Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ikrek

grímusz
Létrehozva: 2003. október 7. 15:19
Mar tobb weboldalon talakoztam kulonbozo csillagjegyu topikkal, de Ikreket sehol nem lattam...
Szerintem mi is vagyunk paran:-))
Nekem Edesanyam es Noverem is Ikrek:-)))
Nektek milyen tapasztalatotok van az Ikrekkel, sajat magatokkal??
  1. 2003. október 9. 12:56151.
    javítok: ámos=Vámos
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2003. október 9. 12:55150.
    Szeretek én is nagyon olvasni és gyakran egyszerre több könyvet is "szinkronolvasok". Most éppen 3 könyvet nyüstölök: ámos Miklós: Bár , Szakonyi Károly Prágai szerelmesek és egy Dél-Amerikát bemutató könyv.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384405 (143)
     
  3. 2003. október 9. 12:54149.
    Es ime itt a tipikus Ikrek jellemzo: a turelmetlenseg:-))) Ezert ment el 3* az uzenetem. De a masik tulajdonsag, hogy elismerem, hgoy hibaztam:-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2003. október 9. 12:52148.
    Hasonlo helyzetben vagyok en is. Van par baratnom, akikkel rendszeresen osszejarunk. . . Ok is jol kijonnek egymassal, de nem talalkoznak nelkulem. Velem viszont mindegyik keresi a kapcsolatot, hgoycsak kettesben is beszelgessunk es megoszthassa velem a dolgait. Hozzateszem, hogy mikor egyutt vagyunk tobben, akkor is megbeszeljuk, de akad mindig par dolog, ami csak nekem szol. . . Joleso erzes ez a bizalom.
    Mellette nagyon ertekelik a pozitiv szemleletet. . . pedig en is el tudok keseredni, es akkor vilagvege van. .
    Sokfele konyvet olvasok, most fejeztem be a Mennyei profecia cimu konyvet, ami nagyon tetszett.
    minden tema erdekel.
    Zenei izlesem szinten Ikrek. . mindenbol egy kicsit. . . a Latinos porgos zenet azert elonyben reszesitem.
    Nalad melyik a kedvenc?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384405 (143)
     
  5. 2003. október 9. 12:52147.
    Hasonlo helyzetben vagyok en is. Van par baratnom, akikkel rendszeresen osszejarunk. . . Ok is jol kijonnek egymassal, de nem talalkoznak nelkulem. Velem viszont mindegyik keresi a kapcsolatot, hgoycsak kettesben is beszelgessunk es megoszthassa velem a dolgait. Hozzateszem, hogy mikor egyutt vagyunk tobben, akkor is megbeszeljuk, de akad mindig par dolog, ami csak nekem szol. . . Joleso erzes ez a bizalom.
    Mellette nagyon ertekelik a pozitiv szemleletet. . . pedig en is el tudok keseredni, es akkor vilagvege van. .
    Sokfele konyvet olvasok, most fejeztem be a Mennyei profecia cimu konyvet, ami nagyon tetszett.
    minden tema erdekel.
    Zenei izlesem szinten Ikrek. . mindenbol egy kicsit. . . a Latinos porgos zenet azert elonyben reszesitem.
    Nalad melyik a kedvenc?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384405 (143)
     
  6. 2003. október 9. 12:52146.
    Hasonlo helyzetben vagyok en is. Van par baratnom, akikkel rendszeresen osszejarunk. . . Ok is jol kijonnek egymassal, de nem talalkoznak nelkulem. Velem viszont mindegyik keresi a kapcsolatot, hgoycsak kettesben is beszelgessunk es megoszthassa velem a dolgait. Hozzateszem, hogy mikor egyutt vagyunk tobben, akkor is megbeszeljuk, de akad mindig par dolog, ami csak nekem szol. . . Joleso erzes ez a bizalom.
    Mellette nagyon ertekelik a pozitiv szemleletet. . . pedig en is el tudok keseredni, es akkor vilagvege van. .
    Sokfele konyvet olvasok, most fejeztem be a Mennyei profecia cimu konyvet, ami nagyon tetszett.
    minden tema erdekel.
    Zenei izlesem szinten Ikrek. . mindenbol egy kicsit. . . a Latinos porgos zenet azert elonyben reszesitem.
    Nalad melyik a kedvenc?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384405 (143)
     
  7. 2003. október 9. 12:51145.
    Szívemből beszélsz :)))))
    előzmény:
    grímusz (142)
     
  8. 2003. október 9. 12:47144.
    Ok engem is, de nem mondok inkabb semmit. . Ne itelj, hogy ne iteltessel. .
    Mindamellett, hogy szeretem, ha szeretnek, nem valtozom meg azert, hgoy valaki elfogadjon.
    Ilyen vagyok es kesz. .
    Van egy kedvenc szamunk a noveremmel (o is Ikrek)
    Country szam, Martina McBride enekli es az a cime, hogy "My Bay loves me just the way that I am". . . Ugy szeret a babam(kedvesem), amilyen vagyok. . .
    No, ez jellemzo meg rank!
    előzmény:
    kiskivi (141)
     
  9. Torolt_felhasznalo_384405
    Torolt_felhasznalo_384405
    2003. október 9. 12:47143.
    Én is rendkívül elnéző vagyok másokkal szemben, minden hülyeséget elfogadok másoktól, megértem az indokaikat. Tipikusan lelki szemetesláda vagyok, rengetegen öntik ki nekem a lelküket. Azt mondják azért, mert nem mondom el senkinek és mindig tudok valami biztatót mondani. Tényleg nem vagyok pletykás, nem érdekelnek az ilyen témák, ezért nem is szeretem a klasszikus női összejöveteleket. Inkább olvasok vagy zenét hallgatok. Tényleg, olvasni imádok. Ti milyen könyveket, zenét szerettek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2003. október 9. 12:43142.
    Sot! Soha nem csinaljak meg olyan gyorsan, mint Te. Nem ertenek meg mindent elsore, el kell nekik magyarazni dolgokat. Nem ertenek felszavakbol. . . stb.
    előzmény:
    kiskivi (140)
     
  11. 2003. október 9. 12:43141.
    Engem sem zavar, hogy mit csinálnak mások, ha nekem nem ártanak vele. Azt pedig kinem állhatom, amikor végig kell hallgatnom pl. a kolléganőmet hogy bezzeg ez sem csinálja jól, meg az sem csinálja jól. . . . Szerintem meg mindenkinek meg van a magához való esze és joga van eldönteni hogyan éli az életét. Persze az erkölcstelen dolgokat művelők azért zavarnak.
    előzmény:
    grímusz (139)
     
  12. 2003. október 9. 12:38140.
    Szerintem soha nem fogom megérteni, hogy más miért nem tud pontosan dolgozni ahogy én :)) hiszen nekem is megy! Ezek szerint ez is a csillagjegyem miatt van.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384405 (137)
     
  13. 2003. október 9. 12:35139.
    En is maximalista vagyok, pont ez benne a jo:-))
    Mellette a toleranciamat fejlesztem, ezert azert eleg elnezo vagyok, ha arrol van szo.
    Meg valami. . . Ti is elfogadtok minden extrem huleseget, amit az ismeroseitek elkovetnek?? Felolem barki barmit tehet, amig engem nem bant vele. Baratnoimnek is mindig azt mondom, hogy csinaljak, ami jol esik. . ha a kepukon landolnak es nem jon be, akkor majd johetnek, itt a vallam es lehet sirni.
    Nem szoktam oket elitelni semmiert.
    Ha idegen tesz szamomra elitelendo dolgot, azt is csak felfogom, max. nem foglalkozom az egyennel. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384405 (137)
     
  14. 2003. október 9. 12:34138.
    A rajzolással nincs sok gondom és szeretek is "alkotgatni": üvegfestés, hímzés és nagyon szeretek varrni bár sosem tanultam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_384405
    Torolt_felhasznalo_384405
    2003. október 9. 12:32137.
    Szerintem én a magam részéről nem lennék jó főnök, mert nagyon maximalista vagyok, nehezen tudom elfogadni, ha valaki nem teljesít 100 %-ot. Azonkívül az önbizalomhiány itt is előjön - jól döntöttem-e, jó utasítást adtam-e, stb. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2003. október 9. 12:31136.
    En szinten nem szeretem a husokat. . mara az egyetlen a pulykahus, amit meg neha megeszem, de mar arrol is kezdek teljesen lemondani. . . Diszno, matha, es egyeb husokat soha nem tudtak megetetni velem. Az Anyu mindig emlegeti, hgoy amikor gyerek voltam, akkor kezdek el reformkonyhaval foglalkozni, ezert soha nem eroltette velem, hogy megegyem.
    Gyakorlati erzek es tulbonyolitas neha rank is jellemzo. Nem akarjuk felboritani a masik eletet, ezert megprobalunk alkalmazkodni. Mivel 3 Ikrekrol van szo, a vege csupa alkalmazkodas es egy nagy kaosz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2003. október 9. 12:31135.
    Szerencsére az ügyeimet én is jól intézem és szót értek mindenkivel, mert általában szimpatikusnak találnak az emberek mert talán érzik a segítőkészséget bennem és a megbízhatóságot. Azt azonban rosszúl viselem, ha megérzem a felém sugárzott unszimpátiát.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384405 (132)
     
  18. 2003. október 9. 12:28134.
    Szerintem barmi, ami emberekhez kot, eleg mozgalmas es valtozatos, valamint lehetoleg szellemi munka. Szerintem szuper Fonokok lenne barmelyik Ikrek, mert kivaloan tud iranyitani.
    előzmény:
    kiskivi (130)
     
  19. 2003. október 9. 12:27133.
    Szeretem nagyon a husikat és sajna jól is főzők és ha főzők akkor eszek is belőle ennek következtében egész életemben fogyókúrázok. A csokiról jobb is ha nem beszélünk :)) imádom!
    Nagyobb mennyiségű zöldségat csak a tavaszi fogyókurákkor szoktam enni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384405 (131)
     
  20. Torolt_felhasznalo_384405
    Torolt_felhasznalo_384405
    2003. október 9. 12:27132.
    Érdekes ez a gyakorlati érzék. . . Én például nagyon frappánsan tudok ügyeket intézni, feltalálom magam, szót értek mindenkivel, ha kell. De sok esetben túlzottan körülményes vagyok, bonyolultabban közelítek meg dolgokat, és mások világítanak rá, hogy túlkombinálok, nagyon precíz vagyok. Rajzolni, kézügyességet igénylő dolgokat készíteni abszolút nem tudok, és fantáziám sincs hozzá. Én pld. hivatalban dolgozom, ahol sok emberrel vagyok kapcsolatban, van alkalmam segíteni a problémájukban, nyüzsgés van, nem unatkozom. Nekem ez jó, jól érzem magam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_384405
    Torolt_felhasznalo_384405
    2003. október 9. 12:23131.
    Jellemző még rám, hogy kisgyerekkorom óta nem szeretem a disznó, marha és csirkehúst, (egyszerűen nem ízlik az ízük. . . ) csak a halakat, tengeri herkentyűket. Szeretem az édességeket (sajnos), a tésztákat, zöldségeket (nyersen is) és a gyümölcsöket. Kíváncsi lennék, van-e köztetek hasonló ízlésű?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2003. október 9. 12:23130.
    Szerintetek milyen szakma válna be leginkább nekünk? Pl. szerintem nekem nem sok gyakorlati érzékem van - ez az ikrekre jellemző vagy csak rám?
    előzmény:
    grímusz (129)
     
  23. 2003. október 9. 12:17129.
    Ez az ajandekozas es hirtelen vasarlas ram is jellemzo. . . Mostanaban azert megprobalom visszafogni. Szeretem elkenyeztetni a kornyezetemben levo szamomra fontos embereket.
    Jo latni az oromot az arcukon es mindig sikerul eltalalnom a megfelelo ajandekot, mert figyelem oket, es rajovok a kivansagaikra;
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2003. október 9. 12:09128.
    Sokban hasonlítunk egymásra az eddig leírtak alapján :)) Imádok meglepi ajándékokat adni és általában sikerül is eltalálni. A felesleges vásárlást már sikerült korlátoznom, de azért egy-egy darab otthagyása néha elbizonytalanít.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384405 (127)
     
  25. Torolt_felhasznalo_384405
    Torolt_felhasznalo_384405
    2003. október 9. 11:57127.
    Az uralkodást, parancsolást én sem bírom, kedves és jó szóval viszont bármit el lehet nálam érni. Nehezen viselem, ha valami nem úgy történik, ahogy én eltervezem vagy szeretném. Nagyon fontos az is, hogy sokszor dicsérjenek, elismerjenek. Ja és rendkívül hirtelen döntéssel tudok vásárolni, ha valami megtetszik, megveszem, aztán később rájövök, hogy felesleges volt, nem is tetszik, stb. Ajándékozni nagyon szeretek, és fontos számomra, hogy az illetőnek meglepetést okozzak, az előre megbeszélt vagy közösen megvett ajándék nálam tabu.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top