Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

38 évesen babát várók

piciszi
Létrehozva: 2007. november 19. 12:53

Sziasztok!

 

Szeretnék olyanokkal beszélgetni, akik 38 évesen estek teherbe, mostanában derült ki, hogy ilyen "öregen" várják a babájukat.

Ha van kedvetek csatlakozni és végig beszélni és izgulni a terhességet, gyertek!

Én 5 hetes lehetek számításaim szerint, nagyon az elején, de a teszt már igazolta a tüneteket. Orvosnál még nem voltam.

Várlak Benneteket!

 

  1. 2011. Április 21. 09:585776.

    Szia!

     

    A genetikai vizsgálat a többlet a 35 évnél fiatalabb kismamák  terhességhez képest. Lehet vérvétellel (ez csak egy arányszám, nem biztos eredmény, én megcsináltattam, de nem ajánlom), választhatod  a chorionbiopsziát (ezt ha jól tudom  a 12. hétig kell megcsináltatni) vagy az amniocentézis (magzatvízvétel), amit a 20. hétig választhatsz. Ez utóbbi kettő minimális vetélés-kockázattal jár, viszont rengeteg genetikai rendellenességet kiszűr és így nyugodt lehetsz a terhesség végéig, hogy nem lesz Down-kóros, vagy nyitott gerincű babád.

     

    A vizsgálatokat a TB támogatja, nem kell fizetned. Remélem tudtam segíteni. Hajrá!

    előzmény:
    gaga69 (5774)
    2011-04-20  15:12
  2. 2011. Április 21. 09:505775.

    Drága Krisztys,

     

    tovább dicsérlek, a kígyó is szupi (csak én írtózom tőlük, szóval marad a pi ngvin a kedvencem:-)

     

    Te már gondolom nagy húsvéti készülődésben vagy.

     

    Hozzánk szombaton jönnek, kerti sütést tervezünk, erre a legegyszerűbb készülni a munka mellett. Hétfőn anyósékhoz megyünk így nem kell bemennem a konyhába:-)

     

    Dorci lassan helyre jö, a gyomra rendben, de esténként, éjszakánként rettenetesen köhög. Egyik éjjel 3-ig nem alaudtunk, annyira köhögött. Elvittük fül-orr-gégészetre, de hála' nincs arcüreggyulladása, "Csak" a trutyi a torkában. Két hete vagyunk benne ebben a "jóban", most már nagyon szeretném, hogy teljesen egészséges legyeen.

     

    Mindenkinek nagyon kellemes húsvéti ünnepeken kívánok!

     

    Süssön Rátok a nap!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981185 (5773)
    2011-04-15  06:49
  3. 2011. Április 20. 15:125774.

    Üdv mindenkinek!

     

    Ne haragudjatok, de a majd' 6 ezer hsz-t nem olvastam vissza, biztos már szóbajöttek, amire kíváncsi lennék.

     

    36 vagyok. Tervben van egy harmadik. Még annyira csak terv, hogy még vagy 3 hónapig nem "kezdünk" hozzá. 

     

    Az előző gyermekeknél (már 10 év is eltelt...) "fiatal" voltam. 

     

    A vizsgálatokról olvasgatok, de még mindig nem világos. Most akkor miben mások a 35 feletti vizsgálatok? És tényleg fizetősek? 

    Tudtok nekem segíteni?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2011. Április 15. 06:495773.

    Óóóó.... Piciszi, köszönöm!

     

     

     

    Jaa Sziasztok!

     

     

    Tisztára zavarba hozol itt korán reggel ilyen kedvességekkel!

    Igen itthon dolgozom, ez a része jó is, mert ugye nincs senki aki csesztessen, zavarjon, stb, de rossz is mert egyedül posvadok' a félpincében... De most épp jólvagyok' haladósabb munkát kaptam, kígyót' tehát nem panaszkodom.Nem mondom, hogy álmaim munkája, de ez van... Egyre jobban bele jövök, egész szép összegeket állatkodom' már össze, nap mint nap.Ez motivál.-

     

     

     

    Első prototípus fejet' Patriknak fejeztem be egy állatkának. Csak pöppet' kígyó-fan' a lelkem. Nagyon örült neki, vele alszuk, hurcigálja mindenhová.:) Fotózni is úgy tudtam "csak" hogy álmában kicsempésztem a kezei közül.:))))

     

     

     

     

    Piciszi, Dorci hogy van???

     

     

    És a topik-babykéink??? Anyukáik???

     

     

    Írjatok Lányok!

    előzmény:
    piciszi (5772)
    2011-04-14  09:07
  5. 2011. Április 14. 09:075772.
    Hú, Krisztys, de ügyes vagy!!!

     

    Mondjuk ilyet, hogy plüss élvédő, én még életemben nem láttam! Tuti, hogy nagyon macerás. Otthon dolgozol?

     

    Simán lehetne ilyen plüss játék  állatfigurákat is varrni. Én vennék egy pingvint, olyan édes!!!!

     

    Krisztys, komolyan, annyira tehetséges vagy, tök jó a kézügyességed!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981185 (5770)
    2011-04-13  17:13
  6. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2011. Április 13. 18:025771.

    Láényom = Lányok.-

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981185 (5770)
    2011-04-13  17:13
  7. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2011. Április 13. 17:135770.

    Sziasztok!

     

    Piciszi, mielőbbi  jobbulást Dorcinak!!!

     

     

     

    Klausom 2.-án volt 13 éves.

     

     

     

    Munka:

    Háát Láényom Én barom' állatfigurás korcsolya élvédőket varrok! Iszonyú macerás, Én szabom is, aprólékos sziszifusi' meló... Tömni is kell vattával', meg kifordítgatni, meg minden izééé...Apró gombok a szemei, az egésrnek pl bajuszt is kell ölteni'...

    De ez van, ezt kell "szeretni".-

     

    Mutatok pár fajtát.

     

     

    Most kígyót kell majd csinálnom...:)

    előzmény:
    piciszi (5767)
    2011-04-13  11:31
  8. 2011. Április 13. 11:445769.

    Rólunk: A múlt héten Dorcival megjártuk a poklot. Túl estünk már egy-két betegségen, de ez volt a csúcs. Kedd éjjel belázasodott, szerdán iszonyú hasmenése lett. Kihívtuk az orvost, mert be sem tudtuk vinni. Csütörtökre olyan szintre fajult a dolog, hogy NEM TÚLZOK, kb 40 pelenkát cseréltem. Iszonyú görcsei voltak szegénynek, ahogy tisztába tettem, már jött a következő adag. Doktornő megint jött, mivel se enni, se inni nem akart, azt mondta, hogy ha nem kezd el inni és nem issza meg a Normalite-ot (ionpótlás, amit infúzióban is adnak), akkor este vonulhatunk be  a kórházba.

     

    Vért izzadva beletuszkoltam a normalitit és elkezdtem itatni, de azt hittem megbolondulok. A székletminta virusra negatív, a baktériumtenyészet csak szombatra lett meg. Pénteken kicsit jobban volt, már "csak" 10-12 adag volt a napi termés. De a hasa nagyon görcsölt. A szívem szakdt meg, amikor kiabálta"Segíts anyucikám, mert nagyon fáj" meg "Mikor gyógyul meg a pocikám?"

     

    Szombat: kiderült, hogy a baktérium is negatív. Doki meg csak széttárta a kezét, hogy biztos olyan vírus, amit nem néztek. Senki nem kapta el a családban. Szombatra egy ismerősömmel megbeszéltem egy hasi UH-t, megerősítette, hogy virusos fertőzés lehet, de már "levonulóban". Hétfön kezdett el enni , de még miondig mondogatja időnként, hogy fáj a hasa. Remélem, már tényleg túl leszünk rajta... Az ellenségemnek nem kívánom a múlt heti napokat és éjszakákat, iszonyat volt....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  9. 2011. Április 13. 11:355768.

    Gratulálok a pocaklakóhoz és üdv köztünk.

     

    Hidd el, a kicsi tart igazán fiatalon. Nem lehet megöregedni mellettük.

     

    A hányingernek előbb-utóbb el kell múlnia. Írtad, hogy nem természtes úton fogant. Nem lettek ikrek?

     

    Az összes ismerősömnek, aki lombik programban volt, ikrei lettek.

    előzmény:
    SzépHeléne (5759)
    2011-04-08  18:55
  10. 2011. Április 13. 11:315767.

    Krisztys, sok boldogságot  Klausnak szülinapja alkalmából. Melyik nap volt? A fiam április 9-én született, most lett 16. És ő is csak tegnap született.....

     

    Nem írtad, hogy mit dolgozol?

     

    Nekünk hétfőn kell Dorcit beiratnunk oviba. Ezt is olyan nehezen hiszem el, hogy lassan 3 éves lesz! Dorci kiverte a hisztit, hogy ő nem fog oviba menni, ő bölcsis akar maradni. Akárhányszor szóbakerül az ovi,  balhézik. Nem tudom, mi az oka, a csillagokat lebeszélem az égről, hogy milyen jó lesz, könyvet olvastunk, diafilmet néztünk az ovival kapcsolatban, de nem hatja meg.

     

    Ott tartunk, hogy a beiratkozáshoz el sem visszük, mert ha kivágja a hisztit, fel sem vesznek minket, elmenekülnek az óvónők...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981185 (5761)
    2011-04-09  07:45
  11. 2011. Április 13. 11:265766.

    Drága Small, Nektek is gratulálok, nem semmi csaj vagy-de ezt tudtuk!!!! Ahogy a terhességed összejött, úgy a hipp-hopp szülés!

     

    Mondjuk összeszorult a gyomrom, amikor az oxitocynt és a hatását említetted!!!! Ahogy olvastam, szinte fájt... Én is így voltam vele, akkora fájdalmat életemben nem éreztem és nem is szeretnék többet!!!

     

    Azt nem írtad meg, hogy Jázmin és a többiek mit szóltak a kis SzOfiához????!!!! Nem fura előlről kezdeni mindent???

     

    Nagyon jó egészséget kívánok mindannyiotoknak, ez a legfontosabb, a többit meg lehet oldani!

    előzmény:
    smallflower (5757)
    2011-04-08  18:08
  12. 2011. Április 13. 11:215765.

    Szia Barbie,

     

    Először is gratulálok a meseszép, gyönyörűséges -szavakat nem találok milyen szép- kislányodhoz! Mekkora haja van!!!!!!

     

    Nagyon jó egészséget kívánok Nektek! Gyógyulj meg minél hamarabb, hogy csak a kis Hannára kelljen koncentrálnod!

     

    A szülés-történettől felborzongtam teljesen, hála égnek, hogy nem lett bajotok!!!!!!!!!

     

    előzmény:
    barbiebaba (5748)
    2011-04-05  20:38
  13. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2011. Április 9. 10:335764.
    Reméljük minden rendbne lesz, de tényleg ne stresszeld magad!!!
    előzmény:
    SzépHeléne (5763)
    2011-04-09  10:07
  14. 2011. Április 9. 10:075763.

    Köszi, hogy írtál!

    Remélem minden rendben lesz, mivel nekem elég hosszú út volt a babáig eljutni, mivel ő nem természetes módon fogant. Mindig is szerettem volna több gyerköcöt, de ez nem lesz már így, egyrészt a korom másrészt a megelőző beavatkozások macerája miatt. Nagyon fogok örülni, ha ez az egy szépen fejlődik és szuper babóca lesz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981185 (5762)
    2011-04-09  07:51
  15. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2011. Április 9. 07:515762.

    Üdv nálunk Szépheléne!

     

    Elöször is gratulálok a pocklakóhoz! Másodszor, ne filózz ilyesmin, hogy hány évesen várod az első Babád! Értelmetlen, csak ártassz vele magatoknak.

     Légy vidám, kiegyensúlyozott a hányingerre meg próbálj meg jégkockát szopogatni! Kitartást, elvileg már múlnia kell a rókás' időszaknak!

     

     

    Kellemes pocakosodást!

    előzmény:
    SzépHeléne (5759)
    2011-04-08  18:55
  16. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2011. Április 9. 07:455761.

    Folyt köv... Levés a karskter!

     

     

    Anno Klaust 13 éve hajnal 4-től 12:20-ig szültem... 4005gr/53cm-s kis' gombóc volt a lelkem... Na Őt soha nem szülném meg újra... Ezzel szemben most ilyen... ----> Nálam magasabb, egy pilinga 'kislány'... 

     

    Szülinapoztunk múlthéten. Nagy felhajtás nem volt, csak a család kis kertben kapirgató bográcsolós napot tartottunk. Bűvöskocka fan' a drága, ezért hát ehez igazítódott a torta+ajándék.

    Reninel megvolt a vizsgálat, szerencsére nincsen fekély, "csak" bélgyulladás... Nagyon fájt neki  vizsgálat, félt is tőle cefet mód. Jaa nem is tudom írtam-e, csak a 2. alkalom volt sikeres' az elsőnél nem hatott a nagy üveg gutalax, pedig minden utasítást betartott.:( Még le is cseszték, hogy ide tisztán illik jönni!!! Szószerint bunkó volt a Dr Nő, átvittem Renit máshoz, egy tök rendes, emberséges Dokihoz. El kellett kísérni, mig Renire vártam, hallottam hogy a Nővérkék az 1es számú Dokinkat' beszélik épp ki. Semmi jót nem mondtak róla, örültem, hogy nem hagytam annyiban a dolgot és normális orvost kerítettem Neki. DokiBá' mondta is REninek a vizsgálat alatt, hogy szerencséje van, hogy Ő végzi nem a Kollegina', mert olyan kacifántosak a belei, hogy a műszer' inkább visszafelé hajlott minden egyes kanyarban nem tovább buccant' a kanyar utáni traktusokba. Bocsi a részltezésért, de e-nélkül nem adhatnék helytálló képet.

     

    Következő fejfájásom az, hogy oké, beteg volt, elvileg le van beszélve a suliban, hogy évet halaszt' annyit hiányzott, de nem tudom ez esetben vajon a tanitási idő hátralévő részére is kéne igazolás??? Nem tudja valamelyikőtök véletnen????

     

    Baxus Lányok!

    Azt hittem ha ovos lesz Töki, majd mennyi időm lesz! Ahhaa!!! Igaz dolgozgatok is kicsit, de örökké időhiányban elcsúszásban vagyok...:( Nem tudom meddig bírom ezt igy, idegesit piszkosul hogy semmivel sem haladok, kupi a lakás, meg minden izééé...

     

     

    Naaa szóóáradat befejezve!





     

    GRATULÁLOK ANYUCIK!!!!


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981185 (5760)
    2011-04-09  07:40
  17. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2011. Április 9. 07:405760.

    Sziasztok!

     

     

    Naa csak sorban írok, mert igy a helyes...

     

     

    Barbiebaba, gyönyörűséges Hanna!!! A kis kinyujtott nyelvecskés kép haláli!!!

    Sajnálom a bordafájást, sok mindent nem lehet vele csinálni, még ha neadjisten' meg is roppantottak a kelleténél jobban. Nekem Patrikkal nyomnom' kellett, ezt a kis szarost sem tudták kiszedni belőlem másképp. Mi lett volna ha a "drága" eredeti' Dokimnál szülök? Az az állat nem akart megcsászározni holott tudta jól min mentem keresztül 14 hónappal korábban.Áááhh... Már mind1, végülis örültem és örülök is, hogy a MÁV-ban született meg Patrik és így, ott nem történt velünk semmi baj! 

    Esetleg ha érdekel és van időd... Szülésstory.-

     

    Eserleg próbáld kicsit boogatni a bordád, mondjuk kamillateával, semmi képp se hideggel nehogy elapassza a tejed. Illetve próbálj hozatni Aminoerg oldatot! Ez egy csodaszer! Kimondottan ilyesmi sérülésekre, húzódásra-zúzódásra, műtét utáni felépülésre javallot!!! Jobbulást!

     

     Heged?? Gondolom ott' minden ok, nem írtál róla.

     

     Sok tejcsi tök jó, és az is hogy Hanna bébike ilyen kis tünemény jó baba!

     

     

     

      Nya Téged kivégeztelek'...

     

     

     

     

     

    Small!!!!!!!!!!! Dzsééézuszisten!!!!

     

     

     

    ...Őőőőő várj, felocsúdok! Bbbbrrr....

     

    Azamindenit!!!... Nem semmi szülés... De nagyon-nagyon gratulálok!!! HURRÁÁ!!!!

     

    ... De hol a kép???...

     

    Nagyon ügyes vagy, hogy gátvédelemmel született Szofia, na meg hogy kiharcoltad a Neked tetsző nevet!

    Szülni meg fáj, ezt ugye tudjuk jól. De okos vagyok!-

    A lényeg hogy teljesen simán zajlott minden! GRATULÁLOK!!!!!

    előzmény:
    barbiebaba (5754)
    2011-04-08  12:09
  18. 2011. Április 8. 18:555759.

    Sziasztok!

    Nem jártam még itt, pedig én is 38-as vagyok. Igaz én nem érzem öregnek magamat. Öreg lennék, ha már lenne másik 2-3 gyerekem vagy 10 éve várnék gyerekre, de sajna nekem eddig nem volt lehetőségem babára, így most kell megélnem azt amit egy "fiatal" anyuka él meg.

    Most vagyok 14. hétben, de sajnos nagyon rosszul vagyok a gyomrommal és folyamatosan hányókám van. Elég nehezen viselem...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  19. 2011. Április 8. 18:445758.

    Juhijj, Small, gratulálok! És millió puszi nektek! És de jó neked!

    Köszi a beszámolót. 

    előzmény:
    smallflower (5756)
    2011-04-08  18:01
  20. 2011. Április 8. 18:085757.

    Timi, jézus...de ijesztő volt olvasni!! lényeg, h rendben van minden és

    gyönyörő kis hajasbabád van! és imádom a Hanna nevet is!!

     

    a ctg mutatta, h baj van? teljesen rázott a hideg,mikr olvastam...de jó, h gyorsan reagált a dokid!!!!!

    előzmény:
    barbiebaba (5748)
    2011-04-05  20:38
  21. 2011. Április 8. 18:015756.

     Szofia a kiccsajom neve, rövid o-val:) volt is belőle gond, nem akarták anyakönyvezni...t.illik a szolnoki anyakönyvi hivatal "állítólag " nem azonos listából dolgozik,mint az mta nyelvészeti intézete:)))  aztán csak meggyőztem őket,h ugyen nézzenek már utána, h nemcsak Szófia meg Szofi adható, hanem a Szofia is:))

     

    ma jöttünk haza, rengeteg tejem van, cicik,mint Pamela Andersoné...születési súlyra visszahízott, bár hajszálon múlt,h hazaengednek,mert magas volt a crp,valszeg a korán elfolyt m.víz miatt kaphatott vmi fertőzést, de végül mára lejjebb ment...

     

    szülés: vasárnap este 20 perces fájásaim voltak, de nem nagyon durvák...reggel kizuttyant a nyákdugó...hétfőn mentem nstre, jó lett, aztán mikor felálltam a székből, éreztem, vmi folyik belőlem, azt mondta a sznőm, ez lehet még nyákdugó de lehet magzatvíz is...azonnal fel szülőszobára (bár én próbáltam meggyőzni,h inkább még hazamenneék::)de azt mondta, nagyon nagy a fertőzésveszély, ráadásul a streptóm is pozitív lett, el kell kezdeni az antibigyót vénásan és steril lepedővel a lábam között...felvettek, (1 ujjnyi méhszájjal, magasan szivárgó magzatvíz)befeküdtem a vajúdóba, nagyon rossz lelkiállapotban voltam, ott bőgtem, h miért nincsenek fájások, hiányott Jázmin, aki bőgött utánam,mikor eljöttem, nayon szar volt...8 óránként antibiotikum..

    jött a dokim, holnap reggel szülésindítunk...erre teljesen befostam,h h az nagyon fáj, meg minden...éjszaka még fájdogáltam kicsit...

    reggel fél 8-ra előkészítettek, beöntés...majd bekötötték az oxytocint. ekkor kétujjnyi volt a méhszáj, meg néha volt egy-egy 60 körüli fájás, de szinte nem is éreztem. mikor elkezdett lecsöpögni az ifúzió, először 3-4 percenként jöttek a 130 -as fájások, de pár másodpercesek voltak, gondoltam, tök jó, ezt simán kibírom...hahaha...félóra múlva már 2 percenként jöttek és fél percig tartottak, kérdezgették nem kell még nyomnom? nem,sajnos...ekkor telefonáltak a férjemnek, h induljon e, ha nem akar lemaradni. csajok ,én azt hittem ez télleg a legutolsó szülésem lesz,mert halálfélelmem volt, beszélni nem bírtam,

    odaért a férjem 8.40-re,azt azért kinyögtem, ne törölgesse a homlokom...aztán annyira kellett pisilnem,h eszméletlen, de fekve nem tudtam, vhogy felültem az ágytálra, ekkor indult el sztem kifelé a leányzó...lekúsztam az ágy végébe, térdeket magamhoz szorítani és nyomjak kicsiket...irtó könnyű volt, legszívesebben az elsőre kilöktem volna, de a gátvédelem miatt kellett várni 3 fájást, h lassa n csusszanjon ki..

    .annyira megható volt,mikor kibújt .. enm bírtunk megszólalni,mikor kérdezték mi lesz a neve (félórával előbb a férjem még bepróbálkozott, h nem lehetne mégis Violetta::)) de nagyon csúnyán nézetm rá...erre oké, akkor Szofia lesz ...

    semmi sérülésem nem lett, repedés sem, ennek köszönhetően tökéletes állapotban vagyok, ma már átszaladtam a boltba is, krdezték, mi van te nem szültél meg kedden? mondom ,látsz te még vhol hasat? szinte teljesen visszament...

     

    szóval irtózatosan fájt, tuti, h soha többet nem szülök, de legalább rövid volt (vagyis életem egyik leghosszabb másfél órája)

    előzmény:
    smallflower (5755)
    2011-04-08  16:56
  22. 2011. Április 8. 16:565755.

    Gartulálok Barbie!!!

     

    rólunk röviden,mert már most nyekereg vki...

     

    kedden 5-én megszületett Szofia baba, 3400 gr, 55 cm-es kis tökéletesség .ma jöttünk haza, ha engedi, azonnal leírom a szülést és rakok képet!! ő simán született, de kurvára fájt..)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  23. 2011. Április 8. 12:095754.

    Szia Krisztys!

     

    Most éppen nem vagyok valami jól,fájnak a bordáim,alig tudok megmozdulni,vagyis csak korlátozva-már rájöttem,hogy milyen mozdulatokat nem szabad végeznem.Állítólag a császárnál történhetett,amikor rádtehénkednek és kinyomják belőled a babát.Nálam túl jól sikerült. :( Ha nem lesz belőle semmi komoly,akkor ez a legkevesebb,más biztos többet szenved.Tejcsim hál'istennek bőven van,pedig nem rendelkezem nagy kosárral.Eddig úgy néz ki a   napunk,hogy eszünk és alszunk,ahogy a nagykönyvben meg van írva.Csuda jó kislány.A fürdésnél és a pelenkázásnál sem sír. Apa itthon van velünk 1 hétig,amit a munkáltató fizet,sajna már hétfőn megy visza,pedig még nem ártana 1 hét. Maximális segítség volt.

     

    Küldök még képet,vannak újabbak.Nagyon édesek.

    Nem is vagyok elfogult mi? 

     

    Puszika!

    Írjál Reniről,hogy van? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981185 (5749)
    2011-04-06  06:54
  24. 2011. Április 8. 09:305753.

    Gratulálok a gyönyörű kislányhoz!

     

    Jó egészséget a mamának, a babának , apának és a tesónak is!

     

    Az a fontos , hogy túl vagytok rajta, most már minden rendben lesz! 

    előzmény:
    barbiebaba (5748)
    2011-04-05  20:38
  25. 2011. Április 7. 20:275752.
    Ó, de szépséges! Gratulálok!!!
    előzmény:
    barbiebaba (5750)
    2011-04-06  15:24

Címlap

top