Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tartós smink

buborék25
Létrehozva: 2003. október 13. 13:03
Sziasztok!

Lehet, hogy van már ebben a témában topic, akkor 1000 bocs, én nem találtam meg. Szóval véleményeket szeretnék kérni, kinek mi a véleménye, esetleg tapasztalata. Én a szemöldökömet szeretném tetováltatni, ha esetleg tud valaki jó szakembert, annak nagyon örülnék. Mindenképpen valami természeteset szeretnék, nekem ugyanis elég világosa bőröm, a hajam is szőke, ehhez elég hülyén nézne ki a csont fekete. Vagy tévedek? Köszi előre is mindenkinek.
  1. 2004. március 17. 18:46201.
    Mások is követik az eseményeket egyébként (volt aki írt privit), csak ők nem írnak be.
    előzmény:
    knoblauch (188)
     
  2. 2004. március 17. 18:45200.
    Most nincs kedvem visszaolvasni, a lényeg az hogy éreztem némi ellenségeskedést itt a hózzászólásokban, majdnem mindenkiében, a tiédben is, ezért írtam amit írtam (nem ugrik be most a hozzászólásom). Hagyjuk a témát. Nem kell további ellenségeskedés:)
    előzmény:
    silver21 (187)
     
  3. 2004. március 17. 18:43199.
    Szia,
    az imént raktam fel 4 kép címét, nézegesd meg azokat, nagyon szépek!
    Nem haragszom, nem én csináltam, nem az én munkám, és csak a tulaj vagyok:(.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775471 (186)
     
  4. 2004. március 17. 18:42198.
    Renben, kontúrnak tényleg oké, szempillasűrítésnek nagyon nem. Ha nekem nincs ott a végén a farkinca, nekem is hasonló lett volna, pedig én pillasűrítést kértem.
    Ez egy korrekt hozzászólás volt, ne haragudj ha valami rosszat mondtam, egyetértek veled egy dolgot leszámítva de azt embere válogatja.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_147763 (185)
     
  5. Torolt_felhasznalo_782726
    Torolt_felhasznalo_782726
    2004. március 17. 18:01197.
    ne hari de ez tényleg ocsmány. Rossz a színe és a formája na meg a szemed felett lebeg valahol!!!Öröm az ürömben hogy nem lett erős a színe , hogy ezt könnyen fogják korrigálni. Gondolj bele milyen lenne ha ott most egy erős fekete csík húzódna :((((Inkább örülj. Az hogy egyeletlen lehet azért is mert így potyogott ki azért halvány mert vagy rossz a festék vagy a bőrőd nem bírta(jegyzem meg az én esetemben az első helyen kiesett színtelen volt , a másodikon már tökéletes lett)De azt hogy a szemed felett van 1 centinel na az kétségtelen!!!!Add oda a csajnak a képet a szemedről ha neki annyira tetszik használja referenciának. . . .
    előzmény:
    oreo (184)
     
  6. Torolt_felhasznalo_782726
    Torolt_felhasznalo_782726
    2004. március 17. 17:52196.
    Szia!Láttam a sminkedet a vonal szépen egyenletesen van meghúzva, csakhát nem a szemtövében van!!!!!!Hidd el ez mehet még lejjebb is úgy hogy a szemed megmarad, én nem akarok képet csinálni az enyémről mert annyira nem érdekel a dolog a lényeg az hogy nem az igazi. Nincs vele még baj mert alá lehet még tetoválni, bár neked tetszik az a lényeg. Nem kötözködni akarok tényleg jó az íve!!!!!De nincs elég lent!!!A másik én 25 éves vagyok és a régi helyen ahol először tetoválták kiesett nem maradt benne , (ergo egyáltalán nem korfüggő!!!!!!!!)de lehet a festék sem volt jó, szerencsére mert utána egy másik helyen könnyebben tudták korrigálni. Nálam így is kellett testszínűt használni mert annyira felemás volt. Az új helyen 1 szer voltam másodszorra nem kellett visszamennem mert bent maradt. tökéletesen!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_121043 (194)
     
  7. 2004. március 17. 15:47195.
    nos, erre a valaszt viszont mar csak Ö tudja, es gondolom, el is mondja majd. Ezt viszont megbeszelhettetek volna ebben a hangnemben is, es akkor nem futottatok volna ilyen köröket. Mint kisse kivülallo, figyelem afejlemenyt, majdcsak megbekültök.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_121043 (194)
     
  8. 2004. március 17. 14:27194.
    Nem hagy nyugodni, muszáj leírnom, mert egyszerűen nem értem meg, hogy miért nem hagyta oreo, hogy kijavítsák a tetoválást?????? Még ha nem is feketével korrigálták volna, akkor legalább bőrszínűvel hagyta volna, ha már egyszer nem tetszett neki!!!! Hisz kifizette!!! Egyébként, ha egyszer van áthúzva, akkor még sokkal jobban korrigálható!!! Szóval még most is azt mondom, hogy jobban tette volna, ha nem kapja fel a vizet és költene majd több tízezret (elmondása szerint) más kozmetikusra, hanem megcsináltatta volna. . . Na mindegy, ez az én véleményem. Egyébként egyre durvább hangnemet ütött meg oreo, ez meg kell jegyeznem nem tetszett. . . Oreonak üzenem: Igen, én is voltam 16 éves, de nem éreztem magam alsóbbrendűnek csak azért, mert 16 voltam. Te se érezd ezt, és ne legyen kisebbrendűségi érzésed, nem tesz jót! Úgy gondolom (ez természetesen csak egy privát megjegyzés) hogy túl korán szeretnél felnőtté válni, és siettetni szeretnéd az időt!!! (ld. szemtetoválás. . . . ) Na, mindegy. Hétfőig kiírhatod a panaszaidat, addig nem válaszolok, de akkor majd reagálok! Tehát nem tűnök el!!! :o))))
    előzmény:
    knoblauch (193)
     
  9. 2004. március 17. 12:25193.
    Szia, közel sem olyan ellenseges a hangnem. Nem kritizalom a tiedet, nincs vele bajom, de a francba, kar, hogy nincs gepem, megmutatnam, lehet azt közelebb, az alsot is megcsinaltattam, es ott is a töveben van. Hala a jo egnek, a szemem se folyt ki. Azt gondolom, ha valaki meg van elegedve a sajatjaval, az a lenyeg, de marni egymast, hat. . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_121043 (192)
     
  10. 2004. március 17. 12:13192.
    Hát itt vagyok, látom nagyon vártál!!! :o))) Tityo jól látja, azért nem tudok olyan villámgyorsan reagálni, mert én csak munkaidőben vagyok netközelben. . . :o)) Viszont akkor sem mindig érek rá, hogy ellátogassak ide-oda. Sőt, már előre közlöm, hogy holnap sem leszek, mert megyek a második áthúzásra, ebből egyenesen következik, hogy pénteken sem leszek, mert akkor meg valószínű még be lesz dagadva a szemem és úgy talán mégsem jönnék dolgozni. . . :o))) Amint elnézem oreonál éppen fordított a helyzet, valószínű ezekben a pillanatokban épp suliban csücsül és ő meg otthonról ír. Azért láttam még suli előtt gyorsan megírt egy-két véleményt. . . :o))) Láttam a szemét is. . . Hááát. Ha azt mondanám, hogy szép, tényleg hazudnék. Viszont: Már alig látszik!!! Kidobta a bőre, mert még nagyon fiatal a szervezete! (Most nehogy megint azzal gyertek, hogy a korára hivatkozom, ezt tényleg nem olyan szándékkal írtam!!!) A másik amit nem értek, hogy ott és akkor miért nem mondta el konkrétan, hogy mit szeretne??? Mert ha úgy tett volna (én úgy tettem, azaz, ott helyben megrajzoltuk ELŐTTE ceruzával!!!), akkor biztos, hogy az a vonal ott lett volna, ahol lennie kell!!!! De néma gyereknek az anyja sem érti a szavát. . . Lehet, hogy várnia kellett volna egy pár évet, akkor tuti, hogy nem dobja ki a festéket a bőre. Oreo! Írtad, hogy észrevetted, hogy ki lehet nagyítani a képet!!! Így igaz! De akkor miért nem folytattad tovább a gondolkodást, mielőtt leírtad volna, hogy mekkora hézag van a szemem és a pilláim között. ? Ugyanis ha pl. 1 mm hézagot látsz kb. 20-25×-ös nagyításban, akkor az az életben kevesebb, mint 1 tized mm. . . Nem??? Különben, ha ennél lejjebb húzta volna a vonalat a szememen, akkor bizony már nem látnék, mert kiszúródott volna. . . Egyenlőre ennyi.
    előzmény:
    knoblauch (190)
     
  11. 2004. március 17. 11:24191.
    Ez igaz.
    előzmény:
    knoblauch (190)
     
  12. 2004. március 17. 11:15190.
    Semmi gond nincs ebböl, valoban sokat ülök itt, deaz okat nem kivanom senkinek, amiert en ezt megengedhetem magamnak. Akiröl egesz pontosan irtam, azeddigsem jelentkezett.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_147763 (189)
     
  13. Torolt_felhasznalo_147763
    Torolt_felhasznalo_147763
    2004. március 17. 11:06189.
    Nem rád céloztam az egész napos itt üléssel, fogalmam sincs, mennyit ülsz a gép előtt:)) Hanem rögtön azt írtad, hogy jééé, az ellenségeskedők hogy eltűntek - erre írtam.

    Bocs, ha megbántottalak, tényleg nem gondoltam senki konkrétra.
    előzmény:
    knoblauch (188)
     
  14. 2004. március 17. 11:00188.
    Kedves Tityo. Ismetlem, nem irtam neveket, de ha visszaolvasol, szamodra is kiderülhet, kiröl "beszeltem". Az egesz napos ittülesröl valo megjegyzesben pedig, ereztem nemi elt, de legyen mar az en dolgom, mennyit ülök, es mennyi idöm van.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_147763 (185)
     
  15. 2004. március 17. 10:34187.
    Senki nem vitatja hogy szar a tetkód, én még látatlanul sem tettem.
    Még mindíg nem értem , hogy szerinted hogy beszélek veled?
    előzmény:
    oreo (184)
     
  16. Torolt_felhasznalo_775471
    Torolt_felhasznalo_775471
    2004. március 17. 10:17186.
    Sziasztok!

    Teljesen új vagyok itt és tanácsokra lenne szükségem.

    Mileyen a pillasűrités?

    Én egyre jobban azon gondolkozom, hogy a számat megcsináltassam. Satirozni is szeretném. Engem nem kerget a tatár:-) tehát ráérek, szóval szeretném körbe nézni és jó kézekbe kerülni. (Oreo: a tetkód valóban kritikán aluli, bocs!)
    Van tapasztalatotok e téren és tudtok jó szakembert ajánlani?
    Előre is köszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_147763
    Torolt_felhasznalo_147763
    2004. március 17. 09:23185.
    oreo, megnéztem, a tetkód tényleg pocsék lett. Szerintem nem kéne felkapnod a vizet azon, hogy nem mindenki hitte el elsőre, mert a net nem éppen a leghitelesebb beszélgetések fóruma, így mindenki azt mond, amit akar. (ne értsd félre) Így, hogy képekkel is alátámasztottad, elhiszem, a kételkedés egyedül azért merült fel, mert nekem rainbow szeme tetszett, szerintem nagyon szépen van kontúrozva. (azt nem tudom, hogy kontúrt vagy pillasűrítést kért, de kontúrnak nagyon jó lett)
    Az meg, hogy szerintem 15 évesen korai a szemtetkó, saját gondolatom, ami nem jelenti azt, hogyha az ember fizet érte, akkor ne legyen jó.

    Ja, és soha nem állítottam magamról, hogy bazi nagy szakértő vagyok.

    Kedves fokhagyma, senki nem volt ellenségeskedő, aki meg szerinted mégis, elképzelhető, hogy nem egész nap a fórum előtt ül, hogy azonnal le tudja reagálni az új commenteket.
    előzmény:
    oreo (177)
     
  18. 2004. március 17. 06:48184.
    Bocs, de te csinálod:)
    előzmény:
    silver21 (181)
     
  19. 2004. március 17. 06:48183.
    Talán ha személyesen beszélnénk, akkor lenne. Én nem olvastam a fórum etikettet, de nyílván benne van, hogy a fórumon mindenki egyenrangú, tehát nem kell hű de udvarias lennem és magáznom mindenkit csak mert van köztünk pár év.
    Ti is így beszéltek velem, lehet hogy te nem ennyire durván, de ez van.
    Amúgy meg remélem boldog vagy a tudásoddal. Neked is kívánok ilyen szép szempillasűrítést ha ez tetszik. Azért én maradok az igazinál.
    előzmény:
    silver21 (180)
     
  20. 2004. március 16. 23:18182.
    Bocs, nekem ugy tünt, de engedtessek meg, tenyleg jol szorakozom. De neveket nem irtam am.
    előzmény:
    silver21 (178)
     
  21. 2004. március 16. 22:24181.
    Kár szavakon lovagolni. . .
    előzmény:
    oreo (179)
     
  22. 2004. március 16. 22:23180.
    Még vmi:tudom mi a szempillasűrítés és nem érzem magam"bazi nagy szakértőnek", de amíg én normális, FELNŐTTNEK kijáró hangnemben írok neked, addig ilyen válaszokat is várnék, mert nem érdem a kor , nem azt kell tisztelni de azért van köztünk pár év:-))
    előzmény:
    oreo (177)
     
  23. 2004. március 16. 22:22179.
    Izélgetés? Egyszer írtam le, és mindenkit ez érdekel? Tök jó:)) Az írtam: "ez is itt izél". Szörnyű. Felháborító. Lehet, ha azt írtam volna, hogy "ez is itt baszogat", akkor most nem lenne vita?:) Rendben.

    Kiejtettem most itt a számon hogy nagyokos, meg mindenttudó? Hm? Tényleg? Akkor idézd vissza!

    Nézd, nekem Rainbow tetoválásáról majdnem ugyanaz a véleményem mint a sajátomról, bár az azért jobb egy fokkal mert lehet korrigálni. Ha neked ez tetszik, akkor sajnálom. Ez van. De ez nem egy szempillasűrítés. Igazi profi kérésre sem csinálna ilyet. Ezért van meg a véleményem.
    előzmény:
    silver21 (178)
     
  24. 2004. március 16. 22:07178.
    Kedves oreo!!
    Igazad van , nem használsz más szavakat mint az idősebbek, talán rosszul fogalmaztam:nekem furcsa volt az "izélgetés". . . . ennyi.
    Nem tudom miért neveztél nagyokosnak meg mindentudónak stb. , hiszen pont azt meséltem, hogy nekem is elszúrták a számat. . .
    Talán félreértettél vmit?
    Támadni azt kell aki így elszúrta a tetoválásod. . . .
    Knoblauch:nem tudom kiken szórakoztál, de lehet, hogy másik topikot olvastál, mert itt nem volt sok ellenségeskedő.
    Vagy. . .
    előzmény:
    oreo (177)
     
  25. 2004. március 16. 21:39177.
    A 16-ot nem neked szántam.
    Először én is ideges voltam, aztán most én is úgy vagyok a dologgal mint te: kezd szórakoztatóvá válni. :) Tök jó hogy van ez a topik, mert sem a vicclap. hu-n, sem a melleslegen nem frissítették már ezer éve a vicceket, legalább megvan a napi szórakozás:)
    előzmény:
    knoblauch (176)
     

Címlap

top