Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tartós smink

buborék25
Létrehozva: 2003. október 13. 13:03
Sziasztok!

Lehet, hogy van már ebben a témában topic, akkor 1000 bocs, én nem találtam meg. Szóval véleményeket szeretnék kérni, kinek mi a véleménye, esetleg tapasztalata. Én a szemöldökömet szeretném tetováltatni, ha esetleg tud valaki jó szakembert, annak nagyon örülnék. Mindenképpen valami természeteset szeretnék, nekem ugyanis elég világosa bőröm, a hajam is szőke, ehhez elég hülyén nézne ki a csont fekete. Vagy tévedek? Köszi előre is mindenkinek.
  1. 2004. március 22. 09:08226.
    Azt hiszem, ezekre a dolgokra már inkább nem reagálok, mert a hétvégi írásokból még inkább megfogalmazódott bennem a nagy igazság: oreo egy kis idióta, debil, hazudozó kiscsaj. . . . :o((( Ez van. Amúgy voltam áthúzáson, be sem dagadt!!! :o))) Nagyon boldog vagyok, sőt ELÉGEDETT!!! És ez a legfontosabb szerintem! :o))) Még felrakom a héten valamikor a véglegesített kontúrom képeit, aztán nem nagyon írok többet, mert egyre jobban hányingerem lesz oreotól. . . Sajnálom, de a többieknek jó dumcsizást és tapasztalat-cserét a továbbiakban!
    előzmény:
    oreo (222)
     
  2. 2004. március 21. 20:59225.
    A fenebe ezt privibe akartam, de rosszat nyomtam.
    előzmény:
    knoblauch (224)
     
  3. 2004. március 21. 20:58224.
    Tudok ajanlani, ha erdekel, nekem ketszer huztak at, de enyene valogatja. a szint meg tudod beszelni vele, mert nagyonsokfele van. Nekem pl. zöldesfekete, mert zöld a szemem. De ebböl nem arra kell gondolni, hogy peneszzöld szine van, igy nehez elmondani. Ha erdekel hivd fel, en is meg vagyok elegedve, es mind azok is akiket hozza küldtem, mert utana kerdeztem am!:)))Valnicsek Edit, . O. u. 7. 331-6908
    előzmény:
    *zoé (223)
     
  4. 2004. március 21. 15:43223.
    sziasztok, szeretnék egy szemkontúrt, de csak felülre. . . nem tudom, hogy a sötétbarna szememre barnát vagy feketét csináltassak-e. . ? természeteset szeretnék, nem olyat, amiről már messziről lerí, hogy sminktetkó. . .

    hányszor húzzák át, és mennyire dagad be, illetve lesz sebes a szemhéj?

    ja és tudtok ajánlani valakit?

    köszike!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. március 18. 22:22222.
    Akkor egyezik a véleményünk. Aztán féljél mert hétfőn visszajön és mindenkit jól leugat:)

    Az ár engem is meglepett.
    Igen, a rátetoválás bevált módszer, de több helyen is mondták hogy az egészet nem érdemes átüttetni (volt aki nem is vállalta), nem biztos hogy szép lenne az eredmény (lenne nyoma), inkább kisebb felületet szoktak így korrigálni, azt viszont szépen lehet. Nekem ráadásul a farkincáimat nem dobta ki, inkább a középső részt, azok (a farkincák) pedig elég feltűnőek és nagy felületűek.
    A SofTapnél mutattak előtte-utána képeket, egy nőnek pár alkalommal teljesen, nyom nélkül sikerült kiszedni a vastag erős fekete csíkját azzal a szerrel. Meg nem is akarom agyontetováltatni magam. . . Azért más érzés úgy tükörbe nézni hogy "dejó, teljesen eltűnt", mint "a francba, ha csak én látom akkor is idegesít, hogy még mindig ott van".
    Mostmár úgy gondolom hogy eleget hülyéskedtem, inkább elmegyek egy országos hírű profihoz és fizetek sokat, minthogy spóroljak aztán elrontsák:(

    Az oklevélről: mióta jártam a SofTapnél és láttam hogy dolgoznak, kicsit elgondolkoztam azon, hogy engem miért úgy tetovált a nő hogy közben a TV-re figyelt és röhögcsélt (miért van egy kozmetikában TV?), teliszájjal rágózott az arcomba és olyanokat mesélt hogy hogyan festette be a pasija szempilláit tartós festékkel, akit aztán Buda összes buzija egész nap kergetett. :) Megfigyeltem hogy azon a szememen maradt meg a festék amelyikkel kezdett, és azzal sokkal több időt dolgozott mint a másikkal, ahol csak a két végén maradt festék. Gondolom sietni akart már péntek este.
    előzmény:
    Petra-22 (221)
     
  6. 2004. március 18. 21:18221.
    Hali Oreo, most néztem meg a képeid. . . Hát iszonyat, amit az a nő csinált. El kéne venni az oklevelét, ha egyáltalán van neki. Többekkel ellentétben Rainbow szemkontúrjától sem voltam hasraesve. Túl mesterkélt, olyan körberajzolt szeme lett. És a belső szemzugnál nagyon túlhúzta a csaj, jó, hogy nem egészen az orráig ér a csík. Mindegy, ha neki tetszik, akkor jó, ez csak az én véleményem.
    Oreo: amit az eltüntetésről írtál, meglepett, ennyire drága? Azt hittem, rátetovál bőrszínnel, az én kozmetikusom így szokta korrigálni az "ügyes" kollégák remekműveit.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_775471
    Torolt_felhasznalo_775471
    2004. március 18. 14:08220.
    Köszi, most már nekem is sikerült.
    előzmény:
    oreo (219)
     
  8. 2004. március 18. 13:12219.
    Az egyikbe valami %20-at is belerakott, azokat is töröld ki. Nekem műkszik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775471 (216)
     
  9. 2004. március 18. 13:11218.
    Köszi, de már találtam olyan helyet ahol tudják korrigálni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_250235 (217)
     
  10. Torolt_felhasznalo_250235
    Torolt_felhasznalo_250235
    2004. március 18. 12:12217.
    Egyszer engem is leszúrtak itt a fórumon, hogy miért ajánlom folyamatosan a hugomat sminktetoválásra. . . Nos, pontosan azért, amit itt olvasok lentebb!! Soha nem szúrt még el tetoválást, úgyhogy ha bárkit érdekel az elérhetősége: Szabó Réka: 20 482 83 37. Már küldtem hozzá ismeretlen embereket és maximálisan meg voltak elégedve vele!
    oreo: esetleg hívd fel, hátha rajtad is tud még segíteni!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_775471
    Torolt_felhasznalo_775471
    2004. március 18. 09:59216.
    Szia!
    Sajnos nem sikerült a képeket megnéznem, pedig a szóközöket is kitöröltem:-(
    előzmény:
    oreo (215)
     
  12. 2004. március 18. 06:50215.
    Sajnos kés egyelőre csak képeken van:)))
    előzmény:
    silver21 (214)
     
  13. 2004. március 17. 22:29214.
    Tessék megnyugodni!A tetkó szar:mindenki látja!!
    Menj vissza, csapj balhét, és ne hagyd magad lerázni(esetleg vihetnéd anyukádat mert hátha többen vannak és amúgy is másként beszélnek egy felnőttel)
    Hé, pillangókést otthonhagyni!!!:-)))))))))))
    előzmény:
    oreo (213)
     
  14. 2004. március 17. 20:56213.
    Á, szerencsére a suli épp elég stresszes, hogy este már ne tudjam jobban felidegesíteni magam:)
    előzmény:
    knoblauch (212)
     
  15. 2004. március 17. 20:44212.
    Gondolom aranylag egesz nyugodtan hazaerkezel, aztan leülsz a gep ele, es estere teljesen felhuzod magad. Ne idegeskedj.
    előzmény:
    oreo (211)
     
  16. 2004. március 17. 19:53211.
    Aki pedig ezentúl beszól a stílusom miatt, azzal közlöm hogy leszarom. Mindenkivel úgy beszélek ahogy akarok, és úgy akarok ahogy ő beszél velem. A rágalmazásokat nem tűröm.
    Tityo, Silver, ne értsetek félre, ez nem nektek szól!! Elég nekem ez az egy kis szivárvány is itt a fórumon.
    előzmény:
    oreo (210)
     
  17. 2004. március 17. 19:43210.
    A sulisat csak most vettem észre:
    nem kell irigykedni hogy nekem megadatott hogy az ország egyik legjobb gimijébe járjak, szvsz a stílusod alapján téged valamelyik vidéki szakmunkásképzőből szalaszthattak.
    előzmény:
    oreo (203)
     
  18. 2004. március 17. 19:15209.
    Egy viszont biztos: most hogy megtudtam mennyibe fog kerülni a kiszedés, tuti visszamegyek a katikádhoz és behajtom rajta azt az 5000 forintot amit ezért a szarért elszedett tőlem, és nem leszek kíméletes mivel egyszer már próbálkoztam kedvesen, udvariasan, és hát. . . nem jött be.
    előzmény:
    oreo (203)
     
  19. 2004. március 17. 19:11208.
    Volt szó arról hogy jót szórakozol az eseményeken. Erre írtam, hogy nem csak te csinálod.
    előzmény:
    knoblauch (202)
     
  20. 2004. március 17. 19:05207.
    Na igen, és még gyenge is: nem mész másnap dolgozni az áthúzás miatt. Hát ecsém, nekem este hétkor megcsinálta, másnap hajnalban keltem és mentem egy fárasztó kiállításra.
    előzmény:
    oreo (206)
     
  21. 2004. március 17. 19:03206.
    Jaj, egy részt még csak most olvastam: egyáltalán nem akarok idősebbnek tűnni. Egyébként is idősebbnek nézek ki, de semmit nem teszek azért hogy ez így legyen. Nem festem az arcomat, a hajamat, egyáltalán. A ruháim is fiatalosak. De ezt te jobban tudod.
    Mint ahogy azt is, hogy én mennyire érzem kevésbé vagy inkább felsőbbrendűnek magam az idősebbeknél. Hát hogy nálad felsőbbrendűnek tartom magam az szent, mert a stílusod meg a rágalmaid az ovira emlékeztetsz. Teljesen valótlan dolgokat állítasz amikor fogalmad sincs semmiről. Szerintem egyszerűen buta vagy.
    előzmény:
    oreo (203)
     
  22. 2004. március 17. 19:00205.
    Bocs, nem is így írnám. Végre egy ember, aki: LÁT.
    előzmény:
    oreo (204)
     
  23. 2004. március 17. 18:59204.
    Végre egy ember aki látja.
    előzmény:
    pepsifüles (196)
     
  24. 2004. március 17. 18:59203.
    Ha Rainbow, mostmár be lehet fejezni.
    Te nem voltál ott, én igen, te nem hallottál, láttál semmit, én igen. Elmondtam hogy pillasűrítést kérek, mutatott modellt, rendesen megbeszéltük. Különben ha nem mondok semmit akkorsem kéne ilyet csinálnia. Te süket vagy wazze, ezeket már vagy kétszer-háromszor leírtam:DDD
    Amúgy meg én biztos vagyok benne hogy nem azért dobta ki a festéket a szemem mert fiatal vagyok. Ne haragudj de ez nem a bőr korától függ. A festéktől. A kozmetikusom amikor először csináltatott, neki is kidobta a szeme, elment másik helyre, ott szép erős lett neki.
    Azért nem hagytam hogy kijavítsa, mert ezt nem lehet bőrszínűvel átütni. Pl. a Gáspár Ágnes nevű hölgy nem vállalta az átütést, mert túl nagy felület, és nem is biztos hogy azután sem látszana. Az egészet csak spéci anyaggal lehet kivenni. Különben meg aki elsőre elcsesz valamit annak a székébe nem ülök be másodszor. Látom kibaszottul értesz hozzá.
    Igen kifizettem, visszamentem megmutatni és visszakértem a pénzt. 10000-et fizettem két áthúzásért, 5000-et adott vissza mert mint mondta szerinte tök szép a tetoválásom és nem ad vissza semmit amiért megdolgozott. No comment.
    Bár nem is tudom minek írok mert ezeket már mind leírtam többször is.
    Szerintem ne beszélj olyan dologról amiről fingod sincs, és akkor nem fogsz idiótának tűnni:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_121043 (192)
     
  25. 2004. március 17. 18:51202.
    Lehet, hogy le vagyok lassulva, de ezt most nem ertem. az elözmenyhez az en nevem van irva. . .
    előzmény:
    oreo (201)
     

Címlap

top