Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Club Hotels-Visegrád , igaz

Torolt_felhasznalo_648940
Torolt_felhasznalo_648940
Létrehozva: 2007. november 23. 16:42
Sziasztok!

Hetek óta tervezünk férjemmel egy pihentető hétvégét, sikerült is lefoglalni valamit, amikor egyszer csak érdekes telefonhívást kaptam.
Egy utazási ajánlatot kaptam a Visegrádi Thermál Hotelbe, rendkívűl kedvezményes áron. A Club Hotels International Kft-től érkezett a hívás - állítólag valami kérdőívkitöltés alkalmával jutottak a számomhoz- és kb. féláron kínált 3napot/2éjszakát félpanzióval, mindössze annyi feltétellel, hogy hallgassunk meg ott egy 1,5 órás előadást utazással kapcsolatban.
Kaptam is postán egy utazási utalványt, amit aláírva el kell faxolni, illetve a díjat előre átutalni a megadott számlaszámra, utána küldik a vócsert, amivel igénybe vehetjük a szállást.
Nekem olyan furcsa, remélem csak feleslegesen vagyok bizalmatlan, de még nem hallottam ilyenről!
Ismeri valaki ezt a céget? Van valami hasonló tapasztalat? Merjünk belevágni?

Előre köszönöm a válaszokat!

Üdv!
  1. 2016. szeptember 14. 19:1132.

    Én biztos rájuk boritottam volna az asztalt...😡

    előzmény:
    kékeszöld (6)
    2007-11-23  17:14
  2. 2016. szeptember 14. 15:1931.

    Két tapasztalatom a Club Hotel Internationallal:


     


    Telefonon 2016 június 7-én Katona Bernadett hív: a cégük vette át a Club Hotel am Kreischberget - látták, hogy nem mentem el. Mi a szándékom?


     


    Ők vagy kiadják - és nullszaldósra jön ki az év - vagy eladják utólagos sikerdíjért.


     


    Menjek 2016 06 12-én az Óbesterbe (Péterfia 12).


    ---------------------------------------------------------- ---------------


    Ott S(o?)ós Margit fogad minket. "Segítenek" - de vagy Club Hotel International klubtagságot kell váltanunk - vagy fizessünk előre a szolgáltatásért.


     


    Csak tagjaik hetét árulják ingyen...


     


    Odahívja a "pénzügyi vezetőt": ugyanaz a merevség: előre fizessünk... Kérdi, mennyire taksáljuk - mondom, hogy 1 - 1 millióval is elégedett lennék a kreischbergi és hévízi hetekért. A sikerdíj 10% - ami nekik kevés ahhoz hogy el tudják adni a hetet - ezért kell előre fizetni a szolgáltatásért.


     


    Mondom, hogy bár törvény tiltja hogy előre kérjen - de ha garanciát látnék - adnék is. Miért nem különülnek el kamarában a szélhámosoktól - ha nem azok.


     


    Mire megértik hogy nem fizetünk - arról kezd S. M. beszélni, hogy a fenntartási díjat fizetnünk kell, nullára lemegy a jogunk értéke - és ha végrehajtanak a díjért, még a lakásunkat is elveszítjük - inkább fizessünk nekik... Azt nem garantálja hogy el tudják adni a hetünket... (És még komolyan gondolja hogy ezzel rávesz arra, hogy fizessek...)


     


    Amikor eljövünk elkapja még az én jegyzeteimet is - és a saját jegyzeteivel együtt - a felírt adatainkkal - apró darabokra tépi. 


     


    És még a tollamat sem adja vissza.


     


     


    Nos - ezek szerint:


     


     - ha tényleg adnak el bárkinek is, nagystílűek, ugyanis ha talonba teszi az adatomat esetleges eladás után százezer forintot kapna sikerdíjként - és az utólag megadott tagdíjat...


     


     - abból, hogy neki csak az előre odaadott pénz fontos - arra következtetek hogy ugyanolyan szélhámos ez a cég is mint a többi.


     


    A jegyzetet és a tollamat mégis sikerült megmenteni - csak máshova tettem. További információ: a "pénzügyi vezető" családneve Kacsányi (a rövid utónevet két bemutatkozás után sem értjük).


     


    XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX


     


     


    Ismét telefonon hívnak, ezúttal is az Óbesterbe menjünk, szeptember 12-én délután négy órára. A telefonos ügynöknek mondom hogy semmilyen címen nem fizetek előre.


     


    Mondja, hogy nem is kell.


     


    A helyszínen S(o?)ós Margit ismét a Club International klubtagságot említi - másképp nem megy a dolog. Megdorgál minket: évek óta egyhelyben vagyunk - mert nem vagyunk hajlandók fizetni. Nekik ragaszkodni kell a szabályukhoz...


     


    Az odahívott "vezető" ezzel szemben azt közli hogy a muraui jogot el tudjuk adni neki - 4 200 000 forintra értékeli - persze az áfával stb. csökkenne az összeg... 


     


    De ott a helyszínen dönsünk - alá kell írnunk a szerződést...


     


    Több-kevesebb tanakodás után jön egy másik vezető (Szalay János). Közli, hogy kétszemélyes muraui héttel nem tudnak mit kezdnei még síszezonban sem - vegyünk négyszemélyest vagy bécsi szállodába fektessünk be....


     


    Tehát hárman háromfélét mondanak - és mégis arról akarnak meggyőzni hogy miattunk nem tudtunk eddig megegyezni...


    Hegedűs Imre

  3. 2007. november 23. 19:1630.
    Akik ott "vesznek" beépített emberek, már ezt is tudjuk!!A szállás, tényleg gagyi volt, az apartmant bemutatták, de egy puruttya helyre vittek minket!! Soha többé, nem kívánkozunk vissza!!
    előzmény:
    natim (29)
    2007-11-23  18:57
  4. 2007. november 23. 18:5729.
    Csak abban az esetben menjetek el, ha megacélozzátok magatokat és TUTTI BIZTOS, hogy nem ugrotok bele egy ilyen üdülési jogba. Minket sajnos nagyon csúnyán átvertek vele. És ráadásul még a beígért kedvezményes pihenés is egy gagyi szállodába szólt, el sem mentünk
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_648940 (1)
    2007-11-23  16:42
  5. 2007. november 23. 18:5128.
    Nem engem hívtak, én az abszolút anti-timeshare-es vagyok!   Mindenkit eltanácsolok - túl sokat olvastam már erről.... 
    előzmény:
    kitartásmindig (27)
    2007-11-23  18:29
  6. 2007. november 23. 18:2927.
    Ne vegyetek üdülési jogot!! Arra mennek!!
    Mi így voltunk Hévízen. Elég megvetően néztek ránk, nagyon erőszakosak voltak!!! Legyetek határozottak!!!!
    Érdemes elmenni, ettől független, érezzétek magatokat jól!!
    előzmény:
    kékeszöld (26)
    2007-11-23  18:22

Címlap

top