Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tartós smink

buborék25
Létrehozva: 2003. október 13. 13:03
Sziasztok!

Lehet, hogy van már ebben a témában topic, akkor 1000 bocs, én nem találtam meg. Szóval véleményeket szeretnék kérni, kinek mi a véleménye, esetleg tapasztalata. Én a szemöldökömet szeretném tetováltatni, ha esetleg tud valaki jó szakembert, annak nagyon örülnék. Mindenképpen valami természeteset szeretnék, nekem ugyanis elég világosa bőröm, a hajam is szőke, ehhez elég hülyén nézne ki a csont fekete. Vagy tévedek? Köszi előre is mindenkinek.
  1. 2004. március 16. 20:55176.
    Bocsi, hogy öregitettelek. :) A visszaolvasasbol remlett a 16, igy automatikusan ezt irtam. Hiaba, öregszem, a memoria nem a regi. :) De különben eszrevetted, hogy a sok ellensegeskedö eltünt. Lehet, most böngeszik az oldalakat, amit közzetettel. Nem titkolhatom, jol szorakozom. Na nem rajtad, es azon, ahogy jartal, csak tudod, a többin. . .
    előzmény:
    oreo (175)
     
  2. 2004. március 16. 20:49175.
    Még ki fognak tiltani a fórumról, annyit írok. . .
    Szóval, miért hiszi mindenki hogy 16 vagyok? 15 vagyok. Az egy dolog hogy a bemoldalamon ott van az 1988, de ott van az is hogy oroszlán csillagjegy, szóval nyáron leszek 16.
    előzmény:
    oreo (174)
     
  3. 2004. március 16. 20:37174.
    A kozmetikusom is 33 éves:) Jó szám. Amúgy köszi!
    előzmény:
    knoblauch (172)
     
  4. 2004. március 16. 20:36173.
    Tityo, Rainbow, Silver21,
    ezt: http://www. long-time-liner. de/img/schoenheit. jpg,
    ezt: http://www. koelbl-beauty. de/images/oben_mitte. gif,
    ezt: http://www. sansimonpermanentmakeup. com/images/pic4b. jpg,
    és ezt: http://www. hautcontour. de/02_perma_makeup/ pics/farben_sm. jpg
    nevezik szemkontúrnak, nem azt ami neked van Rainbow mert rohattul nincs a szempilláid között, a kinagyított képen tisztán látszik. Látom te bevetted a nő meséjét, ahhoz képest hogy te naaagy felnőőőtt 28 éves vagy, hát gratulálok. Akkor mostan itt megvan a véleményem mindenkiről, bazi nagy szakemberek vagytok:). Hajrá!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. március 16. 20:32172.
    Sziasztok. Sürün beneztem, mert vartam ezeket a kepeket Oreiro. A munka ocsmany, es szar, a dumad, meg a fogalmazasod pedig igenis jo. Pedig en 33 eves vagyok. :( Abemoldalad tetszett, te egy intelligens 16 eves vagy. Szarjal mindenkire, es kesz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2004. március 16. 19:56171.
    Szia, igen szoktam!
    Én is láttam a te eiffeledet s. k :o))
    előzmény:
    oreo (170)
     
  7. 2004. március 16. 19:52170.
    Látom neked is van Eiffeltornyod!:) Akkor tényleg vaterázol, felismertem a táskát.
    előzmény:
    oreo (169)
     
  8. 2004. március 16. 19:49169.
    Egy kis off: bluer, te nem szoktál vaterázni?
    előzmény:
    bluer (167)
     
  9. 2004. március 16. 19:49168.
    Ott volt rajta a baromi nagy heg, nem láthattam hogy ilyen lesz. :(
    előzmény:
    bluer (167)
     
  10. 2004. március 16. 19:46167.
    Szia, nem csodálkozom, hogy ideges lettél. . .
    Én kisem fizettem volna, ha nekem ilyet csinálnak!!
    előzmény:
    oreo (166)
     
  11. 2004. március 16. 17:56166.
    Rainbow, miután láttam hogy ki is lehet nagyítani a képet. . . Ne haragudj, ha te ezzel meg vagy elégedve, akkor ok. De ez nem pillasűrítés, bár gondolom te is azt kértél.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_121043 (161)
     
  12. 2004. március 16. 17:48165.
    Na emberek, lehet nézelődni a bemoldalamon! Exkluzív képek csak nektek! Szegény bátyámat nem hagytam kajálni, hogy létrehozza ezeket a műalkotásokat! Sipos Katalin egy profi tetováló! Mindenki hozzá!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2004. március 16. 17:07164.
    rainbow: Rendben, mondtam már még a héten próbálkozom.
    Amúgy az ez itt izélből nemtudom hogy miért arra következtetsz hogy izének hívtalak:)).
    Nincsenek mesterkozmetikus ismerőseim, csak voltam párnál a tetoválás eltűntetése miatt.
    Azért utaztam ennyit mert tetszett a honlap és elfogadhatónak tartottam az árat, nem akartam sokat fizetni.
    Nahát, nahát! Ha nem is ismered a nőt, akkor mégis miért dícséred ennyire? Nyílván van akinek nem rontotta el! De ha csak egyszer voltál nála akkor mi alapján baszogatsz itt engem? Én a helyedben nem nyilatkoznék olyan kozmetikusról akinél csak egyszer voltam!
    Lehet hogy neked sikerült, de attól én nem lehetek felháborodva mert nekem elcseszte?
    Hangsúlyozom mielőtt még ezzel is baszogatnál, a kép alapján nyilatkozok: nekem nem tetszik a szemed. Nem tölti ki a szempillák közt a teret, ez sincs tök közötte, főleg a belső részen, nagyon belül van a vonal. Ott nekem is ilyesmi.
    Akár hamis képet is felrakhattál volna, de megismerem a nő munkáját:)).

    tityo: köszönöm a bizalmat!:P

    silver21: ne haragudj, de mi az, hogy nem használok olyan szavakat, mint mások? Szeretném ha ezt kifejtenéd!

    Mindenkinek: kib*szottul örülök, hogy mindenki ítélkezik, amikor én nézem másfél hónapja ez a borzadályt, én tudom hogy néz ki, én b*sztam el rá a pánzemet és még legalább 60-65 ezer forintomba fog kerülni amíg lesz egy új. Én voltam ott, én tudom mi történt, egyáltalán.
    Szeretném ha ti 16 évesek lennétek én meg mondjuk 30, és a korotok miatt lenézhetnélek titeket! Biztos nagyon jó ha ennyire csináljátok! Ebben lehet valami kis önértékelési zavar, hiszen valószínűleg ti is voltatok 16 évesek, akkor bizony nagyon prolinak tarthattátok magatokat!:)

    Egyébként ma voltam a Calendulában, hát ott is el volt ájulva a hölgy hogy ez borzasztó.
    Azoknak egy kiss rossz hír, akik tetoválást akarnak eltüntetni: 8000 a próba (hogy bírja-e az anyagot a bőröd, csak egy kis felületre viszik fel), 20000 Ft az első alkalom, és minden további 5800/óra (bár mint mondta a hölgy, csak kb. fél óráig szokott tartani a kezelés). És kell majd 3-4 alkalom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_121043 (161)
     
  14. 2004. március 16. 12:52163.
    Szerintem is nagyon szép a szemed, azt is megértem, hogy véded aki neked jól csinálta, de ha neki nem lett szép azt is meg kell érteni. Elsőre nekem is pocsék lett a szám amit egy pesti kozmetikus csinált itt Pécsen(két helyen durván melléütve!!!)pedig az összes előző munkája szép volt, amit láttam. Ez engem nem vígasztalt cseppet sem. Igaz másodszorra szép lett, de nem volt eldőlve hogy nekem sem a színe , sem a formája nem tetszett.
    Lehet, hogy oreo fiatal, esetleg nem olyan szavakat használ mint egy idősebb, de neki is megjár, hogy a pénzéért neki tetsző minőségi tetoválást kapjon!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_121043 (161)
     
  15. Torolt_felhasznalo_147763
    Torolt_felhasznalo_147763
    2004. március 16. 12:37162.
    rainbow, szerintem nagyon szép lett a kontúrod, tényleg profi munka.
    Most már nagyon kíváncsi lennék Oreo-éra, nehéz elhinni, hogy neki tényleg annyira elcs*szte volna a kozmetikus, amennyire állítja, de hát míg nem látja az ember. . . én személy szerint nem tartom valószínűnek, hogy az egyik tényleg ennyire szép legyen, a másik meg annyira rossz, amennyire mondja Oreo.

    Különben én is azt hiszem, Oreo még fiatal a sminktetováláshoz 16 évesen, de hát ez már teljesen az ő dolga.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_121043 (161)
     
  16. 2004. március 16. 12:12161.
    Kedves oreo! Idegesít, hogy "ez itt izél"??? Miért? Talán mert igazam van? A nevem (itteni) rainbow, nem IZÉ!!! Megköszönném, ha a jövőben így neveznél, hisz én sem hívlak izének! Ha annyi mesterkozmetikus ismerősöd van, és olyan ügyes mind, kérdem én, akkor MIÉRT NEM VELÜK CSINÁLTATTAD? Miért utaztál 3-3, 5 órát az "Isten háta mögé"??? Miért nem helyben az egyik csúcs-mesterkozmetikussal csináltattad? MÉG EGYSZER ELMONDOM: Nem a "barátném" a kozmetikus-lány, még csak egyszer láttam életemben, amikor csinálta a szemem. Ezt a tényt csak úgy tudom alátámasztani, hogy máris felteszek egy pár képet a bemutatkozó oldalamra, amit 3 héttel az első áthúzás után készítettem (most kell mennem a második áthúzásra, bár nincs sok korrigálnivaló. . . ). Ha megnézitek és látjátok, hogy nincs elszúrva, hanem igenis jó lett, akkor talán megértitek, hogy elolvasva oreo becsmérlő sorait méltán háborodtam fel, és gondoltam úgy, hogy megírom az ellenvéleményemet, hogy azért egy kozmetikust ne írjanak már le, mert valaki nincs vele megelégedve! Oreo! Várom nagyon a képeket, csak aztán tényleg rakd is fel!!!! :o))) Petrának: Egy szóval sem említette senki, hogy másképp álltak volna a 16 éveshez, mint a 28 éveshez!!! Ezek szerint nem olvastál elég figyelmesen! Megjegyzem, azért örülök, hogy neked is sikerült a kontúrod! :o)))
    előzmény:
    oreo (158)
     
  17. 2004. március 15. 22:30160.
    sziasztok. csak annyit tennek hozza, Petra altal irottakhoz, ugyanigy jartam az ismerösökkel, mint ö. Tölem is megkerdeztek, mi valtozott, mert eszrevehetö volt a valtozas, de konkretan megsem, hogy mitöl van. Ha reggel felkelek, es tükörbe nezek, mindig nagyon örülök, hogy megcsinaltattam, sokkal jobban erzem magam töle, es ha majd kopni kezd, ujbol megcsinaltatom. A Te eseted, Oreiro, felhaborito, es nem is tudomm nem kene-e bevezetni mar valami karterites fele megoldast, vagy mittudom en.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2004. március 15. 22:22159.
    Először csak kontúrom volt, aztán 1 hónapja csináltattam lágysatírt, ami épp olyan színű, mint a szám, csak éppen elfedi a gyerekkori herpeszeim okozta világos foltokat. Így sokkal természetesebb, mint szimplán a kontúr, és rúzsozni sem kell. Drágább+fájdalmasabb is, mint a kontúr, de szerintem megéri.
    előzmény:
    oreo (158)
     
  19. 2004. március 15. 21:00158.
    Amint láttam, neked van szemkontúrod, és a szemöldököd + a szád is meg van csinálva, ugye? A szád teljesen, vagy csak kontúr?
    előzmény:
    Petra-22 (157)
     
  20. 2004. március 15. 18:58157.
    Hát, nem egyszerű ez a fotó-kérdés, engem is kértek már, hogy tegyek fel a bemoldalra fotót a tetkóimról, de nincs olyan jó képem, amin látszanának. . . Mind elég távoli kép, csak az jön ki, hogy szép, diszkrét sminkem van. Az egyik közeli fotómon meg irtó hülye pofát vágok. No, mindegy, majd próbálok csináltatni a héten.
    Egyébként szerintem az a jó sminktetkó, amit szinte észre sem lehet venni. . . Csak egyszerűen olyan más lesz tőle az ember. . . Mondták az ismerőseim, akik a "régi" arcommal láttak utoljára, hogy valahogy nagyon megváltoztam (előnyömre), de nem tudták, mitől. Kifejező lesz tőle az arc, nem lárvaszerű. Legalábbis, ha profi csinálja.
    Remélem, ezentúl több sikerrel jársz, olvastam a kálváriádat, hát nem semmi. . .
    előzmény:
    oreo (156)
     
  21. 2004. március 15. 18:00156.
    Teljesen egyetértek veled!:)
    A fotóról: ma próbálkoztam de azzal a digitális géppel ami nekünk van nem éles nagyon a kép, meg az elem is kifogyott, úgyhogy még próbálkozok a héten. Meg a bátyám elég profi, majd megkérem hogy hozzon össze egy képet. Nem tudom próbálta-e már valaki a saját szemét fényképezni, nem semmi:)
    előzmény:
    Petra-22 (155)
     
  22. 2004. március 15. 13:48155.
    Eléggé kiakasztott itt egy két hozzászólás!
    Először is, nagyon sok kozmetikus foglalkozik sminktetoválással, pár napos tanfolyam elvégzése után, sz*r gépekkel! (legalábbis itt Győrben, de gondolom Pesten se más a helyzet). Gondolom nem minden munkájukat cseszik el, de elég, ha egy-két tetoválásuk nem sikerül. . . (pláne az érintetteknek!) Én nem neveznék profinak olyan kozmetikust, aki akár csak egyet is elcseszett! Ha valaki szempillasürítést kér, az elég egyértelmű. . . Amúgy sem tudom elhinni, hogy valaki komolyan kérne olyan tartós sminket, ami a szeme felett fut pár milliméterrel. . . Azért ekkora ízléstelenséget nem lehet feltételezni senkiről. . . Gondolom, nem volt a csajnak elég kézügyessége hozzá. . . Nehezebb a szempillák között maradni pontosan, mint egy ökörhugyozás szerű vonalat "alkotni".
    Másrészt felháborít az, hogy valakit a kora miatt ízléstelennek és meggondolatlannak minősítenek! Nagyon sok fiatal lányt ismerek, akiknek százszor jobb ízlése van, mint idősebb társaiknak! Az ízlés nem korfüggő szerintem.
    Arról a kozmetikusról is megvan a véleményem, aki másképp áll egy 18, mint egy 28 éveshez! Én még csak 22 múltam, egyesek 17-nek néznek, de a kozmetikusom teljesen komolyan vett, nem akart átverni, kikérte a véleményemet, miután előrajzolta a szám, szemem, szemöldököm, és elfogadta a kritikáim is, pedig országos hírű profi.
    Szóval, hajrá Oreo, ne hagyd magad!
    előzmény:
    oreo (154)
     
  23. 2004. március 12. 17:54154.
    Igen, talán máshogy álltak volna hozzá (mármint amikor visszamentem megmutatni). A kozmetikusom mondta hogy elkísér, de sajnos nem ért rá, pedig jó lett volna (szerintem ő jobban fel volt háborodva mint én).
    Szerintem nem vagyok hozzá fiatal, miért lennék? Nem egy 20 centis sárkányt akarok a vállamra csak egy finom kis vonalat. . .
    Amúgy is másfél évig téptem magam hogy megcsináltassam-e, nyáron még el is mentem dolgozni hogy legyen rá pénzem, szóval azt igazán nem lehet mondani hogy meggondolatlan voltam. . .
    előzmény:
    silver21 (153)
     
  24. 2004. március 11. 23:09153.
    Elhiszem, hogy ki vagy akadva.
    Én is bosszús voltam a szám miatt:sokba került, semmi nem látszott, pocsék formájú volt pedig egyébként szép a szám. Most korrigálták, nagyon szép lett. . . .
    Kivácsi vagyok a tiedre, nagyon sok szemkontúrt láttam sejtem mi a gondod. . .
    Azt hiszem kicsit fiatal vagy a tetováláshoz, nem kisért el anyukád?Talán máshogy álltak volna a dologhoz, ha van veled egy idősebb vki, nem?
    előzmény:
    oreo (152)
     
  25. 2004. március 11. 19:33152.
    bluer: nézd, nem én kezdtem. . . Egyszerűen szar amit csinált a tetováló. Ha legalább elismerte volna hogy hibázott akkor nyugodt lennék, de az idegesít hogy ez is itt izél, hát tudod mit inkább csak sajnálni tudom az ilyen embereket. Meg hogy egy csomó pénzt kidobtam.

    silver21: köszi az ötletet! Hétvégén csinálok egy képet. Egyébként egyetértek azzal amit mondtál. De nem csak az a baj hogy nekem nem tetszik, hanem több mesterkozmetikus is mondta rá hogy ***** ****.
    Egy ismerősöm gyanútlanul meg is jegyezte, hogy valamit elkentem a szememen. . .

    rainbow: amúgy nem értem hogy a barátnéd honlapján miért van ugyanaz a színpaletta mint a SofTap honlapján, amikor nem is SofTappal dolgozik. . . :DD
    előzmény:
    bluer (151)
     

Címlap

top