Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Escapelle után

Torolt_felhasznalo_831714
Torolt_felhasznalo_831714
Létrehozva: 2007. november 25. 17:51
Escapelle tablettát kellett bevennem nem túl rég, azóta egyszer megjött, tehát terhes nem vagyok. De már a következő menstruációm nem jött meg, teljesen kimaradt. Tesztet csináltam, negatív. Gondolom, ez a rendellenesség a tabletta mellékhatása lehet. Vett már be itt valaki esemény utáni fog.gátlót? Ha igen, a bevétel után voltak-e menstruációs rendellenességek? Ha igen, mennyi idő után állt vissza a ciklus?
  1. 2015. március 4. 18:4633.

    Sziasztok!


    Olyan problčmŕm lenne hogy abba kellett hagynom a fogamzŕsgŕtlň szedčsčt.Eltelt 2 hčt čs a pŕrommal včdekeztünk is ,viszont az óvszer ki szakadt,így mčg aznap elmentünk a sürgőssčgire ahol kčt elčg mogorva nő azt mondta "Szombati nap volt" hogy ők nem írjŕk ki hanem hčtfőn menjek el egy nőgyógyŕszhoz.El is mentem,az orvos mondta hogy hogy legetnek ilyen hülyčk stb..a lenyeg hogy felírt egy 72 órŕs gyógyszer amit rögtön be is vettem.a gyógyszer bevčtele utŕn 6 nappal meg is jött a menzeszem,viszont mŕr 12 napja meg van.A nőgyógyŕszom meg kčrdeztem hogy mikor kezdhetnčm el szedni újra a fogamzŕs gŕtlót amit szüneteltettem ugyebŕr.ő azt mondta hogy amikor legközelebb megjön a menzeszem,szóval mŕr szedem a tablettŕt.a kčrdčsem az lenne hogy mitöl lehet szerintetek ennyi ideje meg čs hogy nem e csinálok e hülyesčget!?

  2. 2014. augusztus 5. 17:1432.
    Sziasztok! Multhet hetfon kezdtem szedni a fogamzasgatlo tablettakat. Kedden viszont felirtak antibiotikumot egy torokgyulladasra, valojaban 2 felet szedtem, es elfelejtkeztem, hogy kiuti a fog. gatlo hatasat. Vasarnap ejjel parommal nyugodt lelekkel egyutt voltunk abban a hitben, hogy mar ved a tabletta. Rajottem a ket fele gyogyszer hatasara es ma bevettem az escapelle-t. 72 oran belul voltam, csak az a kerdes, hogy ma este folytassam-e a novynett szedeset vagy sem? verzes jelentkezett mar az escapelle utan.....
  3. 2012. december 16. 15:0631.
    egy hete bevettem a postinor tablettat, most lettem beteg, holott 2 het mulva kellett volna. elakarom kezdeni szedni a fogamzasgatlot, csak nem tudom, most ezt szabad-e?
  4. 2011. augusztus 26. 11:5730.

    Sziasztok!

    Egy kis véleménykuataást tartanék, mit gondoltok van-e esély a terhességre..?

    Hónap elején votl a menstruácium ezt követően kb 2napra történt az aktus (kivevéses) (péntek hajnalban történt) vasárnap délelött vettem be az escapelle nevű tabletát. Több esetben olvastam h a tabletta bevétele után újra vérezni kezdtek, nálam ez nem történt meg. Az étvágyam viszont megnőtt, ez lehet a tabletta mellékhatása? 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. 2010. július 13. 23:1229.

    sziasztok!

     

    látom már rég írtak ide, de azért remélem tud valaki segíteni.

    múlt hónapban escapelle tablettát kellett bevennem, akkor meg is jött rendesen a menstruációm, viszon most nem akar....semmi jelét nem érzem, pedig 2napja kellett volna. Lehet ez még a tabletta hatása? láttam, h kérdeztek már ilyet, de választ nem találtam rá. azóta voltam együtt barátommal, csk az elején nem védekeztünk 1-2percig menstruáció utáni napokban, úgyhogy elvileg nem lehetne gond.

    tud valaki valami bíztatót???nagyon aggódom!!

    kösszi!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  6. 2010. május 26. 12:2428.
    Megjott a menstruaciom mar 3 napja,minden rendben van..    Remelem h soha tobbe nem lessz ilyen stresszben reszem,es h legkozelebb mar en tervezem be es orulhetek neki....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  7. 2010. május 17. 18:5427.

    Ma bevettem egy escapelle-t,a 32oratol a sexualis kontaktus utan,ha 5 napon belul nem jon meg a menstruaciom,milyen mas gyogyszerrel probalkozhatom?Es hany nap utan mutatja ki a teszt ha terhes vagyok?Nagyon kettsegbe vagyok esve,18eves vagyok,foiskolara szeretnek menni,es imadom a gyerekeket,nem a sajatom szeretnem megolni.Mindenfele kepeket neztem,a magzat fejlodeserol....

    Nem lennek kepes elvetetni,es a jovom menne ra!

    Jobban kelett van figyelnem.Remelem minnel hamarabb valaszt kapok a kerdeseimre.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     

Címlap

top