Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

38 évesen babát várók

piciszi
Létrehozva: 2007. november 19. 12:53

Sziasztok!

 

Szeretnék olyanokkal beszélgetni, akik 38 évesen estek teherbe, mostanában derült ki, hogy ilyen "öregen" várják a babájukat.

Ha van kedvetek csatlakozni és végig beszélni és izgulni a terhességet, gyertek!

Én 5 hetes lehetek számításaim szerint, nagyon az elején, de a teszt már igazolta a tüneteket. Orvosnál még nem voltam.

Várlak Benneteket!

 

  1. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2011. Április 6. 19:265751.
    Óóóó, de kis tündér hajasBaba!
    előzmény:
    barbiebaba (5750)
    2011-04-06  15:24
  2. 2011. Április 6. 15:245750.

    Sziasztok!

     

    Raktam fel Hannáról képeket a képtárba. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2011. Április 6. 06:545749.

    Barbiebaba!

     

    Először is gratulálok a csöppséghez, szívből!!!

     

    Másod sorban sajnálom, hogy nem volt egy sima szülés, de már csakis előre nézz! Tudom, könnyű mondani, de a lényeg, hogy mind kettőtökkel minden rendben van már!

     

    Szépen megnőtt a pocakodban Hanna! Képet! Képet! Képet!

     

     

    Te hogy vagy? Heged? Tejcsi van már??? MESÉLJ!!!

     

    GRATULÁLOK!!!

    előzmény:
    barbiebaba (5748)
    2011-04-05  20:38
  4. 2011. Április 5. 20:385748.
    Na sziasztok csajok!

    Már itthon vagyunk déltől.
    Nem volt egy fáklyás menet a születés.Majdnem ott maradtunk.Még 7:40-kor a szülőágyon voltunk amikor Gergőnek szóltam,hogy indulhat,de gyorsan,mert baj van a babával,de meghiúsult a papás szülés,mert vészhelyzetbe illően villámgyorsan toltak be a műtőbe és 7:52-kor megszületett Hanna.Nem volt szívhangja és a lepényből is leszakadt egy darab.Azt mondta a doki,hogy ha otthonról jövünk nem éljük túl,de velünk volt édesanyám,fentről vigyázott ránk és kaptam a jóistentől egy gyönyörűséges babát.3400gr. és 54cm. Megpróbálok képet rakni,nem biztos,hogy sikerül.
    puszika mindenkinek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2011. március 31. 13:035747.
    Nyaa Barbiebaba már biztosan Babázik!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  6. 2011. március 30. 20:155746.

    Small, ennél azért többet vártunk.

    Izgulunk érted is! 

    előzmény:
    smallflower (5745)
    2011-03-29  22:08
  7. 2011. március 29. 22:085745.

    én is gondolok majd rád!!!!!  aztán hamar jelentkezni!!!

     

     

     

    velem semmi újság....asszem ez a kis boszorkány kivárja a jövő hétfőt...de legalább ne húzzon rá...

    előzmény:
    barbiebaba (5741)
    2011-03-29  05:32
  8. Torolt_felhasznalo_511680
    Torolt_felhasznalo_511680
    2011. március 29. 20:465744.

    Én is szorítok Neked! Én mindkettőt császárral szültem, minden rendben lesz!!!! Majd írj!!!

    Small! Veled mizujs?

    előzmény:
    barbiebaba (5741)
    2011-03-29  05:32
  9. 2011. március 29. 19:185743.
    Szorítok!
    előzmény:
    barbiebaba (5741)
    2011-03-29  05:32
  10. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2011. március 29. 07:475742.

    Sziasztok!

     

     

    Barbiebaba, nagyon-nagyon drukkolok, gondolok Rátok!!! Minden rendben lesz, ne aggódj! Fél óra se lesz, és megsimogathatod a prücsköt!!! Hajrááá!!!

    előzmény:
    barbiebaba (5741)
    2011-03-29  05:32
  11. 2011. március 29. 05:325741.

    Jó reggelt mindenkinek!

     

    Lányok gondoljatok rám csütörtök délelőtt,ugyanis akkor lesz a császárom.

    Nagyon izgulok a párom miatt is,remélem nem lesz rosszul.Nem akarom hogy kihagyjon egy ilyen élményt.

    Small! Kitartást neked is. 

     

    puszika mindenkinek. 

     

    Timi 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2011. március 23. 07:315740.

    Sziasztok!

     

     

    Atya ég Lányok, Ti már ennyire a finnishben' vagytok??? DRUKKOLOK MINDKETTŐTÖKNEK!!! EGY KALAPPAL CSAJOK, PUSZIIII!!!!

     

     

     

     

    Rólunk...

    Csak röviden, mert rohanok. Patrik ovis, Én dolgozom!!! Délután megpróbálok bővebben írni. SZIASZTOK!

    előzmény:
    barbiebaba (5739)
    2011-03-22  22:42
  13. 2011. március 22. 22:425739.

    Krisztys!

    Mi újság Renivel?

    Írjál!

    Puszi. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981185 (5728)
    2011-02-10  14:36
  14. 2011. március 22. 15:595738.

    Szia Small!

     

    Én már nagyon nem bírom."Sok fájásom van" Ezt egy unitesóm mondta,kiskorában. Zsibbad mind a tíz ujjam,nem férek a bőrömbe,dagad a lábam,nem alszok semmit éjszaka magas a vérnyomásom és ráadásul harántfekvéses és nem is fog változni.Úgyhogy mindenképp császár.Már jó lenne túllenni rajta.Tudom,hogy úgysem fenékig...,de már nem bánnám.nekem április 12-ig kell kibírni papírforma szerint.

    De azért még megmásztam a Bükköt,március 15-én ( Népek Tavasza Túra-10 km ) Nem vagyok normális.

     

    puszika mindenkinek!

    előzmény:
    smallflower (5735)
    2011-03-19  18:11
  15. 2011. március 21. 11:365737.

    Sziasztok!

     

    Small, nem hiszem el, hogy ilyen gyorsan telik az idő!!!!!Még csak most vetted észre, hogy mi a helyzet és mindjárt szülni fogsz!!!!!

     

    Jaj, nagyon izgulok. Könnyű szülést kívánok!

     

    Olyan kár, hogy annyira ellaposodott a topic! Olyan keveset osztottál meg velünk a mostani terhességedről. Bezzeg 3 éve mennyivel aktivabbak voltunk!!!

     

    Puszi mindenkinek!

     

     

    előzmény:
    smallflower (5735)
    2011-03-19  18:11
  16. 2011. március 19. 20:315736.

    Már csak 16 nap???? Úúúristen! De izgi!

    Majd számolj be a fejleményekről! Röviden is jó. 

    előzmény:
    smallflower (5735)
    2011-03-19  18:11
  17. 2011. március 19. 18:115735.

    na, hát, bocsi,h csak most...

    lényeg még mindig egyben...elvileg még 16 nap .....már nagyon terhes vagyok

     

    veled mi van? hogy viseled? előjelek??

    előzmény:
    barbiebaba (5734)
    2011-03-09  01:32
  18. 2011. március 9. 01:325734.

    Small!

     

    Mi újság nálad? Remélem még egyben vagy.Bár én már ott járok,hogy még egy hónap,de már most szeretnék túllenni rajta.Csak ez a fránya hideg idegesít.Nem akarok bezárkózni.Remélem mire jön Hanna,szép tavaszi idő lesz.

    Puszi mindenkinek! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  19. 2011. február 23. 07:265733.

    Small: nagyon szépséges Jázmin, mint mindig. Nagyon régen láttam képeket róla. A pocakod tanítanivaló:-) Gyönyörű kerek..és látszik, hogy semmit nem híztál.

     

    Molna: az én Marcim is fényévekre áll a szobatisztaságtól..nem is próbálgatjuk, hagyom, hogy Ő döntse el, hogy mikor nem kér tovább belőle.

     

    Facebookon fent vagytzok, ott leglább lehetne újabb és újabb képeket nézegetni.

     ..én Vaga Anna-ként vagyok fent, tessék bejelölni, hadd gyönyörködjek bennetek!-)

     

     

    Krisz: Patrik nagyon cuki, remélem, hogy nem kapja el majd minden nyavaja az oviban.

     

     

    Szankci: sajnálom Apudat:(

    előzmény:
    smallflower (5729)
    2011-02-10  23:02
  20. 2011. február 14. 18:015732.

    Nálunk néha teljes a bolondokháza, egyik ordít, másik visít. Most is pölö. Marcinak is igen erős akarata van, amit én roppant nehezen viselek, de ez legyen az én bajom. 

    A munkát nagyon élvezem, mindig is szerettem tanítani, ott legalább nagyjából az van, amit én akarok. Marcira pedig vigyáz a család, aki épp ráér. Áprilistól mehetne oviba, de fényévekre vagyunk a szobatisztaságtól, így aztán mégsem. Naponta 3-szor vágja tele a pelust, órákig nem engedi kivenni, tehát szinte egész nap szarszagban vagyunk. Bocs!

    V továbbra is remekül teljesít a suliban, de a belüket is kitapossák, akkora a hajtás, napi több felmérő, bemutató óra, szereplés.

    Marci annyit beszél, hogy szörnyű.

    A lakásban robbantás utáni állapotok.

    Ismerős? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  21. 2011. február 14. 17:365731.

    Lusta desznyó vagyok, meg persze dolgozom teljes állásban, minden szövegemet elpofázom a suliban, nem marad a blogra.

     

    Véletlenül néztem most be ide, azt hittem, már nem is él a topik.

     

    Jaj, Szancikka, nagyon sajnálom apukádat és benneteket. Én sem gondoltam volna, vagyis annyira bíztam benne, hogy meggyógyul apukád. A te félelmed és aggódásod sejttette , hogy nagyon súlyos a betegsége.

    A gyerekek jól vannak?  Kisasszonynak a bölcsi, Nándinak a suli? És a karate?

     

    Small, tényleg nagyon formás a pocakod. Ha nem írtad volna, akkor is megjegyeztem volna. Hogy lehet ez 4. terhességnél? Nem értem. És nekem már másodiknál is méé nem? És ezt a 7 kilót hogy csináltad? Gondolom, J folyamatosan mozgásban tart.

    A hisztihelyzet ismerős, a kakaós germózás szintén. Annyival könnyebb talán a helyzetünk, hogy Marci még nem produkált nyilvános hisztit (kopp, kopp), csak itthon táncol az idegeinken. Nem nagyon tudom amúgy kezelni, vagy ordítok, mint a sakál, vagy nem veszek róla tudomást, vagy megpróbálom vígasztalni, tök mindegy. Talán a figyelem-elterelés hatásos valamennyire. De a legnehezebb, hogy én ne veszítsem el a türelmemet, mert el szoktam. N és a suli? Mesélj!

     

    Krisz, gratula az óvódáshoz! hihetetlen! Patrik már szobatiszta, ugye? A lányod negyedikes? Ha irodalom érettségi tételekben tudok segíteni, nagyon szívesen.

     

    Bébé, grat a nagylányhoz, gyönyörű neve van (vagy ezt már írtam?). Sajnálom, hogy a nagylányod most elzárkózik, de azért bízzunk benne, hogy, amikor meglátja a babát, minden megváltozik. Úgyis le fogja venni a lábáról.

     

    Piciszi, te meg nem is írtál semmit magatokról. Kisasszony? Fiadnak a suli?

     

    Elküldöm, aztán majd... 

    előzmény:
    smallflower (5730)
    2011-02-11  23:05
  22. 2011. február 11. 23:055730.

    na, volvastam a tegnapimat...szegény Jázmin, azé' nem csak ilyen rossz a helyzet..csak amikor rájön az 5 perc....ma megkérdeztem tőle megcsináljam-e a kakaóját, igen, erre mire odavisem neki, sikít, h ő akarta beletenni a kakaóport...öntsem ki!  másikat kér...ilyenkor eldurran az agyam.....egyébként ti hogy kezelitek a hisztit?

    én itthon igyexem nem figyelni rá, csak arra ügyelek kárt ne tegyen magában, utcán boltban inkább hónom alá kapom és iszkolok...úgy vettem észre az alkudozás nem igazán jön be, ha nem akarom minden lóvém az általa kitalált dolgokra költeni...ma is bőgött, mikor közöltem vele a boltban, h tegye vissza az ultra mososgatóport a polcra, mert nem használok olyat és egyébként is én szeretném eldönteni mit veszek...

    imádom az embereket ,akik belepofáznak ilyenkor egyébként....

     

    szóval, amikor nincs hiszti, egy tündérbűbáj a kiccsaj, szejetlek, puszilgat, simogat, segít mindenben....

     

    még fogorvos: kedden elkezdett J. foga fájni...hívom a dokit, elutazott, csütörtökön lesz. ok, addig cataflamon éltünk...és bónuszban szerda este véletlenül összefejeltek Napsugárral, pont a fájós Jázminfog (első) kb 2 perc alatt nőtt az ínyén felette egy (nem viccelek) fél mogyoró nagyságú dudor rajta egy fehér folt, bnagyon csúnya volt...még szerencse, h másnap mentünk a dokihoz.. Jázmin nagyon ügyi volt, nyitotta a száját, öblített, hagyta, h kifúrják...vmi fertőzést kapott el, gyulladás van, kifúrták, h tudjon ürülni...azóta 1x sem fájt a foga. persze, tuti lesz még gond, hisz ezeknek még vagy 3-4 évet kellene bírniuk, de van olyan kisörlője, ami majdnem ínyig leromlott. doki szerint az éjszakai szoptatás miatt...

     

    rólam: 33. hetet taposom, eddig 7 kilót híztam, mki szerint nagyon csinos kismama vagyok...én tudom, h azért, mert a hasam elvonja a seggemről a figyelmet, és a hasam meg csak előre nő....télleg formás..

     

    pánikra okot adót is találtam, uh-on találtak egy kis cisztát a méhlepényen, ami, ha több lenne belőle, toxoplazmózis gyanúra adhatna okot....nekem ez elég volt, rohantam vérvételes beutalóért....le is vették..eredmény 3! hét múlva. azé röhej, h előző terhességnél a sotén 2 nap! alatt lett eredmény....

     

    nevünk még mindig nincs. férjem aszonta legyen judit utánam (fúj), fiam aszonta neki mindegy ő Lettinek fogja híni, Napsugár naponta hoz újabb 5leteket (dzsesszika és kedves társai..) ,én Livinek fogom hívni , akármi lesz a neve... Jázmin meg a hogy fogják hívni a kistesót kérdésre aszonta , h gyere ide hozzám

     

    amúgy egyre fáradékonyabb vagyok, szinte mindennap alszom Jázminnal délután...

    ma is du 3-tól 9-ig le sem ültem , holnap vendégek, úgy bekeményedett a hasam egy órára, h majdnem megijedtem...

     

    éredekes, h akik megtudták, h terhes vagyok nem azon akadtak ki, h 38 évesen szülök, hanem, h a 4-et.

    azóta is fáj, h az egész családból csak apám volt, aki gratulált, mki más télleg...nemá...komoly...?...mivancigányokvagytok? ....hogyfogjátokeltartani...ja, nyúlévevan..

    és hasonló elmés beszólásokkal szúrt szíven..

    azóta persze már máshogy állnak hozzá, de én nem felejtek! nagynéném pl. múltkor fogdosta volna a hasam....amúgy sem engedem..de így meg pláne nem...

     

    na, kellően begörcsölta  a hátam is, hát...21 évesen mérföldekkel jobban bírtam a dolgot...

     

    most már ti s írhattok kisregényt...jóvan, ti eddig is írtatok, csak így tovább!  Molnaával mi van????tessék jelentkezni, blogot sem írtál tavaly óta!!!!!!

     

    pusszantás mkinek!!!!!

     

    előzmény:
    smallflower (5729)
    2011-02-10  23:02
  23. 2011. február 10. 23:025729.

    helló lányok!

    bocs,h így eltűntem ,vmiért nem engedett az nlc.

     

    Szancikka, őszinte részvétem!! tudtuk,h beteg Apukád, de mégis én vhogy annyira nem számítottam erre..

     

    Krisztys, remélem Reni betegségét jól tudják majd kezelni! sulival meg télleg ne stresszeld magad, ilyen jófej ig nőt..! 

    Patriknak meg persze BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!

     

    Barbie! én alapból utálom ,ha megfogják a pocakom, csak a családnak mutatom, ha rugdos (férj+gyerekek), de az én fiam is síkítva menekül, ha mutogatnám neki....kamaszok...

     

    velünk amúgy nagyjából minden rendben. asszem Piciszi írta régebben,h milyen Dorcival úgy érzi, a nevelés zsákutcája...én totálisan ezt érzem időnként Jázminnal .és komolyan...olyan hisztiket levág....a 2 nagyobb talán összesen 3x produkált ilyet, mint ő egy hét alatt....iszonyatos , eszméletlen, már lassan szégyellek boltba menni vele. máskor meg pillanat alatt átváltozik tündérkévé...bocsánatot kér...

    Napsugárral ha játszanak, 2 véglet, v nagyon jól elvannak, v ordítanak és ütik egymást....

     

    na, panasz vége..

     

    apróságok történnek amúgy....Napsugár elesett a suliban, letört az egyik első maradandója kb egyharmada átlósan...úgy néz ki menthető, jövő héten megpróbálja a doki visszaépíteni..fogszabályzó is kell neki egy évig, ez kb 200 ezer Ft lesz. ha anyám nem fizetné ki az egészségpénztárról, nem lenne, tb alaapon 1,5 éves várólista van..

    amúgy sztem mi tartjuk el a fogorvosunkat....Jázminnak nagyon

     

    felébredt jázmin,holnp begejezem a hszt..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2011. február 10. 14:365728.

    Sziasztok!

     

     

    Húúú, élmény volt az ovi!!! Komolyan mondom!

     

    Olvassatok blogot!

     



    Lolka-bolka,
    köszi minden egyes sorod!

    Dee nem vagyok ám se képzett hurka-kolbász gyártó, se cukrász! Mint írtam is, a szeretet eszméletlen nagy mozgató erő tud lenni szerintem.

     

     

    Hihi... Patrik a kiságyból is kimászott lazán... Nézd! Gratula a kiscsajnak a mutatványhoz!

     

     

     

     

    Barbiebaba, köszi, lehet hogy jól nönne némi tanács... Gondolom az étrendjére is ajánlatos sokkal jobban figyelni... Ebből a francból' ki lehet gyógyulni?

    Dokink is mondta, hogy cc 85%-ban a stressz az okózó... De mit tehetnék? Meghalt a Papája, azóta eléggé feladott mindent... Sajnos az osztálytársai közt sem találta meg a helyét... Túl érzékeny lett, minden vackot magára vesz... ?ost meg ugye, hogy huzamosabban hiányzik a suliból, már a lemaradása is idegesíti, hogy lesz ebből érettségi? Mi lesz vele???

    Eléggé kilátástalan a helyzet... Nem tudom miként tudnám stresszmentesíteni, mikor Én magam is csurom stressz vagyok. És sajna tudom, hogy Én is sokat cseszegetem, de vhol csak a jószándék vezet...

     

    Írnál priviben?

    Milyen gyógyszerekre számithatunk? Mivel lehet elviselhetőbbé tenni ezt az állapotot?

    Sajnos most 1.éig biztosan semmi gyógyszert nem fog kapni, hiszen nem kéne elnyomni a 'dolgot' tablettákkal, akkor hiába való lehet a tükrözés...

     

    Előre is köszönöm, ha írsz a tapasztalataitokról.

     

    Tudom, sovány vigasz, de jobbulást-gyógyulást kivánunk Párodnak Mi is!

    előzmény:
    lolka-bolka (5726)
    2011-02-10  08:17
  25. 2011. február 10. 10:515727.

    Szia Krisztys!

     

    Nagyon sajnálom Renidet.A párom lassan 3 éve beteg,nem kívánom senkinek ezt a betegséget.Nem akarlak elkeseríteni,csak nagyon oda kell figyelni rá.Néha-néha még bemutatkozik a sok gyógyszer mellett,de már nem olyan vészes.A legfontosabb,hogy kerülje a  stresszt.Tudom,az ő korában ez elkerülhetetlen,de próbálja meg. 

     

    Ha szeretnél kérdezni -szívesen állok a rendelkezésedre.Én már nagyon otthon vagyok (sajnos) ebben a témában.

     

    Puszi és fel a fejjel!

    Minden jót! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981185 (5723)
    2011-02-09  08:52

Címlap

top