együtt vagyunk, és nagyon jól megvagyunk, de néha nem tudok rajta kiigazodni. Mi a véleményetek és tapasztalatok a bak nő ikrek férfi kapcsolatról. Üdv és tappantás: maszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_742974
    Torolt_felhasznalo_742974
    2002. Április 24. 13:1111.
    Hello mindenkinek!Meglepetés! Én is bak vagyok. Dec. 22-én születtem. Elég későn vettem észre ezt a témát, és sok másikat. Meglepően sokat tudunk magunkról. Hozzá fűznék egy pici adalékot jellemvonásainkhoz: mi bakok igen kreatívok vagyunk. Az én párom bika, nagyon jó párosítás a bakhoz. Ő is ügyes kezekkel van megáldva, csak akkor vitatkozunk, ha együtt kreálunk valamit. Egyébként nagyon békésen élünk egymással több mint 4 éve. 3 hét után költöztünk össze. Az élet egyéltalén nem unalmas, de ez talán ezért van mert az én bikám temperamentumos olasz. Kétszer próbálkoztam korábban skorpió urakkal, mind a keten csúnyán meg szúrtak a fullánkjukkal. Fájó hegek emlékeztetnek rájuk. Szeretem a bakságomat kívánom, hogy ti is így érezzetek, és legyetek szerencsések!!!! És persze boldogok!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2002. Április 23. 17:3710.
    Én bak lány vagyok ugyan, de a 3 kos barátnőmmel nem bírom sokáig. Egy délután alatt (2-3 óra is elég) szó szerint leszívják az energiámat, és nagyon kifáraszt. Igazából nem is tudom, hogyan keveredtem velük össze, mert egyébként ég és föld a különbség köztünk, mindegyikükkel.
    előzmény:
    kangabebi (8)
     
  18. Torolt_felhasznalo_285407
    Torolt_felhasznalo_285407
    2002. Április 22. 21:269.
    Szia EriQ. . a dupla bak azt jelenti, hogy az aszcendensünk is bak!!! Ez aztán végülis azt jelenti, hogy a belső mozgató rugóink is, és a külső megnyilvánulásaink, viselkedésünk is bakos. . . tömören. Akinek ez a kettő nem igazán passzol, vagy egész más, pl. egy tüzes jegy, az leeht, hogy soha nem érzi magát majd baknak, mert mindíg másra vágyik, és másnak mondanák a barátai viselkedése alapján. . . Persze még sok csillag álása számít, de ez a jkettő a legfontosabb. ezért nincs értelme elolvasni az általános napi heti horoszkópokat. . . szinte semmi köze nincs senkihez. Ajánlom nektek: elixir. hu, asztroveb. . . személyre szóló, isőpontal(szül. óra . perc), megadott adatokkal dolgozik, és igazán személyre szóló születési horoszkópot kapsz. . . nekem minden családtagnak nagyon bejött, szinte ilyesztő módon! Tappantás! Irjatok a jellemetekről!!!!
    előzmény:
    ERIQ (3)
     
  19. 2002. Április 18. 19:598.
    Sziasztok Bakok! Koskent bekukkantottam a forumotokra. Mi a velemeny a Kos-Bak kapcsolatrol(lany a kOs, fiu a Bak).
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_483508 (7)
     
  20. 2002. Április 18. 18:377.
    Ursi a valaszom csak annyi, hogy pont ezeket az erzeseket tapasztalom magamnal is!!!!!!Jaj de erdekes!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_285407 (0)
     
  21. 2002. Április 18. 18:346.
    Szia Eriq, en is januar 3. -an szulettem. Es termeszetesen szia mindazoknak is akik az en jegyemben szulettek. Mi Bakok nehez helyzetben vagyunk, mert Karacsony, Szilveszter tajekan mindenki sokat eszik, sokat iszik, sokat kolt. Es aztan "szemermetlenul"ezek utan jon az en szuletesnapom! De azert nagyon szeretem ezt a honapot. (foleg a 3. -at)
    előzmény:
    ERIQ (2)
     
  22. 2002. Április 18. 17:575.
    Sziasztok Bakok!:-)) Én is bak vagyok és hát néha elég nehéz baknak lenni. Jan 11:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2002. Április 18. 16:434.
    Sziasztok Bakocskak!Ha meg nem csi naltatok meg az onismereti tesztet, "Milyen Bak vagy?"a"Tarshoroszkop-a Bak parkapcsolatai"cim szo alatt szorakozasbol probaljatok ki.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2002. Április 18. 16:143.
    Szia!Mit ertesz azalatt, hogy dupla Bak?
    előzmény:
    Bak31 (0)
     
  25. 2002. Április 18. 16:122.
    Szervusztok Bakok!Bevesztek engem is, mint jan. 3. -ait?Remelem itt szot fogunk erteni, nemugy mint mas egyma s-nyakanak-esos topicban. En bekevel jovok!Habar ma nem vagyok a csucson Nektek is szokott olyan napotok sik erulni, hogy vhogy semmi nem mukodik korulottetek?(Ma csupan veletlenul a konyhaba"teritettem"a fel kilos kremes tegelyemet, bemondta az unalm ast a kavefozom, nem koszont vissza a szomszedom es lekestem a buszom) De mostanra mar kosz jo vagyok, de szeretnek segitseget kerni vmelyiko toktol, aki itt nagyon jartas kompju ter ugyben. Van vkinek 1perce ram?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top